Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 00:25
    #1089768
    LIS
    Сьогодні, 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    Вчора, 23:20
    #1089765
    LIS
    Вчора, 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    Вчора, 20:07
    #1089759
    LIS
    Вчора, 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    Вчора, 17:42
    #1089757
    LIS
    Вчора, 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16
    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    Вчора, 15:52
    #1089753
    LIS
    Вчора, 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    Вчора, 15:34
    #1089752
    LIS
    Вчора, 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
    Вчора, 15:19
    #1089750
    LIS
    Вчора, 15:19
    МАМ (#1089746) >>> 
    Locki (#1089749) >>> 
    Тут розкладка непогана, чому цю всю хуйню Навроцький зараз затіяв LIS (#1089743) >>> 
    Він постійно педалював тему ексгумації в місцях можливого поховання жертв Волинських подій, де за його твердження спочатку було десятки тисяч жертв а тепер сотні тисяч.
    Наши почали давати дозволи з осені 2025 року.
    Ексгумація показала що не те що десятків тисяч жертв немає, навіть просто сотень немає, а більшість похованих українці, а в половині мість так зовсім ніяких поховань немає.
    Тобто почало випливати що Навроцький брехун, маніпулятор і будучі в Інституті національній пам'яті витратив великі кошти в євро невідомо на що
    #1089749
    Locki
    Вчора, 15:17
    #1089749
    Locki
    Вчора, 15:17
    МАМ (#1089746) >>> 
    А який сенс ЗАРАЗ це Навроцькому для побудови рейтинга?
    Вибори президента у Польщі  тільки були, а до виборів сейма більше року...
    Імхо там більше власні + імперські амбіції...
    Вчора, 15:17
    #1089748
    LIS
    Вчора, 15:17
    Locki (#1089747) >>> 
    Був один, кілька днів тому ще два таких же аітомобільних  прийшли з консервації в Новососійськ. От їх і підстрелили
    #1089747
    Locki
    Вчора, 15:13
    #1089747
    Locki
    Вчора, 15:13
    LIS (#1089745) >>> а скільки їх усього працює/працювало? я читав раніше, що залишився лише один... а тут одразу три.
    #1089746
    МАМ
    Вчора, 15:02
    #1089746
    МАМ
    Вчора, 15:02
    Locki (#1089744) >>>
    Походу, якщо хтось з лідерів сусідніх держав  хоче будувати свій політичний рейтінг на антіукраїнських тезах, як раніше орбан, а зараз навроцький, похуй на всі ці  розрахунки. "Інкасатори Ощадбанку" завжди знайдуться((

    #1089744
    Locki
    Вчора, 14:19
    #1089744
    Locki
    Вчора, 14:19
    Соверен (#1089742) >>> 
    LIS (#1089743) >>> 
    Погано те, що розвиток подій з поляками - на користь русні... І все "розкручується" лише для політичних амбіцій. А прораховувати наслідки на декілька кроків наперед ні ми, ні поляки не намагались.
    Вчора, 12:48
    #1089743
    LIS
    Вчора, 12:48
    Якісно розложено по фортелю підара Навроцького. Падло просто як трумпон, покриває свої пройоби використовуючи свою посаду.
    Читати далі
    #1089742
    Соверен
    Вчора, 12:44
    #1089742
    Соверен
    Вчора, 12:44
    Цікава думка від Каспарова
    Читати далі
    Треба навроцького нагородити!
    За повну підтримку та великий внесок в оборонку України. Оце був би номер 👍
    #1089741
    Locki
    Вчора, 11:48
    #1089741
    Locki
    Вчора, 11:48
    У кого така зв'язка, зверніть увагу - ФОП + Патреон
    Вчора, 11:44
    #1089740
    LIS
    Вчора, 11:44
    Я так розумію, як би Навроцький просто постійно педалював цю тему, без різкий витівок, він би і надалі набивав рейтинги. А так схоже що він вистрілив собі в голову.
    Вже більше десяти відомих на внутріпольських теренах посадовців, в т.ч. депутатів відправили свої нагороди Навроцькому.
    Вчора, 10:56
    #1089738
    LIS
    Вчора, 10:56
    Єбанаріум у Біломі домі. Самосхвалення і тільки "перемоги", повна відірваність від реальності. хуйло 2.0 на американський манер
    Судячи з уривків по діям того ж бессета, так то ще Зеленський чемно відповів у лютому 2025 року в Овальному кабінеті. Я б цю трійцю, трумпона, дівана, бессета,  стільцем перехуярив би. Відбиті підараси.
    Правильно королева Джорджия точиться по трумпону
    Вчора, 10:38
    #1089737
    LIS
    Вчора, 10:38
    Цієї ночі було атаковано Керченську поромну переправу.
    У тимчасово окупованому Криму зафіксовано влучання в Керченський морський порт, промислову зону та TES-Terminal, який забезпечує зберігання й перевалку нафтопродуктів і скрапленого газу.
    Вчора ввечері бляді похвалилися що прибуло багато палива 
    Ми навідалися з ревізією - палива немає, вже, воно стало "горючим")))

    Ще гарних кадрів з Керчі

    Вчора, 10:25
    #1089736
    LIS
    Вчора, 10:25
    Соверен (#1089735) >>> 
    Він його не віддав, він його всосав)))
    Сосун кремлядський
    #1089735
    Соверен
    Вчора, 10:01
    #1089735
    Соверен
    Вчора, 10:01
    медведєв відмовився віддати свій Білий орел.
    Читати далі
    Вчора, 01:40
    #1089734
    LIS
    Вчора, 01:40
    Locki (#1089733) >>> 
    Ну тобто Навроцький є по суті неоімперцем що мімікрує під захисника національної ідеї.
    Тому імперців він не чіпає, а от колишній протекторат продовжує чморити  виправдовуючись якимось там "больовим порогом"
    #1089733
    Locki
    Вчора, 00:24
    #1089733
    Locki
    Вчора, 00:24
    GAOdp (#1089731) >>> 
    ну ти ж не забувай, що з 1831 до 1917 це був російський орден...
    #1089732
    МАМ
    Вчора, 00:14
    #1089732
    МАМ
    Вчора, 00:14
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. 

    А яке  це вже має значення?
    #1089731
    GAOdp
    Вчора, 00:01
    #1089731
    GAOdp
    Вчора, 00:01
    там "веселее" с этим орденом ...
    Суворов в числе его получателей.
    Который потом залил Варшаву кровью, 12 тыс мирняка
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. И раскритиковал его сильно. 
    а без его подписи указ не вступает в силу.
    #1089730
    Соверен
    Позавчора, 22:09
    #1089730
    Соверен
    Позавчора, 22:09
    Кот с бухлишком (#1089729) >>> тількі знайти його не може))))
    #1089729
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    #1089729
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    Порох відмовився 
    #1089728
    Соверен
    Позавчора, 21:55
    #1089728
    Соверен
    Позавчора, 21:55
    #1089727
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089727
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    Что творят мои любимые Голландцы)))) 
    #1089726
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:10
    #1089726
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:10
    LIS (#1089720) >>> 
    Зеленський підтвердив, що українські дрони завдали удару по НПЗ в російській Тюмені. 

    За його словами, дрони досягли Тюмені, подолавши понад 2000 кілометрів від кордону з Україною. Загалом після модернізації безпілотники FP здатні завдавати ударів на відстані 3000 кілометрів
    #1089725
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:09
    #1089725
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:09
    Кажуть, Порошенко готовий передати Білого Орла в сліпий траст, а це фактично як відмовитись.
    ["https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002","

    ","https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>","https","\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>"]

    #1089724
    Соверен
    Позавчора, 21:03
    #1089724
    Соверен
    Позавчора, 21:03
    Все понеслося...
    https://t.me/tgp_news/111552
    Кур'єр "Нової Пошти" везе Орден Навроцькому.
    А це взагалі 👍
    https://t.me/tgp_news/111552?comment=2755002
    Позавчора, 21:02
    #1089723
    LIS
    Позавчора, 21:02
    Locki (#1089702) >>> 
    Причому Нептуном або AGM-188A(650+ км та БЧ 250 кг авіаційного базування, F-16 та Су-27) можем же дістать, бо вони  найвлучніший вироби на зараз.
    От тіки питання по Цимлянській ГЕС. Там дамба вже давно в аварійному стані, ще нахрен прорве, весь південь рашки без води залишиться та Волго-Донська система без судоходності.
    Питання про достатність кількості
    #1089722
    Locki
    Позавчора, 20:55
    #1089722
    Locki
    Позавчора, 20:55
    LIS (#1089718) >>> 
    По стану речей з математикою у нас згоден. Але "ниють" тому, що результати жахливі (а фактично там повна дупа, бо оцінки НМТ завищені щодо рівня знань), а через брак розумних людей в МОН ситуація буде тільки гірше у наступні роки. І рівень дітей кожного року нижче, бо вчитися бажають одиниці. Більшість робить вигляд.

    Стосовно "гонки озброєнь" - ти ж розумієш, що ця гонка - між дітьми з рівними нормальними стартовими умовами (фізіологія + бажання + оточення). Якщо дитина не бажає вчитися - репетитор не допоможе. Якщо дитина не має розумових здібностей по предмету, репетитор допоможе лише в процесі навчання, але при правильно організованому екзамені з обмеженням часу на виконання + стрес + навантаження (купа предметів одразу та 4-8 годин з мінімальними перервами) результати будуть розподілятися згідно здібностей у кожній групі результатів. Репетитор допоможе підняти рівень з посереднього до нормального, але до видатних результатів - ніколи. А в Китаї екзамени дуже складні.
    #1089721
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:51
    #1089721
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:51
    LIS (#1089720) >>> чекаємо))))
    Позавчора, 20:50
    #1089720
    LIS
    Позавчора, 20:50
    Кот с бухлишком (#1089719) >>> 
    Ага.
    "Ямальмький хрест", ще рік тому - "чим і коли це буде"
    І найжирніша точка, Омський НПЗ, "пиріг з родзинками" на 28 млн.т на рік. З дуже щільним розташуванням ємностей. Тушити будуть довго, точніше чекати вигоряння. В регіоні дефіцит піноутворювача, а третину особового складу рятувальників відправили в окопи.
    #1089719
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:46
    #1089719
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:46
    LIS (#1089716) >>> так що НПЗ за Уралом треба чекати добрих дронів?)))
    Позавчора, 20:45
    #1089718
    LIS
    Позавчора, 20:45
    Locki (#1089715) >>> 
    Ти ж читав, суми за репітиторство, там вже ціла "гонка озброєнь".
    А "культ знань" то є добре однозначно.
    А в нас ниють про математику, що важко. Тре типу відмінити обов'яковість . Я вважаю це злочином.

    #1089717
    Соверен
    Позавчора, 20:41
    #1089717
    Соверен
    Позавчора, 20:41
    Це піздець...🤣🤣🤣🤣
    Позавчора, 20:40
    #1089716
    LIS
    Позавчора, 20:40
    AlexDeadLine (#1089700) >>> 
    Якщо вірити останнім заявам на Євросаторі то FP-1 довели дальність до 2300 км з 1650 км, при тій же БЧ 100 кг, а FP-2 200 кг при дальності 350 км.
    ,
    #1089715
    Locki
    Позавчора, 20:34
    #1089715
    Locki
    Позавчора, 20:34
    LIS (#1089712) >>> 
    Сама організація екзаменів в Китаї просто зразок. Списати, чи використати смартфон/ШІ/інтернет практично неможливо. Прозорі парти, відеонагляд... Стосовно конкурса гаманців - не зрозумів, ти маєш на увазі кошти на репетиторів? Так це, імхо, норм. Головне - це знання та вміння навчатися. І головне - з першого класу усюди "культ знань" - "будеш вчитися - будеш потім чудово жити".

    Що саме неоднозначно?
    #1089714
    Соверен
    Позавчора, 20:32
    #1089714
    Соверен
    Позавчора, 20:32
    LIS (#1089711) >>> Ющенко вже 👇
    Ющенко відмовився від ордену Білого Орла
    ..
    Позавчора, 20:30
    #1089713
    LIS
    Позавчора, 20:30
    Соверен (#1089709) >>> 
    Він рейтинги рахує...
    Позавчора, 20:29
    #1089712
    LIS
    Позавчора, 20:29
    Locki (#1089702) >>> 
    Де я писав що погано?
    Що дебелий відбір, це добре
    Але доволі неоднозначно. 
    Бо в Китаї це вже конкурс кошельків стає - а це швидкий курс на деградацію...
    Позавчора, 20:26
    #1089711
    LIS
    Позавчора, 20:26
    Locki (#1089699) >>> 
    Ще Ющенко і Порошенко
    #1089710
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:26
    #1089710
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:26
    Соверен (#1089709) >>> та я розумію шо поверне, це я так жартую)))
    #1089709
    Соверен
    Позавчора, 20:24
    #1089709
    Соверен
    Позавчора, 20:24
    Кот с бухлишком (#1089707) >>> 
    Та вони всі зараз повертати будуть, причому усі різні нагороди.
    Чекаємо шоколадного....
    #1089708
    Соверен
    Позавчора, 20:23
    #1089708
    Соверен
    Позавчора, 20:23
    sdneprom (#1089698) >>> А чого витрачатися?
    Відправка за рахунок отримувача))).
    #1089707
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:16
    #1089707
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:16
    Locki (#1089706) >>> уже Ющенко повернув
    #1089706
    Locki
    Позавчора, 20:04
    #1089706
    Locki
    Позавчора, 20:04
    Кот с бухлишком (#1089705) >>> 
    Звідки я знаю? ШІ пише, що цей орден і у Ющенка є...
    #1089705
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 19:59
    #1089705
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 19:59
    Locki (#1089704) >>> порох вернет?
    #1089704
    Locki
    Позавчора, 19:40
    #1089704
    Locki
    Позавчора, 19:40
    =pilgrimage= (#1089703) >>> 
    А чому неочікувано? Орден Білого Орла є суто почесною відзнакою, жодних фінансових виплат, чи премій статут нагороди не передбачає. Сама нагорода має, звичайно, вартість, але не захмарну... Тепер пусть у поляків голова болить. Ці демарши знецінюють першу нагороду їх країни, і дії Навроцього безглузді.
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 19:21
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 19:21
    Locki (#1089699) >>> Кучма теж відправляє орден до Польщі. Неочікувано. Респект.
    #1089702
    Locki
    Позавчора, 19:20
    #1089702
    Locki
    Позавчора, 19:20
    LIS (#1089693) >>> 
    Ну так є можливість одразу у відповідь бабахнути:
    Цимлянська ГЕС (ПАТ «ЕЛ5-Енерго»), розташована на річці Дон у Ростовській області (у місті Волгодонськ). Відстань від неї до східних кордонів Дніпропетровської області становить приблизно 250–300 кілометрів.

    Волзька ГЕС (Росія): найбільша ГЕС у європейській частині РФ, розташована на річці Волзі (Волгоградська область), приблизно за 400 км на схід від кордону з Луганською областю України.

    Імхо, тільки робити це потрібно одразу.

    LIS (#1089695) >>> 
    Ти вважаєш, що це погано для розвитку науки в Китаї?
    До речі, у роки СРСР програма з фізики та математики у школі була влаштована саме так: відібрали 3-5% на фізтех та мехмат, а усі інші - з оцінками 3-4 куди попало. Навіть в ДНУ здати математику+фізику в сумі на 10 балів це було видатне досягнення, в такому випадку звільняли від третього екзамену при вступі.
    Те, що зараз з екзаменами після школи в Україні - це набагото гірша ситуація в сенсі результатів...
    #1089701
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:10
    #1089701
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:10
    sdneprom (#1089696) >>> 
    А ти мені з якою метою це написав. Щоби що? 
    Якщо хочеш мою власну думку, я її викладати не буду з зрозумілих причин.
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 19:09
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 19:09
    LIS (#1089691) >>> Цікаво, при такої відстані, скільки у нього в.в. Все на паливо піде.
    #1089699
    Locki
    Позавчора, 19:08
    #1089699
    Locki
    Позавчора, 19:08
    Соверен (#1089697) >>> 
    Якщо не зраджує пам'ять, цей орден також отримували Кучма та Мазепа

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089698
    S
    sdneprom
    Позавчора, 19:06
    #1089698
    S
    sdneprom
    Позавчора, 19:06
    Соверен (#1089697) >>> Надо было завернуть в газету УПА «До зброї» и через проводника поездом передать. Тратиться еще на Нову пошту..)
    #1089697
    Соверен
    Позавчора, 18:48
    #1089697
    Соверен
    Позавчора, 18:48
    Зеленський повернув Орден Білого Орла до Польщі
    Президент України Володимир Зеленський вирішив відправити свій Орден Білого Орла назад до Польщі через «Нову Пошту». 
    «Якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись»-Зеленський

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089696
    S
    sdneprom
    Позавчора, 18:34
    #1089696
    S
    sdneprom
    Позавчора, 18:34
    Perdomanoz (#1089684) >>> и что дальше? Это (не)детский сад какой-то. Кто-то раньше начал кто-то позже... Пипец.. Давай речь посполиту и козаков ещё вспомним - кто кого тогда казнил, а кто отбивался... Если все вспоминать тогда надо просто нахуй поубивать друг друга, бо ничего хорошего мы друг о друге не вспомним. Всё, проехали. Надо организовывать, создавать приятные воспоминания для будущих поколений, а не ковырятся в прошлом говне. История движется впирод. Выуживание кошмаров из прошлого - путь в никуда. Предыдущие президенты Польши пытались это делать. Навроцкий (уверен, не без науськивания ваты) опять все изговнял... Мелочно так, фу бля... 
    Позавчора, 18:21
    #1089695
    LIS
    Позавчора, 18:21
    Яка жесть екзаменаційна система в Китаї та Південній Кореї
    Читати далі
    #1089694
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:04
    #1089694
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:04
    МАМ (#1089688) >>> 
    Пригадав старий совковий фільм. Здається фітіль, короткий метр.
    Прокурор навалює про вчинені злочини, а обвинувачений каже "я цього не робив".
    Вердикт - не винен.
    Позавчора, 18:03
    #1089693
    LIS
    Позавчора, 18:03
    Йобані тварі.
    Б'ють КАБами по Дніпрогесу.
    Не менше 7 штук було
    Хреновий розвиток подій.
    ["https:\/\/t.me\/kyiv_xy\/68677","

    ","https:\/\/t.me\/kyiv_xy\/68677<\/p>","https","\/kyiv_xy\/68677<\/p>"]

    #1089692
    Соверен
    Позавчора, 17:10
    #1089692
    Соверен
    Позавчора, 17:10
    Підори...
    https://t.me/kyiv_xy/68677
    Голова ФІФА та прем'єр Канади залишили підписи на російському прапорі
    Джані Інфантіно та Марк Карні підписали російський триколор під час матчу збірних Канади та Катару на Чемпіонаті світу, повідомляють російські ЗМІ.
    За словами вболівальника, президент ФІФА навіть відповів йому російською.

    Позавчора, 15:42
    #1089691
    LIS
    Позавчора, 15:42
    Два прильоти по НПЗ в Тюмені, ~ 2000 км від ЛБЗ. Безпечно тіки у Сибіру вважали кацапи...
    ["https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/","

    ","https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/<\/p>","https","\/operativnoZSU\/<\/p>"]

    Позавчора, 15:27
    #1089689
    LIS
    Позавчора, 15:27
    Соверен (#1089676) >>> 
    І далі пішло
    Заступник керівника ОП Ігор Жовква також відмовився від своєї польської нагороди - Кавалерійського хреста Ордена «За заслуги Республіки Польща»
    https://t.me/operativnoZSU/


    Посол України в Польщі Василь Боднар також відмовився від своєї нагороди - Кавалерського хреста Ордена «За заслуги Республіки Польща»
    https://t.me/operativnoZSU/
    #1089688
    МАМ
    Позавчора, 15:26
    #1089688
    МАМ
    Позавчора, 15:26
    Perdomanoz (#1089686) >>> 
    вибач, але ти написав якусь дічь. Навіть коментувати не хочеться
    ["https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/","

    ","https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/<\/p>","https","\/operativnoZSU\/<\/p>"]

    Позавчора, 15:21
    #1089687
    LIS
    Позавчора, 15:21
    Соверен (#1089676) >>> 
    Він дуже правильно висловився
    Керівник ОП Кирило Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею»

    Рішення було прийнято з огляду на позбавлення Навроцьким Зеленського Ордену Білого Орла.

    «Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність.»
    https://t.me/operativnoZSU/
    #1089686
    Perdomanoz
    Позавчора, 14:04
    #1089686
    Perdomanoz
    Позавчора, 14:04
    МАМ (#1089683) >>> 
    Будемо відверті - гравці, зазвичай, тупоголові неосвічені люди.
    Правила футболу їм вбивали в голову на дитячому рівні. 
    А зараз прям курси потрібно проводити з тестуванням на знання нових.
    Змоделюй ситуацію - виходить гравець з настановкою тренера на матч.
    Що він повинен тримати в голові - два базові пункта: настановка і бажано не видалятись.
    Про що зараз повинен думати гравець - мене міняють через травму, я повинен перемістись швидко, буду повзти полем щоб вкластись в цей час.
    Такого накидати можна багато.
    А зміни по ВАР фактично змінюють все - арбітр на полі асистент арбітра на ВАР.
    ИФАБ такаж йобнута структура, як і фіфа та УЕФА. 
    Продемонструвати роботу.
    Блд, 100500 разів писали - введіть чистий мінімальний час матчу. 
    З.І. Подивимось на футболістів 2 ліги чемпіонату України. А арбітрам точно сподобається.
    #1089685
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 13:25
    #1089685
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 13:25
    Perdomanoz (#1089681) >>> Скажемо більше. Навіть при совку у Польщі, як і у НДР, Чехословаччині, Угорщині чи Югославії, усе було більш цивільно, ніж у нас. Не дарма у нас їх називали "демократами". А вже після розпаду совка ту ж Польщу Захід надійно взяв собі під крило. У той же час дехто на Заході й досі вважає Україну часткою тої імперії, а аж ніяк не самостійною державою. Про які рівні умови можна казати?
    #1089684
    Perdomanoz
    Позавчора, 13:24
    #1089684
    Perdomanoz
    Позавчора, 13:24
    Почитайте. 
    Тут буде багато літер.
    Поляк, який в принципі дуже позитивно налаштований до України стверджує, що етнічні чистки поляків на Волині почали УПА. А Армія Крайова тільки відповідала на це.
    З.І. Громада, ви повинні розуміти, що ця срака в голові поляків не зникне. На ній постійно будуть гратись. Операцію Вісла чомусь не згадують. Багато чого не згадують. Хуйня якась понеслась.
    Посилання

    #1089683
    МАМ
    Позавчора, 12:57
    #1089683
    МАМ
    Позавчора, 12:57
    Perdomanoz (#1089682) >>> 
    ІМХО, але далеко  не все єбаніна. Перевірка ВАРом других жовтих карток та кутових, жорсткий контроль часу на введеня м"яча голкіпером чи з аута, обов"язкова хвилина находження за полем, якщо гравець отримував медицинську допомогу, все це, як на мене, правильні речі
    А ось вилучення, накшталт сьогодняшнього, це повний треш(

    #1089682
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:47
    #1089682
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:47
    МАМ (#1089673) >>> 
    Тут по новим правилам вже кидали.
    Єбанастіка повна, ІМХО. Це тільки правила, а обкатувати їх на ЧС це як - "браво Федерація".
    Посилання

    #1089681
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:30
    #1089681
    Perdomanoz
    Позавчора, 12:30
    В мене просте питання.
    А як можна в принципі порівнювати в історичній ретроспективі ситуацію розвитку після розпаду совка Польші і України.
    У нас були рівні умови, може співставні еліти, може більшість населення не з совковим мисленням?
    Що по категоріям можна співставити, щоб було зрозуміло, що ми стартували з однакових позицій?
    #1089680
    Соверен
    Позавчора, 12:25
    #1089680
    Соверен
    Позавчора, 12:25
    =pilgrimage= (#1089679) >>> заКОЛИБАВСя...)
    #1089679
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:54
    #1089679
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:54
    Соверен (#1089678) >>> Не выпал из окна, а полетел - это же авиатор)))
    #1089678
    Соверен
    Позавчора, 10:50
    #1089678
    Соверен
    Позавчора, 10:50
    💥 Буває...
    Командував авіацією, а літати не вміє 😁🛩️
    #1089677
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:10
    #1089677
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 10:10
    leksks (#1089670) >>> При всём уважении к простым полякам, но Польша стала тем, кем она есть сейчас, во многом потому, что у нас изначально сидели, в основном, казнокрады, подпитываемые из рф, тормозящие развитие Украины. Поэтому Польша за четверть века, помимо того, что с умом подошла к делу, так ещё и воспользовалась инвестициями, которые, при нашем нормальном развитии, пришлось бы делить с нами. И неизвестно ещё в какой пропорции. А теперь не просто агросектор пойдёт по пизде - влияние в регионе зашаталось.
    #1089676
    Соверен
    Позавчора, 08:48
    #1089676
    Соверен
    Позавчора, 08:48
    Ну все, почався зорепад.
    ⚡Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким його нагородив президент Польщі

    Керівник ОП повідомив про це після рішення Кароля Навроцького позбавити президента України Зеленського ордена Білого Орла.

    Буданов назвав цей крок польського лідера «недружнім актом щодо українського народу» та наголосив, що він стане подарунком для Росії, яка використає ситуацію проти обох держав.
    #1089675
    Lincoln
    Позавчора, 07:22
    #1089675
    Lincoln
    Позавчора, 07:22
    МАМ (#1089673) >>> 
    Щоб ніхто не міг Вінісіуса назвати тим ким він і є... Маразм ще той
    Позавчора, 07:20
    #1089674
    LIS
    Позавчора, 07:20
    МАМ (#1089673) >>> 
    Це взагалі маразм.
    #1089673
    МАМ
    Позавчора, 07:12
    #1089673
    МАМ
    Позавчора, 07:12
    Як вам нові правила? Прикрив рота рукою коли розмовляєш - отримай червону картку!)
    #1089672
    Locki
    Позавчора, 00:22
    #1089672
    Locki
    Позавчора, 00:22
    19.06.2026 23:53
    #1089671
    Oss
    19.06.2026 23:53
    Темп піздець! Що вони хавають?!
    #1089670
    L
    leksks
    19.06.2026 23:50
    #1089670
    L
    leksks
    19.06.2026 23:50
    Просто их дико напрягает, что когда Украина вступит в ЕС, то будет звиздец их агросектору. Да и внутренних проблем накопилось. А на кого ещё переключить негатив?
    #1089669
    =
    =pilgrimage=
    19.06.2026 23:27
    #1089669
    =
    =pilgrimage=
    19.06.2026 23:27
    Туск стучит кулачонком, требуя для Польши приставной стульчик на переговорах с рф. Пусть нахуй идут полным пшековским составом.
    #1089668
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:19
    #1089668
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:19
    Сука какая же пиздапротивная нация, отдавали нам хлам вместо него получали новое современное вооружение, а теперь еще рот открывают.
    #1089667
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:13
    #1089667
    Кот с бухлишком
    19.06.2026 23:13
    Что то поляки в край прихуели.
    #1089666
    Соверен
    19.06.2026 22:49
    #1089666
    Соверен
    19.06.2026 22:49
    Гол зарахувалі
    19.06.2026 22:47
    #1089665
    Oss
    19.06.2026 22:47
    Чистий гол. Комент на беткінзі - просто довбоьоб!
    19.06.2026 22:35
    #1089664
    LIS
    19.06.2026 22:35
    А поки польська влада грається в "забери свій подарунок назад", історичні архіви Варшави передають Каролю окреме і дуже гаряче вітання. Бо якщо вища державна нагорода тепер відкликається за принципом миттєвої політичної образи, то вибірковість поляків просто вражає своїм цинізмом.

    ​Поки Володимира Зеленського викреслюють зі списків через нинішні суперечки, засновник італійського фашизму дуче Беніто Муссоліні, який отримав цей самий Орден Білого Орла ще 20 липня 1923 року, досі спокійно залишається його офіційним кавалером. За сто років ні в кого у Варшаві не здригнулася рука почистити реєстри від диктатора, який разом із Гітлером палив Європу.

    Навіть більше, у цій же почесній компанії орденоносців донині формально перебувають лідер французьких колабораціоністів маршал Філіпп Петен і угорський диктатор Міклош Горті. Виходить юридичний сюрреалізм: тоталітарні монстри минулого століття польським "панам" і європейським цінностям ніяк не заважають - на них у канцелярії Навроцького просто нема часу чи правових процедур. А от вдарити ножем у спину лідера країни, яка прямо зараз стікає кров’ю і стримує російську навалу від походу на ту саму Польщу - це завдання першочергової державної ваги.

    ​От і маємо картину: Муссоліні - з орденом, путін - аплодує, поляки - зловтішаються у своєму шовінізмі, Кароль - з почуттям виконаного обов'язку підраховує політичні дивіденди....

    19.06.2026 22:19
    #1089663
    LIS
    19.06.2026 22:19
    polak (#1089660) >>> 
    Відверто
    кацапщина, мад'ярщина та польщина вже відверто заїбали своїми фантомноми недоімперськими замашками.
    19.06.2026 22:17
    #1089662
    LIS
    19.06.2026 22:17
    Соверен (#1089658) >>> 
    polak (#1089660) >>> 
    І ще в цей список треба додати відвертого зуйлосома Шрьодера
    #1089661
    Соверен
    19.06.2026 22:14
    #1089661
    Соверен
    19.06.2026 22:14
    Очільник МЗС України Сибіга відмовився від Командорського хреста із зіркою Ордена "За заслуги перед Польщею" на тлі таких «безрозсудних дій».👍
    #1089660
    P
    polak
    19.06.2026 22:04
    #1089660
    P
    polak
    19.06.2026 22:04
    LIS (#1089657) >>> Ці загравання перед виборами 27 року до добра не доведуть. Чомусь немає ніяких претензій до кацапів чи Німеччини, тільки УПА поперек горла .
    #1089659
    Соверен
    19.06.2026 22:04
    #1089659
    Соверен
    19.06.2026 22:04
    https://t.me/nevzorovtv/34955
    Зеленський дав Лукашенку тиждень для відведення від кордонів України техніки, яка коригує вогонь по українцям. "Інакше це зробимо ми", - заявив Зеленський👍
    #1089658
    Соверен
    19.06.2026 21:56
    #1089658
    Соверен
    19.06.2026 21:56
    LIS (#1089657) >>> нехай (навроцький) засуне собі його в дупу...
    19.06.2026 21:40
    #1089657
    LIS
    19.06.2026 21:40
    Навроцький просто підор, єбучій політикан.
    Президент Польщі Кароль Навроцький позбавив Зеленського Ордена «Білого Орла».
    Правда рішення не набуде чинності без підписа прем'єра.


    Очільник МЗС України Сибіга відмовився від Командорського хреста із зіркою Ордена "За заслуги перед Польщею" на тлі таких «безрозсудних дій».
    #1089656
    Justas
    19.06.2026 20:45
    #1089656
    Justas
    19.06.2026 20:45
    Еліна програла...
    19.06.2026 15:25
    #1089655
    LIS
    19.06.2026 15:25
    Скажи ка дядя, ведь не даром, москва, спаленная Мядяром, пока их князь збежал к татарам, фламингам отдана...
    19.06.2026 10:21
    #1089653
    LIS
    19.06.2026 10:21
    🇪🇺 Уперше лідери ЄС погодилися із пропозицією продовжити санкції проти Росії на 12 місяців, а не на 6, як було досі.

    Зміна терміну стала можливою після поразки на виборах Віктора Орбана, який використовував регулярне продовження санкцій, щоб вимагати тих чи інших поступок.
    19.06.2026 10:12
    #1089651
    LIS
    19.06.2026 10:12
    Тепер єбаніна -таймрлзкручу'ться на іранському треку. Нас не чіпають іто добре
    🇺🇸🇮🇷Переговори між США та Іраном в Швейцарії, що були заплановані на сьогодні скасовано, — Reuters

    Причина тому відміна поїздки з боку іранської делегації через триваючі бойові дії в Лівані. Після цього оголошення Венс також скасував свою поїздку.
    ["https:\/\/youtu.be\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb","

    ","https:\/\/youtu.be\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb<\/p><\/body>","https","\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb<\/p><\/body>"]

    #1089650
    Perdomanoz
    19.06.2026 02:54
    #1089650
    Perdomanoz
    19.06.2026 02:54
    Хіт сезону.
    Зажечь огонь в москве.
    Посилання
    На репіті
    Оригінал
    https://youtu.be/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb
    #1089649
    Perdomanoz
    18.06.2026 20:43
    #1089649
    Perdomanoz
    18.06.2026 20:43
    Тим часом норвежці рвуть мережу зі своїм скандинавським минулим.
    Посилання
    Так шкода, що не довелось з ними особисто перетнутись.
    #1089648
    Justas
    18.06.2026 20:34
    #1089648
    Justas
    18.06.2026 20:34
    Філіпинка прибрала рибакину 
    Еліні трохи пощастило. Чи ні,х/з
    #1089647
    Justas
    18.06.2026 20:24
    #1089647
    Justas
    18.06.2026 20:24
    LIS (#1089641) >>> матеріал є на Трибуні,почитай.
    Просто,знаючи хто такий Сагіров,навіть не віриться, що він позивається проти Челсі.
    #1089646
    Соверен
    18.06.2026 20:09
    #1089646
    Соверен
    18.06.2026 20:09
    18.06.2026 19:22
    #1089643
    LIS
    18.06.2026 19:22
    Борщика наварив на всю москву!
    18.06.2026 19:17
    #1089642
    LIS
    18.06.2026 19:17
    А тим часом Чехія вже виграє у ПАР 1:0
    18.06.2026 19:16
    #1089641
    LIS
    18.06.2026 19:16
    Соверен (#1089638) >>> 
    Justas (#1089640) >>> 
    Я вірно розумію
    Один кізяк, Вадя Шаблій, вляпався в інший кізяк JJDS-Феміс Сагіров, а товарісч Мудрик єто лох, якого два кізяка хочуть розвести?
    #1089640
    Justas
    18.06.2026 18:47
    #1089640
    Justas
    18.06.2026 18:47
    Соверен (#1089638) >>> враховуючи,хто такий Феміс сагіров, то треба поділити десь на 10😉
    #1089639
    Perdomanoz
    18.06.2026 16:12
    #1089639
    Perdomanoz
    18.06.2026 16:12
    Відео з трибуни фанів норвежців.
    В нарізках цього майже не було.
    З.І. Блін, як це охуєнно виглядає.
    Посилання

    #1089638
    Соверен
    18.06.2026 15:37
    #1089638
    Соверен
    18.06.2026 15:37
    Перемудрив...
    Читати далі
    #1089637
    Perdomanoz
    18.06.2026 13:36
    #1089637
    Perdomanoz
    18.06.2026 13:36
    Ну якщо брати до уваги час і хто переспівав пісню шнура.
    Бом-бом-бом. 

    А це був Правий сектор в 2014.
    Там і кліп охуєнний. Якось все інше не заходить.
    З.І. Там ще трохи з кліпу добити потрібно. В 2014 це вважалось фантастикою.
    Посилання

    #1089636
    K
    kossstil909090
    18.06.2026 12:41
    #1089636
    K
    kossstil909090
    18.06.2026 12:41
    GAOdp (#1089634) >>> это все мелкая херня чтобы кого то из за сраного автобуса втягиваться в войну не тот масштаб провокации,лукашенко будет на жопе ровно сидеть даже наши одиночные дроны разьебут какие то хаты на границе,бо знает что будет транда им полная за неделю,мозырский нпз в 32 км от границы,а это 100% пиздарики,от арты и дронов не надо
    #1089635
    Соверен
    18.06.2026 12:38
    #1089635
    Соверен
    18.06.2026 12:38
    #1089634
    GAOdp
    18.06.2026 12:27
    #1089634
    GAOdp
    18.06.2026 12:27
    россіяне пробують лукаша втянути таки ...
    В Брянской области украинский беспилотник ударил по автобусу с детской футбольной командой из Беларуси. Один человек погиб, шестеро ранены
    Дуже топорно начебто, вже є розбори.
    Починаючи з того, що "самолетного" типу разнес б той бус в ...
    #1089633
    Locki
    18.06.2026 12:18
    #1089633
    Locki
    18.06.2026 12:18
    LIS (#1089632) >>> 
    Русня виходить сама кришу собі зірвала...

    18.06.2026 11:44
    #1089632
    LIS
    18.06.2026 11:44
    Соверен (#1089630) >>> 
    Третє фото, т я думав вже домальований мем.
    А воно ніт.
    Там реально так йобнуло, що ото так підкинуло кришку величезного резервуару
    Всім причетним до подій величезний респектіще.
    Хай падлючі московитські  потвори нюхають і жують свою війну і подавляться
    #1089631
    B
    Biff
    18.06.2026 10:22
    #1089631
    B
    Biff
    18.06.2026 10:22
    Мені наснилось якось диво
    Що вся Москва сгоріла вщенть
    І все палало там красиво
    І к москалям явилась смерть

    Наснилось, що палали парки
    Заводи, ГУМ та  телецентр
    І стало москалям там жарко
    І вчАдів сам московський мер

    Що москалі усе знімали
    Волали, починали вить
    І змогу нам усім давали
    Дивитись, як воно горить

    І ось прокинувся я з ранку
    І глянув на оту красу
    Це сталось, виють вже подранки
    Це дійсність. Слава ЗСУ!!!
    #1089630
    Соверен
    18.06.2026 10:03
    #1089630
    Соверен
    18.06.2026 10:03
    Кот с бухлишком (#1089628) >>> 
    Краси в стрічку 

    Читати далі

    #1089629
    МАМ
    18.06.2026 09:43
    #1089629
    МАМ
    18.06.2026 09:43
    Кот с бухлишком (#1089628) >>> 
    https://www.youtube.com/watch?v=pmlcPEkqF9o

    #1089628
    Кот с бухлишком
    18.06.2026 08:55
    #1089628
    Кот с бухлишком
    18.06.2026 08:55
    С утра навело: 
    Вчера приснился сон прекрасный —
    Москва сгорела целиком
    Пожар на площади на Красной
    И тлеет бывший избирком
    Никто не выжил — все сгорели
    Все Pussy, Путин и Собчак
    И у стены кремлёвской ели
    Горели охуенно так
    18.06.2026 01:12
    #1089627
    LIS
    18.06.2026 01:12
    Гарна гра.

    18.06.2026 00:49
    #1089625
    LIS
    18.06.2026 00:49
    Утаємнений трумпопісділ іранський трумпопроєбон вступив у силу з опівночі, пішов відлік 60 днів. Думає днів через 15 БіБі нахуй все розвалить.
    Так що хай не надіються, осінні вибори вони проєбуть.
    #1089624
    Днепровец
    18.06.2026 00:22
    #1089624
    Днепровец
    18.06.2026 00:22
    Скільки ж xG за останню хвилину Англія набила?)
    #1089623
    Justas
    17.06.2026 23:51
    #1089623
    Justas
    17.06.2026 23:51
    І це тільки перший тайм...
    #1089622
    МАМ
    17.06.2026 23:51
    #1089622
    МАМ
    17.06.2026 23:51
    Не зарахують?
    #1089621
    МАМ
    17.06.2026 23:42
    #1089621
    МАМ
    17.06.2026 23:42
    Так а хто за Кейна відповідав?
    #1089620
    Justas
    17.06.2026 23:42
    #1089620
    Justas
    17.06.2026 23:42
    Кейн-машина
    #1089619
    Justas
    17.06.2026 23:37
    #1089619
    Justas
    17.06.2026 23:37
    Огоооо.Хєрассє голєшнік
    17.06.2026 23:26
    #1089618
    LIS
    17.06.2026 23:26
    Justas (#1089615) >>> 
    Сорян то помилка при написанні "КріРо і компанія"
    #1089617
    МАМ
    17.06.2026 23:23
    #1089617
    МАМ
    17.06.2026 23:23
    Justas (#1089611) >>> 
    Ну ось і повтор
    #1089616
    Justas
    17.06.2026 23:23
    #1089616
    Justas
    17.06.2026 23:23
    О,зараз показали обидві ноги
    #1089615
    Justas
    17.06.2026 23:21
    #1089615
    Justas
    17.06.2026 23:21
    LIS (#1089613) >>> яким боком Компані?
    #1089614
    Justas
    17.06.2026 23:20
    #1089614
    Justas
    17.06.2026 23:20
    Днепровец (#1089612) >>> зрозуміло
    17.06.2026 23:19
    #1089613
    LIS
    17.06.2026 23:19
    КріРо і компанія крєпєнько налажали.
    #1089612
    Днепровец
    17.06.2026 23:15
    #1089612
    Днепровец
    17.06.2026 23:15
    Justas (#1089609) >>> 
    Була над лінією, але не дотикалася.
    #1089611
    Justas
    17.06.2026 23:15
    #1089611
    Justas
    17.06.2026 23:15
    МАМ (#1089610) >>> 
    Ну,на тому,що показали...
    Наче картинка має бути у всіх однакова 
    #1089610
    МАМ
    17.06.2026 23:13
    #1089610
    МАМ
    17.06.2026 23:13
    Justas (#1089609) >>> 
    чоткого повтора начебто не було
    #1089609
    Justas
    17.06.2026 23:12
    #1089609
    Justas
    17.06.2026 23:12
    Друга нога була на лінії
    #1089608
    МАМ
    17.06.2026 23:09
    #1089608
    МАМ
    17.06.2026 23:09
    Модріч стар, але не суперстарр(
    #1089607
    МАМ
    17.06.2026 22:09
    #1089607
    МАМ
    17.06.2026 22:09
    Perdomanoz (#1089606) >>> 
    Мені до Арсеналу взагалі паралельно, у скаузерів зовсім інші подразники, до твого відома))
    А ось Артету,  його особисту поведінку на бровці, та те, що він намагається весь цей бруд привити до сьогодняшніх гравців гунерів,  то да, цього не люблю
    #1089606
    Perdomanoz
    17.06.2026 22:03
    #1089606
    Perdomanoz
    17.06.2026 22:03
    МАМ (#1089600) >>> 
    Ти гравця Арсенала не міг не згадати, як скаузер. Жодний інший клуб не прийшов до думки)))
    А щодо Мессі - я не арбітр ВАР, але там давали кілька контроверсійних повторів. Хто-кому-як. 
    Хто терпіти не може Мессі я розумію. Дле мене це не був епізод на червону в принципі.

    #1089605
    Locki
    17.06.2026 21:13
    #1089605
    Locki
    17.06.2026 21:13
    LIS (#1089604) >>> 
    Імхо - включення цього покидька кирила в цей список санкцій це не ціль (тому що він нікуди з мордора свій ніс не висовує), а своєрідний маркер покидька в ЄС. Мета - подивитися, хто займе місце орбана у кріслі руснявої шлюхи. Одразу і знайшовся претендент)))
    17.06.2026 21:03
    #1089604
    LIS
    17.06.2026 21:03
    Не встигли здихатися від зажирівшого любителя пАлінкі, як з'явилася інша напасть не менш охуївший любитель ракії. От же бляді, пособники вбивць
    👀Болгарія блокуватиме 21 пакет санкцій ЄС проти Росії через присутність у списку патріарха Кирила

    Єврокомісія запропонувала включити російського патріарха Кирила до санкційного списку. Причиною цього є його підтримка війни в Україні. Новий пакет санкцій запропонований Європейською комісією 9 червня. Очікується, що його буде прийнято до кінця липня.

    Однак останніми днями болгарські ЗМІ повідомили, що Болгарія спробує захистити російського духовного лідера.

    #1089603
    МАМ
    17.06.2026 20:31
    #1089603
    МАМ
    17.06.2026 20:31
    0лег (#1089597) >>> 
    Так Алжир  не брав участі в тому чемпіонаті)))
    #1089602
    A
    AlexDeadLine
    17.06.2026 20:24
    #1089602
    A
    AlexDeadLine
    17.06.2026 20:24
    сахар (#1089581) >>> Зараз зовсім інши часи та особисті можливості!) Повтори у записі та уриками можна дивитися, коли є вільний час. Я навмисно включаю  вранці  МЕГОГО, не включаю новини, і з прокруткою дивлюсь  нічні ігри. Раніше ще була проблема,  коли хтось навмисно вголос повідомлв результат.)
    17.06.2026 20:19
    #1089601
    LIS
    17.06.2026 20:19
    Чергова "переможенька" московитського плєшивого геостратеха, після +1200 км кордону з НАТО)))
    У Фінляндії схвалили закон, що дозволяє зберігати ядерну зброю на її території

    Цим законопроєктом ми зміцнюємо оборону Фінляндії та забезпечуємо можливість повноцінного використання ядерного стримування НАТО для захисту Фінляндії


    – прокоментував міністр оборони країни Антті Хяккянен.

    Цей законодавчий акт наближає правила Фінляндії щодо ядерної зброї до правил інших членів НАТО після того, як країна приєдналася до альянсу у 2023 році.

    Європейські уряди переглядають політику стримування на тлі невизначеності щодо намірів Росії та сумнівів стосовно довгострокової надійності гарантій безпеки з боку США.


    #1089600
    МАМ
    17.06.2026 20:18
    #1089600
    МАМ
    17.06.2026 20:18
    Соверен (#1089599) >>> 
    "Нога Бога"))))  Думаю, що на ВАРі просто злякались, коли побачили, кому ця нога належить)) Ну а Марциняк, часто відрізняється, скажемо так, сімпатіями до авторитетів. Достатньо згадати пенальті в ворота Ньюкасла в позаминулорічній Лізі Чемпіонів, який він призначив на Парк де Пренс..
    Але згоден, вилучати за таке потрібно не дивлячись на особистості..

     З.И. Нещодавно Райса, гравця Арсенала, не вилучили в схожому моменті в матчі АПЛ(  Арбітри ВАР тоді теж засунули язики собі в дупу..
    #1089599
    Соверен
    17.06.2026 18:38
    #1089599
    Соверен
    17.06.2026 18:38
    LIS (#1089598) >>> 100%
    17.06.2026 17:50
    #1089598
    LIS
    17.06.2026 17:50
    Соверен (#1089594) >>> 
    Такого стоп-кадра не бачив. За таке треба було давати червону
    #1089597
    0лег
    17.06.2026 17:49
    #1089597
    0лег
    17.06.2026 17:49
    Соверен (#1089595) >>> Жаль Зидан не отобрался на тот мундиаль
    17.06.2026 17:49
    #1089596
    LIS
    17.06.2026 17:49
    Соверен (#1089595) >>> 
    Оце крута історія👍
    #1089595
    Соверен
    17.06.2026 17:41
    #1089595
    Соверен
    17.06.2026 17:41

    Читати далі

    #1089594
    Соверен
    17.06.2026 17:33
    #1089594
    Соверен
    17.06.2026 17:33
    Яке 50/50?! Спочатку штовхає, а потім👇

    І ця мразота робить це вже не вперше.
    Якщо це був не гном, то видалили би відразу!
    17.06.2026 16:44
    #1089593
    LIS
    17.06.2026 16:44
    XoMaDP (#1089592) >>> 
    Десь таке - 50/50, на рішення судді.
    #1089592
    XoMaDP
    17.06.2026 16:01
    #1089592
    XoMaDP
    17.06.2026 16:01
    Соверен (#1089589) >>> по стоп кадру 100% , а если сам момент смотреть , немного под вопросом,так-как оба падали , похож момент максимально на фол Хаверца на Угочукву недавний - там тоже не дали .
    #1089591
    V
    Vovan
    17.06.2026 15:48
    #1089591
    V
    Vovan
    17.06.2026 15:48
    Соверен (#1089589) >>> Була
    17.06.2026 15:30
    #1089590
    LIS
    17.06.2026 15:30
    Це називається без шансів, закінчать так і не розпочавши.
    🇺🇦 Визначилися суперники українських представників у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій

    «ЛНЗ» та «Полісся» зіграють проти «Гента» (Бельгія) та «Копенгагена» (Данія) відповідно.
    #1089589
    Соверен
    17.06.2026 14:36
    #1089589
    Соверен
    17.06.2026 14:36
    МАМ (#1089588) >>> А ось цікаво...футбол...аргентину дивився?
    Пряма красна йому була?
    #1089588
    МАМ
    17.06.2026 14:29
    #1089588
    МАМ
    17.06.2026 14:29
    AlexDnepr (#1089587) >>> 
    аАА))) А я думав що щось ляпнув зайве, після матчу))
    #1089587
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:25
    #1089587
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:25
    МАМ (#1089586) >>> 
    Ну это такая форма восхищения )
    #1089586
    МАМ
    17.06.2026 14:24
    #1089586
    МАМ
    17.06.2026 14:24
    AlexDnepr (#1089584) >>> 

    Соверен (#1089585) >>> 
    та я це зрозумів) питання, чому хворий? та ще і ублюдок)
    #1089585
    Соверен
    17.06.2026 14:13
    #1089585
    Соверен
    17.06.2026 14:13
    МАМ (#1089583) >>> 
    AlexDnepr (#1089584) >>> Та я теж...
    #1089584
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:11
    #1089584
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 14:11
    МАМ (#1089583) >>> 
    Я про Месси )
    #1089583
    МАМ
    17.06.2026 14:07
    #1089583
    МАМ
    17.06.2026 14:07
    AlexDnepr (#1089580) >>> 
    Соверен (#1089582) >>> 
    а шо так?
    #1089582
    Соверен
    17.06.2026 14:05
    #1089582
    Соверен
    17.06.2026 14:05
    AlexDnepr (#1089580) >>> 100%
    #1089581
    С
    сахар
    17.06.2026 12:10
    #1089581
    С
    сахар
    17.06.2026 12:10
    МАМ (#1089577) >>> було б більше часу - дивився більше. Раніше на ЧС, чи ЧЕ брав відпуску. Але то було колись. Час не зручний, можна в повторі дивитись, але часу просто нема. Нічні матчі, тільки в оглядах.
    Досі огляд Бразилія - Мороко не дивився, бо хочу повністю подивитись.
    #1089580
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 11:47
    #1089580
    A
    AlexDnepr
    17.06.2026 11:47
    Гном - больной ублюдок.
    #1089579
    Кот с бухлишком
    17.06.2026 11:35
    #1089579
    Кот с бухлишком
    17.06.2026 11:35
    Justas (#1089578) >>> треба спати)))
    #1089578
    Justas
    17.06.2026 11:28
    #1089578
    Justas
    17.06.2026 11:28
    МАМ (#1089577) >>> з самого початку так дивлюся. Треба ж колись працювати😀
    #1089577
    МАМ
    17.06.2026 11:15
    #1089577
    МАМ
    17.06.2026 11:15
    =pilgrimage= (#1089575) >>> 
    ІМХО, але не нудно, а просто забагато футболу, да ще і в дуже незручний час..   Не знаю, хто як, але я вже потроху починаю дивитися футбол уривками, там тайм, там хвилин двадцять) Виключення тільки ті мачті, які починаються ввечорі по Київу, і де є конкурентна складова, наприклад як вчорашній Франція-Сєнєгал
    #1089576
    July
    17.06.2026 10:30
    #1089576
    July
    17.06.2026 10:30
    Соверен (#1089547) >>> дякую 
    #1089575
    =
    =pilgrimage=
    17.06.2026 10:21
    #1089575
    =
    =pilgrimage=
    17.06.2026 10:21
    сахар (#1089561) >>> При всём идиотизме присутствия 48 команд на этом ЧМ, при фактической потере турнирной составляющей на групповом этапе для сильных сборных, когда 2/3 третьих мест будут в плей-офф, не хватало, чтобы это было ещё и нудно.
    #1089574
    M
    Mamai
    17.06.2026 10:19
    #1089574
    M
    Mamai
    17.06.2026 10:19
    LIS (#1089572) >>>  для класичного Дніпра, Причал вимагатиме тільки вихід з групи 😀
    17.06.2026 10:06
    #1089573
    LIS
    17.06.2026 10:06
    От же пуже хитро зроблене підріло.
    А як де волало, що "ми обійдемося без допомоги союзників".

    Україна в обмін на Іран: в Politico розкрили неформальну угоду між Трампом та лідерами G7

    Лідери "Великої сімки" готувались до гострого конфлікту з президентом США Дональдом Трампом щодо Ірану та війни в Україні, проте були здивовані його готовністю посилити тиск на російського диктатора Володимира Путіна.

    Натомість Трамп потребує допомоги союзників для стабілізації рамкової угоди про припинення вогню з Іраном.
    17.06.2026 10:00
    #1089572
    LIS
    17.06.2026 10:00
    LIS (#1089558) >>> 
    А далі Q2 ЛЄ то для Дирки не прохідне.
    • Бенфіка (Португалія)
    • ПАОК (Греція)
    • Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)
    • Пафос (Кіпр)

    #1089571
    Днепровец
    17.06.2026 05:45
    #1089571
    Днепровец
    17.06.2026 05:45
    🐐
    #1089570
    Justas
    17.06.2026 00:24
    #1089570
    Justas
    17.06.2026 00:24
    Скоріш за все,Мбапе випередить Клозе вже на цьому чемпіонаті...
    Мессі теж може...
    17.06.2026 00:06
    #1089569
    LIS
    17.06.2026 00:06
    Яскравий матч.
    #1089568
    Justas
    17.06.2026 00:01
    #1089568
    Justas
    17.06.2026 00:01
    Хєрассє кінцівка
Присутні 4 користувачів та 18 гостей:
Oro, D.O.P., Proximys, Серж-57