Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 16:35
    #1089877
    LIS
    Сьогодні, 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    Сьогодні, 16:09
    #1089876
    GAOdp
    Сьогодні, 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    Сьогодні, 15:41
    #1089875
    mastervovik
    Сьогодні, 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    Сьогодні, 13:46
    #1089873
    GAOdp
    Сьогодні, 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    Сьогодні, 13:19
    #1089872
    Днепровец
    Сьогодні, 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    Сьогодні, 13:17
    #1089871
    МАМ
    Сьогодні, 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    Сьогодні, 13:07
    #1089869
    МАМ
    Сьогодні, 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    Сьогодні, 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    Сьогодні, 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    Сьогодні, 12:30
    #1089866
    Соверен
    Сьогодні, 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    Сьогодні, 12:29
    #1089865
    Соверен
    Сьогодні, 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    Сьогодні, 12:24
    #1089864
    LIS
    Сьогодні, 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    Сьогодні, 11:45
    #1089862
    mastervovik
    Сьогодні, 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    Сьогодні, 11:13
    #1089860
    LIS
    Сьогодні, 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    Сьогодні, 11:10
    #1089859
    LIS
    Сьогодні, 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    Сьогодні, 10:20
    #1089858
    LIS
    Сьогодні, 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    #1089854
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    Сьогодні, 01:51
    #1089853
    LIS
    Сьогодні, 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    Сьогодні, 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    Сьогодні, 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    Вчора, 23:03
    #1089851
    Justas
    Вчора, 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    Вчора, 22:53
    #1089850
    LIS
    Вчора, 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    Вчора, 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    Вчора, 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    Вчора, 21:53
    #1089847
    Justas
    Вчора, 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    Вчора, 20:52
    #1089846
    Justas
    Вчора, 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Вчора, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Вчора, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Вчора, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Вчора, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Вчора, 19:44
    #1089843
    Justas
    Вчора, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Вчора, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Вчора, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    Вчора, 17:45
    #1089841
    LIS
    Вчора, 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    Вчора, 15:17
    #1089839
    LIS
    Вчора, 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    Вчора, 14:29
    #1089838
    Nicon
    Вчора, 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    Вчора, 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    Вчора, 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    Вчора, 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    Вчора, 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    Вчора, 14:00
    #1089835
    Nicon
    Вчора, 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    Вчора, 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    Вчора, 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    Вчора, 12:30
    #1089833
    МАМ
    Вчора, 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    Вчора, 12:26
    #1089832
    LIS
    Вчора, 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    Вчора, 12:23
    #1089831
    МАМ
    Вчора, 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    Вчора, 12:19
    #1089830
    МАМ
    Вчора, 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    Вчора, 12:18
    #1089829
    LIS
    Вчора, 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    Вчора, 12:16
    #1089828
    МАМ
    Вчора, 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    Вчора, 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    Вчора, 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Вчора, 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Вчора, 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
    #1089825
    МАМ
    Вчора, 09:39
    #1089825
    МАМ
    Вчора, 09:39
    Анатолий Викторович (#1089821) >>> 
    Точно ніхто цього не робив? ))) ЯМНЗП, Моуріньо, при своїй першій каденції в Рєалі, декілька разів  пробував "розміняти" Мессі на захисника)) результат тих матчів відомий - декілька червоних карток у Пепе, ну і дохуя результативних дій у аргентинця)))
    Вчора, 03:12
    #1089824
    LIS
    Вчора, 03:12
    Ніхероао так гроза тормощнула матч у французів. Тіки 51 за.

    #1089823
    Соверен
    Вчора, 00:58
    #1089823
    Соверен
    Вчора, 00:58
    Кот с бухлишком (#1089822) >>> А ти за свій базар даси відповідь? Тебе клоун ніхто не ображав, ти почав тут пігулками розкидатися! Люди ділилися своєю думкою і тут зайшла слива і почала всіх навчати. Іди проспись воїн диванний ... вранці буде соромно ...
    #1089822
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:57
    #1089822
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:57
    Соверен (#1089820) >>> бля…, а я лесенку поставлю и всё буквы переставлю, что блядь, за детский сад? Хочешь сказать мне про проблемы с моей головой, скажи мне прямо  в глаза. Я тебе про то что ты в глаза ебешься и хуйней маешься ни хуя не говорил, а терпел. Но вы сука интернет воины заебали, ты либо нормально разговариваешь либо отвечаешь за свой базар
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 23:57
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 23:57
    AlexDnepr (#1089807) >>> Ага,прям сам вышел и ебет.А остальные стоят и смотрят.😁
    Мне вот интерсно кто первый додумается поставить к нему персональщика,ну типа Езерского и что это дед сможет показать?
    #1089820
    Соверен
    Позавчора, 23:49
    #1089820
    Соверен
    Позавчора, 23:49
    Кот с бухлишком (#1089818) >>> Він спочатку штовхнув, а потім накладочка...
    Кот с бухлишком (#1089819) >>> Ні, ти на мене свої проблеми не перекидуй...
    проблеми походу в тебе і не лише з головою...
    #1089819
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:46
    #1089819
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:46
    Соверен (#1089817) >>> нельзя пить много сразу, с головой проблемы как у тебя будут.
    #1089818
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:45
    #1089818
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:45
    Соверен (#1089815) >>> абсолютно нет, надо в динамике смотреть, он не прыгнул не играл жестко, весом не наваливался, чуть задел. В чем вопрос?
    #1089817
    Соверен
    Позавчора, 23:44
    #1089817
    Соверен
    Позавчора, 23:44
    Кот с бухлишком (#1089816) >>> С тобой все зрозуміло....більше питань немає...випий ще одну таблетку!
    #1089816
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:43
    #1089816
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:43
    Соверен (#1089815) >>> нет
    #1089815
    Соверен
    Позавчора, 23:43
    #1089815
    Соверен
    Позавчора, 23:43
    Кот с бухлишком (#1089813) >>>
    Це видалення?
    #1089814
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    #1089814
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    Соверен (#1089812) >>> а мы на ты?
    #1089813
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    #1089813
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:42
    GAOdp (#1089808) >>> какое на хрен удаление?, за что? 
    Соверен (#1089812) >>> Нет, с утра пил.
    #1089812
    Соверен
    Позавчора, 23:40
    #1089812
    Соверен
    Позавчора, 23:40
    Кот с бухлишком (#1089811) >>> А ти не забув?
    #1089811
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:35
    #1089811
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:35
    GAOdp (#1089808) >>> ты опять забыл таблетки выпить?
    ["https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46","

    ","https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>","https","\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>"]

    #1089810
    Michael
    Позавчора, 23:24
    #1089810
    Michael
    Позавчора, 23:24
    Личные фанатики Кристинки плачут..это хорошо 
    https://x.com/trollfootball/status/2069133392021696697?s=46
    Позавчора, 23:11
    #1089809
    LIS
    Позавчора, 23:11
    AlexDnepr (#1089807) >>> 
    Ото ти класно завернув про інстаграмних фітоняшек)))
    #1089808
    GAOdp
    Позавчора, 23:11
    #1089808
    GAOdp
    Позавчора, 23:11
    чего вышел неясно ...
    тупо раз хорошо играет. то ВСЕ можно?
    так давайте ему разрешим на автомобиле по поляне ездить и давить всех?
    Прошлая игра = удаление, -3 гола.
    Плюс дисквал = -2 гола сегодня. 
    Вот это справедливо.
    А то, что сейчас ... тупо убийство правил. Отмените их для Месси ага
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 23:04
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 23:04
    Дед вышел и ебет. Показывает этим современным инстаграмным фитаняшкам, которые ещё параллельно в футбол играют, что такое игра.
    Позавчора, 22:54
    #1089806
    LIS
    Позавчора, 22:54
    Perdomanoz (#1089786) >>> 
    Ага, "божили трансляцій"
    Зараз тільки зрозумів.
    Хіба не можна було  Францію поставити на 22.00 а Норвегію на 01.00?
    #1089805
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:12
    #1089805
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:12
    МАМ (#1089804) >>> ладно не буду) але в Аргентині один бог інши от лукавого)))
    #1089804
    МАМ
    Позавчора, 22:10
    #1089804
    МАМ
    Позавчора, 22:10
    Кот с бухлишком (#1089802) >>> 
    Дієго не трогай)) Той наодинці мог затащити сіру та ніяку збірну Аргентини в фінал ЧС

    UPD Ну не зовсім наодинці - Каніджа допомогав))  Але всі інші гравці - просто сірість )

    #1089803
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:03
    #1089803
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:03
    Suzuki (#1089801) >>> величезний гном!!!!
    #1089802
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:00
    #1089802
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 22:00
    Какой на хрен Марадона
    #1089801
    Suzuki
    Позавчора, 22:00
    #1089801
    Suzuki
    Позавчора, 22:00
    ВЕЛИКИЙ гном !
    #1089800
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    #1089800
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    БОГ
    #1089799
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:57
    #1089799
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:57
    Locki (#1089798) >>> краще ще парочку НПЗ завалить)
    #1089798
    Locki
    Позавчора, 21:55
    #1089798
    Locki
    Позавчора, 21:55
    =pilgrimage= (#1089797) >>> 
    Я б поки що не пуляв по ньому... Рано. Це той випадок, коли очікування смерті гірше самої смерті. Імхо зараз кожен страйк для русні як тортури водою, коли ув’язненому голову фіксували в певному положенні, і на скроню йому капала вода — раз на кожні 10–15 секунд, крапля за краплею, люди божеволіли від очікування... Русня ще не заслужила на те, щоб позбутися очікування неминучого покарання.
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 21:41
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 21:41
    Там русаки застыли в ожидании кончины крымского моста. Ждут сегодня ночью. 
    #1089796
    Днепровец
    Позавчора, 21:31
    #1089796
    Днепровец
    Позавчора, 21:31
    МАМ (#1089683) >>> 
    Але з кутовими глупо вийшло: перевіряють тільки помилково призначений кутовий, але не помилково призначений удар від воріт.
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    Perdomanoz (#1089793) >>> божество середнього роду)))
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    МАМ (#1089792) >>> 100% пеналь, теж не зрозумів)
    #1089793
    Perdomanoz
    Позавчора, 21:14
    #1089793
    Perdomanoz
    Позавчора, 21:14
    Соверен (#1089790) >>> 
    Воно не забило? Зрозуміли як ти ставишся до Мессі. Воно, блд.
    #1089792
    МАМ
    Позавчора, 20:52
    #1089792
    МАМ
    Позавчора, 20:52
    Соверен (#1089789) >>> 
    но точка то була, які питання?
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:40
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:40
    Божила!!!!
    #1089790
    Соверен
    Позавчора, 20:11
    #1089790
    Соверен
    Позавчора, 20:11
    Ахаха...поки писав воно не забило)))
    #1089789
    Соверен
    Позавчора, 20:10
    #1089789
    Соверен
    Позавчора, 20:10
    Сука який піздець...
    Може відразу гномам писати 3-0!
    #1089788
    Соверен
    Позавчора, 20:07
    #1089788
    Соверен
    Позавчора, 20:07
    Читати далі
    Який жах 🤣 
    #1089786
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:54
    #1089786
    Perdomanoz
    Позавчора, 18:54
    Взагалі дивуюсь організаторам. Поставити два матчі європейців в ніч.
    Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
    З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?
    Позавчора, 18:15
    #1089785
    LIS
    Позавчора, 18:15
    Соверен (#1089784) >>> 
    Карну справу на підара.
    За посягання на територіальну цілісність
    І приїхати на той форум треба
    І задвинути промову. Звинуватити Навроцького в провокаціях і брехні, підтасовках історичних фактів, антиєвропейській діяльності і роботі на русню
    Найняти адвокатів і від імені держави України подати до польського суду за розжигання міжнаціональної розні та прирівняння до нацистів.
    Він точно хоче зірвати той форум і поставити на розтяжку Туска.
    І точно агент бо настільки подебільному перти це просто піздос.
    #1089784
    Соверен
    Позавчора, 17:45
    #1089784
    Соверен
    Позавчора, 17:45
    Боже...яке ж воно кончене
    Читати далі
    Йому ще й території віддавай...🖕
    Позавчора, 17:42
    #1089783
    LIS
    Позавчора, 17:42
    Соверен (#1089782) >>> 
    Це дуже класно
    Тепер ще б самим таку ж ліцензію отримати
    #1089782
    Соверен
    Позавчора, 17:32
    #1089782
    Соверен
    Позавчора, 17:32
     Військове виробництво. Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини.
    Про це оголосив Зеленський
    Після отримання від США ліцензії на виробництво боєприпасів для Patriot німецька сторона вже розпочала їхнє виготовлення для України.

    Позавчора, 16:51
    #1089781
    LIS
    Позавчора, 16:51
    =pilgrimage= (#1089780) >>> 
    Хай тепер передавлять там друг друга 
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 16:18
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 16:18
    LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
    Позавчора, 15:51
    #1089779
    LIS
    Позавчора, 15:51
    У Криму за день стався 10-й землетрус.


    Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
    Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...

    P.S.
    Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
    Позавчора, 15:41
    #1089778
    LIS
    Позавчора, 15:41
    Locki (#1089774) >>> 
    Соверен (#1089777) >>> 
    Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
    Як мінімум чотири прильоти
    P.S.
    Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні  вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
    Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
    З почином як то кажуть.

Присутні 22 користувачів та 48 гостей:
0лег, ALEGator82, AlexDnepr, andrew, arush13, D.O.P., Днепровец, Обыватель, LIS, mastervovik, Michael, mikle, nedved, nikolaM, Perdomanoz, Proximys, Justas, zavdnepr, сахар, Соверен, Остап Задунайский, Эдуард