Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 22:53
    #1089850
    LIS
    Сьогодні, 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    Сьогодні, 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    Сьогодні, 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Сьогодні, 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Сьогодні, 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    Сьогодні, 21:53
    #1089847
    Justas
    Сьогодні, 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    Сьогодні, 20:52
    #1089846
    Justas
    Сьогодні, 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Сьогодні, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Сьогодні, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Сьогодні, 19:44
    #1089843
    Justas
    Сьогодні, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Сьогодні, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Сьогодні, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    Сьогодні, 17:45
    #1089841
    LIS
    Сьогодні, 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    Сьогодні, 15:39
    #1089840
    LIS
    Сьогодні, 15:39
    Сьогодні, 15:17
    #1089839
    LIS
    Сьогодні, 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    Сьогодні, 14:29
    #1089838
    Nicon
    Сьогодні, 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    Сьогодні, 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    Сьогодні, 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    Сьогодні, 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    Сьогодні, 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    Сьогодні, 14:00
    #1089835
    Nicon
    Сьогодні, 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    Сьогодні, 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    Сьогодні, 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    Сьогодні, 12:30
    #1089833
    МАМ
    Сьогодні, 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    Сьогодні, 12:26
    #1089832
    LIS
    Сьогодні, 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    Сьогодні, 12:23
    #1089831
    МАМ
    Сьогодні, 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    Сьогодні, 12:19
    #1089830
    МАМ
    Сьогодні, 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    Сьогодні, 12:18
    #1089829
    LIS
    Сьогодні, 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    Сьогодні, 12:16
    #1089828
    МАМ
    Сьогодні, 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    Сьогодні, 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    Сьогодні, 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Сьогодні, 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Сьогодні, 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
    #1089825
    МАМ
    Сьогодні, 09:39
    #1089825
    МАМ
    Сьогодні, 09:39
    Анатолий Викторович (#1089821) >>> 
    Точно ніхто цього не робив? ))) ЯМНЗП, Моуріньо, при своїй першій каденції в Рєалі, декілька разів  пробував "розміняти" Мессі на захисника)) результат тих матчів відомий - декілька червоних карток у Пепе, ну і дохуя результативних дій у аргентинця)))
    Сьогодні, 03:12
    #1089824
    LIS
    Сьогодні, 03:12
    Ніхероао так гроза тормощнула матч у французів. Тіки 51 за.

    #1089823
    Соверен
    Сьогодні, 00:58
    #1089823
    Соверен
    Сьогодні, 00:58
    Кот с бухлишком (#1089822) >>> А ти за свій базар даси відповідь? Тебе клоун ніхто не ображав, ти почав тут пігулками розкидатися! Люди ділилися своєю думкою і тут зайшла слива і почала всіх навчати. Іди проспись воїн диванний ... вранці буде соромно ...
    #1089822
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:57
    #1089822
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:57
    Соверен (#1089820) >>> бля…, а я лесенку поставлю и всё буквы переставлю, что блядь, за детский сад? Хочешь сказать мне про проблемы с моей головой, скажи мне прямо  в глаза. Я тебе про то что ты в глаза ебешься и хуйней маешься ни хуя не говорил, а терпел. Но вы сука интернет воины заебали, ты либо нормально разговариваешь либо отвечаешь за свой базар
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    Вчора, 23:57
    #1089821
    А
    Анатолий Викторович
    Вчора, 23:57
    AlexDnepr (#1089807) >>> Ага,прям сам вышел и ебет.А остальные стоят и смотрят.😁
    Мне вот интерсно кто первый додумается поставить к нему персональщика,ну типа Езерского и что это дед сможет показать?
    #1089820
    Соверен
    Вчора, 23:49
    #1089820
    Соверен
    Вчора, 23:49
    Кот с бухлишком (#1089818) >>> Він спочатку штовхнув, а потім накладочка...
    Кот с бухлишком (#1089819) >>> Ні, ти на мене свої проблеми не перекидуй...
    проблеми походу в тебе і не лише з головою...
    #1089819
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:46
    #1089819
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:46
    Соверен (#1089817) >>> нельзя пить много сразу, с головой проблемы как у тебя будут.
    #1089818
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:45
    #1089818
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:45
    Соверен (#1089815) >>> абсолютно нет, надо в динамике смотреть, он не прыгнул не играл жестко, весом не наваливался, чуть задел. В чем вопрос?
    #1089817
    Соверен
    Вчора, 23:44
    #1089817
    Соверен
    Вчора, 23:44
    Кот с бухлишком (#1089816) >>> С тобой все зрозуміло....більше питань немає...випий ще одну таблетку!
    #1089816
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:43
    #1089816
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:43
    Соверен (#1089815) >>> нет
    #1089815
    Соверен
    Вчора, 23:43
    #1089815
    Соверен
    Вчора, 23:43
    Кот с бухлишком (#1089813) >>>
    Це видалення?
    #1089814
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:42
    #1089814
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:42
    Соверен (#1089812) >>> а мы на ты?
    #1089813
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:42
    #1089813
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:42
    GAOdp (#1089808) >>> какое на хрен удаление?, за что? 
    Соверен (#1089812) >>> Нет, с утра пил.
    #1089812
    Соверен
    Вчора, 23:40
    #1089812
    Соверен
    Вчора, 23:40
    Кот с бухлишком (#1089811) >>> А ти не забув?
    #1089811
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:35
    #1089811
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:35
    GAOdp (#1089808) >>> ты опять забыл таблетки выпить?
    ["https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46","

    ","https:\/\/x.com\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>","https","\/trollfootball\/status\/2069133392021696697?s=46<\/p><\/body>"]

    #1089810
    Michael
    Вчора, 23:24
    #1089810
    Michael
    Вчора, 23:24
    Личные фанатики Кристинки плачут..это хорошо 
    https://x.com/trollfootball/status/2069133392021696697?s=46
    Вчора, 23:11
    #1089809
    LIS
    Вчора, 23:11
    AlexDnepr (#1089807) >>> 
    Ото ти класно завернув про інстаграмних фітоняшек)))
    #1089808
    GAOdp
    Вчора, 23:11
    #1089808
    GAOdp
    Вчора, 23:11
    чего вышел неясно ...
    тупо раз хорошо играет. то ВСЕ можно?
    так давайте ему разрешим на автомобиле по поляне ездить и давить всех?
    Прошлая игра = удаление, -3 гола.
    Плюс дисквал = -2 гола сегодня. 
    Вот это справедливо.
    А то, что сейчас ... тупо убийство правил. Отмените их для Месси ага
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 23:04
    #1089807
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 23:04
    Дед вышел и ебет. Показывает этим современным инстаграмным фитаняшкам, которые ещё параллельно в футбол играют, что такое игра.
    Вчора, 22:54
    #1089806
    LIS
    Вчора, 22:54
    Perdomanoz (#1089786) >>> 
    Ага, "божили трансляцій"
    Зараз тільки зрозумів.
    Хіба не можна було  Францію поставити на 22.00 а Норвегію на 01.00?
    #1089805
    Кот с бухлишком
    Вчора, 22:12
    #1089805
    Кот с бухлишком
    Вчора, 22:12
    МАМ (#1089804) >>> ладно не буду) але в Аргентині один бог інши от лукавого)))
    #1089804
    МАМ
    Вчора, 22:10
    #1089804
    МАМ
    Вчора, 22:10
    Кот с бухлишком (#1089802) >>> 
    Дієго не трогай)) Той наодинці мог затащити сіру та ніяку збірну Аргентини в фінал ЧС

    UPD Ну не зовсім наодинці - Каніджа допомогав))  Але всі інші гравці - просто сірість )

    #1089803
    Кот с бухлишком
    Вчора, 22:03
    #1089803
    Кот с бухлишком
    Вчора, 22:03
    Suzuki (#1089801) >>> величезний гном!!!!
    #1089802
    Кот с бухлишком
    Вчора, 22:00
    #1089802
    Кот с бухлишком
    Вчора, 22:00
    Какой на хрен Марадона
    #1089801
    Suzuki
    Вчора, 22:00
    #1089801
    Suzuki
    Вчора, 22:00
    ВЕЛИКИЙ гном !
    #1089800
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:59
    #1089800
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:59
    БОГ
    #1089799
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:57
    #1089799
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:57
    Locki (#1089798) >>> краще ще парочку НПЗ завалить)
    #1089798
    Locki
    Вчора, 21:55
    #1089798
    Locki
    Вчора, 21:55
    =pilgrimage= (#1089797) >>> 
    Я б поки що не пуляв по ньому... Рано. Це той випадок, коли очікування смерті гірше самої смерті. Імхо зараз кожен страйк для русні як тортури водою, коли ув’язненому голову фіксували в певному положенні, і на скроню йому капала вода — раз на кожні 10–15 секунд, крапля за краплею, люди божеволіли від очікування... Русня ще не заслужила на те, щоб позбутися очікування неминучого покарання.
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 21:41
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 21:41
    Там русаки застыли в ожидании кончины крымского моста. Ждут сегодня ночью. 
    #1089796
    Днепровец
    Вчора, 21:31
    #1089796
    Днепровец
    Вчора, 21:31
    МАМ (#1089683) >>> 
    Але з кутовими глупо вийшло: перевіряють тільки помилково призначений кутовий, але не помилково призначений удар від воріт.
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:16
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:16
    Perdomanoz (#1089793) >>> божество середнього роду)))
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:16
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Вчора, 21:16
    МАМ (#1089792) >>> 100% пеналь, теж не зрозумів)
    #1089793
    Perdomanoz
    Вчора, 21:14
    #1089793
    Perdomanoz
    Вчора, 21:14
    Соверен (#1089790) >>> 
    Воно не забило? Зрозуміли як ти ставишся до Мессі. Воно, блд.
    #1089792
    МАМ
    Вчора, 20:52
    #1089792
    МАМ
    Вчора, 20:52
    Соверен (#1089789) >>> 
    но точка то була, які питання?
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Вчора, 20:40
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Вчора, 20:40
    Божила!!!!
    #1089790
    Соверен
    Вчора, 20:11
    #1089790
    Соверен
    Вчора, 20:11
    Ахаха...поки писав воно не забило)))
    #1089789
    Соверен
    Вчора, 20:10
    #1089789
    Соверен
    Вчора, 20:10
    Сука який піздець...
    Може відразу гномам писати 3-0!
    #1089788
    Соверен
    Вчора, 20:07
    #1089788
    Соверен
    Вчора, 20:07
    Читати далі
    Який жах 🤣 
    #1089786
    Perdomanoz
    Вчора, 18:54
    #1089786
    Perdomanoz
    Вчора, 18:54
    Взагалі дивуюсь організаторам. Поставити два матчі європейців в ніч.
    Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
    З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?
    Вчора, 18:15
    #1089785
    LIS
    Вчора, 18:15
    Соверен (#1089784) >>> 
    Карну справу на підара.
    За посягання на територіальну цілісність
    І приїхати на той форум треба
    І задвинути промову. Звинуватити Навроцького в провокаціях і брехні, підтасовках історичних фактів, антиєвропейській діяльності і роботі на русню
    Найняти адвокатів і від імені держави України подати до польського суду за розжигання міжнаціональної розні та прирівняння до нацистів.
    Він точно хоче зірвати той форум і поставити на розтяжку Туска.
    І точно агент бо настільки подебільному перти це просто піздос.
    #1089784
    Соверен
    Вчора, 17:45
    #1089784
    Соверен
    Вчора, 17:45
    Боже...яке ж воно кончене
    Читати далі
    Йому ще й території віддавай...🖕
    Вчора, 17:42
    #1089783
    LIS
    Вчора, 17:42
    Соверен (#1089782) >>> 
    Це дуже класно
    Тепер ще б самим таку ж ліцензію отримати
    #1089782
    Соверен
    Вчора, 17:32
    #1089782
    Соверен
    Вчора, 17:32
     Військове виробництво. Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини.
    Про це оголосив Зеленський
    Після отримання від США ліцензії на виробництво боєприпасів для Patriot німецька сторона вже розпочала їхнє виготовлення для України.

    Вчора, 16:51
    #1089781
    LIS
    Вчора, 16:51
    =pilgrimage= (#1089780) >>> 
    Хай тепер передавлять там друг друга 
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 16:18
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 16:18
    LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
    Вчора, 15:51
    #1089779
    LIS
    Вчора, 15:51
    У Криму за день стався 10-й землетрус.


    Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
    Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...

    P.S.
    Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
    Вчора, 15:41
    #1089778
    LIS
    Вчора, 15:41
    Locki (#1089774) >>> 
    Соверен (#1089777) >>> 
    Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
    Як мінімум чотири прильоти
    P.S.
    Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні  вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
    Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
    З почином як то кажуть.

    #1089777
    Соверен
    Вчора, 15:24
    #1089777
    Соверен
    Вчора, 15:24
    Заводу в Воронів вже немає.
    Місцеві кажуть, що частина будівлі заводу вже обвалилася.
    Кажуть, що треба відключити газ... всій росії.😁
    #1089776
    Соверен
    Вчора, 15:23
    #1089776
    Соверен
    Вчора, 15:23
    Вчора, 15:02
    #1089775
    LIS
    Вчора, 15:02
    Locki (#1089772) >>> 
    Ми й до МІ6 добралися)))
    #1089774
    Locki
    Вчора, 12:29
    #1089774
    Locki
    Вчора, 12:29
    А Воронеж хорошо горит.
    #1089773
    Michael
    Вчора, 12:06
    #1089773
    Michael
    Вчора, 12:06
    Если Иран после договора выйдет победителем, что на сегодняшний момент так выглядит: снятие санкций, 300ярдов на восстановление страны и тд, то это уже 4я война по сути проебанная штатами после Кореи, Вьетнама и Афганистана.. 
    Стабильность признак мастерства, епт
    #1089772
    Locki
    Вчора, 11:51
    #1089772
    Locki
    Вчора, 11:51
    Соверен (#1089771) >>> 
    Шрайк пише, що
    Новым премьером, вероятно, станет экс-мэр Манчестера Энди Бёрнэм, который несколько дней назад избрался в парламент.

    Пошук видає, що Енді Бернем займає тверду й безкомпромісну проукраїнську позицію, послідовно підтримуючи Україну як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, поділяє двопартійний консенсус Лондона щодо підтримки Києва та виступає за продовження жорсткого курсу проти російської агресії.

    А все інше - похєр...
    #1089771
    Соверен
    Вчора, 11:39
    #1089771
    Соверен
    Вчора, 11:39
    Премʼєр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку.

    #1089770
    B
    bulpi
    Вчора, 09:14
    #1089770
    B
    bulpi
    Вчора, 09:14
    Locki (#1089764) >>> Про паролі -- згоден, але я не про паролі. Випадковий достатньо великий пароль ШІ не зломає. А якщо у когось пароль не випадковий - тот порушує правила безпеки і сам собі ворог.
    #1089769
    M
    mikle
    Вчора, 06:23
    #1089769
    M
    mikle
    Вчора, 06:23
    Locki (#1089767) >>> навіть не хочу це коментувати, вважай що я злився)))

    в тим часом moskaw never sleep (c)

    Вчора, 00:25
    #1089768
    LIS
    Вчора, 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    Позавчора, 23:36
    #1089767
    Locki
    Позавчора, 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    Позавчора, 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    Позавчора, 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    Позавчора, 23:20
    #1089765
    LIS
    Позавчора, 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    Позавчора, 23:04
    #1089764
    Locki
    Позавчора, 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    Позавчора, 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    Позавчора, 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    Позавчора, 21:30
    #1089761
    Locki
    Позавчора, 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    Позавчора, 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    Позавчора, 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    Позавчора, 20:07
    #1089759
    LIS
    Позавчора, 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    Позавчора, 17:42
    #1089757
    LIS
    Позавчора, 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    Позавчора, 17:16
    #1089756
    Соверен
    Позавчора, 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    Позавчора, 16:44
    #1089755
    Locki
    Позавчора, 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    Позавчора, 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    Позавчора, 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    Позавчора, 15:52
    #1089753
    LIS
    Позавчора, 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    Позавчора, 15:34
    #1089752
    LIS
    Позавчора, 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    Позавчора, 15:28
    #1089751
    МАМ
    Позавчора, 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
Присутні 26 користувачів та 47 гостей:
[M.D.], ~Yura~, 0лег, ALEGator82, AlexDeadLine, Andrej22, andrew, D.O.P., Днепровец, Goodkol, LIS, Michael, mikle, nedved, Nicon, Perdomanoz, Proximys, t.l.a.1900, vovatitar, Justas, МАМ, ОМ27, Серж-57, Соверен, Хумка, Эдуард