Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 16:51
    #1089781
    LIS
    Сьогодні, 16:51
    =pilgrimage= (#1089780) >>> 
    Хай тепер передавлять там друг друга 
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 16:18
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 16:18
    LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
    Сьогодні, 15:51
    #1089779
    LIS
    Сьогодні, 15:51
    У Криму за день стався 10-й землетрус.


    Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
    Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...

    P.S.
    Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
    Сьогодні, 15:41
    #1089778
    LIS
    Сьогодні, 15:41
    Locki (#1089774) >>> 
    Соверен (#1089777) >>> 
    Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
    Як мінімум чотири прильоти
    P.S.
    Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні  вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
    Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
    З почином як то кажуть.

    #1089777
    Соверен
    Сьогодні, 15:24
    #1089777
    Соверен
    Сьогодні, 15:24
    Заводу в Воронів вже немає.
    Місцеві кажуть, що частина будівлі заводу вже обвалилася.
    Кажуть, що треба відключити газ... всій росії.😁
    #1089776
    Соверен
    Сьогодні, 15:23
    #1089776
    Соверен
    Сьогодні, 15:23
    Сьогодні, 15:02
    #1089775
    LIS
    Сьогодні, 15:02
    Locki (#1089772) >>> 
    Ми й до МІ6 добралися)))
    #1089774
    Locki
    Сьогодні, 12:29
    #1089774
    Locki
    Сьогодні, 12:29
    А Воронеж хорошо горит.
    #1089773
    Michael
    Сьогодні, 12:06
    #1089773
    Michael
    Сьогодні, 12:06
    Если Иран после договора выйдет победителем, что на сегодняшний момент так выглядит: снятие санкций, 300ярдов на восстановление страны и тд, то это уже 4я война по сути проебанная штатами после Кореи, Вьетнама и Афганистана.. 
    Стабильность признак мастерства, епт
    #1089772
    Locki
    Сьогодні, 11:51
    #1089772
    Locki
    Сьогодні, 11:51
    Соверен (#1089771) >>> 
    Шрайк пише, що
    Новым премьером, вероятно, станет экс-мэр Манчестера Энди Бёрнэм, который несколько дней назад избрался в парламент.

    Пошук видає, що Енді Бернем займає тверду й безкомпромісну проукраїнську позицію, послідовно підтримуючи Україну як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, поділяє двопартійний консенсус Лондона щодо підтримки Києва та виступає за продовження жорсткого курсу проти російської агресії.

    А все інше - похєр...
    #1089771
    Соверен
    Сьогодні, 11:39
    #1089771
    Соверен
    Сьогодні, 11:39
    Премʼєр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку.

    #1089770
    B
    bulpi
    Сьогодні, 09:14
    #1089770
    B
    bulpi
    Сьогодні, 09:14
    Locki (#1089764) >>> Про паролі -- згоден, але я не про паролі. Випадковий достатньо великий пароль ШІ не зломає. А якщо у когось пароль не випадковий - тот порушує правила безпеки і сам собі ворог.
    #1089769
    M
    mikle
    Сьогодні, 06:23
    #1089769
    M
    mikle
    Сьогодні, 06:23
    Locki (#1089767) >>> навіть не хочу це коментувати, вважай що я злився)))

    в тим часом moskaw never sleep (c)

    Сьогодні, 00:25
    #1089768
    LIS
    Сьогодні, 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    Вчора, 23:20
    #1089765
    LIS
    Вчора, 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    Вчора, 20:07
    #1089759
    LIS
    Вчора, 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    Вчора, 17:42
    #1089757
    LIS
    Вчора, 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16
    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    Вчора, 15:52
    #1089753
    LIS
    Вчора, 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    Вчора, 15:34
    #1089752
    LIS
    Вчора, 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
    Вчора, 15:19
    #1089750
    LIS
    Вчора, 15:19
    МАМ (#1089746) >>> 
    Locki (#1089749) >>> 
    Тут розкладка непогана, чому цю всю хуйню Навроцький зараз затіяв LIS (#1089743) >>> 
    Він постійно педалював тему ексгумації в місцях можливого поховання жертв Волинських подій, де за його твердження спочатку було десятки тисяч жертв а тепер сотні тисяч.
    Наши почали давати дозволи з осені 2025 року.
    Ексгумація показала що не те що десятків тисяч жертв немає, навіть просто сотень немає, а більшість похованих українці, а в половині мість так зовсім ніяких поховань немає.
    Тобто почало випливати що Навроцький брехун, маніпулятор і будучі в Інституті національній пам'яті витратив великі кошти в євро невідомо на що
    #1089749
    Locki
    Вчора, 15:17
    #1089749
    Locki
    Вчора, 15:17
    МАМ (#1089746) >>> 
    А який сенс ЗАРАЗ це Навроцькому для побудови рейтинга?
    Вибори президента у Польщі  тільки були, а до виборів сейма більше року...
    Імхо там більше власні + імперські амбіції...
    Вчора, 15:17
    #1089748
    LIS
    Вчора, 15:17
    Locki (#1089747) >>> 
    Був один, кілька днів тому ще два таких же аітомобільних  прийшли з консервації в Новососійськ. От їх і підстрелили
    #1089747
    Locki
    Вчора, 15:13
    #1089747
    Locki
    Вчора, 15:13
    LIS (#1089745) >>> а скільки їх усього працює/працювало? я читав раніше, що залишився лише один... а тут одразу три.
    #1089746
    МАМ
    Вчора, 15:02
    #1089746
    МАМ
    Вчора, 15:02
    Locki (#1089744) >>>
    Походу, якщо хтось з лідерів сусідніх держав  хоче будувати свій політичний рейтінг на антіукраїнських тезах, як раніше орбан, а зараз навроцький, похуй на всі ці  розрахунки. "Інкасатори Ощадбанку" завжди знайдуться((

    #1089744
    Locki
    Вчора, 14:19
    #1089744
    Locki
    Вчора, 14:19
    Соверен (#1089742) >>> 
    LIS (#1089743) >>> 
    Погано те, що розвиток подій з поляками - на користь русні... І все "розкручується" лише для політичних амбіцій. А прораховувати наслідки на декілька кроків наперед ні ми, ні поляки не намагались.
    Вчора, 12:48
    #1089743
    LIS
    Вчора, 12:48
    Якісно розложено по фортелю підара Навроцького. Падло просто як трумпон, покриває свої пройоби використовуючи свою посаду.
    Читати далі
    #1089742
    Соверен
    Вчора, 12:44
    #1089742
    Соверен
    Вчора, 12:44
    Цікава думка від Каспарова
    Читати далі
    Треба навроцького нагородити!
    За повну підтримку та великий внесок в оборонку України. Оце був би номер 👍
    #1089741
    Locki
    Вчора, 11:48
    #1089741
    Locki
    Вчора, 11:48
    У кого така зв'язка, зверніть увагу - ФОП + Патреон
    Вчора, 11:44
    #1089740
    LIS
    Вчора, 11:44
    Я так розумію, як би Навроцький просто постійно педалював цю тему, без різкий витівок, він би і надалі набивав рейтинги. А так схоже що він вистрілив собі в голову.
    Вже більше десяти відомих на внутріпольських теренах посадовців, в т.ч. депутатів відправили свої нагороди Навроцькому.
    Вчора, 10:56
    #1089738
    LIS
    Вчора, 10:56
    Єбанаріум у Біломі домі. Самосхвалення і тільки "перемоги", повна відірваність від реальності. хуйло 2.0 на американський манер
    Судячи з уривків по діям того ж бессета, так то ще Зеленський чемно відповів у лютому 2025 року в Овальному кабінеті. Я б цю трійцю, трумпона, дівана, бессета,  стільцем перехуярив би. Відбиті підараси.
    Правильно королева Джорджия точиться по трумпону
    Вчора, 10:38
    #1089737
    LIS
    Вчора, 10:38
    Цієї ночі було атаковано Керченську поромну переправу.
    У тимчасово окупованому Криму зафіксовано влучання в Керченський морський порт, промислову зону та TES-Terminal, який забезпечує зберігання й перевалку нафтопродуктів і скрапленого газу.
    Вчора ввечері бляді похвалилися що прибуло багато палива 
    Ми навідалися з ревізією - палива немає, вже, воно стало "горючим")))

    Ще гарних кадрів з Керчі

    Вчора, 10:25
    #1089736
    LIS
    Вчора, 10:25
    Соверен (#1089735) >>> 
    Він його не віддав, він його всосав)))
    Сосун кремлядський
    #1089735
    Соверен
    Вчора, 10:01
    #1089735
    Соверен
    Вчора, 10:01
    медведєв відмовився віддати свій Білий орел.
    Читати далі
    Вчора, 01:40
    #1089734
    LIS
    Вчора, 01:40
    Locki (#1089733) >>> 
    Ну тобто Навроцький є по суті неоімперцем що мімікрує під захисника національної ідеї.
    Тому імперців він не чіпає, а от колишній протекторат продовжує чморити  виправдовуючись якимось там "больовим порогом"
    #1089733
    Locki
    Вчора, 00:24
    #1089733
    Locki
    Вчора, 00:24
    GAOdp (#1089731) >>> 
    ну ти ж не забувай, що з 1831 до 1917 це був російський орден...
    #1089732
    МАМ
    Вчора, 00:14
    #1089732
    МАМ
    Вчора, 00:14
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. 

    А яке  це вже має значення?
    #1089731
    GAOdp
    Вчора, 00:01
    #1089731
    GAOdp
    Вчора, 00:01
    там "веселее" с этим орденом ...
    Суворов в числе его получателей.
    Который потом залил Варшаву кровью, 12 тыс мирняка
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. И раскритиковал его сильно. 
    а без его подписи указ не вступает в силу.
    #1089730
    Соверен
    Позавчора, 22:09
    #1089730
    Соверен
    Позавчора, 22:09
    Кот с бухлишком (#1089729) >>> тількі знайти його не може))))
    #1089729
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    #1089729
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    Порох відмовився 
    #1089728
    Соверен
    Позавчора, 21:55
    #1089728
    Соверен
    Позавчора, 21:55
    #1089727
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089727
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    Что творят мои любимые Голландцы)))) 
    #1089726
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:10
    #1089726
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:10
    LIS (#1089720) >>> 
    Зеленський підтвердив, що українські дрони завдали удару по НПЗ в російській Тюмені. 

    За його словами, дрони досягли Тюмені, подолавши понад 2000 кілометрів від кордону з Україною. Загалом після модернізації безпілотники FP здатні завдавати ударів на відстані 3000 кілометрів
    #1089725
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:09
    #1089725
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:09
    Кажуть, Порошенко готовий передати Білого Орла в сліпий траст, а це фактично як відмовитись.
    ["https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002","

    ","https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>","https","\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>"]

    #1089724
    Соверен
    Позавчора, 21:03
    #1089724
    Соверен
    Позавчора, 21:03
    Все понеслося...
    https://t.me/tgp_news/111552
    Кур'єр "Нової Пошти" везе Орден Навроцькому.
    А це взагалі 👍
    https://t.me/tgp_news/111552?comment=2755002
    Позавчора, 21:02
    #1089723
    LIS
    Позавчора, 21:02
    Locki (#1089702) >>> 
    Причому Нептуном або AGM-188A(650+ км та БЧ 250 кг авіаційного базування, F-16 та Су-27) можем же дістать, бо вони  найвлучніший вироби на зараз.
    От тіки питання по Цимлянській ГЕС. Там дамба вже давно в аварійному стані, ще нахрен прорве, весь південь рашки без води залишиться та Волго-Донська система без судоходності.
    Питання про достатність кількості
    #1089722
    Locki
    Позавчора, 20:55
    #1089722
    Locki
    Позавчора, 20:55
    LIS (#1089718) >>> 
    По стану речей з математикою у нас згоден. Але "ниють" тому, що результати жахливі (а фактично там повна дупа, бо оцінки НМТ завищені щодо рівня знань), а через брак розумних людей в МОН ситуація буде тільки гірше у наступні роки. І рівень дітей кожного року нижче, бо вчитися бажають одиниці. Більшість робить вигляд.

    Стосовно "гонки озброєнь" - ти ж розумієш, що ця гонка - між дітьми з рівними нормальними стартовими умовами (фізіологія + бажання + оточення). Якщо дитина не бажає вчитися - репетитор не допоможе. Якщо дитина не має розумових здібностей по предмету, репетитор допоможе лише в процесі навчання, але при правильно організованому екзамені з обмеженням часу на виконання + стрес + навантаження (купа предметів одразу та 4-8 годин з мінімальними перервами) результати будуть розподілятися згідно здібностей у кожній групі результатів. Репетитор допоможе підняти рівень з посереднього до нормального, але до видатних результатів - ніколи. А в Китаї екзамени дуже складні.
    #1089721
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:51
    #1089721
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:51
    LIS (#1089720) >>> чекаємо))))
    Позавчора, 20:50
    #1089720
    LIS
    Позавчора, 20:50
    Кот с бухлишком (#1089719) >>> 
    Ага.
    "Ямальмький хрест", ще рік тому - "чим і коли це буде"
    І найжирніша точка, Омський НПЗ, "пиріг з родзинками" на 28 млн.т на рік. З дуже щільним розташуванням ємностей. Тушити будуть довго, точніше чекати вигоряння. В регіоні дефіцит піноутворювача, а третину особового складу рятувальників відправили в окопи.
    #1089719
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:46
    #1089719
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:46
    LIS (#1089716) >>> так що НПЗ за Уралом треба чекати добрих дронів?)))
    Позавчора, 20:45
    #1089718
    LIS
    Позавчора, 20:45
    Locki (#1089715) >>> 
    Ти ж читав, суми за репітиторство, там вже ціла "гонка озброєнь".
    А "культ знань" то є добре однозначно.
    А в нас ниють про математику, що важко. Тре типу відмінити обов'яковість . Я вважаю це злочином.

    #1089717
    Соверен
    Позавчора, 20:41
    #1089717
    Соверен
    Позавчора, 20:41
    Це піздець...🤣🤣🤣🤣
    Позавчора, 20:40
    #1089716
    LIS
    Позавчора, 20:40
    AlexDeadLine (#1089700) >>> 
    Якщо вірити останнім заявам на Євросаторі то FP-1 довели дальність до 2300 км з 1650 км, при тій же БЧ 100 кг, а FP-2 200 кг при дальності 350 км.
    ,
    #1089715
    Locki
    Позавчора, 20:34
    #1089715
    Locki
    Позавчора, 20:34
    LIS (#1089712) >>> 
    Сама організація екзаменів в Китаї просто зразок. Списати, чи використати смартфон/ШІ/інтернет практично неможливо. Прозорі парти, відеонагляд... Стосовно конкурса гаманців - не зрозумів, ти маєш на увазі кошти на репетиторів? Так це, імхо, норм. Головне - це знання та вміння навчатися. І головне - з першого класу усюди "культ знань" - "будеш вчитися - будеш потім чудово жити".

    Що саме неоднозначно?
    #1089714
    Соверен
    Позавчора, 20:32
    #1089714
    Соверен
    Позавчора, 20:32
    LIS (#1089711) >>> Ющенко вже 👇
    Ющенко відмовився від ордену Білого Орла
    ..
    Позавчора, 20:30
    #1089713
    LIS
    Позавчора, 20:30
    Соверен (#1089709) >>> 
    Він рейтинги рахує...
    Позавчора, 20:29
    #1089712
    LIS
    Позавчора, 20:29
    Locki (#1089702) >>> 
    Де я писав що погано?
    Що дебелий відбір, це добре
    Але доволі неоднозначно. 
    Бо в Китаї це вже конкурс кошельків стає - а це швидкий курс на деградацію...
    Позавчора, 20:26
    #1089711
    LIS
    Позавчора, 20:26
    Locki (#1089699) >>> 
    Ще Ющенко і Порошенко
    #1089710
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:26
    #1089710
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:26
    Соверен (#1089709) >>> та я розумію шо поверне, це я так жартую)))
    #1089709
    Соверен
    Позавчора, 20:24
    #1089709
    Соверен
    Позавчора, 20:24
    Кот с бухлишком (#1089707) >>> 
    Та вони всі зараз повертати будуть, причому усі різні нагороди.
    Чекаємо шоколадного....
    #1089708
    Соверен
    Позавчора, 20:23
    #1089708
    Соверен
    Позавчора, 20:23
    sdneprom (#1089698) >>> А чого витрачатися?
    Відправка за рахунок отримувача))).
    #1089707
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:16
    #1089707
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:16
    Locki (#1089706) >>> уже Ющенко повернув
    #1089706
    Locki
    Позавчора, 20:04
    #1089706
    Locki
    Позавчора, 20:04
    Кот с бухлишком (#1089705) >>> 
    Звідки я знаю? ШІ пише, що цей орден і у Ющенка є...
    #1089705
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 19:59
    #1089705
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 19:59
    Locki (#1089704) >>> порох вернет?
    #1089704
    Locki
    Позавчора, 19:40
    #1089704
    Locki
    Позавчора, 19:40
    =pilgrimage= (#1089703) >>> 
    А чому неочікувано? Орден Білого Орла є суто почесною відзнакою, жодних фінансових виплат, чи премій статут нагороди не передбачає. Сама нагорода має, звичайно, вартість, але не захмарну... Тепер пусть у поляків голова болить. Ці демарши знецінюють першу нагороду їх країни, і дії Навроцього безглузді.
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 19:21
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 19:21
    Locki (#1089699) >>> Кучма теж відправляє орден до Польщі. Неочікувано. Респект.
    #1089702
    Locki
    Позавчора, 19:20
    #1089702
    Locki
    Позавчора, 19:20
    LIS (#1089693) >>> 
    Ну так є можливість одразу у відповідь бабахнути:
    Цимлянська ГЕС (ПАТ «ЕЛ5-Енерго»), розташована на річці Дон у Ростовській області (у місті Волгодонськ). Відстань від неї до східних кордонів Дніпропетровської області становить приблизно 250–300 кілометрів.

    Волзька ГЕС (Росія): найбільша ГЕС у європейській частині РФ, розташована на річці Волзі (Волгоградська область), приблизно за 400 км на схід від кордону з Луганською областю України.

    Імхо, тільки робити це потрібно одразу.

    LIS (#1089695) >>> 
    Ти вважаєш, що це погано для розвитку науки в Китаї?
    До речі, у роки СРСР програма з фізики та математики у школі була влаштована саме так: відібрали 3-5% на фізтех та мехмат, а усі інші - з оцінками 3-4 куди попало. Навіть в ДНУ здати математику+фізику в сумі на 10 балів це було видатне досягнення, в такому випадку звільняли від третього екзамену при вступі.
    Те, що зараз з екзаменами після школи в Україні - це набагото гірша ситуація в сенсі результатів...
    #1089701
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:10
    #1089701
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:10
    sdneprom (#1089696) >>> 
    А ти мені з якою метою це написав. Щоби що? 
    Якщо хочеш мою власну думку, я її викладати не буду з зрозумілих причин.
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 19:09
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 19:09
    LIS (#1089691) >>> Цікаво, при такої відстані, скільки у нього в.в. Все на паливо піде.
    #1089699
    Locki
    Позавчора, 19:08
    #1089699
    Locki
    Позавчора, 19:08
    Соверен (#1089697) >>> 
    Якщо не зраджує пам'ять, цей орден також отримували Кучма та Мазепа

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089698
    S
    sdneprom
    Позавчора, 19:06
    #1089698
    S
    sdneprom
    Позавчора, 19:06
    Соверен (#1089697) >>> Надо было завернуть в газету УПА «До зброї» и через проводника поездом передать. Тратиться еще на Нову пошту..)
    #1089697
    Соверен
    Позавчора, 18:48
    #1089697
    Соверен
    Позавчора, 18:48
    Зеленський повернув Орден Білого Орла до Польщі
    Президент України Володимир Зеленський вирішив відправити свій Орден Білого Орла назад до Польщі через «Нову Пошту». 
    «Якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись»-Зеленський

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089696
    S
    sdneprom
    Позавчора, 18:34
    #1089696
    S
    sdneprom
    Позавчора, 18:34
    Perdomanoz (#1089684) >>> и что дальше? Это (не)детский сад какой-то. Кто-то раньше начал кто-то позже... Пипец.. Давай речь посполиту и козаков ещё вспомним - кто кого тогда казнил, а кто отбивался... Если все вспоминать тогда надо просто нахуй поубивать друг друга, бо ничего хорошего мы друг о друге не вспомним. Всё, проехали. Надо организовывать, создавать приятные воспоминания для будущих поколений, а не ковырятся в прошлом говне. История движется впирод. Выуживание кошмаров из прошлого - путь в никуда. Предыдущие президенты Польши пытались это делать. Навроцкий (уверен, не без науськивания ваты) опять все изговнял... Мелочно так, фу бля... 
    Позавчора, 18:21
    #1089695
    LIS
    Позавчора, 18:21
    Яка жесть екзаменаційна система в Китаї та Південній Кореї
    Читати далі
    #1089694
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:04
    #1089694
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:04
    МАМ (#1089688) >>> 
    Пригадав старий совковий фільм. Здається фітіль, короткий метр.
    Прокурор навалює про вчинені злочини, а обвинувачений каже "я цього не робив".
    Вердикт - не винен.
    Позавчора, 18:03
    #1089693
    LIS
    Позавчора, 18:03
    Йобані тварі.
    Б'ють КАБами по Дніпрогесу.
    Не менше 7 штук було
    Хреновий розвиток подій.
    ["https:\/\/t.me\/kyiv_xy\/68677","

    ","https:\/\/t.me\/kyiv_xy\/68677<\/p>","https","\/kyiv_xy\/68677<\/p>"]

    #1089692
    Соверен
    Позавчора, 17:10
    #1089692
    Соверен
    Позавчора, 17:10
    Підори...
    https://t.me/kyiv_xy/68677
    Голова ФІФА та прем'єр Канади залишили підписи на російському прапорі
    Джані Інфантіно та Марк Карні підписали російський триколор під час матчу збірних Канади та Катару на Чемпіонаті світу, повідомляють російські ЗМІ.
    За словами вболівальника, президент ФІФА навіть відповів йому російською.

    Позавчора, 15:42
    #1089691
    LIS
    Позавчора, 15:42
    Два прильоти по НПЗ в Тюмені, ~ 2000 км від ЛБЗ. Безпечно тіки у Сибіру вважали кацапи...
    ["https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/","

    ","https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/<\/p>","https","\/operativnoZSU\/<\/p>"]

    Позавчора, 15:27
    #1089689
    LIS
    Позавчора, 15:27
    Соверен (#1089676) >>> 
    І далі пішло
    Заступник керівника ОП Ігор Жовква також відмовився від своєї польської нагороди - Кавалерійського хреста Ордена «За заслуги Республіки Польща»
    https://t.me/operativnoZSU/


    Посол України в Польщі Василь Боднар також відмовився від своєї нагороди - Кавалерського хреста Ордена «За заслуги Республіки Польща»
    https://t.me/operativnoZSU/
    #1089688
    МАМ
    Позавчора, 15:26
    #1089688
    МАМ
    Позавчора, 15:26
    Perdomanoz (#1089686) >>> 
    вибач, але ти написав якусь дічь. Навіть коментувати не хочеться
    ["https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/","

    ","https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/<\/p>","https","\/operativnoZSU\/<\/p>"]

    Позавчора, 15:21
    #1089687
    LIS
    Позавчора, 15:21
    Соверен (#1089676) >>> 
    Він дуже правильно висловився
    Керівник ОП Кирило Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею»

    Рішення було прийнято з огляду на позбавлення Навроцьким Зеленського Ордену Білого Орла.

    «Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність.»
    https://t.me/operativnoZSU/
    #1089686
    Perdomanoz
    Позавчора, 14:04
    #1089686
    Perdomanoz
    Позавчора, 14:04
    МАМ (#1089683) >>> 
    Будемо відверті - гравці, зазвичай, тупоголові неосвічені люди.
    Правила футболу їм вбивали в голову на дитячому рівні. 
    А зараз прям курси потрібно проводити з тестуванням на знання нових.
    Змоделюй ситуацію - виходить гравець з настановкою тренера на матч.
    Що він повинен тримати в голові - два базові пункта: настановка і бажано не видалятись.
    Про що зараз повинен думати гравець - мене міняють через травму, я повинен перемістись швидко, буду повзти полем щоб вкластись в цей час.
    Такого накидати можна багато.
    А зміни по ВАР фактично змінюють все - арбітр на полі асистент арбітра на ВАР.
    ИФАБ такаж йобнута структура, як і фіфа та УЕФА. 
    Продемонструвати роботу.
    Блд, 100500 разів писали - введіть чистий мінімальний час матчу. 
    З.І. Подивимось на футболістів 2 ліги чемпіонату України. А арбітрам точно сподобається.
    #1089685
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 13:25
    #1089685
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 13:25
    Perdomanoz (#1089681) >>> Скажемо більше. Навіть при совку у Польщі, як і у НДР, Чехословаччині, Угорщині чи Югославії, усе було більш цивільно, ніж у нас. Не дарма у нас їх називали "демократами". А вже після розпаду совка ту ж Польщу Захід надійно взяв собі під крило. У той же час дехто на Заході й досі вважає Україну часткою тої імперії, а аж ніяк не самостійною державою. Про які рівні умови можна казати?
    #1089684
    Perdomanoz
    Позавчора, 13:24
    #1089684
    Perdomanoz
    Позавчора, 13:24
    Почитайте. 
    Тут буде багато літер.
    Поляк, який в принципі дуже позитивно налаштований до України стверджує, що етнічні чистки поляків на Волині почали УПА. А Армія Крайова тільки відповідала на це.
    З.І. Громада, ви повинні розуміти, що ця срака в голові поляків не зникне. На ній постійно будуть гратись. Операцію Вісла чомусь не згадують. Багато чого не згадують. Хуйня якась понеслась.
    Посилання

    #1089683
    МАМ
    Позавчора, 12:57
    #1089683
    МАМ
    Позавчора, 12:57
    Perdomanoz (#1089682) >>> 
    ІМХО, але далеко  не все єбаніна. Перевірка ВАРом других жовтих карток та кутових, жорсткий контроль часу на введеня м"яча голкіпером чи з аута, обов"язкова хвилина находження за полем, якщо гравець отримував медицинську допомогу, все це, як на мене, правильні речі
    А ось вилучення, накшталт сьогодняшнього, це повний треш(

    #1089682
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:47
    #1089682
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:47
    МАМ (#1089673) >>> 
    Тут по новим правилам вже кидали.
    Єбанастіка повна, ІМХО. Це тільки правила, а обкатувати їх на ЧС це як - "браво Федерація".
    Посилання

    #1089681
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:30
    #1089681
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:30
    В мене просте питання.
    А як можна в принципі порівнювати в історичній ретроспективі ситуацію розвитку після розпаду совка Польші і України.
    У нас були рівні умови, може співставні еліти, може більшість населення не з совковим мисленням?
    Що по категоріям можна співставити, щоб було зрозуміло, що ми стартували з однакових позицій?
    #1089680
    Соверен
    Позавчора, 12:25
    #1089680
    Соверен
    Позавчора, 12:25
    =pilgrimage= (#1089679) >>> заКОЛИБАВСя...)
    #1089679
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:54
    #1089679
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:54
    Соверен (#1089678) >>> Не выпал из окна, а полетел - это же авиатор)))
    #1089678
    Соверен
    Позавчора, 10:50
    #1089678
    Соверен
    Позавчора, 10:50
    💥 Буває...
    Командував авіацією, а літати не вміє 😁🛩️
    #1089677
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:10
    #1089677
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:10
    leksks (#1089670) >>> При всём уважении к простым полякам, но Польша стала тем, кем она есть сейчас, во многом потому, что у нас изначально сидели, в основном, казнокрады, подпитываемые из рф, тормозящие развитие Украины. Поэтому Польша за четверть века, помимо того, что с умом подошла к делу, так ещё и воспользовалась инвестициями, которые, при нашем нормальном развитии, пришлось бы делить с нами. И неизвестно ещё в какой пропорции. А теперь не просто агросектор пойдёт по пизде - влияние в регионе зашаталось.
    #1089676
    Соверен
    Позавчора, 08:48
    #1089676
    Соверен
    Позавчора, 08:48
    Ну все, почався зорепад.
    ⚡Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким його нагородив президент Польщі

    Керівник ОП повідомив про це після рішення Кароля Навроцького позбавити президента України Зеленського ордена Білого Орла.

    Буданов назвав цей крок польського лідера «недружнім актом щодо українського народу» та наголосив, що він стане подарунком для Росії, яка використає ситуацію проти обох держав.
    #1089675
    Lincoln
    Позавчора, 07:22
    #1089675
    Lincoln
    Позавчора, 07:22
    МАМ (#1089673) >>> 
    Щоб ніхто не міг Вінісіуса назвати тим ким він і є... Маразм ще той
    Позавчора, 07:20
    #1089674
    LIS
    Позавчора, 07:20
    МАМ (#1089673) >>> 
    Це взагалі маразм.
    #1089673
    МАМ
    Позавчора, 07:12
    #1089673
    МАМ
    Позавчора, 07:12
    Як вам нові правила? Прикрив рота рукою коли розмовляєш - отримай червону картку!)
    #1089672
    Locki
    Позавчора, 00:22
    #1089672
    Locki
    Позавчора, 00:22
    19.06.2026 23:53
    #1089671
    Oss
    19.06.2026 23:53
    Темп піздець! Що вони хавають?!
    #1089670
    L
    leksks
    19.06.2026 23:50
    #1089670
    L
    leksks
    19.06.2026 23:50
    Просто их дико напрягает, что когда Украина вступит в ЕС, то будет звиздец их агросектору. Да и внутренних проблем накопилось. А на кого ещё переключить негатив?
    #1089669
    =
    =pilgrimage=
    19.06.2026 23:27
    #1089669
    =
    =pilgrimage=
    19.06.2026 23:27
    Туск стучит кулачонком, требуя для Польши приставной стульчик на переговорах с рф. Пусть нахуй идут полным пшековским составом.
    #1089668
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:19
    #1089668
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:19
    Сука какая же пиздапротивная нация, отдавали нам хлам вместо него получали новое современное вооружение, а теперь еще рот открывают.
    #1089667
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:13
    #1089667
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:13
    Что то поляки в край прихуели.
    #1089666
    Соверен
    19.06.2026 22:49
    #1089666
    Соверен
    19.06.2026 22:49
    Гол зарахувалі
    19.06.2026 22:47
    #1089665
    Oss
    19.06.2026 22:47
    Чистий гол. Комент на беткінзі - просто довбоьоб!
    19.06.2026 22:35
    #1089664
    LIS
    19.06.2026 22:35
    А поки польська влада грається в "забери свій подарунок назад", історичні архіви Варшави передають Каролю окреме і дуже гаряче вітання. Бо якщо вища державна нагорода тепер відкликається за принципом миттєвої політичної образи, то вибірковість поляків просто вражає своїм цинізмом.

    ​Поки Володимира Зеленського викреслюють зі списків через нинішні суперечки, засновник італійського фашизму дуче Беніто Муссоліні, який отримав цей самий Орден Білого Орла ще 20 липня 1923 року, досі спокійно залишається його офіційним кавалером. За сто років ні в кого у Варшаві не здригнулася рука почистити реєстри від диктатора, який разом із Гітлером палив Європу.

    Навіть більше, у цій же почесній компанії орденоносців донині формально перебувають лідер французьких колабораціоністів маршал Філіпп Петен і угорський диктатор Міклош Горті. Виходить юридичний сюрреалізм: тоталітарні монстри минулого століття польським "панам" і європейським цінностям ніяк не заважають - на них у канцелярії Навроцького просто нема часу чи правових процедур. А от вдарити ножем у спину лідера країни, яка прямо зараз стікає кров’ю і стримує російську навалу від походу на ту саму Польщу - це завдання першочергової державної ваги.

    ​От і маємо картину: Муссоліні - з орденом, путін - аплодує, поляки - зловтішаються у своєму шовінізмі, Кароль - з почуттям виконаного обов'язку підраховує політичні дивіденди....

    19.06.2026 22:19
    #1089663
    LIS
    19.06.2026 22:19
    polak (#1089660) >>> 
    Відверто
    кацапщина, мад'ярщина та польщина вже відверто заїбали своїми фантомноми недоімперськими замашками.
    19.06.2026 22:17
    #1089662
    LIS
    19.06.2026 22:17
    Соверен (#1089658) >>> 
    polak (#1089660) >>> 
    І ще в цей список треба додати відвертого зуйлосома Шрьодера
    #1089661
    Соверен
    19.06.2026 22:14
    #1089661
    Соверен
    19.06.2026 22:14
    Очільник МЗС України Сибіга відмовився від Командорського хреста із зіркою Ордена "За заслуги перед Польщею" на тлі таких «безрозсудних дій».👍
    #1089660
    P
    polak
    19.06.2026 22:04
    #1089660
    P
    polak
    19.06.2026 22:04
    LIS (#1089657) >>> Ці загравання перед виборами 27 року до добра не доведуть. Чомусь немає ніяких претензій до кацапів чи Німеччини, тільки УПА поперек горла .
    #1089659
    Соверен
    19.06.2026 22:04
    #1089659
    Соверен
    19.06.2026 22:04
    https://t.me/nevzorovtv/34955
    Зеленський дав Лукашенку тиждень для відведення від кордонів України техніки, яка коригує вогонь по українцям. "Інакше це зробимо ми", - заявив Зеленський👍
    #1089658
    Соверен
    19.06.2026 21:56
    #1089658
    Соверен
    19.06.2026 21:56
    LIS (#1089657) >>> нехай (навроцький) засуне собі його в дупу...
    19.06.2026 21:40
    #1089657
    LIS
    19.06.2026 21:40
    Навроцький просто підор, єбучій політикан.
    Президент Польщі Кароль Навроцький позбавив Зеленського Ордена «Білого Орла».
    Правда рішення не набуде чинності без підписа прем'єра.


    Очільник МЗС України Сибіга відмовився від Командорського хреста із зіркою Ордена "За заслуги перед Польщею" на тлі таких «безрозсудних дій».
    #1089656
    Justas
    19.06.2026 20:45
    #1089656
    Justas
    19.06.2026 20:45
    Еліна програла...
    19.06.2026 15:25
    #1089655
    LIS
    19.06.2026 15:25
    Скажи ка дядя, ведь не даром, москва, спаленная Мядяром, пока их князь збежал к татарам, фламингам отдана...
    19.06.2026 10:21
    #1089653
    LIS
    19.06.2026 10:21
    🇪🇺 Уперше лідери ЄС погодилися із пропозицією продовжити санкції проти Росії на 12 місяців, а не на 6, як було досі.

    Зміна терміну стала можливою після поразки на виборах Віктора Орбана, який використовував регулярне продовження санкцій, щоб вимагати тих чи інших поступок.
    19.06.2026 10:12
    #1089651
    LIS
    19.06.2026 10:12
    Тепер єбаніна -таймрлзкручу'ться на іранському треку. Нас не чіпають іто добре
    🇺🇸🇮🇷Переговори між США та Іраном в Швейцарії, що були заплановані на сьогодні скасовано, — Reuters

    Причина тому відміна поїздки з боку іранської делегації через триваючі бойові дії в Лівані. Після цього оголошення Венс також скасував свою поїздку.
    ["https:\/\/youtu.be\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb","

    ","https:\/\/youtu.be\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb<\/p><\/body>","https","\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb<\/p><\/body>"]

    #1089650
    Perdomanoz
    19.06.2026 02:54
    #1089650
    Perdomanoz
    19.06.2026 02:54
    Хіт сезону.
    Зажечь огонь в москве.
    Посилання
    На репіті
    Оригінал
    https://youtu.be/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb
    #1089649
    Perdomanoz
    18.06.2026 20:43
    #1089649
    Perdomanoz
    18.06.2026 20:43
    Тим часом норвежці рвуть мережу зі своїм скандинавським минулим.
    Посилання
    Так шкода, що не довелось з ними особисто перетнутись.
    #1089648
    Justas
    18.06.2026 20:34
    #1089648
    Justas
    18.06.2026 20:34
    Філіпинка прибрала рибакину 
    Еліні трохи пощастило. Чи ні,х/з
    #1089647
    Justas
    18.06.2026 20:24
    #1089647
    Justas
    18.06.2026 20:24
    LIS (#1089641) >>> матеріал є на Трибуні,почитай.
    Просто,знаючи хто такий Сагіров,навіть не віриться, що він позивається проти Челсі.
    #1089646
    Соверен
    18.06.2026 20:09
    #1089646
    Соверен
    18.06.2026 20:09
    18.06.2026 19:22
    #1089643
    LIS
    18.06.2026 19:22
    Борщика наварив на всю москву!
    18.06.2026 19:17
    #1089642
    LIS
    18.06.2026 19:17
    А тим часом Чехія вже виграє у ПАР 1:0
    18.06.2026 19:16
    #1089641
    LIS
    18.06.2026 19:16
    Соверен (#1089638) >>> 
    Justas (#1089640) >>> 
    Я вірно розумію
    Один кізяк, Вадя Шаблій, вляпався в інший кізяк JJDS-Феміс Сагіров, а товарісч Мудрик єто лох, якого два кізяка хочуть розвести?
    #1089640
    Justas
    18.06.2026 18:47
    #1089640
    Justas
    18.06.2026 18:47
    Соверен (#1089638) >>> враховуючи,хто такий Феміс сагіров, то треба поділити десь на 10😉
    #1089639
    Perdomanoz
    18.06.2026 16:12
    #1089639
    Perdomanoz
    18.06.2026 16:12
    Відео з трибуни фанів норвежців.
    В нарізках цього майже не було.
    З.І. Блін, як це охуєнно виглядає.
    Посилання

    #1089638
    Соверен
    18.06.2026 15:37
    #1089638
    Соверен
    18.06.2026 15:37
    Перемудрив...
    Читати далі
    #1089637
    Perdomanoz
    18.06.2026 13:36
    #1089637
    Perdomanoz
    18.06.2026 13:36
    Ну якщо брати до уваги час і хто переспівав пісню шнура.
    Бом-бом-бом. 

    А це був Правий сектор в 2014.
    Там і кліп охуєнний. Якось все інше не заходить.
    З.І. Там ще трохи з кліпу добити потрібно. В 2014 це вважалось фантастикою.
    Посилання

    #1089636
    K
    kossstil909090
    18.06.2026 12:41
    #1089636
    K
    kossstil909090
    18.06.2026 12:41
    GAOdp (#1089634) >>> это все мелкая херня чтобы кого то из за сраного автобуса втягиваться в войну не тот масштаб провокации,лукашенко будет на жопе ровно сидеть даже наши одиночные дроны разьебут какие то хаты на границе,бо знает что будет транда им полная за неделю,мозырский нпз в 32 км от границы,а это 100% пиздарики,от арты и дронов не надо
    #1089635
    Соверен
    18.06.2026 12:38
    #1089635
    Соверен
    18.06.2026 12:38
    #1089634
    GAOdp
    18.06.2026 12:27
    #1089634
    GAOdp
    18.06.2026 12:27
    россіяне пробують лукаша втянути таки ...
    В Брянской области украинский беспилотник ударил по автобусу с детской футбольной командой из Беларуси. Один человек погиб, шестеро ранены
    Дуже топорно начебто, вже є розбори.
    Починаючи з того, що "самолетного" типу разнес б той бус в ...
    #1089633
    Locki
    18.06.2026 12:18
    #1089633
    Locki
    18.06.2026 12:18
    LIS (#1089632) >>> 
    Русня виходить сама кришу собі зірвала...

    18.06.2026 11:44
    #1089632
    LIS
    18.06.2026 11:44
    Соверен (#1089630) >>> 
    Третє фото, т я думав вже домальований мем.
    А воно ніт.
    Там реально так йобнуло, що ото так підкинуло кришку величезного резервуару
    Всім причетним до подій величезний респектіще.
    Хай падлючі московитські  потвори нюхають і жують свою війну і подавляться
    #1089631
    B
    Biff
    18.06.2026 10:22
    #1089631
    B
    Biff
    18.06.2026 10:22
    Мені наснилось якось диво
    Що вся Москва сгоріла вщенть
    І все палало там красиво
    І к москалям явилась смерть

    Наснилось, що палали парки
    Заводи, ГУМ та  телецентр
    І стало москалям там жарко
    І вчАдів сам московський мер

    Що москалі усе знімали
    Волали, починали вить
    І змогу нам усім давали
    Дивитись, як воно горить

    І ось прокинувся я з ранку
    І глянув на оту красу
    Це сталось, виють вже подранки
    Це дійсність. Слава ЗСУ!!!
    #1089630
    Соверен
    18.06.2026 10:03
    #1089630
    Соверен
    18.06.2026 10:03
    Кот с бухлишком (#1089628) >>> 
    Краси в стрічку 

    Читати далі

    #1089629
    МАМ
    18.06.2026 09:43
    #1089629
    МАМ
    18.06.2026 09:43
    Кот с бухлишком (#1089628) >>> 
    https://www.youtube.com/watch?v=pmlcPEkqF9o

    #1089628
    Кот с бухлишком
    18.06.2026 08:55
    #1089628
    Кот с бухлишком
    18.06.2026 08:55
    С утра навело: 
    Вчера приснился сон прекрасный —
    Москва сгорела целиком
    Пожар на площади на Красной
    И тлеет бывший избирком
    Никто не выжил — все сгорели
    Все Pussy, Путин и Собчак
    И у стены кремлёвской ели
    Горели охуенно так
    18.06.2026 01:12
    #1089627
    LIS
    18.06.2026 01:12
    Гарна гра.

    18.06.2026 00:49
    #1089625
    LIS
    18.06.2026 00:49
    Утаємнений трумпопісділ іранський трумпопроєбон вступив у силу з опівночі, пішов відлік 60 днів. Думає днів через 15 БіБі нахуй все розвалить.
    Так що хай не надіються, осінні вибори вони проєбуть.
    #1089624
    Днепровец
    18.06.2026 00:22
    #1089624
    Днепровец
    18.06.2026 00:22
    Скільки ж xG за останню хвилину Англія набила?)
    #1089623
    Justas
    17.06.2026 23:51
    #1089623
    Justas
    17.06.2026 23:51
    І це тільки перший тайм...
    #1089622
    МАМ
    17.06.2026 23:51
    #1089622
    МАМ
    17.06.2026 23:51
    Не зарахують?
    #1089621
    МАМ
    17.06.2026 23:42
    #1089621
    МАМ
    17.06.2026 23:42
    Так а хто за Кейна відповідав?
    #1089620
    Justas
    17.06.2026 23:42
    #1089620
    Justas
    17.06.2026 23:42
    Кейн-машина
    #1089619
    Justas
    17.06.2026 23:37
    #1089619
    Justas
    17.06.2026 23:37
    Огоооо.Хєрассє голєшнік
    17.06.2026 23:26
    #1089618
    LIS
    17.06.2026 23:26
    Justas (#1089615) >>> 
    Сорян то помилка при написанні "КріРо і компанія"
    #1089617
    МАМ
    17.06.2026 23:23
    #1089617
    МАМ
    17.06.2026 23:23
    Justas (#1089611) >>> 
    Ну ось і повтор
    #1089616
    Justas
    17.06.2026 23:23
    #1089616
    Justas
    17.06.2026 23:23
    О,зараз показали обидві ноги
    #1089615
    Justas
    17.06.2026 23:21
    #1089615
    Justas
    17.06.2026 23:21
    LIS (#1089613) >>> яким боком Компані?
    #1089614
    Justas
    17.06.2026 23:20
    #1089614
    Justas
    17.06.2026 23:20
    Днепровец (#1089612) >>> зрозуміло
    17.06.2026 23:19
    #1089613
    LIS
    17.06.2026 23:19
    КріРо і компанія крєпєнько налажали.
    #1089612
    Днепровец
    17.06.2026 23:15
    #1089612
    Днепровец
    17.06.2026 23:15
    Justas (#1089609) >>> 
    Була над лінією, але не дотикалася.
    #1089611
    Justas
    17.06.2026 23:15
    #1089611
    Justas
    17.06.2026 23:15
    МАМ (#1089610) >>> 
    Ну,на тому,що показали...
    Наче картинка має бути у всіх однакова 
    #1089610
    МАМ
    17.06.2026 23:13
    #1089610
    МАМ
    17.06.2026 23:13
    Justas (#1089609) >>> 
    чоткого повтора начебто не було
    #1089609
    Justas
    17.06.2026 23:12
    #1089609
    Justas
    17.06.2026 23:12
    Друга нога була на лінії
    #1089608
    МАМ
    17.06.2026 23:09
    #1089608
    МАМ
    17.06.2026 23:09
    Модріч стар, але не суперстарр(
    #1089607
    МАМ
    17.06.2026 22:09
    #1089607
    МАМ
    17.06.2026 22:09
    Perdomanoz (#1089606) >>> 
    Мені до Арсеналу взагалі паралельно, у скаузерів зовсім інші подразники, до твого відома))
    А ось Артету,  його особисту поведінку на бровці, та те, що він намагається весь цей бруд привити до сьогодняшніх гравців гунерів,  то да, цього не люблю
    #1089606
    Perdomanoz
    17.06.2026 22:03
    #1089606
    Perdomanoz
    17.06.2026 22:03
    МАМ (#1089600) >>> 
    Ти гравця Арсенала не міг не згадати, як скаузер. Жодний інший клуб не прийшов до думки)))
    А щодо Мессі - я не арбітр ВАР, але там давали кілька контроверсійних повторів. Хто-кому-як. 
    Хто терпіти не може Мессі я розумію. Дле мене це не був епізод на червону в принципі.

    #1089605
    Locki
    17.06.2026 21:13
    #1089605
    Locki
    17.06.2026 21:13
    LIS (#1089604) >>> 
    Імхо - включення цього покидька кирила в цей список санкцій це не ціль (тому що він нікуди з мордора свій ніс не висовує), а своєрідний маркер покидька в ЄС. Мета - подивитися, хто займе місце орбана у кріслі руснявої шлюхи. Одразу і знайшовся претендент)))
    17.06.2026 21:03
    #1089604
    LIS
    17.06.2026 21:03
    Не встигли здихатися від зажирівшого любителя пАлінкі, як з'явилася інша напасть не менш охуївший любитель ракії. От же бляді, пособники вбивць
    👀Болгарія блокуватиме 21 пакет санкцій ЄС проти Росії через присутність у списку патріарха Кирила

    Єврокомісія запропонувала включити російського патріарха Кирила до санкційного списку. Причиною цього є його підтримка війни в Україні. Новий пакет санкцій запропонований Європейською комісією 9 червня. Очікується, що його буде прийнято до кінця липня.

    Однак останніми днями болгарські ЗМІ повідомили, що Болгарія спробує захистити російського духовного лідера.

    #1089603
    МАМ
    17.06.2026 20:31
    #1089603
    МАМ
    17.06.2026 20:31
    0лег (#1089597) >>> 
    Так Алжир  не брав участі в тому чемпіонаті)))
    #1089602
    A
    AlexDeadLine
    17.06.2026 20:24
    #1089602
    A
    AlexDeadLine
    17.06.2026 20:24
    сахар (#1089581) >>> Зараз зовсім інши часи та особисті можливості!) Повтори у записі та уриками можна дивитися, коли є вільний час. Я навмисно включаю  вранці  МЕГОГО, не включаю новини, і з прокруткою дивлюсь  нічні ігри. Раніше ще була проблема,  коли хтось навмисно вголос повідомлв результат.)
    17.06.2026 20:19
    #1089601
    LIS
    17.06.2026 20:19
    Чергова "переможенька" московитського плєшивого геостратеха, після +1200 км кордону з НАТО)))
    У Фінляндії схвалили закон, що дозволяє зберігати ядерну зброю на її території

    Цим законопроєктом ми зміцнюємо оборону Фінляндії та забезпечуємо можливість повноцінного використання ядерного стримування НАТО для захисту Фінляндії


    – прокоментував міністр оборони країни Антті Хяккянен.

    Цей законодавчий акт наближає правила Фінляндії щодо ядерної зброї до правил інших членів НАТО після того, як країна приєдналася до альянсу у 2023 році.

    Європейські уряди переглядають політику стримування на тлі невизначеності щодо намірів Росії та сумнівів стосовно довгострокової надійності гарантій безпеки з боку США.


    #1089600
    МАМ
    17.06.2026 20:18
    #1089600
    МАМ
    17.06.2026 20:18
    Соверен (#1089599) >>> 
    "Нога Бога"))))  Думаю, що на ВАРі просто злякались, коли побачили, кому ця нога належить)) Ну а Марциняк, часто відрізняється, скажемо так, сімпатіями до авторитетів. Достатньо згадати пенальті в ворота Ньюкасла в позаминулорічній Лізі Чемпіонів, який він призначив на Парк де Пренс..
    Але згоден, вилучати за таке потрібно не дивлячись на особистості..

     З.И. Нещодавно Райса, гравця Арсенала, не вилучили в схожому моменті в матчі АПЛ(  Арбітри ВАР тоді теж засунули язики собі в дупу..
    #1089599
    Соверен
    17.06.2026 18:38
    #1089599
    Соверен
    17.06.2026 18:38
    LIS (#1089598) >>> 100%
    17.06.2026 17:50
    #1089598
    LIS
    17.06.2026 17:50
    Соверен (#1089594) >>> 
    Такого стоп-кадра не бачив. За таке треба було давати червону
    #1089597
    0лег
    17.06.2026 17:49
    #1089597
    0лег
    17.06.2026 17:49
    Соверен (#1089595) >>> Жаль Зидан не отобрался на тот мундиаль
    17.06.2026 17:49
    #1089596
    LIS
    17.06.2026 17:49
    Соверен (#1089595) >>> 
    Оце крута історія👍
    #1089595
    Соверен
    17.06.2026 17:41
    #1089595
    Соверен
    17.06.2026 17:41

    Читати далі

    #1089594
    Соверен
    17.06.2026 17:33
    #1089594
    Соверен
    17.06.2026 17:33
    Яке 50/50?! Спочатку штовхає, а потім👇

    І ця мразота робить це вже не вперше.
    Якщо це був не гном, то видалили би відразу!
    17.06.2026 16:44
    #1089593
    LIS
    17.06.2026 16:44
    XoMaDP (#1089592) >>> 
    Десь таке - 50/50, на рішення судді.
    #1089592
    XoMaDP
    17.06.2026 16:01
    #1089592
    XoMaDP
    17.06.2026 16:01
    Соверен (#1089589) >>> по стоп кадру 100% , а если сам момент смотреть , немного под вопросом,так-как оба падали , похож момент максимально на фол Хаверца на Угочукву недавний - там тоже не дали .
    #1089591
    V
    Vovan
    17.06.2026 15:48
    #1089591
    V
    Vovan
    17.06.2026 15:48
    Соверен (#1089589) >>> Була
    17.06.2026 15:30
    #1089590
    LIS
    17.06.2026 15:30
    Це називається без шансів, закінчать так і не розпочавши.
    🇺🇦 Визначилися суперники українських представників у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій

    «ЛНЗ» та «Полісся» зіграють проти «Гента» (Бельгія) та «Копенгагена» (Данія) відповідно.
    #1089589
    Соверен
    17.06.2026 14:36
    #1089589
    Соверен
    17.06.2026 14:36
    МАМ (#1089588) >>> А ось цікаво...футбол...аргентину дивився?
    Пряма красна йому була?
    #1089588
    МАМ
    17.06.2026 14:29
    #1089588
    МАМ
    17.06.2026 14:29
    AlexDnepr (#1089587) >>> 
    аАА))) А я думав що щось ляпнув зайве, після матчу))
    #1089587
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:25
    #1089587
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:25
    МАМ (#1089586) >>> 
    Ну это такая форма восхищения )
    #1089586
    МАМ
    17.06.2026 14:24
    #1089586
    МАМ
    17.06.2026 14:24
    AlexDnepr (#1089584) >>> 

    Соверен (#1089585) >>> 
    та я це зрозумів) питання, чому хворий? та ще і ублюдок)
    #1089585
    Соверен
    17.06.2026 14:13
    #1089585
    Соверен
    17.06.2026 14:13
    МАМ (#1089583) >>> 
    AlexDnepr (#1089584) >>> Та я теж...
    #1089584
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:11
    #1089584
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:11
    МАМ (#1089583) >>> 
    Я про Месси )
    #1089583
    МАМ
    17.06.2026 14:07
    #1089583
    МАМ
    17.06.2026 14:07
    AlexDnepr (#1089580) >>> 
    Соверен (#1089582) >>> 
    а шо так?
    #1089582
    Соверен
    17.06.2026 14:05
    #1089582
    Соверен
    17.06.2026 14:05
    AlexDnepr (#1089580) >>> 100%
    #1089581
    С
    сахар
    17.06.2026 12:10
    #1089581
    С
    сахар
    17.06.2026 12:10
    МАМ (#1089577) >>> було б більше часу - дивився більше. Раніше на ЧС, чи ЧЕ брав відпуску. Але то було колись. Час не зручний, можна в повторі дивитись, але часу просто нема. Нічні матчі, тільки в оглядах.
    Досі огляд Бразилія - Мороко не дивився, бо хочу повністю подивитись.
    #1089580
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 11:47
    #1089580
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 11:47
    Гном - больной ублюдок.
    #1089579
    Кот с бухлишком
    17.06.2026 11:35
    #1089579
    Кот с бухлишком
    17.06.2026 11:35
    Justas (#1089578) >>> треба спати)))
    #1089578
    Justas
    17.06.2026 11:28
    #1089578
    Justas
    17.06.2026 11:28
    МАМ (#1089577) >>> з самого початку так дивлюся. Треба ж колись працювати😀
    #1089577
    МАМ
    17.06.2026 11:15
    #1089577
    МАМ
    17.06.2026 11:15
    =pilgrimage= (#1089575) >>> 
    ІМХО, але не нудно, а просто забагато футболу, да ще і в дуже незручний час..   Не знаю, хто як, але я вже потроху починаю дивитися футбол уривками, там тайм, там хвилин двадцять) Виключення тільки ті мачті, які починаються ввечорі по Київу, і де є конкурентна складова, наприклад як вчорашній Франція-Сєнєгал
    #1089576
    July
    17.06.2026 10:30
    #1089576
    July
    17.06.2026 10:30
    Соверен (#1089547) >>> дякую 
    #1089575
    =
    =pilgrimage=
    17.06.2026 10:21
    #1089575
    =
    =pilgrimage=
    17.06.2026 10:21
    сахар (#1089561) >>> При всём идиотизме присутствия 48 команд на этом ЧМ, при фактической потере турнирной составляющей на групповом этапе для сильных сборных, когда 2/3 третьих мест будут в плей-офф, не хватало, чтобы это было ещё и нудно.
    #1089574
    M
    Mamai
    17.06.2026 10:19
    #1089574
    M
    Mamai
    17.06.2026 10:19
    LIS (#1089572) >>>  для класичного Дніпра, Причал вимагатиме тільки вихід з групи 😀
    17.06.2026 10:06
    #1089573
    LIS
    17.06.2026 10:06
    От же пуже хитро зроблене підріло.
    А як де волало, що "ми обійдемося без допомоги союзників".

    Україна в обмін на Іран: в Politico розкрили неформальну угоду між Трампом та лідерами G7

    Лідери "Великої сімки" готувались до гострого конфлікту з президентом США Дональдом Трампом щодо Ірану та війни в Україні, проте були здивовані його готовністю посилити тиск на російського диктатора Володимира Путіна.

    Натомість Трамп потребує допомоги союзників для стабілізації рамкової угоди про припинення вогню з Іраном.
    17.06.2026 10:00
    #1089572
    LIS
    17.06.2026 10:00
    LIS (#1089558) >>> 
    А далі Q2 ЛЄ то для Дирки не прохідне.
    • Бенфіка (Португалія)
    • ПАОК (Греція)
    • Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)
    • Пафос (Кіпр)

    #1089571
    Днепровец
    17.06.2026 05:45
    #1089571
    Днепровец
    17.06.2026 05:45
    🐐
    #1089570
    Justas
    17.06.2026 00:24
    #1089570
    Justas
    17.06.2026 00:24
    Скоріш за все,Мбапе випередить Клозе вже на цьому чемпіонаті...
    Мессі теж може...
    17.06.2026 00:06
    #1089569
    LIS
    17.06.2026 00:06
    Яскравий матч.
    #1089568
    Justas
    17.06.2026 00:01
    #1089568
    Justas
    17.06.2026 00:01
    Хєрассє кінцівка
    #1089567
    С
    сахар
    17.06.2026 00:00
    #1089567
    С
    сахар
    17.06.2026 00:00
    Еееебать
    #1089566
    Justas
    16.06.2026 23:47
    #1089566
    Justas
    16.06.2026 23:47
    Фсьо...
    #1089565
    A
    AlexDeadLine
    16.06.2026 23:34
    #1089565
    A
    AlexDeadLine
    16.06.2026 23:34
    сахар (#1089561) >>>  На "пощастило" ,так це про Кабо.В та саудітам. Але про Шотландію я згадав за іншим поводом.  А гранди ,мабуть, поки що тільки вкочуються в у турнір, бо ті хто сподіваються дістатися хоча да півфіналу, повині на місяць сили розподіляти. Для інших - викластись у 3-х іграх, і якщо пощастить,  помріяти про подальше
    #1089564
    Justas
    16.06.2026 23:34
    #1089564
    Justas
    16.06.2026 23:34
    Шкода,шо офсайд. Джексон класно виконав...
    #1089563
    B
    bulpi
    16.06.2026 23:31
    #1089563
    B
    bulpi
    16.06.2026 23:31
    У матчі Франція - Сенегал абсолютно відморожений рефері. Іранський австралієць :)
    #1089562
    Justas
    16.06.2026 23:27
    #1089562
    Justas
    16.06.2026 23:27
    Був привід ставити точку...
    #1089561
    С
    сахар
    16.06.2026 23:20
    #1089561
    С
    сахар
    16.06.2026 23:20
    AlexDeadLine (#1089560) >>> трохи їм пощастило. Хоча я і вгадав з рахунком, але він явно не відображає, що відбувалось на полі.
    Доречі ЧС подобається - не нудний, крім матча - відкриття.
    #1089560
    A
    AlexDeadLine
    16.06.2026 23:14
    #1089560
    A
    AlexDeadLine
    16.06.2026 23:14
    Приємне "ностальжи" викликала зб. Шотландії, закликавши до збірної тільки "блідношкірих" ! У 1966 таких збірних була більшисть. З європейских , якщо не запам'ятав, лише Португалія на чолі Ейсебіу, з коріннями в минулому Мозамбіку,  мала декількох кольорових. Зараз відсоток  білих ,мабуть у межах 10-20 ! Що поробиш -глобалізація. Та можливість ситно та безбідно жити без потреби вкалувати у профісійному спорті. ( Але не треба  нехтувати історією Ваваілону .)
    А організація такої великої кількості матчів на найвищому рівні, у різних площинах - це щось за межою  розуміню! 
    ( для місцевого "лесьонька" страшена драма і разрив скрепів)
    #1089559
    С
    сахар
    16.06.2026 23:07
    #1089559
    С
    сахар
    16.06.2026 23:07
    Perdomanoz (#1089557) >>> звісно, чиє дитя всралось.
    Подивись ICTV. Як проходила мобілізація в лугандонії. Можливо трохи очі розкриєш?! Татаров де працював, теж почитай. Розовий наш...
    16.06.2026 23:03
    #1089558
    LIS
    16.06.2026 23:03
    Дирці в Q1 ЛЄ дісталася Універсітатя (Клуж)
    #1089557
    Perdomanoz
    16.06.2026 22:48
    #1089557
    Perdomanoz
    16.06.2026 22:48
    сахар (#1089556) >>> 
    Лугандонія твоє все.
    Виходячи з того, як ти постійно навалюєш виключно про негатив в Україні.
    #1089556
    С
    сахар
    16.06.2026 22:37
    #1089556
    С
    сахар
    16.06.2026 22:37
    LIS (#1089555) >>> нажаль! Вже дивного нічого - лугандонія наше всё. 
    16.06.2026 22:08
    #1089555
    LIS
    16.06.2026 22:08
    сахар (#1089553) >>> 
    Коли систематично б'ють, калічать, вбивають і за це нікого не карають під приводом "війна йде" - втрачаються межі. Нажаль, нічого дивного
    16.06.2026 21:57
    #1089554
    8
    16.06.2026 21:57
    сахар (#1089553) >>> Читати далі
    [" https:\/\/t.me\/pekhno_news\/28435"," ","https:\/\/t.me\/pekhno_news\/28435<\/p><\/body>","https","\/pekhno_news\/28435<\/p><\/body>"]
    #1089553
    С
    сахар
    16.06.2026 21:19
    #1089553
    С
    сахар
    16.06.2026 21:19
    Це вже повне дно? Чи ще ні?! https://t.me/pekhno_news/28435
    16.06.2026 20:38
    #1089552
    LIS
    16.06.2026 20:38
    Втрата Су-24 на Хмельниччині, нажаль загинув екіпаж.
    #1089551
    G
    Glor
    16.06.2026 19:18
    #1089551
    G
    Glor
    16.06.2026 19:18
    сахар (#1089546) >>> 
    LIS (#1089549) >>> 
    LIS (#1089544) >>> 
    Что ж вы Макрона никак не поделите ))
    "Це ж було вже" (с)

    Макрон дважды выходил на церемонию награждения:

    в 2018-м
    https://youtu.be/JwLlZ9rhIBc?si=iYLm5MfmY0LlXKrg

    в 2022-м:
    https://www.youtube.com/watch?v=WP9I0HTLoUw

    Можете сравнить его поведение после победы и после поражения.

    Заодно зацените Меркель в 2014-м:
    https://youtu.be/tkHGyXIMZK8?si=5uPIB6ka1UrDpMxb

    16.06.2026 17:45
    #1089550
    LIS
    16.06.2026 17:45
    Як цікаво
    ⚡️ УАФ виграла конкуренцію за інсайда клубу англійської Ліги 1

    Юнацька збірна України під керівництвом Дмитра Михайленка зібралася у Кракові для вирішального етапу підготовки до фінальної стадії ЧЄ. У розширеному ростері нашої команди - на два гравці більше, ніж дозволяє офіційна заявка турніру.

    📌 Серед тих, хто приїхав до розташування збірної - два натуралізовані гравці. Це 19-річний опорник Сергій Ігнатков з боснійського Сараєво, та 17-річний Патрик Сикут з англійського Пітерборо. За інформацією ТаТоТаке, боротьбу за інсайда з клубу Ліги 1 Українська асоціація футболу виграла у поляків, які теж запросили Сикута на збір національної команди U18.

    Батько Сикута має польське коріння, мама - українка. Аргументи УАФ виявилися міцніше. Родина гравця ухвалила рішення виступати за Україну. Сикуту офіційно оформлено українське футбольне громадянство.
    16.06.2026 17:42
    #1089549
    LIS
    16.06.2026 17:42
    сахар (#1089546) >>> 
    LIS (#1089544) >>> 
    Що там не зрозумілого?
    Умовний Макрон не буде себе вести як трумпон і його поява на подібному заході не буде викликати невдоволення ні в кого.
    16.06.2026 17:41
    #1089548
    LIS
    16.06.2026 17:41
    Соверен (#1089547) >>> 
    Яка кабзда.
    У жінчиної одногрупці там же в Греції в 2010 році чоловік потонув на відпочинку.
    Половець професійний, майстер спорту. Двоє дітей лишилося, тоді неповнолітніх.
    #1089547
    Соверен
    16.06.2026 15:57
    #1089547
    Соверен
    16.06.2026 15:57
    July (#1089520) >>> 🥺Тіло футболіста В’ячеслава Шарпара з Дніпропетровщини знайшли в морі
    Колишній гравець «Волині», «Металіста» та «Ворскли» зник 2 червня — у свій день народження, коли пішов купатися й не повернувся. Пошуки тривали понад тиждень.
    У спортсмена залишилися четверо дітей.

    #1089546
    С
    сахар
    16.06.2026 13:55
    #1089546
    С
    сахар
    16.06.2026 13:55
    LIS (#1089544) >>> так вийде, чи не викликало б?! Дуже багато виходять. Тут головне показать свій фейс і лишака не пиздіть. Всі хочуть бути дотичним до великого дійства, до свята спорту, чи ще чогось. Повір, вийшов би і Макрон, і Мерц, і Мелоні. 
    16.06.2026 13:27
    #1089545
    LIS
    16.06.2026 13:27
    Соверен (#1089541) >>> 
    Бажаю щоб начався у нього ще якийсь нездоровий двіжняк з виносом мізків йому і  йому не до того було, навіть приїхати на матч.
    16.06.2026 13:14
    #1089544
    LIS
    16.06.2026 13:14
    сахар (#1089542) >>> 
    Умовний Макрон не вийде на таке дійство з виразом обличчя та риторикої, та наступними діями "єто мая заслуга, без меня єтого бі небіло, і впще єто мойо..."
    Тому умовні Макрон, Стармер чи Мелоні не викликали б на подіумі разом з переможцями ніякої відрази.
    Ти ж сука не єдиний організатор.
    Міг би підріла зробить заяву що " юми це зробимо разом з прем'єром Канади Карні та президенткою Мексики Шейнбаум"
    Але ж воно жадябна сволота "де б чого присвоїть, спиздить, себе вилизати"
    А цей пересиратєль єбучій викликає алергію та відразу вже при згадувані в контексті події...
    16.06.2026 13:09
    #1089543
    LIS
    16.06.2026 13:09
    Соверен (#1089541) >>> 
    А я перед стартом писав, чи вилізти  йобнуте на нагородження і чи потаще його собі жадібна потвора.
    #1089542
    С
    сахар
    16.06.2026 12:22
    #1089542
    С
    сахар
    16.06.2026 12:22
    Соверен (#1089541) >>> чому йобнуте? Багато хто з представників влади це робить.
    США нормально так стартували, ще і до 1/4 з "божою" поміччю дійдуть. 
    #1089541
    Соверен
    16.06.2026 10:41
    #1089541
    Соверен
    16.06.2026 10:41
    Бляяя, ну на скільки ж воно йобнуте!!!!
    🤬 Дональду Трампу дозволять підняти Кубок світу разом із переможцями, як він робив це на Клубному чемпіонаті світу: фінал відбудеться 19 липня на стадіоні МетЛайф, — Бен Джейкобс.
    #1089540
    Соверен
    16.06.2026 08:30
    #1089540
    Соверен
    16.06.2026 08:30
    15.06.2026 22:10
    #1089538
    LIS
    15.06.2026 22:10
    Виробник систем IRIS-T  на виставці Eurosatory у Париж повідомив про адаптація ракет сімейства IRIS-T, ближнього і середнього радіусу дії, на літак F-16.
    Це дуже гарна для нас новина
    15.06.2026 21:37
    #1089537
    LIS
    15.06.2026 21:37
    15.06.2026 21:36
    #1089536
    LIS
    15.06.2026 21:36
    Оце Іспанія дала в штангу...
    #1089535
    Suzuki
    15.06.2026 21:04
    #1089535
    Suzuki
    15.06.2026 21:04
    Днепровец (#1089534) >>> Испания пусть сперва обыграет синих акул .
    испания-матч пиздец-позор
    #1089534
    Днепровец
    15.06.2026 20:56
    #1089534
    Днепровец
    15.06.2026 20:56
    Цей результат суттєво наближає нас до матчу Іспанії і Аргентини вже у 1/16)
    #1089533
    P
    polak
    15.06.2026 20:34
    #1089533
    P
    polak
    15.06.2026 20:34
    Nicon (#1089518) >>> Сер Льюіс дав шанс врятувати самий нудний сезон.
    15.06.2026 20:26
    #1089532
    LIS
    15.06.2026 20:26
    Отакої, перша тренерська відставка прямо по ходу ЧС. 
    Я щось такого і не пригадую
    ❌Туніс звільнив головного тренера Сабрі Лямуші

    Команда у першому турі ЧС-2026 поступилася Швеції 1:5.



    15.06.2026 19:52
    #1089531
    LIS
    15.06.2026 19:52
    Точно що іронія..
    «Горькая ирония. На территории Лавры, в Спасо-Берестовеском храме, покоится Юрий Долгорукий — тот самый князь, которого считают основателем москвы. Их город родился в Киеве»


    15.06.2026 18:30
    #1089530
    LIS
    15.06.2026 18:30
    От же хитрожопі підараси вони нам лом кольорових металів, а ми їм сучасні технології. Хуйвамвжопу разом з вашим хитровиєбаним президентом 
    Ото і сидіть тепер на тому кольорметі
    🇵🇱 Зам. министра национальной обороны Польши:


    Польша приостановила передачу Украине МиГ-29, поскольку украинская сторона до сих пор не поделилась с Варшавой технологиями БПЛА.

    Напомню, что ранее Польша хотела передать Украине 14 списанных МиГ-29 в обмен на технологии БПЛА.
    #1089529
    Perdomanoz
    15.06.2026 18:03
    #1089529
    Perdomanoz
    15.06.2026 18:03
    Стільки всього написали про нападників.
    А я хотів про гравців з яйцями з недалекого минулого. Такі, що всю команду за собою тягнули.
    Їх тут звісно можна накидати кілька десятків. Я просто до прикладу своїх улюблених. Ви своїх можете накидати.
    Візьму тільки з початку 2000.
    Каннаваро, Пірло, Зідан, Гігз, Буфон, Мюллер.
    З.І. Пишіть своїх кандидатів. Тільки не багато, 5 достатньо.
    AMF якщо що)
    15.06.2026 17:06
    #1089528
    LIS
    15.06.2026 17:06
    Соверен (#1089523) >>> 
    Нажаль місцеві кореспонденти стверджують, що чотири петухи з цього підрольоту вспіли катапультуватися. Одна надія на те, що катапультні  кріса там дебільні і дають при пуску перевантаження від 15G до 25G - це гарантовані травми під списання
    15.06.2026 16:48
    #1089527
    LIS
    15.06.2026 16:48
    Цікаво, чим займаються виробники  F-35?
    Рахункова палата США у новому аудиті зафіксувала різке падіння експлуатаційної готовності винищувачів F-35 Lightning II у складі Збройних сил США.

    Рівень повної готовності техніки впав до 25%...
    15.06.2026 16:18
    #1089526
    LIS
    15.06.2026 16:18
    Соверен (#1089524) >>> 
    Зрозуміло
    Царствіє небесне.
    #1089524
    Соверен
    15.06.2026 16:16
    #1089524
    Соверен
    15.06.2026 16:16
    LIS (#1089521) >>> 
    Читати далі
    #1089523
    Соверен
    15.06.2026 16:11
    #1089523
    Соверен
    15.06.2026 16:11
    ⚡️В Іркутській області розбився бомбардувальник Ту-22М3, — росЗМІ

    15.06.2026 16:11
    #1089522
    LIS
    15.06.2026 16:11
    Як цікаво розгортаються події в країні-бензоколонці
    Ну що ж, тепер до віялових відключень світла перейшов наступний суб'єкт РФ, Іркутська область, насамперед її друге за величиною місто - Братськ. Незакритий дефіцит бюджету регіону - $533 млн. Платити монополіям за струм - нічим. Це при тому, що там знаходиться Братська ГЕС. Але належить вона Москві. Тому - "повз касу". Отже, паливна криза розвивається з південного заходу, а криза неплатежів у електроенергетиці - зі сходу. Добре.
    15.06.2026 16:09
    #1089521
    LIS
    15.06.2026 16:09
    July (#1089520) >>> 
    Це зараз про що?
    #1089520
    July
    15.06.2026 15:28
    #1089520
    July
    15.06.2026 15:28
    А что случилось с Шарпаром?
    Такая секретность. Со 2го числа молчали...
    15.06.2026 15:22
    #1089519
    LIS
    15.06.2026 15:22
    Nicon (#1089518) >>> 
    Ти правий. Теж забув.
    Хороша гонка вийшла.
    #1089518
    Nicon
    15.06.2026 13:42
    #1089518
    Nicon
    15.06.2026 13:42
    Забыл написать - рад за Хэмилтона, чемпионской борьбе - быть!
    15.06.2026 13:24
    #1089517
    LIS
    15.06.2026 13:24
    👏Японські вболівальники вкотре подали приклад іншим, після матчу з Нідерландами вони прибрали стадіон.
    15.06.2026 11:42
    #1089516
    LIS
    15.06.2026 11:42
    Було два прицільних ворожих удари, спрямованих на знищення Успенського собору, - гендиректор Києво-Печерської лаври Максим Остапенко

    За його словами, перший удар був близько 01:30: ворожий дрон влучив у центр собору. Спалахнула пожежа на площі 800 кв. м, яка охопила купол та верхні яруси. Він припускає, що "Шахед" мав запалювальну суміш, бо вогнетривкі балки загорілися миттєво.

    Розрахунок ворога був на те, що конструкції заваляться всередину, але пожежники буквально врятували собор від руйнації.

    Другий удар прийшовся по 300-літній Башті Кушника на вул. Мазепи та будівлі "Мистецького арсеналу" поруч.
    15.06.2026 11:40
    #1089515
    LIS
    15.06.2026 11:40
    Вночі Сили оборони завдали удару по порту «Кавказ» у Керченській протоці

    Місцева влада підтвердила пожежу на його території. Cупутники NASA також фіксують загоряння.


    У підмосковному Реутові після атаки БПЛА сталася пожежа приблизно за 600 метрів від АТ "ВПК "НПО машиностроения" — розробника гіперзвукових ракет "Циркон" і стратегічного ракетного комплексу "Авангард"

    Треба повторити.


    Також вночі була атакована Тульська область.
    15.06.2026 11:25
    #1089514
    LIS
    15.06.2026 11:25
    Територію Києво-Печерської лаври тимчасово зачинили для відвідувачів після російської атаки.

    "Шахед" влучив у вівтарну частину Успенського собору.


    РФ знищила серце "Нової пошти", найбільший інноваційний сортувальний термінал у Києві. Це був символ нашого розвитку, сміливих інвестицій у майбутнє й інноваційності, написав гендиректор компанії.
    15.06.2026 10:58
    #1089513
    LIS
    15.06.2026 10:58
    Locki (#1089512) >>> 
    Та така підозра, що ніхуя там немає.
    Руже підріло круте "красівую" рожу при поганій грі і все просто на свій день народження.
    Та й ставлю на БіБі, він доведе ружого до божевілля...
    Ізраілю похуй
    Літаки вони самі роблять на своїй території
    Ракети теж
    База трумпонівського золотого протирактного куполу - ізраільскі системи і технології.
    Система ПРО THAAD на чверть це ізраільскій Arrow.
    Руже якщо піде в зарубу з БіБі багато чого нового дізнається. І про себе теж.
    Думаю і його теж давно слухає мосад.
    #1089512
    Locki
    15.06.2026 10:44
    #1089512
    Locki
    15.06.2026 10:44
    LIS (#1089511) >>> 
    Ще не дуже зрозуміло про що дід з фанатиками домовився - ні в плані урана, ні по Ормузу. Навіть якщо щось в п'ятницю підпишуть, не факт що це буде виконуватись...
    15.06.2026 09:44
    #1089511
    LIS
    15.06.2026 09:44
    Як сюжет закручується.
    Міністр національної безпеки Ізраїлю Бен-Гвір:
    Угода Трампа не зобов'язує нас. Ізраїль не підпорядковується Сполученим Штатам, і ми — незалежна та суверенна нація!
    Ми підкреслюємо: ми любимо США і вдячні президенту Трампу. І все ж, Держава Ізраїль — це не бананова республіка.


    Ynet Global:
    Дипломатично-безпековий кабінет Ізраїлю зібрався в неділю, щоб обговорити наслідки угоди між США та Іраном, зосередившись переважно на ліванському фронті. 
    За даними джерел, міністри підтримали прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу у його рішенні зберегти фронти окремими та зберегти присутність ЦАГАЛу на півдні Лівану, незважаючи на вимогу Ірану пов'язати північне припинення вогню з угодою, досягнутою зі Сполученими Штатами.
    Згідно з цим рішенням, ЦАГАЛ залишиться на півдні Лівану і продовжить там діяти. Якщо «Хезболла» відкриє вогонь по території Ізраїлю, ЦАГАЛ стягне високу ціну за це — зокрема глибоко на території Лівану. 
    Кабінет також погодився просуватися відповідно до рамок, запропонованого держсекретарем США Марко Рубіо, згідно з яким, якщо «Хезболла» відступить за річку Літані, сили ліванської армії розгорнуться в районах, звідки ЦАГАЛ потім виведе. Якщо «Хезболла» й надалі відмовляється, ЦАГАЛ продовжить виконувати цю роботу на півдні Лівану.
    @MiddleEastinUkrainian  
    #Ізраїль #Ліван
    15.06.2026 09:35
    #1089510
    LIS
    15.06.2026 09:35
    =pilgrimage= (#1089509) >>> 
    Кожен хто не стикався, як працюють тіж шахеди, а тим більше балістика і особливо циркони з кінжалами так думає ...
    Останні три вироби більш-менш близько до цілі не влучають без маркування/"підсвічування"/"маяка"  та т.п.,. на дистанціях більше 300 км.
    #1089509
    =
    =pilgrimage=
    15.06.2026 09:31
    #1089509
    =
    =pilgrimage=
    15.06.2026 09:31
    LIS (#1089507) >>> Яких навідників? Кожен, хто не знає, де знаходиться Києво-Печерська Лавра, може знайти її у гугл-картах.
    15.06.2026 09:29
    #1089508
    LIS
    15.06.2026 09:29
    Знаково.
    Цілили в будівлю ВАКС - тобто правильна структура, раз кацапи намагалися влучити.
     Пекельна ніч: русняві виродки пошкодили не тільки Лавру, а й будівлю Вищого Антикорупційного суду у Києві та будинок органної та камерної музики в Дніпрі.
    Русня знищила самий сучасний термінал Нової пошти у Жулянах 🤬

    15.06.2026 09:24
    #1089507
    LIS
    15.06.2026 09:24
    kossstil909090 (#1089505) >>> 
    По+перше, це державна власність.
    По-друге, це вже не в руках паши-мерса і Ко.
    Так що навідників я б шукав в колі паші-мерса.
    15.06.2026 09:23
    #1089506
    LIS
    15.06.2026 09:23
    Блд.
    П'ятий рік війни
    Відомо, що цілєспоямовано бьють по культурним цінностям.
    Ніт, нам не знайоме зберігання в захищених сховищах
    ▪️Також повідомляється про удар по костюмному цеху кіностудії ім. Довженка. Найбільшу костюмну колекцію  України знищено. Пошкоджено і інші корпуси кіностудії.
    #1089505
    K
    kossstil909090
    15.06.2026 09:03
    #1089505
    K
    kossstil909090
    15.06.2026 09:03
    LIS (#1089498) >>> Дружбаны Паши Мерседеса сегодня были у шоке,а так по факту тот купол пофиксят быстро не прямое же попадание балли,так  было бы очень жаль архитектуры,а за чертил бизнесменов прокацапских в рясах имхо я даже например и рад.
    15.06.2026 03:36
    #1089504
    LIS
    15.06.2026 03:36
    В Києві дощ.
    Дай Боже допоможе нашим рятувальникам швидше загасити пожежі.
    15.06.2026 03:25
    #1089503
    LIS
    15.06.2026 03:25
    Їбана плєшива болотна нехрість та його пособник ружий підріло
    15.06.2026 03:11
    #1089502
    LIS
    15.06.2026 03:11
    Соверен (#1089501) >>> 
    Це щоб ружий підор знову заявив, що хуйло хоче миру.
    Два старих уєбана
    #1089501
    Соверен
    15.06.2026 02:49
    #1089501
    Соверен
    15.06.2026 02:49
    Нічка треш...в Києві п'ять влучань в будинки...
    15.06.2026 02:47
    #1089500
    LIS
    15.06.2026 02:47
    😭 У Харкові під час гасіння пожежі внаслідок повторного російського удару загинуло 5 рятувальників ДСНС. Ще щонайменше 5 – поранено.

    15.06.2026 02:18
    #1089499
    LIS
    15.06.2026 02:18
    Смерть кацапам
    15.06.2026 01:56
    #1089498
    LIS
    15.06.2026 01:56
    Нехристі їбані.
    Пожежа на даху Успенського собору Київо-Печерської Лаври.
    Потвори.
    #1089497
    yelez
    15.06.2026 01:38
    #1089497
    yelez
    15.06.2026 01:38
    Днепровец (#1089496) >>> 
    Если покопаться в памяти, можно вспомнить что на ЧМ 2014 в Бразилии они заняли последнее место в группе, набрав всего 1 очко. Хотя в целом они редко откровенно проваливаются, и на этом ЧМ тоже могут дойти до высоких стадий
    #1089496
    Днепровец
    15.06.2026 01:17
    #1089496
    Днепровец
    15.06.2026 01:17
    За Японію завжди легко і приємно вболівати. Вони завжди б'ються, так навіть й важко згадати, коли вони відверто провалили матч. Цікаво, коли вони програють, чи їх дуже критикують на їхніх форумах, чи все ж таки здебільшого пишаються командою.
    #1089495
    Днепровец
    14.06.2026 23:56
    #1089495
    Днепровец
    14.06.2026 23:56
    Перегар Перегарыч (#1089494) >>> 
    Ну можна їх замінити Суаресом, Неймаром і Соном. Суть не поміняється.
    #1089494
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 23:41
    #1089494
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 23:41
    Днепровец (#1089493) >>> в цілому приймається🤝, єдине що Альварес, Вінні і Холанд років 5 як топарі, але динаміка є.  
    #1089493
    Днепровец
    14.06.2026 23:32
    #1089493
    Днепровец
    14.06.2026 23:32
    Перегар Перегарыч (#1089492) >>> 
    Ок, візьмемо 1999-2009 - всі так. 12 гравців? 
    Сьогодні візьмемо теж 10 років, той самий критерій, близько 15 голів, топ-5 ліг, теж 12 гравців (без Мессі і Роналду). Сезони 2016/2017 - 2025/2026: Мартінес, Холанд, Кейн, Лева, Мбаппе, Грізманн, Альварез, Салах, Вінісіус, Іммобілє, Бензема, Лукаку.
    #1089492
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 23:09
    #1089492
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 23:09
    Днепровец (#1089491) >>> з Обамеянгом згоден, помилився, в пам'яті лише кілька яскравих сезонів в БД при Клоппі. Подивився статус, визнаю 
    Тоді я інакше спробую запитати. Візьмемо тих чий пік був на межі століть відрізок 1999-2009 і хто в плані статистики та стабільності не підлягає сумнівам: Шева, Рауль, Р9, Індзагі, Трезеге, Анрі, Вьєрі, Креспо, Тотті, Оуен, Ето'о,  Ван Ністелрой. 
    Всі вони забивали по 15+ майже що сезона (за винятком травм чи конфліктів з тренером). Навіть Ширер вже закінчуючи забивав під 20 м'ячів.
    Хто з тих хто грає останні 8 років (з 2018 ) має подібну статистику? Саме щороку протягом 7-8 сезонів  забивати 15+ в топ-5.
    Окрім Кріша і Лео (вони поза конкуренцією) це Мартінес, Холанд, Кейн, Лева, Мбапе. 
    В якості виправдання варто додати, що роль класичного центр форварда трохи знизилась 
    #1089491
    Днепровец
    14.06.2026 22:43
    #1089491
    Днепровец
    14.06.2026 22:43
    Перегар Перегарыч (#1089487) >>> 
    "Про Халка та Обемеянга це лол - один гастрабайтер на расеї та в Китаї, інший видав аномальний мегасезон і погас"
    Вибач, це про Обамеянга?
    #1089490
    Днепровец
    14.06.2026 22:38
    #1089490
    Днепровец
    14.06.2026 22:38
    Перегар Перегарыч (#1089487) >>> 
    "Половина зі списку - це більше до тієї епохи десятих-нульових ніж до теперішнього часу (Кавані, Фалькао, Бензема, Джеко, Суарес)" 
    Тоді ти порівнюєш абсолютно непорівняльні речі: Всіх, хто мав повну кар'єру, яка закінчилася на початку 2000-хі до 2020-х (це дуже велика кількість гравців) з гравцями, більшість з яких ще й половини своїй кар'єри не провели (це значно менша кількість гравців).
    #1089489
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 22:37
    #1089489
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 22:37
    Днепровец (#1089488) >>> порівнювати лігу 1, де він більшість кар'єри провів з 10 роками в апл Бербатова (ще не кризовий МЮ і вже АПЛ ставала топ-1 лігою) таке собі. Ми можемо нескінченно сперечатись, але кожен при своїй думці залишиться 🤝
    #1089488
    Днепровец
    14.06.2026 22:26
    #1089488
    Днепровец
    14.06.2026 22:26
    Перегар Перегарыч (#1089484) >>> 
    "статистика теж це підтверджує, той же Бербатов за 13 років (!) з 2001 в Байері і до Фулгема провів біля 400 матчів та забив під 200 голів, і тоді це був такий рівень, що чувак жодного разу не входив до номінантів на ЗМ"
    Як це відрізняється від Ляказета - 12 років з 2013 до 2025 - 450+ матчів, 250+ голів, жодної номінації на ЗМ?

    "Чи Елбер за Баварію 6 сезонів 169 ігор та під 100 голів"
    Це приклад чого? Він був номінований на ЗМ. Ну порівняй його до Іммобілє: 6 сезонів, 250+ матчів, майже 200 голів.
    #1089487
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 22:25
    #1089487
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 22:25
    Днепровец (#1089486) >>> та ну камон, який Дьокеріш)))) у хлопця 1 сезон в гегемона Португалії і з натяжкою в ковентрі. Серлот 1,5 сезони лише провів - це навіть не рівень умовного Аморузо чи Роке Санта Круз.
    Про Хавертза писав - навіть до Бербатова не дотягнув ще. 
    Половина зі списку - це більше до тієї епохи десятих-нульових ніж до теперішнього часу (Кавані, Фалькао, Бензема, Джеко, Суарес)
    Про Халка та Обемеянга це лол - один гастрабайтер на расеї та в Китаї, інший видав аномальний мегасезон і погас. 
    Ще раз - я не про талант, якість перфоменсу чи кількість голів в окремому сезоні, а саме здатність протягом 5-8 років тримати топ-рівень в топ-5 лігах. Умовно забиваючи по 10-15 голів стабільно.
    Майже всі мною перераховані цього досягли. На відміну від Халків, Обамеянгів, чи (поки що) Дьокеріша з Серлотом. 
    #1089486
    Днепровец
    14.06.2026 22:08
    #1089486
    Днепровец
    14.06.2026 22:08
    Перегар Перегарыч (#1089478) >>> 
    Сьогодні:
    Кріщ, Лео, Кейн і Левандовські - стабільніші, результативніші і більш довготривалі, ніж кожен зі списку "15-20 років тому". Мбаппе і Халанд, якщо обійдуться без травм, теж будуть.

    З сьогодні список виглядав би так (крім вже згаданих):
    Лукаку, Альварез, Лаутаро Мартінез, Уоткінс, Дембеле, Кварацкхелія, Хаверц, Салах, Гірасі, Девіс, Серлот, Торес, Вінісіус, Дьокереш, Варді, Сон, Грізманн, Неймар, Суарес, Іммобілє, Бензема, Осімхен, Ляказет, Мюллер, Кавані, Джеко, Халк, Обамеянг, Фалькао.

    Деякі позиції цікаві: наприклад Окоча - трохи більше 100 голів у більш ніж 500 мачтах, тим часом Осімхен - 200 голів у 300 матчах.
    #1089485
    Suzuki
    14.06.2026 22:07
    #1089485
    Suzuki
    14.06.2026 22:07
    Зря немцам забили мяч
    #1089484
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 22:05
    #1089484
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 22:05
    МАМ (#1089482) >>> 
    Днепровец (#1089481) >>> статистика теж це підтверджує, той же Бербатов за 13 років (!) з 2001 в Байері і до Фулгема провів біля 400 матчів та забив під 200 голів, і тоді це був такий рівень, що чувак жодного разу не входив до номінантів на ЗМ.
    Чи Елбер за Баварію 6 сезонів 169 ігор та під 100 голів.
    І таких прикладів багато. Тобто це стабільно в середньому 15+ голів за сезон. 
    Згадати лише конкурентів Шеви в серії А - 

    І Хавертз який нещодавно за 3 роки перевалив в Арсеналі за 20 голів ))))
    Та банально ось конкуренти Шеви на початку нульових в серії А, це ті хто забивав 15 + голів 
    Креспо, Шевченко, К’єза, Батістута, В’єрі, Трезеге, Убнер, Ді Вайо, Муту, Індзагі, Дель П’єро, Адріано, Лопес, Тотті, Чевантон, Лукареллі, Джилардіно, Монтелла, Тоні

    Зараз в близько такого різноманіття форвардів хто забиває 15+ і близько немає
    Тому в збірній Бразилії, нажаль, викликаючи шлак з зеніта 
    #1089483
    Кот с бухлишком
    14.06.2026 21:55
    #1089483
    Кот с бухлишком
    14.06.2026 21:55
    Соверен (#1089472) >>> та ну нах)))
    #1089482
    МАМ
    14.06.2026 21:41
    #1089482
    МАМ
    14.06.2026 21:41
    Перегар Перегарыч (#1089480) >>> 
    Ну тоді скажи, чим, наприклад,  Бєрбатов був стабільніше того ж Хавєрца? Чи Роббі Кін, наприклад, Сон Хин Міна? Або Салас в порівнянні з  Сака?  Я вже за десятиріччя Мо Салаха мовчу))
    #1089481
    Днепровец
    14.06.2026 21:38
    #1089481
    Днепровец
    14.06.2026 21:38
    Перегар Перегарыч (#1089480) >>> 
    "А ось саме стабільності зараз геть бракує" - а можна детальніше? Як і на підставі чого такий висновок?
    #1089480
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 21:31
    #1089480
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 21:31
    МАМ (#1089479) >>> в мене ще не такий вік)))) коли Шева запалював з ДК в ЛЧ я був ще школярем ))))
    але за талантами нічого не змінилось, вони завжди були. А ось саме стабільності зараз геть бракує. Що це - відношення до кар'єри, великі гроші, шалений календар та перевантаження чи сучасна тактика знищує індивідуальність до того, що майже невілювалась позиція чистого форварда - я хз, скоріш всього по трохи 
    #1089479
    МАМ
    14.06.2026 21:26
    #1089479
    МАМ
    14.06.2026 21:26
    Перегар Перегарыч (#1089478) >>> 
    а ще раніше сонце світило яскравіше, та дерева були зеленіші))))

    #1089478
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 21:23
    #1089478
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 21:23
    МАМ (#1089461) >>> суб'єктивно за іменами зараз: Читати далі

    #1089477
    С
    Серж-57
    14.06.2026 21:22
    #1089477
    С
    Серж-57
    14.06.2026 21:22
    Perdomanoz (#1089475) >>> А ми точно один хвутбол дивимось? :)
    #1089476
    Justas
    14.06.2026 21:14
    #1089476
    Justas
    14.06.2026 21:14
    Perdomanoz (#1089475) >>> от прям насипати🤣
    #1089475
    Perdomanoz
    14.06.2026 21:12
    #1089475
    Perdomanoz
    14.06.2026 21:12
    Justas (#1089474) >>> 
    При всій повазі до Люди.Кюрасао стільки міг насипати Німеччині в першому таймі)
    #1089474
    Justas
    14.06.2026 21:02
    #1089474
    Justas
    14.06.2026 21:02
    Лузан-третє золото!
    #1089473
    МАМ
    14.06.2026 20:56
    #1089473
    МАМ
    14.06.2026 20:56
    Соверен (#1089472) >>> 
    так там тренер cам Дік Адвокат)))

    P.S. Сподіваюсь, багато хто з нас пам"ятає його на Дніпро-Аренє

    P.S.2 А ще Салаха ...
    #1089472
    Соверен
    14.06.2026 20:39
    #1089472
    Соверен
    14.06.2026 20:39

    Кюрасауський футбол на підйомі!👍

    #1089471
    Соверен
    14.06.2026 20:29
    #1089471
    Соверен
    14.06.2026 20:29
    Таке враження, що гранди приїхали відпочивати на ЧС...
    #1089470
    С
    Серж-57
    14.06.2026 20:27
    #1089470
    С
    Серж-57
    14.06.2026 20:27
    Таке враження що вся КЮРОСАУ на трибунах :)) А хто тоді в лавці залишився?
    14.06.2026 15:06
    #1089469
    LIS
    14.06.2026 15:06
    БіБі справдив очікування, таки в'їбав
    Benjamin Netanyahu:  
    «Ми атакували в Дахії в Бейруті цілі терору терористичної організації «Хезболла». Ізраїль не терпітиме обстрілів своєї території».


    14.06.2026 14:28
    #1089468
    LIS
    14.06.2026 14:28
    сахар (#1089467) >>> 
    Начебто так
    Заміна в будь-який момент: Якщо голкіпер отримує серйозну травму або важко захворіє, його можна замінити будь-якої миті турніру. Це виняток із правил, оскільки польових гравців можна змінювати лише за 24 години до першого матчу команди.


    Виклик з-поза списку: На відміну від польових гравців, нового воротаря можна дозаявити навіть тоді, коли він не був включений до початкового розширеного списку (який подавався перед турніром).


    Медичний дозвіл: Будь-яка заміна вимагає офіційного затвердження Медичним комітетом ФІФА, який повинен підтвердити, що травма або хвороба є достатньо серйозною. 
    #1089467
    С
    сахар
    14.06.2026 14:17
    #1089467
    С
    сахар
    14.06.2026 14:17
    LIS (#1089466) >>> підстрахування Ноєра?! А до якого моменту можна замінити кіпера в заявці?
    #1089465
    Д
    дикий
    14.06.2026 13:02
    #1089465
    Д
    дикий
    14.06.2026 13:02
    Днепровец (#1089463) >>> 
    Та ще й грали пів першого тайму як збірна каземирів. Добре що тренера мають, плюс 2- 3 чоловіки все ж грали, досвід-майстерність, зуміли врівноважити гру.
    І взагалі, бразильці хіба були фаворитами?
    Але хтозна, не здивуюсь, якщо вони серйозно додадуть. Континент більш звичний і тд.
    #1089463
    Днепровец
    14.06.2026 12:19
    #1089463
    Днепровец
    14.06.2026 12:19
    МАМ (#1089461) >>> 
    Ну які імена у сьогоднішньої Бразилії? Алісон, Габріель, Маркіньйос, Вінісіус і Рафінья. Може, Мартінеллі з натяжкою. Каземіро і Неймар колись були. Ендрік, можливо, колись буде. 
    До французів їм дуже далеко. Португальці точно не позаду. Як і англійці. Як і німці. До іспанців і аргентинців ближче, але ті сильні командною грою.
    #1089462
    K
    kossstil909090
    14.06.2026 12:13
    #1089462
    K
    kossstil909090
    14.06.2026 12:13

    Трамп в честь победы Никс на свое день рождение может и указ издать поменять лицо на статуи свободы аля как его фейс на горе рашмор,никто не удивиться
    #1089461
    МАМ
    14.06.2026 12:06
    #1089461
    МАМ
    14.06.2026 12:06
    Перегар Перегарыч (#1089449) >>> 
    Гадаєш, Сайбарі крутіше того ж Ігора?))) ІМХО, по іменам конкуренцію бразильцям можуть скласти лише іспанці та французи. Чуть подалі позаду - португальці та аргентинці.  Але найкращі з кого вже побачив - американці))) ІМХО, але в півфіналі вони точно будуть

    14.06.2026 12:02
    #1089460
    LIS
    14.06.2026 12:02
    SWSheva (#1089459) >>> 
    Та потім по таймінгу побачив скоріш в тексті опечатка, не 3,57 с, а 8.57 с.
    Та один хер.
    Дві окремі людини, одна правою, друга лівою працює і так синхронно і швидко.
    #1089459
    SWSheva
    14.06.2026 11:55
    #1089459
    SWSheva
    14.06.2026 11:55
    LIS (#1089458) >>> 
    Я вас успокою, там почти 8,5 секунд собирают)
    14.06.2026 11:20
    #1089458
    LIS
    14.06.2026 11:20
    Капець, реально що сам за 4 секунди не вспів і з думками зібратися...
    Дві дитини з Китаю встановили світовий рекорд зі спільної зборки кубика Рубрика.
    14.06.2026 11:00
    #1089457
    LIS
    14.06.2026 11:00
    🇬🇧 Британія вперше перехопила танкер «тіньового флоту» рф у Ла-Манші, — Кір Стармер

    Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії. За його словами, відповідне доручення Збройним силам він віддав уночі.

    Стармер зазначив, що операція стала «ще одним ударом по росії» та сигналом для тих, хто допомагає фінансувати війну Путіна проти України.

    Ми не дозволимо їм ховатися. — наголосив британський прем'єр-міністр.


    Він також подякував військовим і правоохоронцям Великої Британії, які, за його словами, «захищають країну 24 години на добу, 365 днів на рік».
    14.06.2026 10:57
    #1089456
    LIS
    14.06.2026 10:57
    Вночі було атаковано хімічний завод «Азот» в Новомосковську, Тульської області. Місцеві повідомляють про чисельні прильоти.


    Рибінськ, Ярославська область.

    Атаковано ФГКУ «Комбінат “Темп”».

    І це жирна ціль
    14.06.2026 10:50
    #1089455
    LIS
    14.06.2026 10:50
    Який масштабний жаба-гадюкінг в maga-кодлі. Те про що наші джерела вже півтора роки пишуть, нарешті дійшло за океаном.
    Тут все нам в плюс і це добре
    MAGA-блогерка Лаура Лумер викрила директорку національної розвідки США у роботі на росію.
    #1089454
    K
    kossstil909090
    14.06.2026 10:15
    #1089454
    K
    kossstil909090
    14.06.2026 10:15
    Никс чемпы,брансон гигачад,стальные нервы,а вот мегафранчайз игрок десятилетия лука "словенский хрусталь" пончич второй плейофф мимо.
    14.06.2026 09:37
    #1089453
    LIS
    14.06.2026 09:37
    Я взагалі здивувався, нахера Карліто той головняк у вигляді Бразилії.
    Йому б збірну Італії підхватить і вийти на Чє-2028 і виграти його. Хоча, я думаю не пізно ще.
    Не вийде з групи і поїде тренерувпть Італію)))
    14.06.2026 08:50
    #1089452
    LIS
    14.06.2026 08:50
    Та й збірна Австралії непогано так турків вздрюкнула.
    #1089451
    МАМ
    14.06.2026 08:48
    #1089451
    МАМ
    14.06.2026 08:48
    Воротар Австралії грає матч життя? Чи у нього всі такі, прсто ми не слідкуємо за австралійським чемпіонатом?)
    14.06.2026 08:47
    #1089450
    LIS
    14.06.2026 08:47
    Виходить фактор Анчелоті зажатий під тиском федерації та вболівальників "усі пьозди "звьозди" (за їхніми вподобаннями) повинні поїхати і виходити на поле".
    От нафіга він того ж Неймара взяв, воно ніяке ще й травмоване і тепер займає місце, а тепер "в нападі немає кому грати".
    Коротше "прокляте місце" ця сбірна Бразилії останні роки.
    #1089449
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 08:28
    #1089449
    Перегар Перегарыч
    14.06.2026 08:28
    LIS (#1089448) >>> так а кому там играть?))). Тьяго и Энрике в нападении 🤦🤦🤦 
    14.06.2026 01:30
    #1089448
    LIS
    14.06.2026 01:30
    Понтів дохуя, що навіть фактор Анчелоті не рятує...
    14.06.2026 00:19
    #1089447
    LIS
    14.06.2026 00:19
    Кот с бухлишком (#1089443) >>> 
    Як і просили  - 1:1)))
    #1089446
    yelez
    14.06.2026 00:09
    #1089446
    yelez
    14.06.2026 00:09
    А вот и первая сенсация чемпионата) 
    13.06.2026 23:11
    #1089445
    LIS
    13.06.2026 23:11
    Locki (#1089444) >>>
    Це не просто зрада, це повний просер і саміх Штатів.
    Чого враження, що нічого не підпишуть - або Ізраіль а'ґбе, або ксврбазне по Ізраілю а той все рівно в'єбе і все зірветься.
    #1089444
    Locki
    13.06.2026 22:45
    #1089444
    Locki
    13.06.2026 22:45
    LIS (#1089441) >>> 
    Чим більше Трамп зайнятий Іраном, тим менше часу він приділяє нам. І тим менше часу у нього до листопада... Це плюс.

    Але з іншого боку, імхо - маємо величезний мінус, бо якщо штати підпишуть угоду у такому вигляді як озвучено, то це фактично не просто "зрада" для Ізраїля, а повний пі...ць у всьому регіоні, - фанатики залишились при владі, у них моральна "перемога", і необмежена програма балістичних ракет Ірана означає, що у майбутньому при наявності збагаченого урану хоча б для однієї ракети там ніхто думати довго не буде - одразу постріл. І не факт, що зіб'ють, тому що можуть цілити так, щоб вибух був поруч з Ізраїлем, а наслідки, з урахуванням малих розмірів країни, будуть фактично дуже відчутні і всередині. А отримати уран іранці на одну ракету зможуть і від русні...
    #1089443
    Кот с бухлишком
    13.06.2026 22:44
    #1089443
    Кот с бухлишком
    13.06.2026 22:44
    Хотелось бы чтобы Катар наказал эту самоуверенную херню.
    #1089442
    С
    сахар
    13.06.2026 19:54
    #1089442
    С
    сахар
    13.06.2026 19:54
    Perdomanoz (#1089440) >>> чесно кажучи, такого розкиду по часу на ЧС, я не пам'ятаю. 
    13.06.2026 18:36
    #1089441
    LIS
    13.06.2026 18:36
    Як цікаво
    Ми близькі до угоди
    Угода буде підписана в Європі.
    Туди вилетить віце-президент
    Чотири  С-17 вилетіли у Європу з необхідним бладнанням для організації візиту Ді джея дівана.

    Через деякий час
    Ми близькі до підписання угоди що отримала назву Ісламабадський меморандум(ага, ну прям черговий Будапештський ні про що), де (Ісламабад) вона і буде підписана.

    Ще через деякий час з'являється поточна версія
    Міністр оборони Пакистану заявляє що сторони дуже близькі до підписання протоколу!(вже тіки протоколу) в електронному! вигляді.

    Чекаємо наступний етап
    Сторони узгодять якусь хуйню кивком голови по відеоза'язку....
    Десь між рядками повинно з'явитися "Ізраіль знову уїбав по  Лівану"....
    #1089440
    Perdomanoz
    13.06.2026 18:01
    #1089440
    Perdomanoz
    13.06.2026 18:01
    Взагалі прикольно по трансляціям організатори танцюють.
    Бразилія - Марокко. В Марокко 23.00. В Ріо  20.00.  
    13.06.2026 18:01
    #1089439
    LIS
    13.06.2026 18:01
    От блд.
    Це ж якась чергова єбаніна почнеться.
    Трамп та Зеленський візьмуть участь у робочій зустрічі G7, що відбудеться 16 червня, — AFP
    Трамп і Зеленський мають зустрітися у вівторок у рамках робочої зустрічі країн «Великої Сімки».
    13.06.2026 17:59
    #1089438
    LIS
    13.06.2026 17:59
    Perdomanoz (#1089437) >>> 
    Подивимось, але якось все суперечливою...

    #1089437
    Perdomanoz
    13.06.2026 17:40
    #1089437
    Perdomanoz
    13.06.2026 17:40
    LIS (#1089435) >>> 
    Фактор Анчелотті. 
    13.06.2026 16:02
    #1089436
    LIS
    13.06.2026 16:02
    Значить відомого суддю з Африки 11 годин маринували і по ітогу не допустили на територію США вигадавши якусь ефімерну загрозу, бо просто підараси в міграційній службі сидять.
    Зате нічого не роблять з наявними реальними загрозами, не можуть забезпечити безпеку сбірних.
    Збірну Англії з футболу пограбували на базі в США перед першим офіційним тренуванням на Чемпіонаті світу.

    12 червня логістична компанія доставила в Канзас-Сіті, де базуватиметься Англія, бутси, форму, футбольні м’ячі, тренувальні конуси, манекени тощо.

    А вже наступного дня, перед прибуттям гравців, виявилося, що невідомі вкрали усе майно, залишивши лише один футбольний м'яч


    13.06.2026 14:48
    #1089435
    LIS
    13.06.2026 14:48
    Чогось так здається аргентинців більше надії, чомусь є сумніви на рахунок бразильців. Покоління якесь, дуже багато пафосу та індивідуального самовдоволення.
    #1089434
    Д
    дикий
    13.06.2026 13:11
    #1089434
    Д
    дикий
    13.06.2026 13:11
    Бразилія триматиме марку латиномяча, хто ж як не вони.
    #1089433
    Perdomanoz
    13.06.2026 12:46
    #1089433
    Perdomanoz
    13.06.2026 12:46
    Чесно кажучи не очікував, що Парагвай вчора зіграє в таке гівно. А ось БІГ приємно здивувала.
    13.06.2026 11:49
    #1089432
    LIS
    13.06.2026 11:49
    В Армянську горить завод «Кримський Титан». Загасити пожежу не вдається, оскільки це хімічне підприємство. Усіх співробітників відправили додому — моніторинговий паблік "Кримський вітер".

    Раніше монітори повідомляли, що після нічного удару по електроподстанції ПС 220 кВ «Титан», ознаки пожежі також фіксувалися на території заводу.

    «Кримський Титан» — найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім пігментного діоксиду титану, підприємство виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, сульфат алюмінію, рідке натрієве скло, залізний купорос.
    До анексії Криму завод належав Group DF українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Після 2014 року кілька разів перереєструвався. Наприкінці 2021 року група Фірташа продала «Кримський Титан» російській компанії «русский титан».
    13.06.2026 11:46
    #1089431
    LIS
    13.06.2026 11:46
    Цієї ночі комарики успішно атакували морський нафтовий термінал в Темрюкському районі Краснодарського краю.
    13.06.2026 11:36
    #1089430
    LIS
    13.06.2026 11:36
     Ранковий Нижньокамськ (Татарстан) . Атаковано знову  два місцевих нафтохімічних комплекси.
    13.06.2026 11:35
    #1089429
    LIS
    13.06.2026 11:35
    Волгоградська область, Ефимовка.
    Була атакована ЦППН (центральний пункт підготовки та перекачування нафти). Вузол, де сировина з родовищ очищується (від води, газу та домішок) і подається в магістральні нафтопроводи для подальшого транспортування на НПЗ або на експорт.
    #1089428
    Соверен
    13.06.2026 11:11
    #1089428
    Соверен
    13.06.2026 11:11
    😁⚡️Усик прокоментував зустріч із Трампом 
    «В мене було дуже багато битв поглядами з противниками. Але ще ніколи мені так не хотілося набити їбало, як під час сьогоднішнього face-to-face з рудою мавпою», — сказав український боксер 
    13.06.2026 11:11
    #1089427
    LIS
    13.06.2026 11:11
    =pilgrimage= (#1089426) >>> 
    Ми дуже обожнюємо теорії змов, нам "легше" заходять такі пояснення вони цікавіші.
    Завтра  бій UFC на галявині біля Білого дому.
    Таких відомих  особистостей нарцис трумпон нащапрошував пачку і кожного до себе в кабінет сфоткаться, тим паче Усик діючий чемпіон світу.
    Все дуже просто.

    #1089426
    =
    =pilgrimage=
    13.06.2026 11:05
    #1089426
    =
    =pilgrimage=
    13.06.2026 11:05
    sdneprom (#1089425) >>> ))) Не удивлюсь, если дурень в Белом доме так и думает.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089425
    S
    sdneprom
    13.06.2026 10:08
    #1089425
    S
    sdneprom
    13.06.2026 10:08
    =pilgrimage= (#1089422) >>> это типа были полуфиналы и в финале теперь встретятся Усик и Зеленский??.. )) 
    #1089424
    МАМ
    13.06.2026 07:28
    #1089424
    МАМ
    13.06.2026 07:28
    =pilgrimage= (#1089423) >>> 
    Якесь дежавю з 2002 роком промайнуло))Сподіваюсь, що сьогодні це не генеральна політіка була, а арбітр просто такий, начебто і з іменем, але завжди готовий прогнутися. Достатньо згадати пенальті в ворота Данії на Євро2020, який поставив Макєллє))) Хоча сьогодні виникає питання - навіщо? Амери і так наголову сильніше виглядали Парагвая

    P.S. Взагалі янкі особисто мене здивували. Такого якісного гєгєнпрессінга я давно  не бачив, який сьогодні показала команда Пачеттіно
    #1089423
    =
    =pilgrimage=
    13.06.2026 07:17
    #1089423
    =
    =pilgrimage=
    13.06.2026 07:17
    Кто смотрел США - Парагвай (не уверен, что такие вообще есть)? Это Парагвай такое днище или всё-таки хозяевам разрешили играть руками и в экипировке американского футбола?
    #1089422
    =
    =pilgrimage=
    13.06.2026 07:13
    #1089422
    =
    =pilgrimage=
    13.06.2026 07:13
    Соверен (#1089421) >>> Зеленский встречался с Тихановской, Трамп - с Усиком. У меня одного возникают какие-то дурные параллели?)))
    #1089421
    Соверен
    13.06.2026 01:44
    #1089421
    Соверен
    13.06.2026 01:44
    13.06.2026 01:38
    #1089420
    LIS
    13.06.2026 01:38
    Соверен (#1089419) >>> 
    Тіки хотів написать, неправильно Олександр з'їздив. Слідом немає новини  - після рукостискання, ружо мавпа доставлена без свідомості у військовий шпиталь округу Колумбія у вкрай важкому стані, без одного черевика.
    Ді Джей діванс знайдено без ознак життя за диваном в овальному кабінеті з черевиком трампа в сраці.
    Спікер Сенату склав присягу президента США.
    #1089419
    Соверен
    13.06.2026 01:20
    #1089419
    Соверен
    13.06.2026 01:20
    LIS (#1089418) >>> Там Усик с трампом зустрівся...
    Треба було по макитрі надавати.
    13.06.2026 00:29
    #1089418
    LIS
    13.06.2026 00:29
    Ружа мавпа підтримала сбірну США телефоном перед стартовим матчем на ЧС-2026. От тепер перевірено "карму" мавпи на футболі...
    13.06.2026 00:07
    #1089417
    LIS
    13.06.2026 00:07
    Жаль, що канадійці другий не змогли забити. Пізно активізувалися
    #1089416
    Justas
    12.06.2026 23:43
    #1089416
    Justas
    12.06.2026 23:43
    Ну,заслужили.
    Боснійці ніякі
    #1089415
    Кот с бухлишком
    12.06.2026 23:43
    #1089415
    Кот с бухлишком
    12.06.2026 23:43
    Не знаю почему но я за Канадцев с детства)))))
    12.06.2026 23:42
    #1089414
    LIS
    12.06.2026 23:42
    Гооол, є

    #1089413
    МАМ
    12.06.2026 23:33
    #1089413
    МАМ
    12.06.2026 23:33
    Justas (#1089412) >>> 
    Justas (#1089411) >>> 
    Там Василь був першим на м"ячі, тому, думаю, точки все рівно б не було б
    #1089412
    Justas
    12.06.2026 23:22
    #1089412
    Justas
    12.06.2026 23:22
    Justas (#1089411) >>> ага,за півгодини пояснили,що офсайд був
    #1089411
    Justas
    12.06.2026 23:13
    #1089411
    Justas
    12.06.2026 23:13
    Хіба Васіль не збив канадійця?
    #1089410
    Соверен
    12.06.2026 23:06
    #1089410
    Соверен
    12.06.2026 23:06
    Отакої...
    Читати далі
    #1089409
    МАМ
    12.06.2026 22:39
    #1089409
    МАМ
    12.06.2026 22:39
    Кот с бухлишком (#1089408) >>> 
    згоден. 2008 рік взагалі як Рубікон для сучасної історіїї( Грузія, самміт НАТО  в Бухаресті, та вибори Президента в США, набагато в чому визначили хід історії в першой половині 21 сторіччя..
    Ех, якби тоді мудрий американський народ вибрав би тоді не тюхтія Обаму, а "яструба" Маккейна..
    #1089408
    Кот с бухлишком
    12.06.2026 22:23
    #1089408
    Кот с бухлишком
    12.06.2026 22:23
    МАМ (#1089407) >>> а якщо Маккейн був президентом то Рашке пізда була би
    #1089407
    МАМ
    12.06.2026 22:06
    #1089407
    МАМ
    12.06.2026 22:06
    Perdomanoz (#1089404) >>> 
    Якби Залізна Леді зараз би була при владі в ВБ, історія з сучасной підорашей була би інша.. А як би ще і Рейган поряд з нею, то взагалі все б було б з підорами просто навпаки... Але, нажаль, зараз майже всі меркелі(
    #1089406
    Justas
    12.06.2026 22:01
    #1089406
    Justas
    12.06.2026 22:01
    Perdomanoz (#1089404) >>> естонка теж
    #1089404
    Perdomanoz
    12.06.2026 21:00
    #1089404
    Perdomanoz
    12.06.2026 21:00
    Урсула пре як криголам. От навіть у Тетчер таких яєць не було 
    12.06.2026 20:38
    #1089402
    LIS
    12.06.2026 20:38
    🇪🇺🇺🇦🇲🇩 ЄС 15 червня офіційно розпочне переговори щодо вступу України та Молдови до Європейського Союзу, — Урсула фон дер Ляєн

    Сьогодні Європейський Союз зробив важливий крок уперед.

    Усі держави-члени погодилися розпочати перший блок переговорів про вступ з Україною та Молдовою.

    На першій міжурядовій конференції, яка відбудеться у понеділок, ми розпочнемо переговори щодо фундаментальних питань — основи процесу вступу.

    Цей блок охоплює основні цінності та принципи, на яких ґрунтується ЄС, — від верховенства права до міцних демократичних інститутів.

    Це є визнанням рішучості, мужності та наполегливої праці, продемонстрованих обома країнами у просуванні реформ, навіть попри величезні виклики.

    А також сигналом того, що пропозиція ЄС щодо миру, стабільності та можливостей є неперевершеною.

    Розширення є стратегічним вибором.

    Зближуючи наші народи, ми зміцнюємо мир, безпеку та процвітання на всьому континенті.

    У світі, що характеризується зростаючою невизначеністю, розширення Європейського Союзу відповідає нашим спільним інтересам.

    Розширення залишається однією з найбільших історій успіху ЄС та нашою найкращою інвестицією у наше спільне майбутнє.
    12.06.2026 20:36
    #1089401
    LIS
    12.06.2026 20:36
    Країни ЄС схвалили початок переговорів про приєднання України та Молдови до Євросоюзу, — голова Європейського Парламенту
    12.06.2026 14:57
    #1089400
    LIS
    12.06.2026 14:57
    MaxD (#1089395) >>> 
    Просто ахрєнєть)))
    Жаба погубила
    #1089399
    Justas
    12.06.2026 13:45
    #1089399
    Justas
    12.06.2026 13:45
    kossstil909090 (#1089397) >>> не бачив твого🤣🤣🤣
    #1089398
    Justas
    12.06.2026 13:44
    #1089398
    Justas
    12.06.2026 13:44
    LIS (#1089394) >>> так для них соккер, приблизно, як для нас бейсбол😂
    #1089397
    K
    kossstil909090
    12.06.2026 12:43
    #1089397
    K
    kossstil909090
    12.06.2026 12:43
    LIS (#1089394) >>> ну не шарят омериканцы в сокере,это всеравно что у нас чемпионат по бейсболу показывали)
    #1089396
    XoMaDP
    12.06.2026 12:22
    #1089396
    XoMaDP
    12.06.2026 12:22
    Україна – Куба , Ліга націй-2026 Волейбол 
    Посилання: Читати далі
    ["https:\/\/www.youtube.com\/watch?v=qe9-DyL3sC0","

    ","https:\/\/www.youtube.com\/watch?v=qe9-DyL3sC0<\/p><\/body>","https","\/watch?v=qe9-DyL3sC0<\/p><\/body>"]

    #1089395
    M
    MaxD
    12.06.2026 11:56
    #1089395
    M
    MaxD
    12.06.2026 11:56
    LIS (#1089393) >>> 
    Мені тут попалось відео.... Почав дивитись... не міг відірватись.... Воно довге... на годину..... Коротко суть....  Два тіпа з країни-агресора (літали до цього тільки на Цеснах в своє задоволення) ... А давай -купим Фалькон і будем багатих буратіно возити.... А давай. Купили. Зареєстрували авіакомпанію, обслуговуючу компанію(на дружин і родичів) Підробили всі документи (і на обслуговування літака і про своє навчання на цей тип літака... причому навчання в USA) почитали інструкцію як керувати -і ... Їх зареєстрували і могли вони літати (і літали) по всьому глобусу. Лоханулись при розрахунку кількості палива на один з перльотів (сильний зустрічний вітер) і уєбались бо паливо закінчилось. (При цьому у них була купа можливостей виправити ситуацію в польоті але зіграла своє кцпська самовпевненість) Залишились живі (пасажирів двоє загинуло) Зараз їх там судять..... Так от.... Якби не протупили.... або в польоті піщли на дозаправку раніше.... або не пизділи диспетчерам)   літали б досі......    І скільки їх таких літає х.з......   Відео посилання даю....  Там цікаво хоч і довго....
    https://www.youtube.com/watch?v=qe9-DyL3sC0
    12.06.2026 11:35
    #1089394
    LIS
    12.06.2026 11:35
    На американському ТБ глядачам текстом розжовують, що саме відбувається на полі під час матчів Чемпіонату світу
    12.06.2026 11:34
    #1089393
    LIS
    12.06.2026 11:34
    MaxD (#1089392) >>> 
    З водіями то там зрозуміти можна.
    Якщо їздиш культурно то можеш роками не зтикатися з поліцією.
    Але ж бляха на літаку, та ще не приватному....

    #1089392
    M
    MaxD
    12.06.2026 11:28
    #1089392
    M
    MaxD
    12.06.2026 11:28
    LIS (#1089390) >>> 
    Таке враження, що це досить масове явище.....  Ну а шо-ігрові  симулятори зараз досить наближені до реалій... Потренувався й полетів....
    12.06.2026 09:59
    #1089391
    LIS
    12.06.2026 09:59
    У пахомії "цікаві" події розгортаються в банківському секторі. 
    набібуліна (глава центробанку) і ко зникла з радарів перед міжнародним хуйлофорумом у хуйлобурзі і досі не відсвчує, кажуть з'їбала на лікарняний і під цю лавочку валить з посади і з країни....
    На нараді в  Путіна було відсутнє все керівництво центрального банку. Одночасно прийнято поправки до бюджетного кодексу РФ, які дозволяють друкувати гроші в необмежених кількостях. Керівництво найбільших банків, насамперед Сбєру, ВЕБу та ВТБ, а також урядових аналітичних центрів розповідає, що більше не довіряє даним Росстату через уже геть осоружні фальсифікації - і орієнтується виключно на дані власних служб, згідно з якими ВВП за минулий рік скоротився на 4-5%, а за поточний рік - скоротився вже на 5-6%. Загалом вся маса галузевих даних по економіці РФ нагадує десь 1979-80 рр., але тоді було хоча б якесь зростання, за рахунок, скажімо, чугунію. Все стало швидко сповзати у прірву.
    12.06.2026 09:22
    #1089390
    LIS
    12.06.2026 09:22
    Proximys (#1089389) >>> 
    Та охрінітєльна.
    Не водієм таксі без прав, коли ти, якщо дружиш з головою, дуже легко навчитися добре керувати авто, а пілотом рейсового пасажирського літака
    #1089389
    Proximys
    12.06.2026 09:18
    #1089389
    Proximys
    12.06.2026 09:18
    LIS (#1089384) >>> "Поймай меня, если сможешь" )))
    #1089388
    M
    mikle
    12.06.2026 09:09
    #1089388
    M
    mikle
    12.06.2026 09:09
    sdneprom (#1089386) >>> Ну, откровенно говоря, да.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089386
    S
    sdneprom
    12.06.2026 08:46
    #1089386
    S
    sdneprom
    12.06.2026 08:46
    LIS (#1089381) >>> не знаю, я уже его пролистываю просто, как мусор или рекламу какой-то хуйни. Есть в каждом городе свой/свои городской сумасшедший. Это мировой сумасшедший. Зачем тратить нервы на этого мудака, практически каждый высер которого направлен чисто на заработок, и кроме колебания рынков разных нихуя больше не вызывает. Ебанем, не ебанем, введем, не введем, отнимем, не отнимем... Тут шизофрению подхватить можно, дистанционно...) 
    #1089385
    Messing
    12.06.2026 07:58
    #1089385
    Messing
    12.06.2026 07:58
    Минер (#1089382) >>> ні, особисто я подумав, що це цитата Трампа з мережі truth 
    12.06.2026 00:49
    #1089384
    LIS
    12.06.2026 00:49
    Судак красавчег, що тут скажеш)))
    🇨🇦 У Канаді пілот Air Canada 17 років літав із підробленою ліцензією та заробив близько $2 млн, — ABC News.

    59-річний Джеффрі Волл із 2009 року працював пілотом, використовуючи фальшиві документи. За цей час він здійснив понад 900 рейсів на літаках Boeing 767, 777 та 787.
    12.06.2026 00:47
    #1089383
    LIS
    12.06.2026 00:47
    LIS (#1089380) >>> 
    👀У 64 поєдинках ЧС-2022 судді показали всього 4 червоні картки

    У матчі-відкритті ЧС-2026 арбітр показав 3 червоні картки.

    #1089382
    Минер
    12.06.2026 00:36
    #1089382
    Минер
    12.06.2026 00:36
    а хтось вже пошуткував з:
    Чемпіонат світу розпочався!
    Матч відкриття Мексика - Південна Америка.
    це з тг-каналу Причал. 
    12.06.2026 00:03
    #1089380
    LIS
    12.06.2026 00:03
    Ото розійшовся бразільянський рефері - 3 червоних вже роздав
    11.06.2026 23:14
    #1089379
    LIS
    11.06.2026 23:14
    трумпон
    🇺🇸 США сьогодні домовилися про завершення війни з Іраном, скоро ми підпишемо документи.

    Аятоли
    Не розуміємо про що йде мова.

    Ізраіль
    Не володіємо інформацією про наявність такої угоди.

    Ружий підр, судячи з усього, просто заробляє на скачках цін на нафту.
    11.06.2026 21:24
    #1089376
    LIS
    11.06.2026 21:24
    Генштаб ВСУ сообщил:

    ▪️Поражено производство и снаряжение морских безэкипажных катеров в Севастополе. Объект использовался для сборки, оснастки и подготовки морских безэкипажных платформ, которые привлекаются противником для выполнения задач в Черном море.

    ▪️Также в Крыму поражен склад хранения беспилотных летательных аппаратов в районе населенного пункта Григорьевка. (Такое село есть в Красногвардейском районе)
    11.06.2026 18:58
    #1089374
    LIS
    11.06.2026 18:58
    У Новосибірську сталася пожежа на території колишнього заводу «Екран», де розташоване АТ «Екран-оптичні системи», яке виробляє компоненти для оптичних прицілів та приладів нічного бачення
    11.06.2026 18:21
    #1089373
    LIS
    11.06.2026 18:21
    Гм. Кажуть плюгавий підор вчора вимагав у ружого підара щоб ми не стріляли 12.06.
    Начебто ружий підор впав на мороз, у нього "важлива" справа очікується, чергова, 39 заява про перемогу над Іраном.
    Тепер МЗС пахомії сьогодні на вечір послів Франції, Британії та Німеччини збирає.
    Знов будуть вимагати перемир'я на 12.06?
    Пляски правда на червоній площі на завтра, вперше за 23 роки відмінили.

    11.06.2026 17:15
    #1089372
    LIS
    11.06.2026 17:15
    💥 уражено Афіпський НПЗ на Кубані.
    Цей завод є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня рф, а його проєктна потужність становить 6,25 млн тонн нафти на рік. Він, зокрема, активно залучений до забезпечення паливом армії росії.
    11.06.2026 16:19
    #1089370
    LIS
    11.06.2026 16:19
    Соверен (#1089369) >>> 
    Вони  йобнуті продажні підари.
    #1089369
    Соверен
    11.06.2026 16:17
    #1089369
    Соверен
    11.06.2026 16:17
    Які ж вони йобнуті...
    Читати далі
    #1089368
    XoMaDP
    11.06.2026 15:35
    #1089368
    XoMaDP
    11.06.2026 15:35
         Чоловіча збірна України з волейболу здобула перемогу над Китаєм у Лізі націй – 3:1. ( у першій грі програли Японії 0-3)
         З цікавого до збірної має повернутися Олег Плотницький ( один із найкращих гравців на позиції догравальника у волейболі взагалі) 
         Цікаво чи дасть якийсь буст збірної , тому що грати краще стали , якраз поки його не було 😉
    11.06.2026 11:05
    #1089367
    LIS
    11.06.2026 11:05
    kossstil909090 (#1089366) >>> 
    Зрозуміло)))
    #1089366
    K
    kossstil909090
    11.06.2026 10:01
    #1089366
    K
    kossstil909090
    11.06.2026 10:01
    LIS (#1089365) >>> -29оч. за 2 четверти отыграли)Полиция НьюЙорка молиться что бы  никс в 5 закрыли серию  в санантонио и не переезжали в снова в яблоко)
    11.06.2026 08:57
    #1089365
    LIS
    11.06.2026 08:57
    kossstil909090 (#1089364) >>> 
    Що там?
    ружого підра освистали на баскете?
    Чи Де Ніро нах послав ружовиблядка?
    #1089364
    K
    kossstil909090
    11.06.2026 07:58
    #1089364
    K
    kossstil909090
    11.06.2026 07:58
    Капец сегодня Нью Йорку как городу,после того что сегодня Никс сотворили)
    #1089363
    =
    =pilgrimage=
    10.06.2026 20:56
    #1089363
    =
    =pilgrimage=
    10.06.2026 20:56
    Locki (#1089361) >>> Бо Крим це Україна.
    #1089362
    M
    mikle
    10.06.2026 20:52
    #1089362
    M
    mikle
    10.06.2026 20:52
    Locki (#1089361) >>> Може й продають
    #1089361
    Locki
    10.06.2026 20:07
    #1089361
    Locki
    10.06.2026 20:07
    Ось дивлюсь новини з Криму і не розумію, чому нашим офісникам не почати продавати талони там на пальне, або QR-коди на отримання пального... Недопрацьовують суки.
    10.06.2026 16:05
    #1089360
    LIS
    10.06.2026 16:05
    =pilgrimage= (#1089359) >>> 
    Та ты подожди, они ж ещё не приехали. Думаю там ещё то шоу буде и вероятно не пустят.
    #1089359
    =
    =pilgrimage=
    10.06.2026 15:55
    #1089359
    =
    =pilgrimage=
    10.06.2026 15:55
    mastervovik (#1089353) >>> Мне вот интересно, а сборная Ирана на ЧМ в США - это при всех сегодняшних обстоятельствах - это норм?
    10.06.2026 14:55
    #1089358
    LIS
    10.06.2026 14:55
    LIS (#1089357) >>> 
    Це ще не все.
    Там дві батареї знайшлося, які перебувають на складі і чекають утилізації, бо вийшов термін експлуатації(при цьому в працездатному стані)
    10.06.2026 14:12
    #1089357
    LIS
    10.06.2026 14:12
    Це ж сука які підараси ці партнери з ЄС.
    В двох країнах ЄС  в найближчі півроку закінчується термін придатності у кількох десятків, ракет до ЗРК Петріот, приблизно порівну, РАС-2 та РАС-3.
    Їх блять планували утилізувати  за гроші, замість того, щоб передати/продати нам.
    Це просто піздець з такими партнерами і ворогів не треба.
    Сцуко жаба давить подарувати, так замість того щоб платити за утилізацію продайта за гроші з отих $90 ярдів. Причому це не Швейцарія з її йобнутими офіційними обмеженнями. 
    10.06.2026 13:58
    #1089356
    LIS
    10.06.2026 13:58
    Justas (#1089355) >>> 
    Ну якщо він головним  тренером був з 1979 по 1989 то йому тоді явно не 30 було вже.
    #1089355
    Justas
    10.06.2026 13:53
    #1089355
    Justas
    10.06.2026 13:53
    Гарастас помер(94).Чогось не думав,шо він такий древній...
    10.06.2026 13:50
    #1089354
    LIS
    10.06.2026 13:50
    mastervovik (#1089353) >>> 
    Я ж не конкретно по арбитру из Сомали, там и сборные Узбекистана и Сенегала шмонали херзнаскока, как реально не официальные делегации, а как пойманные банды нелегалов.
     Я взагали о подходах.
    Дочке в посольстве в Варшаве целый час мозг выносил визовый офицер на собеседовании все сводилось к тому, что "а не планируете ли вы остаться в США, вот и язык хорошо знаете". Визу получала для командировки по работе, пока в анкете не дочитался, что в собственности загородный дом - о,  ес окей, штамп дозволено.
    #1089353
    mastervovik
    10.06.2026 13:23
    #1089353
    mastervovik
    10.06.2026 13:23
    LIS (#1089349) >>>  я понимаю шо сша пендосы, а шо не так?
    Я не знаю историю взаимоотношений сша с сомали, но мы лучшего арбитра россии тоже не пустили бы к себе, хоть сам бы трамп упрашивал))
    Проверки на таможне... Ну такое себе, люди выполняют свою работу, чего они к футболистам должны по особому относится? Это ж не бейсболисты))
    10.06.2026 13:18
    #1089352
    LIS
    10.06.2026 13:18
    Це ніяхуясобі ремонтєць, чи ланцюжки однієї історії - різке погіршення офіційних відношень з Польщею?
    Бо то цей Навроцький єбійоговропоганий зі своїми притензіями, та спробами відібрати нагороду(не у італьянського фашиста мусоліні чи рашиста шрьоднра), виліти й повернення борта N1 не з Жешува, а з Кишенева, потім відмова клубу і сбірній грати в Кракові. Тепер закриття пропуска автобусів через чи не найбільший КПП...
    ❗️З 15 червня повністю зупинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині» аж до листопада 2027 року (!) – там весь час ремонтуватимуть смугу руху
    10.06.2026 12:09
    #1089351
    LIS
    10.06.2026 12:09
    ⚡️Лос-Анджелес оголосив про трансфер Євгена Чеберка з Коламбус Крю

    28-річний футболіст буде включений до складу нового клуба 13 липня.

    10.06.2026 09:52
    #1089349
    LIS
    10.06.2026 09:52
    Ну в продовження рубрики, який піздос в Штатах відбувається при в'їзді учасників ЧС-2026
    А там ще й квитки так і не продані в достатній кількості.
    ФІФА, 2018 рік.
    Оце ми нагріє руки на проведенні ЧС-2026 у США.
    ФІФА, 2026 рік.
    США нагрівають ФІФА.
    Підрзрію, що вони вже жалкують, що вМексиці та Канаді по 13 матчів, а всі інші в США.

    10.06.2026 08:58
    #1089346
    LIS
    10.06.2026 08:58
    mikle (#1089345) >>> 
    Ага, атаковано завод "прогрес" в чебоксарах
    чебоксари і завод "прогрес" не дадуть збрехати.
    #1089345
    M
    mikle
    10.06.2026 08:51
    #1089345
    M
    mikle
    10.06.2026 08:51
    У Фламинго есть плюс, если уже долетит, то вьебет не по децки. 
    10.06.2026 01:11
    #1089344
    LIS
    10.06.2026 01:11
    І після цього вони нам щось про корупцію тикать будуть
    🗞 🇭🇺 Голова угорського антикорупційного відомства заявив, що за 16 років перебування колишнього прем'єр-міністра Віктора Орбана при владі, ймовірно, було розкрадено 160 млрд євро, - Financial Times

    Біро зазначив, що новий уряд на чолі з Петером Мадяром має намір діяти оперативно, щоб повернути державні кошти, які, за оцінками Біро, становлять 160 млрд євро і, можливо, були неправомірно виділені членам оточення Орбана.

    Антикорупційне відомство Угорщини розробило модель штучного інтелекту для відстеження коштів, які, ймовірно, були незаконно привласнені за 16 років перебування при владі колишнього прем'єр-міністра.


    10.06.2026 00:43
    #1089343
    LIS
    10.06.2026 00:43
    Жозік в Реалі.
    ❌Жозе Моурінью покидає Бенфіку

    Мадридський Реал викупив контракт португальського фахівця у Бенфіки, активувавши суму відступних у розмірі 15 мільйонів євро.
    #1089342
    Perdomanoz
    09.06.2026 20:33
    #1089342
    Perdomanoz
    09.06.2026 20:33
    Я про футбол.
    Робіть ваші прогнози в Причал-лізі на ЧС-2026.
    Це безкоштовно)
    https://fcdnipro.com/prichal-liga/world-cup-2026
    09.06.2026 20:07
    #1089341
    LIS
    09.06.2026 20:07
    vem (#1089340) >>> 
    Ну вранішній оцей
    Погибшим в Балашихе был 62-летний полковник Дамир Давыдов. Мощность взрывного устройства составляла 500 граммов в тротиловом эквиваленте. Давыдов возглавлял управление поставок ракет и артиллерийских боеприпасов ГРАУ Минобороны рф.

    Гойда достанет убийцу где угодно


    А хто наступний?
    09.06.2026 19:38
    #1089340
    vem
    09.06.2026 19:38
    МАМ (#1089338) >>> два уже
    #1089339
    ОМ27
    09.06.2026 19:34
    #1089339
    ОМ27
    09.06.2026 19:34
    МАМ (#1089338) >>> Останнім часом стільки вибухів на русні, що інколи не розуміємо, про який саме йдеться мова)) 😂
    #1089338
    МАМ
    09.06.2026 19:31
    #1089338
    МАМ
    09.06.2026 19:31
    vem (#1089337) >>> 
    ти за вибух в Балашиці? чи сьогодні є щось інше?
    09.06.2026 19:16
    #1089337
    vem
    09.06.2026 19:16
    Неужто пошли подрывать? Атентат это хорошо. Давно пора. 
    #1089336
    ОМ27
    09.06.2026 19:09
    #1089336
    ОМ27
    09.06.2026 19:09
    Вітаємо Лівий Берег, який зайшов в УПЛ! А Олександрія все ж таки вилетіла. Ну, зазвичай "вишка" завжди сильніша. Але якщо команда "вишки" програє 3-й команді з Першої ліги. То які можуть бути питання?
    #1089335
    ОМ27
    09.06.2026 19:03
    #1089335
    ОМ27
    09.06.2026 19:03
    ОМ27 (#1089334) >>> До речі, самі керівники Агробізнесу розуміють, що "вишка" - це забагато. Тому добре грають в 1-й лізі. І не хочуть нікуди виходити)) 
    #1089334
    ОМ27
    09.06.2026 19:00
    #1089334
    ОМ27
    09.06.2026 19:00
    LIS (#1089332) >>> Якщо чесно, то Лівий Берег це заслужив. Вони грали майже на рівні Буковини. І навіть сильніше за Чорноморець. А серед "слабших", скоріше за все знову побачимо Кудрівку. Агробізнес - просто не готовий до "вишки", як би ми за нього не вболівали))
    #1089333
    Justas
    09.06.2026 18:01
    #1089333
    Justas
    09.06.2026 18:01
    AlexDnepr (#1089328) >>> у Німеччині такі самі незламні 😂 Майже півтора мільйона😁
    09.06.2026 17:34
    #1089332
    LIS
    09.06.2026 17:34
    Олександрія злилася.
    Лівий берег знову в УПЛ.
    #1089331
    Соверен
    09.06.2026 16:31
    #1089331
    Соверен
    09.06.2026 16:31
    Justas (#1089327) >>> я теж

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089330
    S
    sdneprom
    09.06.2026 16:28
    #1089330
    S
    sdneprom
    09.06.2026 16:28
    сахар (#1089324) >>> не подадуть. це угода зі слідством, затверджена судом.
    #1089329
    ОМ27
    09.06.2026 15:54
    #1089329
    ОМ27
    09.06.2026 15:54
    0лег (#1089326) >>> 5 років. Якщо хороша поведінка, то виходять після 2/3 - 3.33 (грубо 3 роки і 4 місяці, 2 роки вже відсидів, залишається 1 рік і 4 місяці). 
    #1089328
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 15:53
    #1089328
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 15:53
    Justas (#1089327) >>> 
    А як же незламні українські патріоти у Польші?
    Забув, в Немеченні їх стало також дуже багато після 22р. Збірна не буде у самотності.
    #1089327
    Justas
    09.06.2026 15:01
    #1089327
    Justas
    09.06.2026 15:01
    Соверен (#1089312) >>> я -за😉
    #1089326
    0лег
    09.06.2026 14:39
    #1089326
    0лег
    09.06.2026 14:39
    ОМ27 (#1089325) >>> 3,33рока за 2, тогда 5 за 3,03 или я неправильно понял вашу математику?
    #1089325
    ОМ27
    09.06.2026 14:22
    #1089325
    ОМ27
    09.06.2026 14:22
    AlexDnepr (#1089323) >>> Два роки він вже відсидів. Хороша поведінка - це 3.33 із 5. Залишилося рік і 4 місяці.
    #1089324
    С
    сахар
    09.06.2026 14:19
    #1089324
    С
    сахар
    09.06.2026 14:19
    AlexDnepr (#1089323) >>> апеляцію подадуть по любому. Можливо грошима поділиться і скостять до року.
    #1089323
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 14:17
    #1089323
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 14:17
    сахар (#1089322) >>> 
    Я видел, но еще посмотрим, что это за 5 лет будет. И не будут ли они "дома".
    #1089322
    С
    сахар
    09.06.2026 14:16
    #1089322
    С
    сахар
    09.06.2026 14:16
    AlexDnepr (#1089320) >>> так дали вчора 5 років, с конфіскацією. Це ще при тому, що він погодився на співпрацю. І потягнув с собою не одного.
    #1089321
    ОМ27
    09.06.2026 14:14
    #1089321
    ОМ27
    09.06.2026 14:14
    AlexDnepr (#1089320) >>> Взагалі, не люблю "теоріїї змов". Але Князєв добре підходить на роль фунта. Коли його призначили, то всі дивувалися, а хто це такий? Він зіграв свою роль у боротьбі з корупцією)) До речі, позитивно. Крадуть, беруть хабарі багато хто, в т.ч. в ЄС, але не всіх ловлять.  
    #1089320
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 14:07
    #1089320
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 14:07
    ОМ27 (#1089319) >>>
    Я думаю, что Князев в итоге не сядет на самом деле.
    #1089319
    ОМ27
    09.06.2026 14:06
    #1089319
    ОМ27
    09.06.2026 14:06
    AlexDnepr (#1089318) >>> 100%
    Того ж Князєва тупо розвели. Після отих усіх публікацій, він міг вийти "чистим із води". Тому що порушень із затриманням і особливо публікаціями було дуже багато. Добре, що вдалося його самого вмовити затягнути собі удавку. Але діяли вкрай непрофесійно. 
    #1089318
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 13:51
    #1089318
    A
    AlexDnepr
    09.06.2026 13:51
    LIS (#1089316) >>> 
    Когда НАБУ тупо сливает просушки в сеть это полная хуйня. Я не понимаю как такое можно не понимать.
    #1089317
    Соверен
    09.06.2026 13:45
    #1089317
    Соверен
    09.06.2026 13:45
    сахар (#1089313) >>> ага а Поклонський їде туда Зимбру тренерувати...
    09.06.2026 13:37
    #1089316
    LIS
    09.06.2026 13:37
    От же ще це юлькіне підріло Власенко. Гниди.
    🗞 У ВР готують закон, який заборонить публічно розповідати про корупцію топполітиків: за публікацію доказів правоохоронців будуть саджати до 5 років, — законопроєкт

    Що відомо:
    📍Законопроєкт №15289 зареєстрував нардеп від «Батьківщини» Сергій Власенко.
    📍Він передбачає заборону на публікацію відео, прослуховувань, листувань, схем та інших доказів у справах проти високопосадовців.
    📍Без рішення суду правоохоронці не зможуть повідомляти про підозри, обшуки та інші деталі розслідувань щодо, нардепів, міністрів і керівників центральних органів влади.
    📍Забороняється депутатам і суддям конфіденційно співпрацювати з правоохоронцями, що може суттєво ускладнити викриття корупційних схем.

    Не "опять", а знову 
    #1089315
    ОМ27
    09.06.2026 13:35
    #1089315
    ОМ27
    09.06.2026 13:35
    сахар (#1089314) >>> В збірній Узбекистану основну роботу зробив словенець Сречо Катанець - 4-1-1. Той, що тренував Словенію, коли нас не пустили на Євро-2000. "Сашко, де ти гуляв?"
    Його помічнику Тимуру Каладзе залишалося набрати 3 очки в 4-х матчах. Той набрав 8 очок і потрапив на ЧС. А вже після цього запросили Фабіо Каннаваро))
    #1089314
    С
    сахар
    09.06.2026 13:22
    #1089314
    С
    сахар
    09.06.2026 13:22
    Хлопці, а хтось дивиться товарняки? Бо я тільки огляди. Єдиний, США - Німеччина тільки бачив повністю. 
    Приколовся, що в збірній Узбекистану коуч - Каннаваро.
    #1089313
    С
    сахар
    09.06.2026 13:16
    #1089313
    С
    сахар
    09.06.2026 13:16
    Соверен (#1089312) >>> бачиш, Зеля вже в Кишинів їде на літак. Політика змінюється. Скоріш за все так і буде.
    #1089312
    Соверен
    09.06.2026 12:32
    #1089312
    Соверен
    09.06.2026 12:32

    🇺🇦🇩🇪🇵🇱 Ведуться розмови про перенесення домашніх матчів футбольної збірної України із Польщі до Німеччини.

    #1089311
    МАМ
    09.06.2026 12:21
    #1089311
    МАМ
    09.06.2026 12:21
    А хто небудь розуміє, що з готівковим курсом відбувається? Євро майже на гривню за добу здорожчав, хоча по НБУ навіть подешевшав?
    #1089310
    mastervovik
    09.06.2026 12:11
    #1089310
    mastervovik
    09.06.2026 12:11
    Соверен (#1089307) >>> популисты , и не более...
    Если депутат идёт на снижение з/п, знач он точнонезпживет...
    09.06.2026 12:05
    #1089309
    LIS
    09.06.2026 12:05
    Locki (#1089308) >>> 
     Я вважаю що теж ніяких амністій по боргам, але зробити розстрочення їх на повні 10-15 років рахуючи з першого січня наступного за закінчення війну року.
    Хіба що амністія комуналки тільки по втраченому житлу.
    А втрачене житло треба компенсувати повністю.
    Ремонт якщо вікна двері повибивані, шифер зідрало/дірки поробило. Все інше як втрачене.
    #1089308
    Locki
    09.06.2026 11:33
    #1089308
    Locki
    09.06.2026 11:33
    =pilgrimage= (#1089303) >>> 
    Я проти будь-яких амністій, кешбеків та дій держави, щодо несплати боргів. Тому що це несправедливо. Я за розумні закони, цільові програми підтримки та справедливе розподілення коштів допомоги.

    За втрачене/пошкоджене житло потрібно повне відшкодування коштів, а не амністія за квартплату. І так у всьому. Імхо, тільки так.
    #1089307
    Соверен
    09.06.2026 11:04
    #1089307
    Соверен
    09.06.2026 11:04
    І буває ж таке...
    🇭🇺 В Угорщині депутати одноголосно підтримали скорочення своїх зарплат майже на 40%, — Telex
    Парламент Угорщини 189 голосами «за» ухвалив закон про зменшення зарплат народних депутатів та скорочення державного фінансування парламентських фракцій.
    Після набуття чинності закону зарплата депутатів зменшиться з 2,18 млн форинтів (близько $6,2 тис.) до 1,31 млн форинтів (близько $3,7 тис.) на місяць.
    Ініціативу наприкінці травня внесла партія «Тиса» Петера Мадяра.
    #1089306
    ОМ27
    09.06.2026 10:20
    #1089306
    ОМ27
    09.06.2026 10:20
    =pilgrimage= (#1089305) >>> Тут треба діяти обережно. Важко було всім, але 90+% все платять. Після прецеденту можуть бути негативні наслідки. Зрозуміло, що це не стосується самих прифронтових районів біля ЛБЗ. Але там всякі "амністії" по оплаті треба вводити ще по ходу війни, а не очікувати її завершення. 
    Це щодо комуналки. По бізнесу та іншим питанням - все правильно. 
    #1089305
    =
    =pilgrimage=
    09.06.2026 10:15
    #1089305
    =
    =pilgrimage=
    09.06.2026 10:15
    ОМ27 (#1089304) >>> Я ж і кажу: хоча б деяким категоріям. Хоча є й інший варіант: державі показати своїм громадянам силу і гнобити їх ще більше по всім фронтам.
    #1089304
    ОМ27
    09.06.2026 09:57
    #1089304
    ОМ27
    09.06.2026 09:57
    "амністію по боргам за комуналку" 
    З якого дива? Найцікавіше, що найбільші борги в цій категорії зазвичай не в самих бідних прошарків населення.
    #1089303
    =
    =pilgrimage=
    09.06.2026 09:49
    #1089303
    =
    =pilgrimage=
    09.06.2026 09:49
    Locki (#1089300) >>> Зараз важко усім, і державі у першу чергу, попри західну допомогу. Тому і намагаються викрутити з того ж бізнесу якомога більше. Правильно чи неправильно, вийде чи не вийде - час покаже. Але колись війна, як мінімум, призупиниться. І от тоді державі непогано було б запровадити амністію, яку свого часу отримали олігархи. Малий бізнес, який працював весь цей час тут, повинен розпочати все з нуля з прозорою програмою оподаткування. Таку ж амністію по боргам за комуналку повинні отримати і громадяни, хоча б деякі категорії. Запровадження такої амністії буде маркером того, що держава з розумінням ставиться до труднощів своїх громадян.
    09.06.2026 00:47
    #1089302
    LIS
    09.06.2026 00:47
    Олександр Тингаєв RIP.
    09.06.2026 00:46
    #1089301
    LIS
    09.06.2026 00:46
    Locki (#1089300) >>> 
    Про це й мова....
    #1089300
    Locki
    08.06.2026 23:40
    #1089300
    Locki
    08.06.2026 23:40
    LIS (#1089299) >>> 
    Там не написано головного - коли малий та середній бізнес бачить КУДИ йдуть їх гроші, то довіра до податкової системи та влади загалом падає швидше ніж темп підняття податків. І, відповідно, бажання сплачувати податки чесно відсутнє. Все, що можна сховати в тінь, йде в тінь.

    А в наших умовах війни, постійних кешбеків та на фоні міндічгейту, ФОПи, у більшості яких є друзі/родичі/знайомі в ЗСУ, краще будуть ризикувати та гроші віддавати на донати, ніж сплачувати податки. А, враховуючи повну несакральність влади в Україні, та особу гетьманцева на чолі боротьби за общипування гусей, результат буде ще більш вражаючим, ніж у русні.
    08.06.2026 23:08
    #1089299
    LIS
    08.06.2026 23:08
    Економічний і податковий провал росії є головним антиприкладом для України
    Тільки чи почують і побачать це наші доморощені копіпастери обдирання малого та середнього бізнесу
    08.06.2026 22:28
    #1089298
    LIS
    08.06.2026 22:28
    8 (#1089297) >>> 
    Хлеборезку завали, валянок.
    08.06.2026 22:22
    #1089297
    8
    08.06.2026 22:22
    LIS (#1089296) >>> какое же ты недоразумение - покинул территорию
    тебя ждут в телемарафоне с твоими историями))) пестун
    08.06.2026 22:12
    #1089296
    LIS
    08.06.2026 22:12
    8 (#1089295) >>> 
    Долбоебина, историю хоть раз прочитай.
    Махно покинл эту территорию в конце мая 1919.
    Лезет оно
    08.06.2026 21:58
    #1089295
    8
    08.06.2026 21:58
    LIS (#1089276) >>> пиздабол
    в 1918-20 это территория махно была
    #1089294
    Соверен
    08.06.2026 21:48
    #1089294
    Соверен
    08.06.2026 21:48
    Кот с бухлишком (#1089290) >>> Це зрозуміло...але якщо приймаємо участь в змаганнях то треба намагатися виграти. Чи не так?
    #1089293
    С
    сахар
    08.06.2026 21:16
    #1089293
    С
    сахар
    08.06.2026 21:16
    ОМ27 (#1089289) >>> австріяки. У словенців - хєра.
    08.06.2026 21:15
    #1089292
    LIS
    08.06.2026 21:15
    Кот с бухлишком (#1089290) >>> 
    Ну це не таке собі.
    Кожна гарна подія додає сил до боротьби з підорасами із кремля
    08.06.2026 21:12
    #1089291
    LIS
    08.06.2026 21:12
    ОМ27 (#1089289) >>> 
    Теж про це подумав.
    #1089290
    Кот с бухлишком
    08.06.2026 21:03
    #1089290
    Кот с бухлишком
    08.06.2026 21:03
    Соверен (#1089288) >>> головне у підарасів с Кремля виграть. Все інше таке собі)
    #1089289
    ОМ27
    08.06.2026 20:38
    #1089289
    ОМ27
    08.06.2026 20:38
    Соверен (#1089288) >>> Якщо виграємо у словеців в основний час, то на 90% гарантуємо участь в еліті ще на один сезон. 
    В принципі, ми в них виграли в останньому очному матчі - в лютому в кубку націй 4:2.
    #1089288
    Соверен
    08.06.2026 20:30
    #1089288
    Соверен
    08.06.2026 20:30
    LIS (#1089287) >>> цікаво, хочь одну гру виграють?
    08.06.2026 20:00
    #1089287
    LIS
    08.06.2026 20:00
    Соверен (#1089286) >>> 
    М-дя канешна.
    А що хотіли, найвищий дівізіон
    Це в Германії він буде наступного року.
    #1089286
    Соверен
    08.06.2026 19:31
    #1089286
    Соверен
    08.06.2026 19:31

    🏒IIHF оголосив склад груп на ЧС-2027 з хокею в елітному дивізіоні.
    Наступний рік наша збірна вперше за 20 років розпочне серед найкращих команд планети, в групі А.

    08.06.2026 19:13
    #1089285
    LIS
    08.06.2026 19:13
    От блять
    Як же ружий підер заїбав.
    Воно нового їблана в посередники нам тиче

    08.06.2026 18:47
    #1089283
    LIS
    08.06.2026 18:47
    Сцуко пролистав стенограму ТСК ВР, бесіда з представником чернівецького тцк.
    Та вони відбиті злочинці. Там не просто ліквідовувати структуру треба, а й зразу саджати.
    Сцуко чувака на хабарі беруть, виходить під заставу, отримує призначення на іншу посаду, яка стає т.в.о тієї ж посади на якій взяли на хабарі.
    Бусіфікують і відправляють на полігон, людину що служить бойвим медиком, а це чмо розповідає на голубому гдазу що вони цього не бачать!!!, а військовий квиток для них теж не підтвердження..
    Іншого бажання, крім як прислетити як скажену собаку не виникає. Ці підари просто ловлять людей щоб набити стату і премії виписати, або хабарі отримати з тих хто може і хоче тут і зараз відкупитися. Це просто піздець...
    08.06.2026 18:09
    #1089282
    LIS
    08.06.2026 18:09
    Соверен (#1089281) >>> 
    Якійсь чорножопий міграційний інспектор десь в соцмережах прочитав пост, який йому здався небезпечним, от чудака і не пустили.
    Як кажуть наявність візи до США не гарантує можливість в'їзду
    Так це ще нічого не почалося.
    Вчора біля місця базування сбірної Англії стрільба, дев'ятеро поранених.
    #1089281
    Соверен
    08.06.2026 17:43
    #1089281
    Соверен
    08.06.2026 17:43
    Походу нас чекає найебанутіший чемпіонат
    🏁Суддя, який призначений на матчі ЧС-2026 отримав відмову у в'їзді до США - Romain Molina
    🇸🇴Омар Ортан, визнаний найкращим суддею Африки у 2025 році, через труднощі з отриманням візи заручився підтримкою посольства Сомалі в Найробі, яке, зокрема, допомогло йому оформити дипломатичний паспорт.
    Однак цього виявилося замало американській владі — після прибуття йому відмовили у в'їзді і негайно відправили назад.

    Фотографа Ірану теж випіхнули з країни.

Присутні 29 користувачів та 45 гостей:
=pilgrimage=, 0лег, ALEGator82, AlexDeadLine, Andrej22, andrew, Oro, BCC, bulpi, D.O.P., Днепровец, Обыватель, LANcaster, nedved, nikolaM, polak, Proximys, Suzuki, Toha_FCDD_02, КрысиныйЁж, Вован, Vlad, XoMaDP, Вилли Бонс, Погляд, Проходил мимо, Соверен, Эдуард, Ярослав