Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089925
    МАМ
    Сьогодні, 21:43
    #1089925
    МАМ
    Сьогодні, 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    Сьогодні, 21:28
    #1089924
    LIS
    Сьогодні, 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
    #1089922
    Perdomanoz
    Сьогодні, 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    Сьогодні, 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    Сьогодні, 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    Сьогодні, 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    Сьогодні, 19:29
    #1089920
    МАМ
    Сьогодні, 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    Сьогодні, 19:19
    #1089919
    Днепровец
    Сьогодні, 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    Сьогодні, 19:18
    #1089918
    io
    Сьогодні, 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    Сьогодні, 18:39
    #1089915
    LIS
    Сьогодні, 18:39
    #1089914
    Днепровец
    Сьогодні, 18:25
    #1089914
    Днепровец
    Сьогодні, 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    Сьогодні, 18:16
    #1089913
    LIS
    Сьогодні, 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
    #1089912
    Perdomanoz
    Сьогодні, 16:32
    #1089912
    Perdomanoz
    Сьогодні, 16:32
    Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
    Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
    Пробували ж вже в 2023.
    Сьогодні, 16:06
    #1089911
    LIS
    Сьогодні, 16:06
    sdneprom (#1089908) >>> 
    🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
    Сьогодні, 14:58
    #1089910
    LIS
    Сьогодні, 14:58
    Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
    🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

    😁


    Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"
    Сьогодні, 14:56
    #1089909
    LIS
    Сьогодні, 14:56
    sdneprom (#1089908) >>> 
    Бабай-Ага приніс)))

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089908
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:43
    #1089908
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:43
    LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
    Сьогодні, 13:36
    #1089907
    LIS
    Сьогодні, 13:36
    sdneprom (#1089906) >>> 
    Давай так, не бігти вперед потяга 
    На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
    Немає там поки наших підрозділів.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089906
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:20
    #1089906
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:20
    На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:49
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:49
    BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

    #1089904
    B
    BCC
    Сьогодні, 10:52
    #1089904
    B
    BCC
    Сьогодні, 10:52
    AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
    На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
    Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 09:35
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 09:35
    ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
    П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Сьогодні, 08:53
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Сьогодні, 08:53
    AlexDeadLine (#1089897) >>> 
    Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
    Сьогодні, 08:43
    #1089901
    LIS
    Сьогодні, 08:43
    Знов не туди
    Тре значно північніше та східніше, на1/6.
    🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
    Сьогодні, 08:33
    #1089900
    LIS
    Сьогодні, 08:33
    💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

    Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

    Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

    Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

    Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

    Сьогодні, 08:21
    #1089899
    LIS
    Сьогодні, 08:21
    Є пара на перший матч плей-оф.
    ПАР-Канада.
    #1089898
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    #1089898
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

    Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

     P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 23:41
    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 23:41
    Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
    Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
    П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
    П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
    #1089896
    Perdomanoz
    Вчора, 23:16
    #1089896
    Perdomanoz
    Вчора, 23:16
    Glor (#1089889) >>>
    Днепровец (#1089890) >>> 
    Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
    Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
    Все інше як так розумію - ок.

    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 22:06
    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 22:06
    LIS (#1089893) >>> Ну так і я про те ж.
    #1089894
    Locki
    Вчора, 22:04
    #1089894
    Locki
    Вчора, 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    Вчора, 21:59
    #1089893
    LIS
    Вчора, 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    Вчора, 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    Вчора, 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    Вчора, 21:33
    #1089890
    Днепровец
    Вчора, 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    Вчора, 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    Вчора, 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    Вчора, 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    Вчора, 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    Вчора, 20:39
    #1089887
    Днепровец
    Вчора, 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    Вчора, 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    Вчора, 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    Вчора, 19:57
    #1089885
    Nicon
    Вчора, 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    Вчора, 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    Вчора, 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    Вчора, 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    Вчора, 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    Вчора, 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    Вчора, 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    Вчора, 18:46
    #1089881
    МАМ
    Вчора, 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    Вчора, 18:45
    #1089880
    МАМ
    Вчора, 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
    Вчора, 17:21
    #1089879
    LIS
    Вчора, 17:21
    пахомія намагається придбати бензин в Індії.
    Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
    #1089878
    Соверен
    Вчора, 17:02
    #1089878
    Соверен
    Вчора, 17:02
    Соверен (#1089865) >>> 

    Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
    Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
    Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
    😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

    Вчора, 16:35
    #1089877
    LIS
    Вчора, 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    Вчора, 16:09
    #1089876
    GAOdp
    Вчора, 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    Вчора, 15:41
    #1089875
    mastervovik
    Вчора, 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    Вчора, 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    Вчора, 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    Вчора, 13:46
    #1089873
    GAOdp
    Вчора, 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    Вчора, 13:19
    #1089872
    Днепровец
    Вчора, 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    Вчора, 13:17
    #1089871
    МАМ
    Вчора, 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    Вчора, 13:07
    #1089869
    МАМ
    Вчора, 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    Вчора, 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    Вчора, 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    Вчора, 12:30
    #1089866
    Соверен
    Вчора, 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    Вчора, 12:29
    #1089865
    Соверен
    Вчора, 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    Вчора, 12:24
    #1089864
    LIS
    Вчора, 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    Вчора, 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    Вчора, 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    Вчора, 11:45
    #1089862
    mastervovik
    Вчора, 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    Вчора, 11:13
    #1089860
    LIS
    Вчора, 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    Вчора, 11:10
    #1089859
    LIS
    Вчора, 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    Вчора, 10:20
    #1089858
    LIS
    Вчора, 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    Вчора, 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    Вчора, 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    Вчора, 07:49
    #1089854
    МАМ
    Вчора, 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    Вчора, 01:51
    #1089853
    LIS
    Вчора, 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    Вчора, 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    Вчора, 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    Позавчора, 23:03
    #1089851
    Justas
    Позавчора, 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    Позавчора, 22:53
    #1089850
    LIS
    Позавчора, 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    Позавчора, 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    Позавчора, 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    Позавчора, 21:53
    #1089847
    Justas
    Позавчора, 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    Позавчора, 20:52
    #1089846
    Justas
    Позавчора, 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Позавчора, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Позавчора, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Позавчора, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Позавчора, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Позавчора, 19:44
    #1089843
    Justas
    Позавчора, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Позавчора, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Позавчора, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    Позавчора, 17:45
    #1089841
    LIS
    Позавчора, 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    Позавчора, 15:39
    #1089840
    LIS
    Позавчора, 15:39
    Позавчора, 15:17
    #1089839
    LIS
    Позавчора, 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    Позавчора, 14:29
    #1089838
    Nicon
    Позавчора, 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    Позавчора, 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    Позавчора, 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    Позавчора, 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    Позавчора, 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    Позавчора, 14:00
    #1089835
    Nicon
    Позавчора, 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    Позавчора, 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    Позавчора, 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    Позавчора, 12:30
    #1089833
    МАМ
    Позавчора, 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    Позавчора, 12:26
    #1089832
    LIS
    Позавчора, 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    Позавчора, 12:23
    #1089831
    МАМ
    Позавчора, 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    Позавчора, 12:19
    #1089830
    МАМ
    Позавчора, 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    Позавчора, 12:18
    #1089829
    LIS
    Позавчора, 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    Позавчора, 12:16
    #1089828
    МАМ
    Позавчора, 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    Позавчора, 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    Позавчора, 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
    #1089825
    МАМ
    Позавчора, 09:39
    #1089825
    МАМ
    Позавчора, 09:39
    Анатолий Викторович (#1089821) >>> 
    Точно ніхто цього не робив? ))) ЯМНЗП, Моуріньо, при своїй першій каденції в Рєалі, декілька разів  пробував "розміняти" Мессі на захисника)) результат тих матчів відомий - декілька червоних карток у Пепе, ну і дохуя результативних дій у аргентинця)))
    Позавчора, 03:12
    #1089824
    LIS
    Позавчора, 03:12
    Ніхероао так гроза тормощнула матч у французів. Тіки 51 за.

    #1089823
    Соверен
    Позавчора, 00:58
    #1089823
    Соверен
    Позавчора, 00:58
    Кот с бухлишком (#1089822) >>> А ти за свій базар даси відповідь? Тебе клоун ніхто не ображав, ти почав тут пігулками розкидатися! Люди ділилися своєю думкою і тут зайшла слива і почала всіх навчати. Іди проспись воїн диванний ... вранці буде соромно ...
    #1089822
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:57
    #1089822
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:57
    Соверен (#1089820) >>> бля…, а я лесенку поставлю и всё буквы переставлю, что блядь, за детский сад? Хочешь сказать мне про проблемы с моей головой, скажи мне прямо  в глаза. Я тебе про то что ты в глаза ебешься и хуйней маешься ни хуя не говорил, а терпел. Но вы сука интернет воины заебали, ты либо нормально разговариваешь либо отвечаешь за свой базар
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    22.06.2026 23:57
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    22.06.2026 23:57
    AlexDnepr (#1089807) >>> Ага,прям сам вышел и ебет.А остальные стоят и смотрят.😁
    Мне вот интерсно кто первый додумается поставить к нему персональщика,ну типа Езерского и что это дед сможет показать?
    #1089820
    Соверен
    22.06.2026 23:49
    #1089820
    Соверен
    22.06.2026 23:49
    Кот с бухлишком (#1089818) >>> Він спочатку штовхнув, а потім накладочка...
    Кот с бухлишком (#1089819) >>> Ні, ти на мене свої проблеми не перекидуй...
    проблеми походу в тебе і не лише з головою...
    #1089819
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:46
    #1089819
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:46
    Соверен (#1089817) >>> нельзя пить много сразу, с головой проблемы как у тебя будут.
    #1089818
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:45
    #1089818
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:45
    Соверен (#1089815) >>> абсолютно нет, надо в динамике смотреть, он не прыгнул не играл жестко, весом не наваливался, чуть задел. В чем вопрос?
    #1089817
    Соверен
    22.06.2026 23:44
    #1089817
    Соверен
    22.06.2026 23:44
    Кот с бухлишком (#1089816) >>> С тобой все зрозуміло....більше питань немає...випий ще одну таблетку!
    #1089816
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:43
    #1089816
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:43
    Соверен (#1089815) >>> нет
    #1089815
    Соверен
    22.06.2026 23:43
    #1089815
    Соверен
    22.06.2026 23:43
    Кот с бухлишком (#1089813) >>>
    Це видалення?
    #1089814
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    #1089814
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    Соверен (#1089812) >>> а мы на ты?
    #1089813
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    #1089813
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:42
    GAOdp (#1089808) >>> какое на хрен удаление?, за что? 
    Соверен (#1089812) >>> Нет, с утра пил.
    #1089812
    Соверен
    22.06.2026 23:40
    #1089812
    Соверен
    22.06.2026 23:40
    Кот с бухлишком (#1089811) >>> А ти не забув?
    #1089811
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:35
    #1089811
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 23:35
    GAOdp (#1089808) >>> ты опять забыл таблетки выпить?
    ["https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46","

    ","https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>","https","\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>"]

    #1089810
    Michael
    22.06.2026 23:24
    #1089810
    Michael
    22.06.2026 23:24
    Личные фанатики Кристинки плачут..это хорошо 
    https://x.com/trollfootball/status/2069133392021696697?s=46
    22.06.2026 23:11
    #1089809
    LIS
    22.06.2026 23:11
    AlexDnepr (#1089807) >>> 
    Ото ти класно завернув про інстаграмних фітоняшек)))
    #1089808
    GAOdp
    22.06.2026 23:11
    #1089808
    GAOdp
    22.06.2026 23:11
    чего вышел неясно ...
    тупо раз хорошо играет. то ВСЕ можно?
    так давайте ему разрешим на автомобиле по поляне ездить и давить всех?
    Прошлая игра = удаление, -3 гола.
    Плюс дисквал = -2 гола сегодня. 
    Вот это справедливо.
    А то, что сейчас ... тупо убийство правил. Отмените их для Месси ага
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    22.06.2026 23:04
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    22.06.2026 23:04
    Дед вышел и ебет. Показывает этим современным инстаграмным фитаняшкам, которые ещё параллельно в футбол играют, что такое игра.
    22.06.2026 22:54
    #1089806
    LIS
    22.06.2026 22:54
    Perdomanoz (#1089786) >>> 
    Ага, "божили трансляцій"
    Зараз тільки зрозумів.
    Хіба не можна було  Францію поставити на 22.00 а Норвегію на 01.00?
    #1089805
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:12
    #1089805
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:12
    МАМ (#1089804) >>> ладно не буду) але в Аргентині один бог інши от лукавого)))
    #1089804
    МАМ
    22.06.2026 22:10
    #1089804
    МАМ
    22.06.2026 22:10
    Кот с бухлишком (#1089802) >>> 
    Дієго не трогай)) Той наодинці мог затащити сіру та ніяку збірну Аргентини в фінал ЧС

    UPD Ну не зовсім наодинці - Каніджа допомогав))  Але всі інші гравці - просто сірість )

    #1089803
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:03
    #1089803
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:03
    Suzuki (#1089801) >>> величезний гном!!!!
    #1089802
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:00
    #1089802
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 22:00
    Какой на хрен Марадона
    #1089801
    Suzuki
    22.06.2026 22:00
    #1089801
    Suzuki
    22.06.2026 22:00
    ВЕЛИКИЙ гном !
    #1089800
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:59
    #1089800
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:59
    БОГ
    #1089799
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:57
    #1089799
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:57
    Locki (#1089798) >>> краще ще парочку НПЗ завалить)
    #1089798
    Locki
    22.06.2026 21:55
    #1089798
    Locki
    22.06.2026 21:55
    =pilgrimage= (#1089797) >>> 
    Я б поки що не пуляв по ньому... Рано. Це той випадок, коли очікування смерті гірше самої смерті. Імхо зараз кожен страйк для русні як тортури водою, коли ув’язненому голову фіксували в певному положенні, і на скроню йому капала вода — раз на кожні 10–15 секунд, крапля за краплею, люди божеволіли від очікування... Русня ще не заслужила на те, щоб позбутися очікування неминучого покарання.
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    22.06.2026 21:41
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    22.06.2026 21:41
    Там русаки застыли в ожидании кончины крымского моста. Ждут сегодня ночью. 
    #1089796
    Днепровец
    22.06.2026 21:31
    #1089796
    Днепровец
    22.06.2026 21:31
    МАМ (#1089683) >>> 
    Але з кутовими глупо вийшло: перевіряють тільки помилково призначений кутовий, але не помилково призначений удар від воріт.
    #1089795
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:16
    #1089795
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:16
    Perdomanoz (#1089793) >>> божество середнього роду)))
    #1089794
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:16
    #1089794
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 21:16
    МАМ (#1089792) >>> 100% пеналь, теж не зрозумів)
    #1089793
    Perdomanoz
    22.06.2026 21:14
    #1089793
    Perdomanoz
    22.06.2026 21:14
    Соверен (#1089790) >>> 
    Воно не забило? Зрозуміли як ти ставишся до Мессі. Воно, блд.
    #1089792
    МАМ
    22.06.2026 20:52
    #1089792
    МАМ
    22.06.2026 20:52
    Соверен (#1089789) >>> 
    но точка то була, які питання?
    #1089791
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 20:40
    #1089791
    Кот с бухлишком
    22.06.2026 20:40
    Божила!!!!
    #1089790
    Соверен
    22.06.2026 20:11
    #1089790
    Соверен
    22.06.2026 20:11
    Ахаха...поки писав воно не забило)))
    #1089789
    Соверен
    22.06.2026 20:10
    #1089789
    Соверен
    22.06.2026 20:10
    Сука який піздець...
    Може відразу гномам писати 3-0!
    #1089788
    Соверен
    22.06.2026 20:07
    #1089788
    Соверен
    22.06.2026 20:07
    Читати далі
    Який жах 🤣 
    #1089786
    Perdomanoz
    22.06.2026 18:54
    #1089786
    Perdomanoz
    22.06.2026 18:54
    Взагалі дивуюсь організаторам. Поставити два матчі європейців в ніч.
    Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
    З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?
    22.06.2026 18:15
    #1089785
    LIS
    22.06.2026 18:15
    Соверен (#1089784) >>> 
    Карну справу на підара.
    За посягання на територіальну цілісність
    І приїхати на той форум треба
    І задвинути промову. Звинуватити Навроцького в провокаціях і брехні, підтасовках історичних фактів, антиєвропейській діяльності і роботі на русню
    Найняти адвокатів і від імені держави України подати до польського суду за розжигання міжнаціональної розні та прирівняння до нацистів.
    Він точно хоче зірвати той форум і поставити на розтяжку Туска.
    І точно агент бо настільки подебільному перти це просто піздос.
    #1089784
    Соверен
    22.06.2026 17:45
    #1089784
    Соверен
    22.06.2026 17:45
    Боже...яке ж воно кончене
    Читати далі
    Йому ще й території віддавай...🖕
    22.06.2026 17:42
    #1089783
    LIS
    22.06.2026 17:42
    Соверен (#1089782) >>> 
    Це дуже класно
    Тепер ще б самим таку ж ліцензію отримати
    #1089782
    Соверен
    22.06.2026 17:32
    #1089782
    Соверен
    22.06.2026 17:32
     Військове виробництво. Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини.
    Про це оголосив Зеленський
    Після отримання від США ліцензії на виробництво боєприпасів для Patriot німецька сторона вже розпочала їхнє виготовлення для України.

    22.06.2026 16:51
    #1089781
    LIS
    22.06.2026 16:51
    =pilgrimage= (#1089780) >>> 
    Хай тепер передавлять там друг друга 
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    22.06.2026 16:18
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    22.06.2026 16:18
    LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
    22.06.2026 15:51
    #1089779
    LIS
    22.06.2026 15:51
    У Криму за день стався 10-й землетрус.


    Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
    Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...

    P.S.
    Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
    22.06.2026 15:41
    #1089778
    LIS
    22.06.2026 15:41
    Locki (#1089774) >>> 
    Соверен (#1089777) >>> 
    Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
    Як мінімум чотири прильоти
    P.S.
    Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні  вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
    Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
    З почином як то кажуть.

    #1089777
    Соверен
    22.06.2026 15:24
    #1089777
    Соверен
    22.06.2026 15:24
    Заводу в Воронів вже немає.
    Місцеві кажуть, що частина будівлі заводу вже обвалилася.
    Кажуть, що треба відключити газ... всій росії.😁
    #1089776
    Соверен
    22.06.2026 15:23
    #1089776
    Соверен
    22.06.2026 15:23
    22.06.2026 15:02
    #1089775
    LIS
    22.06.2026 15:02
    Locki (#1089772) >>> 
    Ми й до МІ6 добралися)))
    #1089774
    Locki
    22.06.2026 12:29
    #1089774
    Locki
    22.06.2026 12:29
    А Воронеж хорошо горит.
    #1089773
    Michael
    22.06.2026 12:06
    #1089773
    Michael
    22.06.2026 12:06
    Если Иран после договора выйдет победителем, что на сегодняшний момент так выглядит: снятие санкций, 300ярдов на восстановление страны и тд, то это уже 4я война по сути проебанная штатами после Кореи, Вьетнама и Афганистана.. 
    Стабильность признак мастерства, епт
    #1089772
    Locki
    22.06.2026 11:51
    #1089772
    Locki
    22.06.2026 11:51
    Соверен (#1089771) >>> 
    Шрайк пише, що
    Новым премьером, вероятно, станет экс-мэр Манчестера Энди Бёрнэм, который несколько дней назад избрался в парламент.

    Пошук видає, що Енді Бернем займає тверду й безкомпромісну проукраїнську позицію, послідовно підтримуючи Україну як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, поділяє двопартійний консенсус Лондона щодо підтримки Києва та виступає за продовження жорсткого курсу проти російської агресії.

    А все інше - похєр...
    #1089771
    Соверен
    22.06.2026 11:39
    #1089771
    Соверен
    22.06.2026 11:39
    Премʼєр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку.

    #1089770
    B
    bulpi
    22.06.2026 09:14
    #1089770
    B
    bulpi
    22.06.2026 09:14
    Locki (#1089764) >>> Про паролі -- згоден, але я не про паролі. Випадковий достатньо великий пароль ШІ не зломає. А якщо у когось пароль не випадковий - тот порушує правила безпеки і сам собі ворог.
    #1089769
    M
    mikle
    22.06.2026 06:23
    #1089769
    M
    mikle
    22.06.2026 06:23
    Locki (#1089767) >>> навіть не хочу це коментувати, вважай що я злився)))

    в тим часом moskaw never sleep (c)

    22.06.2026 00:25
    #1089768
    LIS
    22.06.2026 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    21.06.2026 23:36
    #1089767
    Locki
    21.06.2026 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    21.06.2026 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    21.06.2026 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    21.06.2026 23:20
    #1089765
    LIS
    21.06.2026 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    21.06.2026 23:04
    #1089764
    Locki
    21.06.2026 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    21.06.2026 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    21.06.2026 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    21.06.2026 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    21.06.2026 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    21.06.2026 21:30
    #1089761
    Locki
    21.06.2026 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    21.06.2026 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    21.06.2026 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    21.06.2026 20:07
    #1089759
    LIS
    21.06.2026 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    21.06.2026 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    21.06.2026 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    21.06.2026 17:42
    #1089757
    LIS
    21.06.2026 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    21.06.2026 17:16
    #1089756
    Соверен
    21.06.2026 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    21.06.2026 16:44
    #1089755
    Locki
    21.06.2026 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    21.06.2026 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    21.06.2026 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    21.06.2026 15:52
    #1089753
    LIS
    21.06.2026 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    21.06.2026 15:34
    #1089752
    LIS
    21.06.2026 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    21.06.2026 15:28
    #1089751
    МАМ
    21.06.2026 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
    21.06.2026 15:19
    #1089750
    LIS
    21.06.2026 15:19
    МАМ (#1089746) >>> 
    Locki (#1089749) >>> 
    Тут розкладка непогана, чому цю всю хуйню Навроцький зараз затіяв LIS (#1089743) >>> 
    Він постійно педалював тему ексгумації в місцях можливого поховання жертв Волинських подій, де за його твердження спочатку було десятки тисяч жертв а тепер сотні тисяч.
    Наши почали давати дозволи з осені 2025 року.
    Ексгумація показала що не те що десятків тисяч жертв немає, навіть просто сотень немає, а більшість похованих українці, а в половині мість так зовсім ніяких поховань немає.
    Тобто почало випливати що Навроцький брехун, маніпулятор і будучі в Інституті національній пам'яті витратив великі кошти в євро невідомо на що
    #1089749
    Locki
    21.06.2026 15:17
    #1089749
    Locki
    21.06.2026 15:17
    МАМ (#1089746) >>> 
    А який сенс ЗАРАЗ це Навроцькому для побудови рейтинга?
    Вибори президента у Польщі  тільки були, а до виборів сейма більше року...
    Імхо там більше власні + імперські амбіції...
    21.06.2026 15:17
    #1089748
    LIS
    21.06.2026 15:17
    Locki (#1089747) >>> 
    Був один, кілька днів тому ще два таких же аітомобільних  прийшли з консервації в Новососійськ. От їх і підстрелили
    #1089747
    Locki
    21.06.2026 15:13
    #1089747
    Locki
    21.06.2026 15:13
    LIS (#1089745) >>> а скільки їх усього працює/працювало? я читав раніше, що залишився лише один... а тут одразу три.
    #1089746
    МАМ
    21.06.2026 15:02
    #1089746
    МАМ
    21.06.2026 15:02
    Locki (#1089744) >>>
    Походу, якщо хтось з лідерів сусідніх держав  хоче будувати свій політичний рейтінг на антіукраїнських тезах, як раніше орбан, а зараз навроцький, похуй на всі ці  розрахунки. "Інкасатори Ощадбанку" завжди знайдуться((

    #1089744
    Locki
    21.06.2026 14:19
    #1089744
    Locki
    21.06.2026 14:19
    Соверен (#1089742) >>> 
    LIS (#1089743) >>> 
    Погано те, що розвиток подій з поляками - на користь русні... І все "розкручується" лише для політичних амбіцій. А прораховувати наслідки на декілька кроків наперед ні ми, ні поляки не намагались.
    21.06.2026 12:48
    #1089743
    LIS
    21.06.2026 12:48
    Якісно розложено по фортелю підара Навроцького. Падло просто як трумпон, покриває свої пройоби використовуючи свою посаду.
    Читати далі
    #1089742
    Соверен
    21.06.2026 12:44
    #1089742
    Соверен
    21.06.2026 12:44
    Цікава думка від Каспарова
    Читати далі
    Треба навроцького нагородити!
    За повну підтримку та великий внесок в оборонку України. Оце був би номер 👍
    #1089741
    Locki
    21.06.2026 11:48
    #1089741
    Locki
    21.06.2026 11:48
    У кого така зв'язка, зверніть увагу - ФОП + Патреон
    21.06.2026 11:44
    #1089740
    LIS
    21.06.2026 11:44
    Я так розумію, як би Навроцький просто постійно педалював цю тему, без різкий витівок, він би і надалі набивав рейтинги. А так схоже що він вистрілив собі в голову.
    Вже більше десяти відомих на внутріпольських теренах посадовців, в т.ч. депутатів відправили свої нагороди Навроцькому.
    21.06.2026 10:56
    #1089738
    LIS
    21.06.2026 10:56
    Єбанаріум у Біломі домі. Самосхвалення і тільки "перемоги", повна відірваність від реальності. хуйло 2.0 на американський манер
    Судячи з уривків по діям того ж бессета, так то ще Зеленський чемно відповів у лютому 2025 року в Овальному кабінеті. Я б цю трійцю, трумпона, дівана, бессета,  стільцем перехуярив би. Відбиті підараси.
    Правильно королева Джорджия точиться по трумпону
    21.06.2026 10:38
    #1089737
    LIS
    21.06.2026 10:38
    Цієї ночі було атаковано Керченську поромну переправу.
    У тимчасово окупованому Криму зафіксовано влучання в Керченський морський порт, промислову зону та TES-Terminal, який забезпечує зберігання й перевалку нафтопродуктів і скрапленого газу.
    Вчора ввечері бляді похвалилися що прибуло багато палива 
    Ми навідалися з ревізією - палива немає, вже, воно стало "горючим")))

    Ще гарних кадрів з Керчі

    21.06.2026 10:25
    #1089736
    LIS
    21.06.2026 10:25
    Соверен (#1089735) >>> 
    Він його не віддав, він його всосав)))
    Сосун кремлядський
    #1089735
    Соверен
    21.06.2026 10:01
    #1089735
    Соверен
    21.06.2026 10:01
    медведєв відмовився віддати свій Білий орел.
    Читати далі
    21.06.2026 01:40
    #1089734
    LIS
    21.06.2026 01:40
    Locki (#1089733) >>> 
    Ну тобто Навроцький є по суті неоімперцем що мімікрує під захисника національної ідеї.
    Тому імперців він не чіпає, а от колишній протекторат продовжує чморити  виправдовуючись якимось там "больовим порогом"
    #1089733
    Locki
    21.06.2026 00:24
    #1089733
    Locki
    21.06.2026 00:24
    GAOdp (#1089731) >>> 
    ну ти ж не забувай, що з 1831 до 1917 це був російський орден...
    #1089732
    МАМ
    21.06.2026 00:14
    #1089732
    МАМ
    21.06.2026 00:14
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. 

    А яке  це вже має значення?
    #1089731
    GAOdp
    21.06.2026 00:01
    #1089731
    GAOdp
    21.06.2026 00:01
    там "веселее" с этим орденом ...
    Суворов в числе его получателей.
    Который потом залил Варшаву кровью, 12 тыс мирняка
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. И раскритиковал его сильно. 
    а без его подписи указ не вступает в силу.
    #1089730
    Соверен
    20.06.2026 22:09
    #1089730
    Соверен
    20.06.2026 22:09
    Кот с бухлишком (#1089729) >>> тількі знайти його не може))))
    #1089729
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:59
    #1089729
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:59
    Порох відмовився 
    #1089728
    Соверен
    20.06.2026 21:55
    #1089728
    Соверен
    20.06.2026 21:55
    #1089727
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:16
    #1089727
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:16
    Что творят мои любимые Голландцы)))) 
    #1089726
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:10
    #1089726
    Кот с бухлишком
    20.06.2026 21:10
    LIS (#1089720) >>> 
    Зеленський підтвердив, що українські дрони завдали удару по НПЗ в російській Тюмені. 

    За його словами, дрони досягли Тюмені, подолавши понад 2000 кілометрів від кордону з Україною. Загалом після модернізації безпілотники FP здатні завдавати ударів на відстані 3000 кілометрів
Присутні 21 користувачів та 56 гостей:
0лег, Lincoln, ALEGator82, AlexDeadLine, AlexDnepr, andrew, D.O.P., EugeneF, kossstil909090, Mamai, mikle, nedved, Proximys, t.l.a.1900, Toha_FCDD_02, vlad1573, МАМ, сахар, Соверен, Остап Задунайский, Эдуард
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція