Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1090000
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:06
    #1090000
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:06
    Останній ігровий день, дав всім змогу розслабитися та порахувати всім всі теорії змов!))))
    І це  підтведжує ,що все у руці Божій. прости мене.
    Далі піде гра без дурнів,і новий формат дасть  16  додаткових вистав та доходів, тим хто це все влаштував .  
    П.с. Трамп точно у захваті ! ( та передає вітання лесеньку)    )))
    Сьогодні, 10:12
    #1089999
    LIS
    Сьогодні, 10:12
    США не готові до такої війни, яка точиться між Україною та росією, — Говард Баффет, філантроп та бізнесмен, син мільярдера Воррена Баффета.

    В інтерв'ю "Суспільному" Говард Баффет вкотре наголосив: результат війни росії проти України вплине не лише на українців та європейців. Мова про вплив на наступні покоління в усьому світі. У цьому контексті він досить критично оцінює готовність власної країни — США — до протидії сучасним безпековим загрозам.

    “Ми не готові протистояти загрозі безпілотників, яка виникла, і ми маємо вчитися цього в України”, — вважає він.

    На думку Баффета, його країна також мала б долучитися до надання Україні безпекових гарантій після завершення війни.

    “Українці мають знати, що не лише ми, а й багато інших людей підтримують Україну. Більшість американського народу її підтримує. Ми маємо політичну ситуацію, яка дає дещо інші результати, але американці розуміють: росія — наш ворог. Вони розуміють, що Україна бореться за свою свободу та демократію, як ми це робили 250 років тому”, — підсумовує бізнесмен.

    Він переконаний, що після відбудови Україна має шанси стати однією з провідних країн Європи та збагатити її своїми інноваціями й досвідом. Нині Баффет-молодший, за його словами, інвестує в мир в Україні.

    “Це не благодійна діяльність. Це може мати такий вигляд, але правда в тому, що ми інвестуємо в майбутнє України”, — наголошує меценат.

    ℹ️ Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, Баффет-молодший 26 разів їздив на прифронтові території України, ховався від обстрілів і навіть похрестив тут дитину.
    Його фонд надав Україні понад 1,3 мільярда доларів допомоги та став найбільшим приватним інвестором України, перевершивши за обсягом внесків у її відновлення навіть деякі країни ЄС.



    🚀Приєднатися до ZN.UA
    Сьогодні, 10:09
    #1089998
    LIS
    Сьогодні, 10:09
    Коли темою займаються такі уєбани, якими б вченими вони б набули, ні до чого хорошого це не приведе. Валить таких треба, то не вчений то уєбан.
    Ризик загибелі людства заради розвитку ШІ назвали «прийнятною ціною»

    Професор Стенфорда Чед Джонс, який нині працює в Anthropic, опублікував модель, у якій дійшов висновку: гонку за суперштучним інтелектом варто продовжувати навіть за умови приблизно 33% ризику катастрофічного сценарію.

    Його логіка така: в одному випадку з трьох людство зазнає катастрофи, але в двох інших ШІ нібито здатен підвищити рівень життя приблизно у 55 разів. З математичної точки зору він називає такий компроміс «оптимальним».

    У соцмережах ця позиція викликала хвилю критики: користувачі обурюються, що можливий апокаліпсис взагалі опинився на одній шальці терезів із технологічним прогресом.
    Сьогодні, 10:06
    #1089997
    LIS
    Сьогодні, 10:06
    mikle (#1089996) >>> 
    Ну так равновесно ответить то и ума нехватает, да и в принципе не как. Они ж ещё в начале войны расхуярили все  НПЗ, и з которых рабочим был только один.
    #1089996
    M
    mikle
    Сьогодні, 09:28
    #1089996
    M
    mikle
    Сьогодні, 09:28
    Кстати, смотрю на пидорскую тактику- стали бить на по АЗС. Типа если у хохлов не будет заправок, то и бензина тоже. Серьезно ?
    #1089995
    Perdomanoz
    Сьогодні, 09:27
    #1089995
    Perdomanoz
    Сьогодні, 09:27
    Верблюды идут на север. А Іран йде на хер, аятоли живуть в сусідньому під'їзді.
    #1089994
    Соверен
    Сьогодні, 09:11
    #1089994
    Соверен
    Сьогодні, 09:11
    💥 Якщо і є щось стабільне у цьому світі, так це палаючий НПЗ у Слав'янську-на-Кубані. Вкотре
    Читати далі
    🔥Двіжуха  триває👍 Палива не буде, звідси дуже багато бензину йде до Криму..
    #1089993
    МАМ
    Сьогодні, 09:10
    #1089993
    МАМ
    Сьогодні, 09:10
    Передивляюсь наразі матч Конго -Узбєкістан. Походу, іранські фанати ще в цьому матчі отримали ну дуже негативні емоції - узбєкі вигравали до 68 хвилини, що більш ніж влаштовувало персів. А далі почались для них важкі хвилини)))
    #1089992
    МАМ
    Сьогодні, 08:49
    #1089992
    МАМ
    Сьогодні, 08:49

    Vovan (#1089991) >>> 
    Та ну)) не вірю, що навмисно - австрійці просто могли не встигнути зрівняти рахунок. Якби Каладжич банально не влучив би в ворота, суддя б свистнув о закінченні матча. Марез явно хотів, щоб Алжир вийграв
    Але після голу, всі інші гравці Алжира просто "розступалися", намагаючись допомогти австрійцям зрівняти рахунок
    #1089991
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:42
    #1089991
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:42
    МАМ (#1089989) >>> вони катали м'яч майже 10 хвилин, а за хвилину до кінця компенсованого часу загострили проникаючим пасом під гол, таке враження, що навмисно.
    #1089990
    Днепровец
    Сьогодні, 08:38
    #1089990
    Днепровец
    Сьогодні, 08:38
    МАМ (#1089989) >>> 
    А Австрія знову виграє друге місце у останньому турі і отримує сильнішого суперника, ніж третє місце, якому не вигідно було обходити Австрію. Десь я це вже бачив))
    #1089989
    МАМ
    Сьогодні, 08:34
    #1089989
    МАМ
    Сьогодні, 08:34
    Днепровец (#1089987) >>> 
    Просто цікаво, Марез , що, був "я не в кургсе"?)   Чи просто йому в дитинстві за ЧС-1982 дідусь багато розповідав?)) 

    P.S. Хто не знає, в 1982 році матч Австрія-Західна Німечина, проходив після гри Алжира, і ті просто "розписали" потрібний обом результат, і  залишили Алжир за бортом. Після чого останні матчі в группі почали гратися одночасно на всіх турнірах

    Сьогодні, 08:29
    #1089988
    LIS
    Сьогодні, 08:29
    У Ярославлі знову під ударом опинився НПЗ «Славнефть-ЯНОС», який переробляє 15 млн тонн нафти на рік.
    У т.о. Криму атакували Сакську ТЕЦ, яка є основним виробником теплової енергії у Саках . 
    #1089987
    Днепровец
    Сьогодні, 08:20
    #1089987
    Днепровец
    Сьогодні, 08:20
    Виглядає, як чудовий матч між Алжиром і Австрією. Шкода, що ніхто не повірить, що вони не були у змові.
    Сьогодні, 08:20
    #1089986
    LIS
    Сьогодні, 08:20
    🔥А на Кубани знатно прилетело по Славянскому НПЗ, который является основным поставщиком горючего в Крым
    Шлейф дыма протянулся более чем на 100 километров, сообщает мониторинговая группа "Крымского ветра" со ссылкой на данные спутниковой съемки.

    Вероятно поражены также ряд других объектов - тепловые сигнатуры отмечаются на аэродроме Славянска-на-Кубани, объектах местной нефтедобычи, нефтебазе и электроподстанции в станице Полтавская.
    Сьогодні, 08:18
    #1089985
    LIS
    Сьогодні, 08:18


    Кабо-Верде в плей-оф з другого місця. Жесть
    Ще Кюрасау там не вистачає...
    #1089984
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:08
    #1089984
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:08
    МАМ (#1089983) >>> сам прикол, там і суддя був у змові. Марез забив і він міг свистіти. А нє, чекав поки австріяки заб'ють, переграли майже дві хвилини.
    А ще. Алжирці після голу йшли і шушукались між собою, "що будемо робити?"
    #1089983
    МАМ
    Сьогодні, 07:50
    #1089983
    МАМ
    Сьогодні, 07:50
    Цікаво, в Ірані багато вболівальників інфаркт отримали? Кінцівка матча Авсрія-Алжир для них була ну дуже спекотна)))
    Хоча для австрійців також))
    #1089982
    МАМ
    Сьогодні, 07:43
    #1089982
    МАМ
    Сьогодні, 07:43
    Vovan (#1089981) >>> 
    як що?ФІФА треба терміново  розширювати фінальний турнір до 64 команд, щоб в плей-офф не проходили треті місця, і тоді такого цирку не буде

    UPD. Жарт, звісно)

    #1089981
    V
    Vovan
    Сьогодні, 06:58
    #1089981
    V
    Vovan
    Сьогодні, 06:58
    Цирк.
    З регламентом на чемпіонаті світу, принаймні на груповий етап, потрібно щось робити.
    Сьогодні, 02:28
    #1089980
    LIS
    Сьогодні, 02:28
    Орда кончена кацапська  повинна здохнуть 
    🔴Попередньо, у Києві було збито всі 5 з 5 балістичних ракет «Іскандер-М» та 2 з 2 «Цирконів»
    #1089979
    Днепровец
    Вчора, 22:26
    #1089979
    Днепровец
    Вчора, 22:26
    МАМ (#1089978) >>> 
    За останній час дійсно важко пригадати, коли це не пройшло, крім нашого матчу. Хоча тоді по факту виявилося, що мінімально програти було найкращим результатом)
    Ще одно пригадалося: Штутгард з ПСЖ влаштовувала нічия у останньому турі позаминулого сезону ЛЧ, але французи вирішили не гратися в це і знищили німців)
    #1089978
    МАМ
    Вчора, 21:28
    #1089978
    МАМ
    Вчора, 21:28
    Днепровец (#1089976) >>> 
    Мені здається, що на великих турнірах,  в випадках коли обидві команди влаштовує нічія, вони в цю нічію і грають завжди))) Єдине виключення, яке відразу згадується - матч тієї ж Австрії з Україною на ЄВРО2020))))
    #1089977
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 21:23
    #1089977
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 21:23
    А як вам парочка -"Панас і Одарочка" !?  Англія - Протугалія, якщо  не виграють останню  гру.
    #1089976
    Днепровец
    Вчора, 20:12
    #1089976
    Днепровец
    Вчора, 20:12
    Perdomanoz (#1089971) >>> 
    А, тьфу, я думав, що не "знесе", а "внесе") Тоді потрібні три умови: непоразка хорватів (~80% за буками), перемога Конго (~55%) і нічия Алжиру з Австрією (~40%). Разом все трохи менше 20%. Тобто Іран на 80% у плей-офф, на 20% поза.
    #1089975
    МАМ
    Вчора, 19:38
    #1089975
    МАМ
    Вчора, 19:38
    Perdomanoz (#1089974) >>> 
    зараз Іран на шостому місці в віртульній таблиці третіх місць. Щоб не попасти в плей-офф, потрібно щоб став дев"ятим. То є, всі три третіх місця в групах, які зіграють сьогодні, повинні випередити персів. Інакше ніяк))
    #1089974
    Perdomanoz
    Вчора, 19:33
    #1089974
    Perdomanoz
    Вчора, 19:33
    МАМ (#1089973) >>> 
    Чому ключова Алжир?
    Хорватія виграє і Конго. Іран нахуй. Чи я щось переплутав.
    #1089973
    МАМ
    Вчора, 18:58
    #1089973
    МАМ
    Вчора, 18:58
    Perdomanoz (#1089971) >>>
    Як я розумію, щоб Іран вилетів , ключова гра в група J, Алжир-Австрія. Там тобі потрібно тільки нічия. Інакше програвша команда займе третє місце з гіршою різницею чим у Ірана
    Ну і не поразка Хорватії в матчі з Ганою, та перемога Конго проти Узбєкістана
    Як на мене - шанси на невихід Ірана в плей-офф досить пристойні, незважаючи що умов начебто багато))
    Вчора, 18:41
    #1089972
    8
    Вчора, 18:41
    LIS (#1089953) >>> ты пиздливая бабка, превращающая проебы в пэрэмогы
    и более ничего
    #1089971
    Perdomanoz
    Вчора, 17:42
    #1089971
    Perdomanoz
    Вчора, 17:42
    Днепровец (#1089969) >>> 
    Розклади, якщо є час, будь ласка. А то нічого не зрозумів. Мені головне, щоб Іран вилетів. За умови проходу Хорватів і Конго цього недостатньо?
    #1089970
    ALEGator82
    Вчора, 17:36
    #1089970
    ALEGator82
    Вчора, 17:36
    Днепровец (#1089969) >>> там бажання знести з плей-офф іран)
    #1089969
    Днепровец
    Вчора, 17:34
    #1089969
    Днепровец
    Вчора, 17:34
    Perdomanoz (#1089968) >>> 
    Вболювати за Конго і Хорватію, одночасно бажаючи Іранові плей-офф, це протилежні трішки речі) Їх тоді тільки урятує не нічия у матчі Австрії та Алжиру, обидві з яких в свою чергу можуть пройти разом тільки у випадку нічиєї.
    #1089968
    Perdomanoz
    Вчора, 17:21
    #1089968
    Perdomanoz
    Вчора, 17:21
    Сьогодні вболіваємо за Конго і Хорватію. А також будь-яку збірну, яка знесе Іран з плей-офф. 

    Кабо-Верде, звісно красунчики. Країна мрії, до якої я поки що не доїхав.
    У якої теж була душа нації, як у нас Ніна Матвієнко. Це Цезарія Евора. 
    Я одну пісню закину. Вона тоді вже дуже хвора була. Далі якщо захочете, то самі.
    Плсилання

    #1089967
    МАМ
    Вчора, 16:38
    #1089967
    МАМ
    Вчора, 16:38
    Locki (#1089966) >>> 
    начебто люді залишились всі живі, це головне
    #1089966
    Locki
    Вчора, 16:04
    #1089966
    Locki
    Вчора, 16:04
    МАМ (#1089964) >>> 
    LIS (#1089965) >>> 
    пісець...
    Вчора, 15:50
    #1089965
    LIS
    Вчора, 15:50
    Locki (#1089963) >>> 
    МАМ (#1089964) >>> 
    Втрата двох МіГів
    Один в Полтавській області при вильоті.
    А другий на землі, але Вознесенськ. Дічайший пройоб. Затіяли заправку під час оголошеної повітряної тривоги, навіть не виставили  згідно регламенту розрахунки ПЗРК, ну якщо вже так було потрібно зараз дозаправка.

    "Николаевский Ванек"
    херовое утро для ПС сегодня
    1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду
    1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно
    не проснулись видимо, чи шо
    давно таких проёбов не было конечно
    ну тут хоть без человеческих потерь
    но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить


    #1089964
    МАМ
    Вчора, 15:44
    #1089964
    МАМ
    Вчора, 15:44
    Locki (#1089963) >>> 
    як я зрозумів - втратили два МІГа(((
    #1089963
    Locki
    Вчора, 15:34
    #1089963
    Locki
    Вчора, 15:34
    LIS (#1089962) >>> 
    Вже є відео - його на землі знищили. Якщо це саме цей, то незрозуміло навіщо його з укриття під час повітряної тривоги з керованими шахедами виводили.
    Вчора, 15:13
    #1089962
    LIS
    Вчора, 15:13
    ВТРАЧЕНО МіГ-29, ПІЛОТ КАТАПУЛЬТУВАВСЯ
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Повідомляємо, що уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України, який виконував бойове завдання на Полтавщині. Підтверджуємо втрату літака, однак український пілот успішно катапультувався, зв’язався з пошуково-рятувальною командою та оперативно був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
    Причини та обставини з’ясовуються.
    ----------------------
    Управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗС України
    #1089961
    L
    leksks
    Вчора, 14:02
    #1089961
    L
    leksks
    Вчора, 14:02
    LIS (#1089956) >>> Та я ж не рискую поперед батька))
    [" https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274"," ","https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>","https","\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>"]
    #1089960
    L
    leksks
    Вчора, 14:01
    #1089960
    L
    leksks
    Вчора, 14:01
    mikle (#1089958) >>> А как оно летело вообще прикольно https://t.me/yigal_levin/98274
    Вчора, 13:59
    #1089959
    LIS
    Вчора, 13:59
    🗞 СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву

    За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

    👏👏👏
    #1089958
    M
    mikle
    Вчора, 13:54
    #1089958
    M
    mikle
    Вчора, 13:54
    Судя по видео, если было 5 пусков, 4 из них долетело и уебало - то результат супер. И это при том, что не баллистика. Могу только представить, как после 4 прилетов тонника там хорошо.
    Вчора, 12:17
    #1089956
    LIS
    Вчора, 12:17
    leksks (#1089954) >>> 
    Так ти ж сам справляєшся, нащо тобі пост...
    #1089955
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 12:17
    #1089955
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 12:17
    Сергей (#1089950) >>> Це наслідки безглуздого використаня" Тікі-такі" - з висловом :  поки ми володіємо м'ячем нам не заб'ють.
    І в котре всі наступають на ті самі граблі!
    #1089954
    L
    leksks
    Вчора, 11:11
    #1089954
    L
    leksks
    Вчора, 11:11
    LIS (#1089953) >>> Женя, уже 11-10. Где твой пост про миграцию фламинго на Волгу? 😀
    Вчора, 04:42
    #1089953
    LIS
    Вчора, 04:42
    8 (#1089952) >>> 
    Щиталкін.
    Це як треба люто ненавидіти країну де живеш.
    Регулярно вилазиш і навмиско коверкаєшь слова, щоб принизити опонента і ще й безглузді заяви пишеш.
    А по факту принижуешь себе, це ти по факту далеко за бортом...здорового глузду.
    Вчора, 03:13
    #1089952
    8
    Вчора, 03:13
    XoMaDP (#1089944) >>> пэрэмога...
    ...а по факту гдето далеко за бортом 
    #1089951
    С
    сахар
    Позавчора, 23:23
    #1089951
    С
    сахар
    Позавчора, 23:23
    Днепровец (#1089949) >>> після Бразилії - Англія. 
    Як на мене - Швеція більш приємний варік, чим Кот-д'Івуар.
    #1089950
    С
    Сергей
    Позавчора, 23:23
    #1089950
    С
    Сергей
    Позавчора, 23:23
    Я майже не дивлюсь ЧС, навіть обзори. у  мене прохання, порахуйте скільки було та буде привозів, коли воротар віддає саме на ближнього захисника, той помиляється, його пресують, та забивається гол. Приклад Мексика-ПАР, Шотландія-Бразилія. Щиро дякую. 
    #1089949
    Днепровец
    Позавчора, 22:57
    #1089949
    Днепровец
    Позавчора, 22:57
    XoMaDP (#1089947) >>>
    Вибір між Швецію або Кот-д'Івуаром у 1/16, а потім між Німеччиною і Бразилією у 1/8. Видно, порахували, що краще бути свіжими і мати маленький шанс перемогти Францію, ніж гарантовано несвіжими і мати трохи більший шанс перемогти)
    #1089948
    С
    Сергей
    Позавчора, 22:53
    #1089948
    С
    Сергей
    Позавчора, 22:53
    Днепровец (#1089946) >>> 
    Головний тренер норвежців "попереджав", слово стримав
    https://ua.tribuna.com/amp/football/1000000354180-stole-solbakken-zbirna-norvehiyi-vnese-nyzku-zmin-pered-/
    Підгледив на просторах інтернету, таке вже не пам'ятаю, виявляється на минулому ЧС жодна команда не виграла усі 3 матчі у групі, це до розмови також про 48 команд
    #1089947
    XoMaDP
    Позавчора, 22:37
    #1089947
    XoMaDP
    Позавчора, 22:37
    Днепровец (#1089946) >>> Дивне рішення, якби змогли виграти у Французів(хоч й мало шансів), грали б проти 3 місця груп, і далі ще Німеччина - теж солодка булочка )
    #1089946
    Днепровец
    Позавчора, 22:15
    #1089946
    Днепровец
    Позавчора, 22:15
    Чогось абсолютно не очікував, що Норвегія гратиме дублем сьогодні. Стратегічно.
    Позавчора, 20:05
    #1089945
    LIS
    Позавчора, 20:05
    🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
    «Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
    #1089944
    XoMaDP
    Позавчора, 19:33
    #1089944
    XoMaDP
    Позавчора, 19:33
    Красені, Канаду теж перемогли 3-1

    UPD: Трохи на першому місці будемо 😅
    Позавчора, 19:20
    #1089943
    LIS
    Позавчора, 19:20
    SergeantDnepr (#1089941) >>> 
    Приведе.
    Він в прямому підпорядкуванні сирка.
    Думаю додавлять відставку.

    #1089942
    Соверен
    Позавчора, 15:55
    #1089942
    Соверен
    Позавчора, 15:55

    Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
    Усі були в полоні ще з 2022 року.

    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Позавчора, 13:40
    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Позавчора, 13:40
    AlexDnepr (#1089940) >>> 
    Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
    И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 13:14
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 13:14
    Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
    Позавчора, 12:33
    #1089939
    LIS
    Позавчора, 12:33
    Locki (#1089938) >>> 
    Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
    Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
    Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
    А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
    Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
    Спостерігаємо.
    #1089938
    Locki
    Позавчора, 11:49
    #1089938
    Locki
    Позавчора, 11:49
    LIS (#1089879) >>> 
    Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
    Позавчора, 10:06
    #1089937
    LIS
    Позавчора, 10:06
    сахар (#1089936) >>> 
    Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
    Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
    Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
    #1089936
    С
    сахар
    Позавчора, 09:31
    #1089936
    С
    сахар
    Позавчора, 09:31
    LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
    Позавчора, 08:43
    #1089935
    LIS
    Позавчора, 08:43
    🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

    👉 Детальніше читайте тут
     Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
    Позавчора, 07:39
    #1089934
    LIS
    Позавчора, 07:39
    LIS (#1089927) >>> 
    Таки ахуєть-чемпіонат.
    ПАР при ніякій грі в плей-офф.
    І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

    #1089933
    D
    dushik
    Позавчора, 06:54
    #1089933
    D
    dushik
    Позавчора, 06:54
    dushik (#1089932) >>> хоча ні. Пиши. Вийшло до фарту. На диво було тихо. 
    #1089932
    D
    dushik
    Позавчора, 02:43
    #1089932
    D
    dushik
    Позавчора, 02:43
    LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
    #1089931
    Днепровец
    Позавчора, 02:16
    #1089931
    Днепровец
    Позавчора, 02:16
    Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
    #1089930
    Днепровец
    Позавчора, 01:04
    #1089930
    Днепровец
    Позавчора, 01:04
    Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 01:04
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 01:04
    Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
    #1089928
    Justas
    Позавчора, 01:00
    #1089928
    Justas
    Позавчора, 01:00
    LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
    25.06.2026 23:23
    #1089927
    LIS
    25.06.2026 23:23
    Взагалі ахуєть-чеипіонат.
    Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
    25.06.2026 22:21
    #1089926
    LIS
    25.06.2026 22:21
    🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

    Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

    Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

    Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
    #1089925
    МАМ
    25.06.2026 21:43
    #1089925
    МАМ
    25.06.2026 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    25.06.2026 21:28
    #1089924
    LIS
    25.06.2026 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
    #1089922
    Perdomanoz
    25.06.2026 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    25.06.2026 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    25.06.2026 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    25.06.2026 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    25.06.2026 19:29
    #1089920
    МАМ
    25.06.2026 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    25.06.2026 19:19
    #1089919
    Днепровец
    25.06.2026 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    25.06.2026 19:18
    #1089918
    io
    25.06.2026 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    #1089914
    Днепровец
    25.06.2026 18:25
    #1089914
    Днепровец
    25.06.2026 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    25.06.2026 18:16
    #1089913
    LIS
    25.06.2026 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
    #1089912
    Perdomanoz
    25.06.2026 16:32
    #1089912
    Perdomanoz
    25.06.2026 16:32
    Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
    Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
    Пробували ж вже в 2023.
    25.06.2026 16:06
    #1089911
    LIS
    25.06.2026 16:06
    sdneprom (#1089908) >>> 
    🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
    25.06.2026 14:58
    #1089910
    LIS
    25.06.2026 14:58
    Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
    🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

    😁


    Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"
    25.06.2026 14:56
    #1089909
    LIS
    25.06.2026 14:56
    sdneprom (#1089908) >>> 
    Бабай-Ага приніс)))

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089908
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:43
    #1089908
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:43
    LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
    25.06.2026 13:36
    #1089907
    LIS
    25.06.2026 13:36
    sdneprom (#1089906) >>> 
    Давай так, не бігти вперед потяга 
    На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
    Немає там поки наших підрозділів.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089906
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:20
    #1089906
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:20
    На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 11:49
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 11:49
    BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

    #1089904
    B
    BCC
    25.06.2026 10:52
    #1089904
    B
    BCC
    25.06.2026 10:52
    AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
    На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
    Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 09:35
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 09:35
    ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
    П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
    #1089902
    R
    ROSL_79
    25.06.2026 08:53
    #1089902
    R
    ROSL_79
    25.06.2026 08:53
    AlexDeadLine (#1089897) >>> 
    Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
    25.06.2026 08:43
    #1089901
    LIS
    25.06.2026 08:43
    Знов не туди
    Тре значно північніше та східніше, на1/6.
    🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
    25.06.2026 08:33
    #1089900
    LIS
    25.06.2026 08:33
    💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

    Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

    Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

    Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

    Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

    25.06.2026 08:21
    #1089899
    LIS
    25.06.2026 08:21
    Є пара на перший матч плей-оф.
    ПАР-Канада.
    #1089898
    МАМ
    25.06.2026 07:49
    #1089898
    МАМ
    25.06.2026 07:49
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

    Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

     P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    24.06.2026 23:41
    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    24.06.2026 23:41
    Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
    Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
    П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
    П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
    #1089896
    Perdomanoz
    24.06.2026 23:16
    #1089896
    Perdomanoz
    24.06.2026 23:16
    Glor (#1089889) >>>
    Днепровец (#1089890) >>> 
    Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
    Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
    Все інше як так розумію - ок.

    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 22:06
    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 22:06
    LIS (#1089893) >>> Ну так і я про те ж.
    #1089894
    Locki
    24.06.2026 22:04
    #1089894
    Locki
    24.06.2026 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    24.06.2026 21:59
    #1089893
    LIS
    24.06.2026 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    24.06.2026 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    24.06.2026 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    24.06.2026 21:33
    #1089890
    Днепровец
    24.06.2026 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    24.06.2026 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    24.06.2026 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    24.06.2026 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    24.06.2026 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    24.06.2026 20:39
    #1089887
    Днепровец
    24.06.2026 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    24.06.2026 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    24.06.2026 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    24.06.2026 19:57
    #1089885
    Nicon
    24.06.2026 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    24.06.2026 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    24.06.2026 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    24.06.2026 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    24.06.2026 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    24.06.2026 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    24.06.2026 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    24.06.2026 18:46
    #1089881
    МАМ
    24.06.2026 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    24.06.2026 18:45
    #1089880
    МАМ
    24.06.2026 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
    24.06.2026 17:21
    #1089879
    LIS
    24.06.2026 17:21
    пахомія намагається придбати бензин в Індії.
    Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
    #1089878
    Соверен
    24.06.2026 17:02
    #1089878
    Соверен
    24.06.2026 17:02
    Соверен (#1089865) >>> 

    Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
    Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
    Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
    😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

    24.06.2026 16:35
    #1089877
    LIS
    24.06.2026 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    24.06.2026 16:09
    #1089876
    GAOdp
    24.06.2026 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    24.06.2026 15:41
    #1089875
    mastervovik
    24.06.2026 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    24.06.2026 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    24.06.2026 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    24.06.2026 13:46
    #1089873
    GAOdp
    24.06.2026 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    24.06.2026 13:19
    #1089872
    Днепровец
    24.06.2026 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    24.06.2026 13:17
    #1089871
    МАМ
    24.06.2026 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    24.06.2026 13:07
    #1089869
    МАМ
    24.06.2026 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    24.06.2026 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    24.06.2026 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    24.06.2026 12:30
    #1089866
    Соверен
    24.06.2026 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    24.06.2026 12:29
    #1089865
    Соверен
    24.06.2026 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    24.06.2026 12:24
    #1089864
    LIS
    24.06.2026 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    24.06.2026 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    24.06.2026 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    24.06.2026 11:45
    #1089862
    mastervovik
    24.06.2026 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    24.06.2026 11:13
    #1089860
    LIS
    24.06.2026 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    24.06.2026 11:10
    #1089859
    LIS
    24.06.2026 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    24.06.2026 10:20
    #1089858
    LIS
    24.06.2026 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    24.06.2026 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    24.06.2026 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    24.06.2026 07:49
    #1089854
    МАМ
    24.06.2026 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    24.06.2026 01:51
    #1089853
    LIS
    24.06.2026 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    24.06.2026 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    24.06.2026 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    23.06.2026 23:03
    #1089851
    Justas
    23.06.2026 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    23.06.2026 22:53
    #1089850
    LIS
    23.06.2026 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    23.06.2026 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    23.06.2026 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    23.06.2026 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    23.06.2026 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    23.06.2026 21:53
    #1089847
    Justas
    23.06.2026 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    23.06.2026 20:52
    #1089846
    Justas
    23.06.2026 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    23.06.2026 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    23.06.2026 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    23.06.2026 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    23.06.2026 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    23.06.2026 19:44
    #1089843
    Justas
    23.06.2026 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    23.06.2026 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    23.06.2026 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    23.06.2026 17:45
    #1089841
    LIS
    23.06.2026 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    23.06.2026 15:17
    #1089839
    LIS
    23.06.2026 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    23.06.2026 14:29
    #1089838
    Nicon
    23.06.2026 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    23.06.2026 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    23.06.2026 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    23.06.2026 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    23.06.2026 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    23.06.2026 14:00
    #1089835
    Nicon
    23.06.2026 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    23.06.2026 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    23.06.2026 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    23.06.2026 12:30
    #1089833
    МАМ
    23.06.2026 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    23.06.2026 12:26
    #1089832
    LIS
    23.06.2026 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    23.06.2026 12:23
    #1089831
    МАМ
    23.06.2026 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    23.06.2026 12:19
    #1089830
    МАМ
    23.06.2026 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    23.06.2026 12:18
    #1089829
    LIS
    23.06.2026 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    23.06.2026 12:16
    #1089828
    МАМ
    23.06.2026 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    23.06.2026 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    23.06.2026 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    23.06.2026 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    23.06.2026 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
    #1089825
    МАМ
    23.06.2026 09:39
    #1089825
    МАМ
    23.06.2026 09:39
    Анатолий Викторович (#1089821) >>> 
    Точно ніхто цього не робив? ))) ЯМНЗП, Моуріньо, при своїй першій каденції в Рєалі, декілька разів  пробував "розміняти" Мессі на захисника)) результат тих матчів відомий - декілька червоних карток у Пепе, ну і дохуя результативних дій у аргентинця)))
    23.06.2026 03:12
    #1089824
    LIS
    23.06.2026 03:12
    Ніхероао так гроза тормощнула матч у французів. Тіки 51 за.

    #1089823
    Соверен
    23.06.2026 00:58
    #1089823
    Соверен
    23.06.2026 00:58
    Кот с бухлишком (#1089822) >>> А ти за свій базар даси відповідь? Тебе клоун ніхто не ображав, ти почав тут пігулками розкидатися! Люди ділилися своєю думкою і тут зайшла слива і почала всіх навчати. Іди проспись воїн диванний ... вранці буде соромно ...
    #1089822
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:57
    #1089822
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:57
    Соверен (#1089820) >>> бля…, а я лесенку поставлю и всё буквы переставлю, что блядь, за детский сад? Хочешь сказать мне про проблемы с моей головой, скажи мне прямо  в глаза. Я тебе про то что ты в глаза ебешься и хуйней маешься ни хуя не говорил, а терпел. Но вы сука интернет воины заебали, ты либо нормально разговариваешь либо отвечаешь за свой базар
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    22.06.2026 23:57
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    22.06.2026 23:57
    AlexDnepr (#1089807) >>> Ага,прям сам вышел и ебет.А остальные стоят и смотрят.😁
    Мне вот интерсно кто первый додумается поставить к нему персональщика,ну типа Езерского и что это дед сможет показать?
    #1089820
    Соверен
    22.06.2026 23:49
    #1089820
    Соверен
    22.06.2026 23:49
    Кот с бухлишком (#1089818) >>> Він спочатку штовхнув, а потім накладочка...
    Кот с бухлишком (#1089819) >>> Ні, ти на мене свої проблеми не перекидуй...
    проблеми походу в тебе і не лише з головою...
    #1089819
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:46
    #1089819
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:46
    Соверен (#1089817) >>> нельзя пить много сразу, с головой проблемы как у тебя будут.
    #1089818
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:45
    #1089818
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:45
    Соверен (#1089815) >>> абсолютно нет, надо в динамике смотреть, он не прыгнул не играл жестко, весом не наваливался, чуть задел. В чем вопрос?
    #1089817
    Соверен
    22.06.2026 23:44
    #1089817
    Соверен
    22.06.2026 23:44
    Кот с бухлишком (#1089816) >>> С тобой все зрозуміло....більше питань немає...випий ще одну таблетку!
    #1089816
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:43
    #1089816
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:43
    Соверен (#1089815) >>> нет
    #1089815
    Соверен
    22.06.2026 23:43
    #1089815
    Соверен
    22.06.2026 23:43
    Кот с бухлишком (#1089813) >>>
    Це видалення?
    #1089814
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    #1089814
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    Соверен (#1089812) >>> а мы на ты?
    #1089813
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    #1089813
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    GAOdp (#1089808) >>> какое на хрен удаление?, за что? 
    Соверен (#1089812) >>> Нет, с утра пил.
    #1089812
    Соверен
    22.06.2026 23:40
    #1089812
    Соверен
    22.06.2026 23:40
    Кот с бухлишком (#1089811) >>> А ти не забув?
    #1089811
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:35
    #1089811
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:35
    GAOdp (#1089808) >>> ты опять забыл таблетки выпить?
    ["https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46","

    ","https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>","https","\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>"]

    #1089810
    Michael
    22.06.2026 23:24
    #1089810
    Michael
    22.06.2026 23:24
    Личные фанатики Кристинки плачут..это хорошо 
    https://x.com/trollfootball/status/2069133392021696697?s=46
    22.06.2026 23:11
    #1089809
    LIS
    22.06.2026 23:11
    AlexDnepr (#1089807) >>> 
    Ото ти класно завернув про інстаграмних фітоняшек)))
    #1089808
    GAOdp
    22.06.2026 23:11
    #1089808
    GAOdp
    22.06.2026 23:11
    чего вышел неясно ...
    тупо раз хорошо играет. то ВСЕ можно?
    так давайте ему разрешим на автомобиле по поляне ездить и давить всех?
    Прошлая игра = удаление, -3 гола.
    Плюс дисквал = -2 гола сегодня. 
    Вот это справедливо.
    А то, что сейчас ... тупо убийство правил. Отмените их для Месси ага
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    22.06.2026 23:04
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    22.06.2026 23:04
    Дед вышел и ебет. Показывает этим современным инстаграмным фитаняшкам, которые ещё параллельно в футбол играют, что такое игра.
    22.06.2026 22:54
    #1089806
    LIS
    22.06.2026 22:54
    Perdomanoz (#1089786) >>> 
    Ага, "божили трансляцій"
    Зараз тільки зрозумів.
    Хіба не можна було  Францію поставити на 22.00 а Норвегію на 01.00?
    #1089805
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:12
    #1089805
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:12
    МАМ (#1089804) >>> ладно не буду) але в Аргентині один бог інши от лукавого)))
    #1089804
    МАМ
    22.06.2026 22:10
    #1089804
    МАМ
    22.06.2026 22:10
    Кот с бухлишком (#1089802) >>> 
    Дієго не трогай)) Той наодинці мог затащити сіру та ніяку збірну Аргентини в фінал ЧС

    UPD Ну не зовсім наодинці - Каніджа допомогав))  Але всі інші гравці - просто сірість )

    #1089803
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:03
    #1089803
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:03
    Suzuki (#1089801) >>> величезний гном!!!!
    #1089802
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:00
    #1089802
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:00
    Какой на хрен Марадона
    #1089801
    Suzuki
    22.06.2026 22:00
    #1089801
    Suzuki
    22.06.2026 22:00
    ВЕЛИКИЙ гном !
Присутні 19 користувачів та 49 гостей:
[M.D.], ALEGator82, andrew, Oro, arush13, D.O.P., Dnepr1, dushik, Днепровец, kossstil909090, Locki, Mega_Artem, mikle, nedved, Pavaliv, МАМ, Перегар Перегарыч, Соверен, Остап Задунайский
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція