Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 04:42
    #1089953
    LIS
    Сьогодні, 04:42
    8 (#1089952) >>> 
    Щиталкін.
    Це як треба люто ненавидіти країну де живеш.
    Регулярно вилазиш і навмиско коверкаєшь слова, щоб принизити опонента і ще й безглузді заяви пишеш.
    А по факту принижуешь себе, це ти по факту далеко за бортом...здорового глузду.
    Сьогодні, 03:13
    #1089952
    8
    Сьогодні, 03:13
    XoMaDP (#1089944) >>> пэрэмога...
    ...а по факту гдето далеко за бортом 
    #1089951
    С
    сахар
    Вчора, 23:23
    #1089951
    С
    сахар
    Вчора, 23:23
    Днепровец (#1089949) >>> після Бразилії - Англія. 
    Як на мене - Швеція більш приємний варік, чим Кот-д'Івуар.
    #1089950
    С
    Сергей
    Вчора, 23:23
    #1089950
    С
    Сергей
    Вчора, 23:23
    Я майже не дивлюсь ЧС, навіть обзори. у  мене прохання, порахуйте скільки було та буде привозів, коли воротар віддає саме на ближнього захисника, той помиляється, його пресують, та забивається гол. Приклад Мексика-ПАР, Шотландія-Бразилія. Щиро дякую. 
    #1089949
    Днепровец
    Вчора, 22:57
    #1089949
    Днепровец
    Вчора, 22:57
    XoMaDP (#1089947) >>>
    Вибір між Швецію або Кот-д'Івуаром у 1/16, а потім між Німеччиною і Бразилією у 1/8. Видно, порахували, що краще бути свіжими і мати маленький шанс перемогти Францію, ніж гарантовано несвіжими і мати трохи більший шанс перемогти)
    #1089948
    С
    Сергей
    Вчора, 22:53
    #1089948
    С
    Сергей
    Вчора, 22:53
    Днепровец (#1089946) >>> 
    Головний тренер норвежців "попереджав", слово стримав
    https://ua.tribuna.com/amp/football/1000000354180-stole-solbakken-zbirna-norvehiyi-vnese-nyzku-zmin-pered-/
    Підгледив на просторах інтернету, таке вже не пам'ятаю, виявляється на минулому ЧС жодна команда не виграла усі 3 матчі у групі, це до розмови також про 48 команд
    #1089947
    XoMaDP
    Вчора, 22:37
    #1089947
    XoMaDP
    Вчора, 22:37
    Днепровец (#1089946) >>> Дивне рішення, якби змогли виграти у Французів(хоч й мало шансів), грали б проти 3 місця груп, і далі ще Німеччина - теж солодка булочка )
    #1089946
    Днепровец
    Вчора, 22:15
    #1089946
    Днепровец
    Вчора, 22:15
    Чогось абсолютно не очікував, що Норвегія гратиме дублем сьогодні. Стратегічно.
    Вчора, 20:05
    #1089945
    LIS
    Вчора, 20:05
    🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
    «Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
    #1089944
    XoMaDP
    Вчора, 19:33
    #1089944
    XoMaDP
    Вчора, 19:33
    Красені, Канаду теж перемогли 3-1

    UPD: Трохи на першому місці будемо 😅
    Вчора, 19:20
    #1089943
    LIS
    Вчора, 19:20
    SergeantDnepr (#1089941) >>> 
    Приведе.
    Він в прямому підпорядкуванні сирка.
    Думаю додавлять відставку.

    #1089942
    Соверен
    Вчора, 15:55
    #1089942
    Соверен
    Вчора, 15:55

    Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
    Усі були в полоні ще з 2022 року.

    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Вчора, 13:40
    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Вчора, 13:40
    AlexDnepr (#1089940) >>> 
    Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
    И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 13:14
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 13:14
    Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
    Вчора, 12:33
    #1089939
    LIS
    Вчора, 12:33
    Locki (#1089938) >>> 
    Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
    Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
    Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
    А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
    Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
    Спостерігаємо.
    #1089938
    Locki
    Вчора, 11:49
    #1089938
    Locki
    Вчора, 11:49
    LIS (#1089879) >>> 
    Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
    Вчора, 10:06
    #1089937
    LIS
    Вчора, 10:06
    сахар (#1089936) >>> 
    Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
    Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
    Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
    #1089936
    С
    сахар
    Вчора, 09:31
    #1089936
    С
    сахар
    Вчора, 09:31
    LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
    Вчора, 08:43
    #1089935
    LIS
    Вчора, 08:43
    🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

    👉 Детальніше читайте тут
     Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
    Вчора, 07:39
    #1089934
    LIS
    Вчора, 07:39
    LIS (#1089927) >>> 
    Таки ахуєть-чемпіонат.
    ПАР при ніякій грі в плей-офф.
    І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

    #1089933
    D
    dushik
    Вчора, 06:54
    #1089933
    D
    dushik
    Вчора, 06:54
    dushik (#1089932) >>> хоча ні. Пиши. Вийшло до фарту. На диво було тихо. 
    #1089932
    D
    dushik
    Вчора, 02:43
    #1089932
    D
    dushik
    Вчора, 02:43
    LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
    #1089931
    Днепровец
    Вчора, 02:16
    #1089931
    Днепровец
    Вчора, 02:16
    Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
    #1089930
    Днепровец
    Вчора, 01:04
    #1089930
    Днепровец
    Вчора, 01:04
    Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 01:04
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 01:04
    Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
    #1089928
    Justas
    Вчора, 01:00
    #1089928
    Justas
    Вчора, 01:00
    LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
    Позавчора, 23:23
    #1089927
    LIS
    Позавчора, 23:23
    Взагалі ахуєть-чеипіонат.
    Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
    Позавчора, 22:21
    #1089926
    LIS
    Позавчора, 22:21
    🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

    Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

    Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

    Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
    #1089925
    МАМ
    Позавчора, 21:43
    #1089925
    МАМ
    Позавчора, 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    Позавчора, 21:28
    #1089924
    LIS
    Позавчора, 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
    #1089922
    Perdomanoz
    Позавчора, 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    Позавчора, 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    Позавчора, 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    Позавчора, 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    Позавчора, 19:29
    #1089920
    МАМ
    Позавчора, 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    Позавчора, 19:19
    #1089919
    Днепровец
    Позавчора, 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    Позавчора, 19:18
    #1089918
    io
    Позавчора, 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    Позавчора, 18:39
    #1089915
    LIS
    Позавчора, 18:39
    #1089914
    Днепровец
    Позавчора, 18:25
    #1089914
    Днепровец
    Позавчора, 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    Позавчора, 18:16
    #1089913
    LIS
    Позавчора, 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
    #1089912
    Perdomanoz
    Позавчора, 16:32
    #1089912
    Perdomanoz
    Позавчора, 16:32
    Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
    Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
    Пробували ж вже в 2023.
    Позавчора, 16:06
    #1089911
    LIS
    Позавчора, 16:06
    sdneprom (#1089908) >>> 
    🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
    Позавчора, 14:58
    #1089910
    LIS
    Позавчора, 14:58
    Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
    🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

    😁


    Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"
    Позавчора, 14:56
    #1089909
    LIS
    Позавчора, 14:56
    sdneprom (#1089908) >>> 
    Бабай-Ага приніс)))

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089908
    S
    sdneprom
    Позавчора, 13:43
    #1089908
    S
    sdneprom
    Позавчора, 13:43
    LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
    Позавчора, 13:36
    #1089907
    LIS
    Позавчора, 13:36
    sdneprom (#1089906) >>> 
    Давай так, не бігти вперед потяга 
    На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
    Немає там поки наших підрозділів.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089906
    S
    sdneprom
    Позавчора, 13:20
    #1089906
    S
    sdneprom
    Позавчора, 13:20
    На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 11:49
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 11:49
    BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

    #1089904
    B
    BCC
    Позавчора, 10:52
    #1089904
    B
    BCC
    Позавчора, 10:52
    AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
    На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
    Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 09:35
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 09:35
    ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
    П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Позавчора, 08:53
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Позавчора, 08:53
    AlexDeadLine (#1089897) >>> 
    Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
    Позавчора, 08:43
    #1089901
    LIS
    Позавчора, 08:43
    Знов не туди
    Тре значно північніше та східніше, на1/6.
    🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
    Позавчора, 08:33
    #1089900
    LIS
    Позавчора, 08:33
    💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

    Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

    Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

    Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

    Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

    Позавчора, 08:21
    #1089899
    LIS
    Позавчора, 08:21
    Є пара на перший матч плей-оф.
    ПАР-Канада.
    #1089898
    МАМ
    Позавчора, 07:49
    #1089898
    МАМ
    Позавчора, 07:49
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

    Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

     P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    24.06.2026 23:41
    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    24.06.2026 23:41
    Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
    Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
    П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
    П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
    #1089896
    Perdomanoz
    24.06.2026 23:16
    #1089896
    Perdomanoz
    24.06.2026 23:16
    Glor (#1089889) >>>
    Днепровец (#1089890) >>> 
    Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
    Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
    Все інше як так розумію - ок.

    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 22:06
    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 22:06
    LIS (#1089893) >>> Ну так і я про те ж.
    #1089894
    Locki
    24.06.2026 22:04
    #1089894
    Locki
    24.06.2026 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    24.06.2026 21:59
    #1089893
    LIS
    24.06.2026 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    24.06.2026 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    24.06.2026 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    24.06.2026 21:33
    #1089890
    Днепровец
    24.06.2026 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    24.06.2026 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    24.06.2026 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    24.06.2026 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    24.06.2026 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    24.06.2026 20:39
    #1089887
    Днепровец
    24.06.2026 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    24.06.2026 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    24.06.2026 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    24.06.2026 19:57
    #1089885
    Nicon
    24.06.2026 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    24.06.2026 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    24.06.2026 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    24.06.2026 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    24.06.2026 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    24.06.2026 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    24.06.2026 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    24.06.2026 18:46
    #1089881
    МАМ
    24.06.2026 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    24.06.2026 18:45
    #1089880
    МАМ
    24.06.2026 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
    24.06.2026 17:21
    #1089879
    LIS
    24.06.2026 17:21
    пахомія намагається придбати бензин в Індії.
    Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
    #1089878
    Соверен
    24.06.2026 17:02
    #1089878
    Соверен
    24.06.2026 17:02
    Соверен (#1089865) >>> 

    Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
    Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
    Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
    😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

    24.06.2026 16:35
    #1089877
    LIS
    24.06.2026 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    24.06.2026 16:09
    #1089876
    GAOdp
    24.06.2026 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    24.06.2026 15:41
    #1089875
    mastervovik
    24.06.2026 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    24.06.2026 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    24.06.2026 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    24.06.2026 13:46
    #1089873
    GAOdp
    24.06.2026 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    24.06.2026 13:19
    #1089872
    Днепровец
    24.06.2026 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    24.06.2026 13:17
    #1089871
    МАМ
    24.06.2026 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    24.06.2026 13:07
    #1089869
    МАМ
    24.06.2026 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    24.06.2026 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    24.06.2026 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    24.06.2026 12:30
    #1089866
    Соверен
    24.06.2026 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    24.06.2026 12:29
    #1089865
    Соверен
    24.06.2026 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    24.06.2026 12:24
    #1089864
    LIS
    24.06.2026 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    24.06.2026 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    24.06.2026 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    24.06.2026 11:45
    #1089862
    mastervovik
    24.06.2026 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    24.06.2026 11:13
    #1089860
    LIS
    24.06.2026 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    24.06.2026 11:10
    #1089859
    LIS
    24.06.2026 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    24.06.2026 10:20
    #1089858
    LIS
    24.06.2026 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    24.06.2026 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    24.06.2026 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    24.06.2026 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    24.06.2026 07:49
    #1089854
    МАМ
    24.06.2026 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
Присутні 13 користувачів та 39 гостей:
0лег, arush13, BCC, D.O.P., EugeneF, HUNTER, mastervovik, mikle, nedved, Pavaliv, Кот с бухлишком, МАМ, Соверен
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція