Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 20:05
    #1089945
    LIS
    Сьогодні, 20:05
    🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
    «Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
    #1089944
    XoMaDP
    Сьогодні, 19:33
    #1089944
    XoMaDP
    Сьогодні, 19:33
    Красені, Канаду теж перемогли 3-1

    UPD: Трохи на першому місці будемо 😅
    Сьогодні, 19:20
    #1089943
    LIS
    Сьогодні, 19:20
    SergeantDnepr (#1089941) >>> 
    Приведе.
    Він в прямому підпорядкуванні сирка.
    Думаю додавлять відставку.

    #1089942
    Соверен
    Сьогодні, 15:55
    #1089942
    Соверен
    Сьогодні, 15:55

    Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
    Усі були в полоні ще з 2022 року.

    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Сьогодні, 13:40
    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Сьогодні, 13:40
    AlexDnepr (#1089940) >>> 
    Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
    И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Сьогодні, 13:14
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Сьогодні, 13:14
    Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
    Сьогодні, 12:33
    #1089939
    LIS
    Сьогодні, 12:33
    Locki (#1089938) >>> 
    Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
    Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
    Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
    А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
    Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
    Спостерігаємо.
    #1089938
    Locki
    Сьогодні, 11:49
    #1089938
    Locki
    Сьогодні, 11:49
    LIS (#1089879) >>> 
    Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
    Сьогодні, 10:06
    #1089937
    LIS
    Сьогодні, 10:06
    сахар (#1089936) >>> 
    Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
    Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
    Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
    #1089936
    С
    сахар
    Сьогодні, 09:31
    #1089936
    С
    сахар
    Сьогодні, 09:31
    LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
    Сьогодні, 08:43
    #1089935
    LIS
    Сьогодні, 08:43
    🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

    👉 Детальніше читайте тут
     Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
    Сьогодні, 07:39
    #1089934
    LIS
    Сьогодні, 07:39
    LIS (#1089927) >>> 
    Таки ахуєть-чемпіонат.
    ПАР при ніякій грі в плей-офф.
    І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

    #1089933
    D
    dushik
    Сьогодні, 06:54
    #1089933
    D
    dushik
    Сьогодні, 06:54
    dushik (#1089932) >>> хоча ні. Пиши. Вийшло до фарту. На диво було тихо. 
    #1089932
    D
    dushik
    Сьогодні, 02:43
    #1089932
    D
    dushik
    Сьогодні, 02:43
    LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
    #1089931
    Днепровец
    Сьогодні, 02:16
    #1089931
    Днепровец
    Сьогодні, 02:16
    Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
    #1089930
    Днепровец
    Сьогодні, 01:04
    #1089930
    Днепровец
    Сьогодні, 01:04
    Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 01:04
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 01:04
    Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
    #1089928
    Justas
    Сьогодні, 01:00
    #1089928
    Justas
    Сьогодні, 01:00
    LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
    Вчора, 23:23
    #1089927
    LIS
    Вчора, 23:23
    Взагалі ахуєть-чеипіонат.
    Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
    Вчора, 22:21
    #1089926
    LIS
    Вчора, 22:21
    🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

    Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

    Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

    Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
    #1089925
    МАМ
    Вчора, 21:43
    #1089925
    МАМ
    Вчора, 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    Вчора, 21:28
    #1089924
    LIS
    Вчора, 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
    #1089922
    Perdomanoz
    Вчора, 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    Вчора, 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    Вчора, 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    Вчора, 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    Вчора, 19:29
    #1089920
    МАМ
    Вчора, 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    Вчора, 19:19
    #1089919
    Днепровец
    Вчора, 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    Вчора, 19:18
    #1089918
    io
    Вчора, 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    Вчора, 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    Вчора, 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    Вчора, 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    Вчора, 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    #1089914
    Днепровец
    Вчора, 18:25
    #1089914
    Днепровец
    Вчора, 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    Вчора, 18:16
    #1089913
    LIS
    Вчора, 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
    #1089912
    Perdomanoz
    Вчора, 16:32
    #1089912
    Perdomanoz
    Вчора, 16:32
    Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
    Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
    Пробували ж вже в 2023.
    Вчора, 16:06
    #1089911
    LIS
    Вчора, 16:06
    sdneprom (#1089908) >>> 
    🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
    Вчора, 14:58
    #1089910
    LIS
    Вчора, 14:58
    Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
    🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

    😁


    Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"
    Вчора, 14:56
    #1089909
    LIS
    Вчора, 14:56
    sdneprom (#1089908) >>> 
    Бабай-Ага приніс)))

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089908
    S
    sdneprom
    Вчора, 13:43
    #1089908
    S
    sdneprom
    Вчора, 13:43
    LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
    Вчора, 13:36
    #1089907
    LIS
    Вчора, 13:36
    sdneprom (#1089906) >>> 
    Давай так, не бігти вперед потяга 
    На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
    Немає там поки наших підрозділів.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089906
    S
    sdneprom
    Вчора, 13:20
    #1089906
    S
    sdneprom
    Вчора, 13:20
    На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 11:49
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 11:49
    BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

    #1089904
    B
    BCC
    Вчора, 10:52
    #1089904
    B
    BCC
    Вчора, 10:52
    AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
    На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
    Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 09:35
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 09:35
    ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
    П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Вчора, 08:53
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Вчора, 08:53
    AlexDeadLine (#1089897) >>> 
    Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
    Вчора, 08:43
    #1089901
    LIS
    Вчора, 08:43
    Знов не туди
    Тре значно північніше та східніше, на1/6.
    🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
    Вчора, 08:33
    #1089900
    LIS
    Вчора, 08:33
    💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

    Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

    Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

    Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

    Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

    Вчора, 08:21
    #1089899
    LIS
    Вчора, 08:21
    Є пара на перший матч плей-оф.
    ПАР-Канада.
    #1089898
    МАМ
    Вчора, 07:49
    #1089898
    МАМ
    Вчора, 07:49
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

    Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

     P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 23:41
    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 23:41
    Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
    Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
    П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
    П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
    #1089896
    Perdomanoz
    Позавчора, 23:16
    #1089896
    Perdomanoz
    Позавчора, 23:16
    Glor (#1089889) >>>
    Днепровец (#1089890) >>> 
    Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
    Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
    Все інше як так розумію - ок.

    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 22:06
    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 22:06
    LIS (#1089893) >>> Ну так і я про те ж.
    #1089894
    Locki
    Позавчора, 22:04
    #1089894
    Locki
    Позавчора, 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    Позавчора, 21:59
    #1089893
    LIS
    Позавчора, 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    Позавчора, 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    Позавчора, 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    Позавчора, 21:33
    #1089890
    Днепровец
    Позавчора, 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    Позавчора, 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    Позавчора, 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    Позавчора, 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    Позавчора, 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    Позавчора, 20:39
    #1089887
    Днепровец
    Позавчора, 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    Позавчора, 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    Позавчора, 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    Позавчора, 19:57
    #1089885
    Nicon
    Позавчора, 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    Позавчора, 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    Позавчора, 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    Позавчора, 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    Позавчора, 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    Позавчора, 18:46
    #1089881
    МАМ
    Позавчора, 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    Позавчора, 18:45
    #1089880
    МАМ
    Позавчора, 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
    Позавчора, 17:21
    #1089879
    LIS
    Позавчора, 17:21
    пахомія намагається придбати бензин в Індії.
    Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
    #1089878
    Соверен
    Позавчора, 17:02
    #1089878
    Соверен
    Позавчора, 17:02
    Соверен (#1089865) >>> 

    Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
    Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
    Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
    😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

    Позавчора, 16:35
    #1089877
    LIS
    Позавчора, 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    Позавчора, 16:09
    #1089876
    GAOdp
    Позавчора, 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    Позавчора, 15:41
    #1089875
    mastervovik
    Позавчора, 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    Позавчора, 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    Позавчора, 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    Позавчора, 13:46
    #1089873
    GAOdp
    Позавчора, 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    Позавчора, 13:19
    #1089872
    Днепровец
    Позавчора, 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    Позавчора, 13:17
    #1089871
    МАМ
    Позавчора, 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    Позавчора, 13:07
    #1089869
    МАМ
    Позавчора, 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    Позавчора, 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    Позавчора, 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    Позавчора, 12:30
    #1089866
    Соверен
    Позавчора, 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    Позавчора, 12:29
    #1089865
    Соверен
    Позавчора, 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    Позавчора, 12:24
    #1089864
    LIS
    Позавчора, 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    Позавчора, 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    Позавчора, 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    Позавчора, 11:45
    #1089862
    mastervovik
    Позавчора, 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    Позавчора, 11:13
    #1089860
    LIS
    Позавчора, 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    Позавчора, 11:10
    #1089859
    LIS
    Позавчора, 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    Позавчора, 10:20
    #1089858
    LIS
    Позавчора, 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    Позавчора, 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    Позавчора, 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    Позавчора, 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    Позавчора, 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    Позавчора, 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    Позавчора, 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    Позавчора, 07:49
    #1089854
    МАМ
    Позавчора, 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    Позавчора, 01:51
    #1089853
    LIS
    Позавчора, 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    Позавчора, 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    Позавчора, 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    23.06.2026 23:03
    #1089851
    Justas
    23.06.2026 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    23.06.2026 22:53
    #1089850
    LIS
    23.06.2026 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    23.06.2026 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    23.06.2026 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    23.06.2026 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    23.06.2026 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    23.06.2026 21:53
    #1089847
    Justas
    23.06.2026 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    23.06.2026 20:52
    #1089846
    Justas
    23.06.2026 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.
Присутні 24 користувачів та 57 гостей:
0лег, ALEGator82, AlexDeadLine, Andrej22, andrew, BCC, bulpi, D.O.P., dushik, EugeneF, kossstil909090, Locki, mikle, polak, Proximys, sdneprom, Vlad, vlad1573, XoMaDP, Justas, Погляд, МАМ, Соверен, Остап Задунайский
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція