Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089894
    Locki
    Сьогодні, 22:04
    #1089894
    Locki
    Сьогодні, 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    Сьогодні, 21:59
    #1089893
    LIS
    Сьогодні, 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    Сьогодні, 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    Сьогодні, 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    Сьогодні, 21:33
    #1089890
    Днепровец
    Сьогодні, 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    Сьогодні, 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    Сьогодні, 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    Сьогодні, 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    Сьогодні, 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    Сьогодні, 20:39
    #1089887
    Днепровец
    Сьогодні, 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    Сьогодні, 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    Сьогодні, 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    Сьогодні, 19:57
    #1089885
    Nicon
    Сьогодні, 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    Сьогодні, 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    Сьогодні, 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    Сьогодні, 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    Сьогодні, 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    Сьогодні, 18:46
    #1089881
    МАМ
    Сьогодні, 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    Сьогодні, 18:45
    #1089880
    МАМ
    Сьогодні, 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
    Сьогодні, 17:21
    #1089879
    LIS
    Сьогодні, 17:21
    пахомія намагається придбати бензин в Індії.
    Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
    #1089878
    Соверен
    Сьогодні, 17:02
    #1089878
    Соверен
    Сьогодні, 17:02
    Соверен (#1089865) >>> 

    Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
    Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
    Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
    😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

    Сьогодні, 16:35
    #1089877
    LIS
    Сьогодні, 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    Сьогодні, 16:09
    #1089876
    GAOdp
    Сьогодні, 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    Сьогодні, 15:41
    #1089875
    mastervovik
    Сьогодні, 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    Сьогодні, 13:46
    #1089873
    GAOdp
    Сьогодні, 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    Сьогодні, 13:19
    #1089872
    Днепровец
    Сьогодні, 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    Сьогодні, 13:17
    #1089871
    МАМ
    Сьогодні, 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    Сьогодні, 13:07
    #1089869
    МАМ
    Сьогодні, 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    Сьогодні, 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    Сьогодні, 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    Сьогодні, 12:30
    #1089866
    Соверен
    Сьогодні, 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    Сьогодні, 12:29
    #1089865
    Соверен
    Сьогодні, 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    Сьогодні, 12:24
    #1089864
    LIS
    Сьогодні, 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    Сьогодні, 11:45
    #1089862
    mastervovik
    Сьогодні, 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    Сьогодні, 11:13
    #1089860
    LIS
    Сьогодні, 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    Сьогодні, 11:10
    #1089859
    LIS
    Сьогодні, 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    Сьогодні, 10:20
    #1089858
    LIS
    Сьогодні, 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    #1089854
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    Сьогодні, 01:51
    #1089853
    LIS
    Сьогодні, 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    Сьогодні, 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    Сьогодні, 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    Вчора, 23:03
    #1089851
    Justas
    Вчора, 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    Вчора, 22:53
    #1089850
    LIS
    Вчора, 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    Вчора, 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    Вчора, 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    Вчора, 21:53
    #1089847
    Justas
    Вчора, 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    Вчора, 20:52
    #1089846
    Justas
    Вчора, 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Вчора, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Вчора, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Вчора, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Вчора, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Вчора, 19:44
    #1089843
    Justas
    Вчора, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Вчора, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Вчора, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    Вчора, 17:45
    #1089841
    LIS
    Вчора, 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    Вчора, 15:17
    #1089839
    LIS
    Вчора, 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    Вчора, 14:29
    #1089838
    Nicon
    Вчора, 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    Вчора, 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    Вчора, 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    Вчора, 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    Вчора, 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    Вчора, 14:00
    #1089835
    Nicon
    Вчора, 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    Вчора, 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    Вчора, 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    Вчора, 12:30
    #1089833
    МАМ
    Вчора, 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    Вчора, 12:26
    #1089832
    LIS
    Вчора, 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    Вчора, 12:23
    #1089831
    МАМ
    Вчора, 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    Вчора, 12:19
    #1089830
    МАМ
    Вчора, 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    Вчора, 12:18
    #1089829
    LIS
    Вчора, 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    Вчора, 12:16
    #1089828
    МАМ
    Вчора, 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    Вчора, 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    Вчора, 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Вчора, 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Вчора, 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
    #1089825
    МАМ
    Вчора, 09:39
    #1089825
    МАМ
    Вчора, 09:39
    Анатолий Викторович (#1089821) >>> 
    Точно ніхто цього не робив? ))) ЯМНЗП, Моуріньо, при своїй першій каденції в Рєалі, декілька разів  пробував "розміняти" Мессі на захисника)) результат тих матчів відомий - декілька червоних карток у Пепе, ну і дохуя результативних дій у аргентинця)))
    Вчора, 03:12
    #1089824
    LIS
    Вчора, 03:12
    Ніхероао так гроза тормощнула матч у французів. Тіки 51 за.

    #1089823
    Соверен
    Вчора, 00:58
    #1089823
    Соверен
    Вчора, 00:58
    Кот с бухлишком (#1089822) >>> А ти за свій базар даси відповідь? Тебе клоун ніхто не ображав, ти почав тут пігулками розкидатися! Люди ділилися своєю думкою і тут зайшла слива і почала всіх навчати. Іди проспись воїн диванний ... вранці буде соромно ...
    #1089822
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:57
    #1089822
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:57
    Соверен (#1089820) >>> бля…, а я лесенку поставлю и всё буквы переставлю, что блядь, за детский сад? Хочешь сказать мне про проблемы с моей головой, скажи мне прямо  в глаза. Я тебе про то что ты в глаза ебешься и хуйней маешься ни хуя не говорил, а терпел. Но вы сука интернет воины заебали, ты либо нормально разговариваешь либо отвечаешь за свой базар
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 23:57
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 23:57
    AlexDnepr (#1089807) >>> Ага,прям сам вышел и ебет.А остальные стоят и смотрят.😁
    Мне вот интерсно кто первый додумается поставить к нему персональщика,ну типа Езерского и что это дед сможет показать?
    #1089820
    Соверен
    Позавчора, 23:49
    #1089820
    Соверен
    Позавчора, 23:49
    Кот с бухлишком (#1089818) >>> Він спочатку штовхнув, а потім накладочка...
    Кот с бухлишком (#1089819) >>> Ні, ти на мене свої проблеми не перекидуй...
    проблеми походу в тебе і не лише з головою...
    #1089819
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:46
    #1089819
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:46
    Соверен (#1089817) >>> нельзя пить много сразу, с головой проблемы как у тебя будут.
    #1089818
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:45
    #1089818
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:45
    Соверен (#1089815) >>> абсолютно нет, надо в динамике смотреть, он не прыгнул не играл жестко, весом не наваливался, чуть задел. В чем вопрос?
    #1089817
    Соверен
    Позавчора, 23:44
    #1089817
    Соверен
    Позавчора, 23:44
    Кот с бухлишком (#1089816) >>> С тобой все зрозуміло....більше питань немає...випий ще одну таблетку!
    #1089816
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:43
    #1089816
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:43
    Соверен (#1089815) >>> нет
    #1089815
    Соверен
    Позавчора, 23:43
    #1089815
    Соверен
    Позавчора, 23:43
    Кот с бухлишком (#1089813) >>>
    Це видалення?
    #1089814
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    #1089814
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    Соверен (#1089812) >>> а мы на ты?
    #1089813
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    #1089813
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    GAOdp (#1089808) >>> какое на хрен удаление?, за что? 
    Соверен (#1089812) >>> Нет, с утра пил.
    #1089812
    Соверен
    Позавчора, 23:40
    #1089812
    Соверен
    Позавчора, 23:40
    Кот с бухлишком (#1089811) >>> А ти не забув?
    #1089811
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:35
    #1089811
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:35
    GAOdp (#1089808) >>> ты опять забыл таблетки выпить?
    ["https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46","

    ","https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>","https","\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>"]

    #1089810
    Michael
    Позавчора, 23:24
    #1089810
    Michael
    Позавчора, 23:24
    Личные фанатики Кристинки плачут..это хорошо 
    https://x.com/trollfootball/status/2069133392021696697?s=46
    Позавчора, 23:11
    #1089809
    LIS
    Позавчора, 23:11
    AlexDnepr (#1089807) >>> 
    Ото ти класно завернув про інстаграмних фітоняшек)))
    #1089808
    GAOdp
    Позавчора, 23:11
    #1089808
    GAOdp
    Позавчора, 23:11
    чего вышел неясно ...
    тупо раз хорошо играет. то ВСЕ можно?
    так давайте ему разрешим на автомобиле по поляне ездить и давить всех?
    Прошлая игра = удаление, -3 гола.
    Плюс дисквал = -2 гола сегодня. 
    Вот это справедливо.
    А то, что сейчас ... тупо убийство правил. Отмените их для Месси ага
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 23:04
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 23:04
    Дед вышел и ебет. Показывает этим современным инстаграмным фитаняшкам, которые ещё параллельно в футбол играют, что такое игра.
    Позавчора, 22:54
    #1089806
    LIS
    Позавчора, 22:54
    Perdomanoz (#1089786) >>> 
    Ага, "божили трансляцій"
    Зараз тільки зрозумів.
    Хіба не можна було  Францію поставити на 22.00 а Норвегію на 01.00?
    #1089805
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:12
    #1089805
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:12
    МАМ (#1089804) >>> ладно не буду) але в Аргентині один бог інши от лукавого)))
    #1089804
    МАМ
    Позавчора, 22:10
    #1089804
    МАМ
    Позавчора, 22:10
    Кот с бухлишком (#1089802) >>> 
    Дієго не трогай)) Той наодинці мог затащити сіру та ніяку збірну Аргентини в фінал ЧС

    UPD Ну не зовсім наодинці - Каніджа допомогав))  Але всі інші гравці - просто сірість )

    #1089803
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:03
    #1089803
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:03
    Suzuki (#1089801) >>> величезний гном!!!!
    #1089802
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:00
    #1089802
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:00
    Какой на хрен Марадона
    #1089801
    Suzuki
    Позавчора, 22:00
    #1089801
    Suzuki
    Позавчора, 22:00
    ВЕЛИКИЙ гном !
    #1089800
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    #1089800
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    БОГ
    #1089799
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:57
    #1089799
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:57
    Locki (#1089798) >>> краще ще парочку НПЗ завалить)
    #1089798
    Locki
    Позавчора, 21:55
    #1089798
    Locki
    Позавчора, 21:55
    =pilgrimage= (#1089797) >>> 
    Я б поки що не пуляв по ньому... Рано. Це той випадок, коли очікування смерті гірше самої смерті. Імхо зараз кожен страйк для русні як тортури водою, коли ув’язненому голову фіксували в певному положенні, і на скроню йому капала вода — раз на кожні 10–15 секунд, крапля за краплею, люди божеволіли від очікування... Русня ще не заслужила на те, щоб позбутися очікування неминучого покарання.
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 21:41
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 21:41
    Там русаки застыли в ожидании кончины крымского моста. Ждут сегодня ночью. 
    #1089796
    Днепровец
    Позавчора, 21:31
    #1089796
    Днепровец
    Позавчора, 21:31
    МАМ (#1089683) >>> 
    Але з кутовими глупо вийшло: перевіряють тільки помилково призначений кутовий, але не помилково призначений удар від воріт.
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    Perdomanoz (#1089793) >>> божество середнього роду)))
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    МАМ (#1089792) >>> 100% пеналь, теж не зрозумів)
    #1089793
    Perdomanoz
    Позавчора, 21:14
    #1089793
    Perdomanoz
    Позавчора, 21:14
    Соверен (#1089790) >>> 
    Воно не забило? Зрозуміли як ти ставишся до Мессі. Воно, блд.
    #1089792
    МАМ
    Позавчора, 20:52
    #1089792
    МАМ
    Позавчора, 20:52
    Соверен (#1089789) >>> 
    но точка то була, які питання?
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:40
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:40
    Божила!!!!
    #1089790
    Соверен
    Позавчора, 20:11
    #1089790
    Соверен
    Позавчора, 20:11
    Ахаха...поки писав воно не забило)))
    #1089789
    Соверен
    Позавчора, 20:10
    #1089789
    Соверен
    Позавчора, 20:10
    Сука який піздець...
    Може відразу гномам писати 3-0!
    #1089788
    Соверен
    Позавчора, 20:07
    #1089788
    Соверен
    Позавчора, 20:07
    Читати далі
    Який жах 🤣 
    #1089786
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:54
    #1089786
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:54
    Взагалі дивуюсь організаторам. Поставити два матчі європейців в ніч.
    Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
    З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?
    Позавчора, 18:15
    #1089785
    LIS
    Позавчора, 18:15
    Соверен (#1089784) >>> 
    Карну справу на підара.
    За посягання на територіальну цілісність
    І приїхати на той форум треба
    І задвинути промову. Звинуватити Навроцького в провокаціях і брехні, підтасовках історичних фактів, антиєвропейській діяльності і роботі на русню
    Найняти адвокатів і від імені держави України подати до польського суду за розжигання міжнаціональної розні та прирівняння до нацистів.
    Він точно хоче зірвати той форум і поставити на розтяжку Туска.
    І точно агент бо настільки подебільному перти це просто піздос.
    #1089784
    Соверен
    Позавчора, 17:45
    #1089784
    Соверен
    Позавчора, 17:45
    Боже...яке ж воно кончене
    Читати далі
    Йому ще й території віддавай...🖕
    Позавчора, 17:42
    #1089783
    LIS
    Позавчора, 17:42
    Соверен (#1089782) >>> 
    Це дуже класно
    Тепер ще б самим таку ж ліцензію отримати
    #1089782
    Соверен
    Позавчора, 17:32
    #1089782
    Соверен
    Позавчора, 17:32
     Військове виробництво. Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини.
    Про це оголосив Зеленський
    Після отримання від США ліцензії на виробництво боєприпасів для Patriot німецька сторона вже розпочала їхнє виготовлення для України.

    Позавчора, 16:51
    #1089781
    LIS
    Позавчора, 16:51
    =pilgrimage= (#1089780) >>> 
    Хай тепер передавлять там друг друга 
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 16:18
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 16:18
    LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
    Позавчора, 15:51
    #1089779
    LIS
    Позавчора, 15:51
    У Криму за день стався 10-й землетрус.


    Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
    Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...

    P.S.
    Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
    Позавчора, 15:41
    #1089778
    LIS
    Позавчора, 15:41
    Locki (#1089774) >>> 
    Соверен (#1089777) >>> 
    Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
    Як мінімум чотири прильоти
    P.S.
    Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні  вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
    Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
    З почином як то кажуть.

    #1089777
    Соверен
    Позавчора, 15:24
    #1089777
    Соверен
    Позавчора, 15:24
    Заводу в Воронів вже немає.
    Місцеві кажуть, що частина будівлі заводу вже обвалилася.
    Кажуть, що треба відключити газ... всій росії.😁
    #1089776
    Соверен
    Позавчора, 15:23
    #1089776
    Соверен
    Позавчора, 15:23
    Позавчора, 15:02
    #1089775
    LIS
    Позавчора, 15:02
    Locki (#1089772) >>> 
    Ми й до МІ6 добралися)))
    #1089774
    Locki
    Позавчора, 12:29
    #1089774
    Locki
    Позавчора, 12:29
    А Воронеж хорошо горит.
    #1089773
    Michael
    Позавчора, 12:06
    #1089773
    Michael
    Позавчора, 12:06
    Если Иран после договора выйдет победителем, что на сегодняшний момент так выглядит: снятие санкций, 300ярдов на восстановление страны и тд, то это уже 4я война по сути проебанная штатами после Кореи, Вьетнама и Афганистана.. 
    Стабильность признак мастерства, епт
    #1089772
    Locki
    Позавчора, 11:51
    #1089772
    Locki
    Позавчора, 11:51
    Соверен (#1089771) >>> 
    Шрайк пише, що
    Новым премьером, вероятно, станет экс-мэр Манчестера Энди Бёрнэм, который несколько дней назад избрался в парламент.

    Пошук видає, що Енді Бернем займає тверду й безкомпромісну проукраїнську позицію, послідовно підтримуючи Україну як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, поділяє двопартійний консенсус Лондона щодо підтримки Києва та виступає за продовження жорсткого курсу проти російської агресії.

    А все інше - похєр...
    #1089771
    Соверен
    Позавчора, 11:39
    #1089771
    Соверен
    Позавчора, 11:39
    Премʼєр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку.

    #1089770
    B
    bulpi
    Позавчора, 09:14
    #1089770
    B
    bulpi
    Позавчора, 09:14
    Locki (#1089764) >>> Про паролі -- згоден, але я не про паролі. Випадковий достатньо великий пароль ШІ не зломає. А якщо у когось пароль не випадковий - тот порушує правила безпеки і сам собі ворог.
    #1089769
    M
    mikle
    Позавчора, 06:23
    #1089769
    M
    mikle
    Позавчора, 06:23
    Locki (#1089767) >>> навіть не хочу це коментувати, вважай що я злився)))

    в тим часом moskaw never sleep (c)

    Позавчора, 00:25
    #1089768
    LIS
    Позавчора, 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    21.06.2026 23:36
    #1089767
    Locki
    21.06.2026 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    21.06.2026 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    21.06.2026 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    21.06.2026 23:20
    #1089765
    LIS
    21.06.2026 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    21.06.2026 23:04
    #1089764
    Locki
    21.06.2026 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    21.06.2026 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    21.06.2026 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    21.06.2026 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    21.06.2026 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    21.06.2026 21:30
    #1089761
    Locki
    21.06.2026 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    21.06.2026 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    21.06.2026 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    21.06.2026 20:07
    #1089759
    LIS
    21.06.2026 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    21.06.2026 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    21.06.2026 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    21.06.2026 17:42
    #1089757
    LIS
    21.06.2026 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    21.06.2026 17:16
    #1089756
    Соверен
    21.06.2026 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    21.06.2026 16:44
    #1089755
    Locki
    21.06.2026 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    21.06.2026 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    21.06.2026 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    21.06.2026 15:52
    #1089753
    LIS
    21.06.2026 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    21.06.2026 15:34
    #1089752
    LIS
    21.06.2026 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    21.06.2026 15:28
    #1089751
    МАМ
    21.06.2026 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
    21.06.2026 15:19
    #1089750
    LIS
    21.06.2026 15:19
    МАМ (#1089746) >>> 
    Locki (#1089749) >>> 
    Тут розкладка непогана, чому цю всю хуйню Навроцький зараз затіяв LIS (#1089743) >>> 
    Він постійно педалював тему ексгумації в місцях можливого поховання жертв Волинських подій, де за його твердження спочатку було десятки тисяч жертв а тепер сотні тисяч.
    Наши почали давати дозволи з осені 2025 року.
    Ексгумація показала що не те що десятків тисяч жертв немає, навіть просто сотень немає, а більшість похованих українці, а в половині мість так зовсім ніяких поховань немає.
    Тобто почало випливати що Навроцький брехун, маніпулятор і будучі в Інституті національній пам'яті витратив великі кошти в євро невідомо на що
    #1089749
    Locki
    21.06.2026 15:17
    #1089749
    Locki
    21.06.2026 15:17
    МАМ (#1089746) >>> 
    А який сенс ЗАРАЗ це Навроцькому для побудови рейтинга?
    Вибори президента у Польщі  тільки були, а до виборів сейма більше року...
    Імхо там більше власні + імперські амбіції...
    21.06.2026 15:17
    #1089748
    LIS
    21.06.2026 15:17
    Locki (#1089747) >>> 
    Був один, кілька днів тому ще два таких же аітомобільних  прийшли з консервації в Новососійськ. От їх і підстрелили
    #1089747
    Locki
    21.06.2026 15:13
    #1089747
    Locki
    21.06.2026 15:13
    LIS (#1089745) >>> а скільки їх усього працює/працювало? я читав раніше, що залишився лише один... а тут одразу три.
    #1089746
    МАМ
    21.06.2026 15:02
    #1089746
    МАМ
    21.06.2026 15:02
    Locki (#1089744) >>>
    Походу, якщо хтось з лідерів сусідніх держав  хоче будувати свій політичний рейтінг на антіукраїнських тезах, як раніше орбан, а зараз навроцький, похуй на всі ці  розрахунки. "Інкасатори Ощадбанку" завжди знайдуться((

    #1089744
    Locki
    21.06.2026 14:19
    #1089744
    Locki
    21.06.2026 14:19
    Соверен (#1089742) >>> 
    LIS (#1089743) >>> 
    Погано те, що розвиток подій з поляками - на користь русні... І все "розкручується" лише для політичних амбіцій. А прораховувати наслідки на декілька кроків наперед ні ми, ні поляки не намагались.
    21.06.2026 12:48
    #1089743
    LIS
    21.06.2026 12:48
    Якісно розложено по фортелю підара Навроцького. Падло просто як трумпон, покриває свої пройоби використовуючи свою посаду.
    Читати далі
    #1089742
    Соверен
    21.06.2026 12:44
    #1089742
    Соверен
    21.06.2026 12:44
    Цікава думка від Каспарова
    Читати далі
    Треба навроцького нагородити!
    За повну підтримку та великий внесок в оборонку України. Оце був би номер 👍
    #1089741
    Locki
    21.06.2026 11:48
    #1089741
    Locki
    21.06.2026 11:48
    У кого така зв'язка, зверніть увагу - ФОП + Патреон
    21.06.2026 11:44
    #1089740
    LIS
    21.06.2026 11:44
    Я так розумію, як би Навроцький просто постійно педалював цю тему, без різкий витівок, він би і надалі набивав рейтинги. А так схоже що він вистрілив собі в голову.
    Вже більше десяти відомих на внутріпольських теренах посадовців, в т.ч. депутатів відправили свої нагороди Навроцькому.
    21.06.2026 10:56
    #1089738
    LIS
    21.06.2026 10:56
    Єбанаріум у Біломі домі. Самосхвалення і тільки "перемоги", повна відірваність від реальності. хуйло 2.0 на американський манер
    Судячи з уривків по діям того ж бессета, так то ще Зеленський чемно відповів у лютому 2025 року в Овальному кабінеті. Я б цю трійцю, трумпона, дівана, бессета,  стільцем перехуярив би. Відбиті підараси.
    Правильно королева Джорджия точиться по трумпону
    21.06.2026 10:38
    #1089737
    LIS
    21.06.2026 10:38
    Цієї ночі було атаковано Керченську поромну переправу.
    У тимчасово окупованому Криму зафіксовано влучання в Керченський морський порт, промислову зону та TES-Terminal, який забезпечує зберігання й перевалку нафтопродуктів і скрапленого газу.
    Вчора ввечері бляді похвалилися що прибуло багато палива 
    Ми навідалися з ревізією - палива немає, вже, воно стало "горючим")))

    Ще гарних кадрів з Керчі

    21.06.2026 10:25
    #1089736
    LIS
    21.06.2026 10:25
    Соверен (#1089735) >>> 
    Він його не віддав, він його всосав)))
    Сосун кремлядський
    #1089735
    Соверен
    21.06.2026 10:01
    #1089735
    Соверен
    21.06.2026 10:01
    медведєв відмовився віддати свій Білий орел.
    Читати далі
    21.06.2026 01:40
    #1089734
    LIS
    21.06.2026 01:40
    Locki (#1089733) >>> 
    Ну тобто Навроцький є по суті неоімперцем що мімікрує під захисника національної ідеї.
    Тому імперців він не чіпає, а от колишній протекторат продовжує чморити  виправдовуючись якимось там "больовим порогом"
    #1089733
    Locki
    21.06.2026 00:24
    #1089733
    Locki
    21.06.2026 00:24
    GAOdp (#1089731) >>> 
    ну ти ж не забувай, що з 1831 до 1917 це був російський орден...
    #1089732
    МАМ
    21.06.2026 00:14
    #1089732
    МАМ
    21.06.2026 00:14
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. 

    А яке  це вже має значення?
    #1089731
    GAOdp
    21.06.2026 00:01
    #1089731
    GAOdp
    21.06.2026 00:01
    там "веселее" с этим орденом ...
    Суворов в числе его получателей.
    Который потом залил Варшаву кровью, 12 тыс мирняка
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. И раскритиковал его сильно. 
    а без его подписи указ не вступает в силу.
    #1089730
    Соверен
    20.06.2026 22:09
    #1089730
    Соверен
    20.06.2026 22:09
    Кот с бухлишком (#1089729) >>> тількі знайти його не може))))
    #1089729
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:59
    #1089729
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:59
    Порох відмовився 
    #1089728
    Соверен
    20.06.2026 21:55
    #1089728
    Соверен
    20.06.2026 21:55
    #1089727
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:16
    #1089727
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:16
    Что творят мои любимые Голландцы)))) 
    #1089726
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:10
    #1089726
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:10
    LIS (#1089720) >>> 
    Зеленський підтвердив, що українські дрони завдали удару по НПЗ в російській Тюмені. 

    За його словами, дрони досягли Тюмені, подолавши понад 2000 кілометрів від кордону з Україною. Загалом після модернізації безпілотники FP здатні завдавати ударів на відстані 3000 кілометрів
    #1089725
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:09
    #1089725
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:09
    Кажуть, Порошенко готовий передати Білого Орла в сліпий траст, а це фактично як відмовитись.
    ["https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002","

    ","https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>","https","\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>"]

    #1089724
    Соверен
    20.06.2026 21:03
    #1089724
    Соверен
    20.06.2026 21:03
    Все понеслося...
    https://t.me/tgp_news/111552
    Кур'єр "Нової Пошти" везе Орден Навроцькому.
    А це взагалі 👍
    https://t.me/tgp_news/111552?comment=2755002
    20.06.2026 21:02
    #1089723
    LIS
    20.06.2026 21:02
    Locki (#1089702) >>> 
    Причому Нептуном або AGM-188A(650+ км та БЧ 250 кг авіаційного базування, F-16 та Су-27) можем же дістать, бо вони  найвлучніший вироби на зараз.
    От тіки питання по Цимлянській ГЕС. Там дамба вже давно в аварійному стані, ще нахрен прорве, весь південь рашки без води залишиться та Волго-Донська система без судоходності.
    Питання про достатність кількості
    #1089722
    Locki
    20.06.2026 20:55
    #1089722
    Locki
    20.06.2026 20:55
    LIS (#1089718) >>> 
    По стану речей з математикою у нас згоден. Але "ниють" тому, що результати жахливі (а фактично там повна дупа, бо оцінки НМТ завищені щодо рівня знань), а через брак розумних людей в МОН ситуація буде тільки гірше у наступні роки. І рівень дітей кожного року нижче, бо вчитися бажають одиниці. Більшість робить вигляд.

    Стосовно "гонки озброєнь" - ти ж розумієш, що ця гонка - між дітьми з рівними нормальними стартовими умовами (фізіологія + бажання + оточення). Якщо дитина не бажає вчитися - репетитор не допоможе. Якщо дитина не має розумових здібностей по предмету, репетитор допоможе лише в процесі навчання, але при правильно організованому екзамені з обмеженням часу на виконання + стрес + навантаження (купа предметів одразу та 4-8 годин з мінімальними перервами) результати будуть розподілятися згідно здібностей у кожній групі результатів. Репетитор допоможе підняти рівень з посереднього до нормального, але до видатних результатів - ніколи. А в Китаї екзамени дуже складні.
    #1089721
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:51
    #1089721
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:51
    LIS (#1089720) >>> чекаємо))))
    20.06.2026 20:50
    #1089720
    LIS
    20.06.2026 20:50
    Кот с бухлишком (#1089719) >>> 
    Ага.
    "Ямальмький хрест", ще рік тому - "чим і коли це буде"
    І найжирніша точка, Омський НПЗ, "пиріг з родзинками" на 28 млн.т на рік. З дуже щільним розташуванням ємностей. Тушити будуть довго, точніше чекати вигоряння. В регіоні дефіцит піноутворювача, а третину особового складу рятувальників відправили в окопи.
    #1089719
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:46
    #1089719
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:46
    LIS (#1089716) >>> так що НПЗ за Уралом треба чекати добрих дронів?)))
    20.06.2026 20:45
    #1089718
    LIS
    20.06.2026 20:45
    Locki (#1089715) >>> 
    Ти ж читав, суми за репітиторство, там вже ціла "гонка озброєнь".
    А "культ знань" то є добре однозначно.
    А в нас ниють про математику, що важко. Тре типу відмінити обов'яковість . Я вважаю це злочином.

    #1089717
    Соверен
    20.06.2026 20:41
    #1089717
    Соверен
    20.06.2026 20:41
    Це піздець...🤣🤣🤣🤣
    20.06.2026 20:40
    #1089716
    LIS
    20.06.2026 20:40
    AlexDeadLine (#1089700) >>> 
    Якщо вірити останнім заявам на Євросаторі то FP-1 довели дальність до 2300 км з 1650 км, при тій же БЧ 100 кг, а FP-2 200 кг при дальності 350 км.
    ,
    #1089715
    Locki
    20.06.2026 20:34
    #1089715
    Locki
    20.06.2026 20:34
    LIS (#1089712) >>> 
    Сама організація екзаменів в Китаї просто зразок. Списати, чи використати смартфон/ШІ/інтернет практично неможливо. Прозорі парти, відеонагляд... Стосовно конкурса гаманців - не зрозумів, ти маєш на увазі кошти на репетиторів? Так це, імхо, норм. Головне - це знання та вміння навчатися. І головне - з першого класу усюди "культ знань" - "будеш вчитися - будеш потім чудово жити".

    Що саме неоднозначно?
    #1089714
    Соверен
    20.06.2026 20:32
    #1089714
    Соверен
    20.06.2026 20:32
    LIS (#1089711) >>> Ющенко вже 👇
    Ющенко відмовився від ордену Білого Орла
    ..
    20.06.2026 20:30
    #1089713
    LIS
    20.06.2026 20:30
    Соверен (#1089709) >>> 
    Він рейтинги рахує...
    20.06.2026 20:29
    #1089712
    LIS
    20.06.2026 20:29
    Locki (#1089702) >>> 
    Де я писав що погано?
    Що дебелий відбір, це добре
    Але доволі неоднозначно. 
    Бо в Китаї це вже конкурс кошельків стає - а це швидкий курс на деградацію...
    20.06.2026 20:26
    #1089711
    LIS
    20.06.2026 20:26
    Locki (#1089699) >>> 
    Ще Ющенко і Порошенко
    #1089710
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:26
    #1089710
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:26
    Соверен (#1089709) >>> та я розумію шо поверне, це я так жартую)))
    #1089709
    Соверен
    20.06.2026 20:24
    #1089709
    Соверен
    20.06.2026 20:24
    Кот с бухлишком (#1089707) >>> 
    Та вони всі зараз повертати будуть, причому усі різні нагороди.
    Чекаємо шоколадного....
    #1089708
    Соверен
    20.06.2026 20:23
    #1089708
    Соверен
    20.06.2026 20:23
    sdneprom (#1089698) >>> А чого витрачатися?
    Відправка за рахунок отримувача))).
    #1089707
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:16
    #1089707
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 20:16
    Locki (#1089706) >>> уже Ющенко повернув
    #1089706
    Locki
    20.06.2026 20:04
    #1089706
    Locki
    20.06.2026 20:04
    Кот с бухлишком (#1089705) >>> 
    Звідки я знаю? ШІ пише, що цей орден і у Ющенка є...
    #1089705
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 19:59
    #1089705
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 19:59
    Locki (#1089704) >>> порох вернет?
    #1089704
    Locki
    20.06.2026 19:40
    #1089704
    Locki
    20.06.2026 19:40
    =pilgrimage= (#1089703) >>> 
    А чому неочікувано? Орден Білого Орла є суто почесною відзнакою, жодних фінансових виплат, чи премій статут нагороди не передбачає. Сама нагорода має, звичайно, вартість, але не захмарну... Тепер пусть у поляків голова болить. Ці демарши знецінюють першу нагороду їх країни, і дії Навроцього безглузді.
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    20.06.2026 19:21
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    20.06.2026 19:21
    Locki (#1089699) >>> Кучма теж відправляє орден до Польщі. Неочікувано. Респект.
    #1089702
    Locki
    20.06.2026 19:20
    #1089702
    Locki
    20.06.2026 19:20
    LIS (#1089693) >>> 
    Ну так є можливість одразу у відповідь бабахнути:
    Цимлянська ГЕС (ПАТ «ЕЛ5-Енерго»), розташована на річці Дон у Ростовській області (у місті Волгодонськ). Відстань від неї до східних кордонів Дніпропетровської області становить приблизно 250–300 кілометрів.

    Волзька ГЕС (Росія): найбільша ГЕС у європейській частині РФ, розташована на річці Волзі (Волгоградська область), приблизно за 400 км на схід від кордону з Луганською областю України.

    Імхо, тільки робити це потрібно одразу.

    LIS (#1089695) >>> 
    Ти вважаєш, що це погано для розвитку науки в Китаї?
    До речі, у роки СРСР програма з фізики та математики у школі була влаштована саме так: відібрали 3-5% на фізтех та мехмат, а усі інші - з оцінками 3-4 куди попало. Навіть в ДНУ здати математику+фізику в сумі на 10 балів це було видатне досягнення, в такому випадку звільняли від третього екзамену при вступі.
    Те, що зараз з екзаменами після школи в Україні - це набагото гірша ситуація в сенсі результатів...
    #1089701
    Perdomanoz
    20.06.2026 19:10
    #1089701
    Perdomanoz
    20.06.2026 19:10
    sdneprom (#1089696) >>> 
    А ти мені з якою метою це написав. Щоби що? 
    Якщо хочеш мою власну думку, я її викладати не буду з зрозумілих причин.
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    20.06.2026 19:09
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    20.06.2026 19:09
    LIS (#1089691) >>> Цікаво, при такої відстані, скільки у нього в.в. Все на паливо піде.
    #1089699
    Locki
    20.06.2026 19:08
    #1089699
    Locki
    20.06.2026 19:08
    Соверен (#1089697) >>> 
    Якщо не зраджує пам'ять, цей орден також отримували Кучма та Мазепа

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089698
    S
    sdneprom
    20.06.2026 19:06
    #1089698
    S
    sdneprom
    20.06.2026 19:06
    Соверен (#1089697) >>> Надо было завернуть в газету УПА «До зброї» и через проводника поездом передать. Тратиться еще на Нову пошту..)
    #1089697
    Соверен
    20.06.2026 18:48
    #1089697
    Соверен
    20.06.2026 18:48
    Зеленський повернув Орден Білого Орла до Польщі
    Президент України Володимир Зеленський вирішив відправити свій Орден Білого Орла назад до Польщі через «Нову Пошту». 
    «Якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись»-Зеленський

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089696
    S
    sdneprom
    20.06.2026 18:34
    #1089696
    S
    sdneprom
    20.06.2026 18:34
    Perdomanoz (#1089684) >>> и что дальше? Это (не)детский сад какой-то. Кто-то раньше начал кто-то позже... Пипец.. Давай речь посполиту и козаков ещё вспомним - кто кого тогда казнил, а кто отбивался... Если все вспоминать тогда надо просто нахуй поубивать друг друга, бо ничего хорошего мы друг о друге не вспомним. Всё, проехали. Надо организовывать, создавать приятные воспоминания для будущих поколений, а не ковырятся в прошлом говне. История движется впирод. Выуживание кошмаров из прошлого - путь в никуда. Предыдущие президенты Польши пытались это делать. Навроцкий (уверен, не без науськивания ваты) опять все изговнял... Мелочно так, фу бля... 
    20.06.2026 18:21
    #1089695
    LIS
    20.06.2026 18:21
    Яка жесть екзаменаційна система в Китаї та Південній Кореї
    Читати далі
Присутні 33 користувачів та 60 гостей:
=pilgrimage=, 0лег, Lincoln, ALEGator82, AlexDnepr, andrew, andrey_D, arush13, conquistador, D.O.P., EugeneF, Днепровец, galexy, Glor, kossstil909090, LIS, Locki, Michael, mikle, nedved, Nicon, Pavaliv, Pronin, Proximys, Sun4ase, t.l.a.1900, Анатолич, Николаич, Погляд, МАМ, Соверен, Остап Задунайский, Эдуард