Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089798
    Locki
    Сьогодні, 21:55
    #1089798
    Locki
    Сьогодні, 21:55
    =pilgrimage= (#1089797) >>> 
    Я б поки що не пуляв по ньому... Рано. Це той випадок, коли очікування смерті гірше самої смерті. Імхо зараз кожен страйк для русні як тортури водою, коли ув’язненому голову фіксували в певному положенні, і на скроню йому капала вода — раз на кожні 10–15 секунд, крапля за краплею, люди божеволіли від очікування... Русня ще не заслужила на те, щоб позбутися очікування неминучого покарання.
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 21:41
    #1089797
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 21:41
    Там русаки застыли в ожидании кончины крымского моста. Ждут сегодня ночью. 
    #1089796
    Днепровец
    Сьогодні, 21:31
    #1089796
    Днепровец
    Сьогодні, 21:31
    МАМ (#1089683) >>> 
    Але з кутовими глупо вийшло: перевіряють тільки помилково призначений кутовий, але не помилково призначений удар від воріт.
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Сьогодні, 21:16
    #1089795
    Кот с бухлишком
    Сьогодні, 21:16
    Perdomanoz (#1089793) >>> божество середнього роду)))
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Сьогодні, 21:16
    #1089794
    Кот с бухлишком
    Сьогодні, 21:16
    МАМ (#1089792) >>> 100% пеналь, теж не зрозумів)
    #1089793
    Perdomanoz
    Сьогодні, 21:14
    #1089793
    Perdomanoz
    Сьогодні, 21:14
    Соверен (#1089790) >>> 
    Воно не забило? Зрозуміли як ти ставишся до Мессі. Воно, блд.
    #1089792
    МАМ
    Сьогодні, 20:52
    #1089792
    МАМ
    Сьогодні, 20:52
    Соверен (#1089789) >>> 
    но точка то була, які питання?
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Сьогодні, 20:40
    #1089791
    Кот с бухлишком
    Сьогодні, 20:40
    Божила!!!!
    #1089790
    Соверен
    Сьогодні, 20:11
    #1089790
    Соверен
    Сьогодні, 20:11
    Ахаха...поки писав воно не забило)))
    #1089789
    Соверен
    Сьогодні, 20:10
    #1089789
    Соверен
    Сьогодні, 20:10
    Сука який піздець...
    Може відразу гномам писати 3-0!
    #1089788
    Соверен
    Сьогодні, 20:07
    #1089788
    Соверен
    Сьогодні, 20:07
    Читати далі
    Який жах 🤣 
    #1089786
    Perdomanoz
    Сьогодні, 18:54
    #1089786
    Perdomanoz
    Сьогодні, 18:54
    Взагалі дивуюсь організаторам. Поставити два матчі європейців в ніч.
    Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
    З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?
    Сьогодні, 18:15
    #1089785
    LIS
    Сьогодні, 18:15
    Соверен (#1089784) >>> 
    Карну справу на підара.
    За посягання на територіальну цілісність
    І приїхати на той форум треба
    І задвинути промову. Звинуватити Навроцького в провокаціях і брехні, підтасовках історичних фактів, антиєвропейській діяльності і роботі на русню
    Найняти адвокатів і від імені держави України подати до польського суду за розжигання міжнаціональної розні та прирівняння до нацистів.
    Він точно хоче зірвати той форум і поставити на розтяжку Туска.
    І точно агент бо настільки подебільному перти це просто піздос.
    #1089784
    Соверен
    Сьогодні, 17:45
    #1089784
    Соверен
    Сьогодні, 17:45
    Боже...яке ж воно кончене
    Читати далі
    Йому ще й території віддавай...🖕
    Сьогодні, 17:42
    #1089783
    LIS
    Сьогодні, 17:42
    Соверен (#1089782) >>> 
    Це дуже класно
    Тепер ще б самим таку ж ліцензію отримати
    #1089782
    Соверен
    Сьогодні, 17:32
    #1089782
    Соверен
    Сьогодні, 17:32
     Військове виробництво. Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини.
    Про це оголосив Зеленський
    Після отримання від США ліцензії на виробництво боєприпасів для Patriot німецька сторона вже розпочала їхнє виготовлення для України.

    Сьогодні, 16:51
    #1089781
    LIS
    Сьогодні, 16:51
    =pilgrimage= (#1089780) >>> 
    Хай тепер передавлять там друг друга 
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 16:18
    #1089780
    =
    =pilgrimage=
    Сьогодні, 16:18
    LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
    Сьогодні, 15:51
    #1089779
    LIS
    Сьогодні, 15:51
    У Криму за день стався 10-й землетрус.


    Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
    Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...

    P.S.
    Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
    Сьогодні, 15:41
    #1089778
    LIS
    Сьогодні, 15:41
    Locki (#1089774) >>> 
    Соверен (#1089777) >>> 
    Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
    Як мінімум чотири прильоти
    P.S.
    Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні  вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
    Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
    З почином як то кажуть.

    #1089777
    Соверен
    Сьогодні, 15:24
    #1089777
    Соверен
    Сьогодні, 15:24
    Заводу в Воронів вже немає.
    Місцеві кажуть, що частина будівлі заводу вже обвалилася.
    Кажуть, що треба відключити газ... всій росії.😁
    #1089776
    Соверен
    Сьогодні, 15:23
    #1089776
    Соверен
    Сьогодні, 15:23
    Сьогодні, 15:02
    #1089775
    LIS
    Сьогодні, 15:02
    Locki (#1089772) >>> 
    Ми й до МІ6 добралися)))
    #1089774
    Locki
    Сьогодні, 12:29
    #1089774
    Locki
    Сьогодні, 12:29
    А Воронеж хорошо горит.
    #1089773
    Michael
    Сьогодні, 12:06
    #1089773
    Michael
    Сьогодні, 12:06
    Если Иран после договора выйдет победителем, что на сегодняшний момент так выглядит: снятие санкций, 300ярдов на восстановление страны и тд, то это уже 4я война по сути проебанная штатами после Кореи, Вьетнама и Афганистана.. 
    Стабильность признак мастерства, епт
    #1089772
    Locki
    Сьогодні, 11:51
    #1089772
    Locki
    Сьогодні, 11:51
    Соверен (#1089771) >>> 
    Шрайк пише, що
    Новым премьером, вероятно, станет экс-мэр Манчестера Энди Бёрнэм, который несколько дней назад избрался в парламент.

    Пошук видає, що Енді Бернем займає тверду й безкомпромісну проукраїнську позицію, послідовно підтримуючи Україну як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, поділяє двопартійний консенсус Лондона щодо підтримки Києва та виступає за продовження жорсткого курсу проти російської агресії.

    А все інше - похєр...
    #1089771
    Соверен
    Сьогодні, 11:39
    #1089771
    Соверен
    Сьогодні, 11:39
    Премʼєр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку.

    #1089770
    B
    bulpi
    Сьогодні, 09:14
    #1089770
    B
    bulpi
    Сьогодні, 09:14
    Locki (#1089764) >>> Про паролі -- згоден, але я не про паролі. Випадковий достатньо великий пароль ШІ не зломає. А якщо у когось пароль не випадковий - тот порушує правила безпеки і сам собі ворог.
    #1089769
    M
    mikle
    Сьогодні, 06:23
    #1089769
    M
    mikle
    Сьогодні, 06:23
    Locki (#1089767) >>> навіть не хочу це коментувати, вважай що я злився)))

    в тим часом moskaw never sleep (c)

    Сьогодні, 00:25
    #1089768
    LIS
    Сьогодні, 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    Вчора, 23:20
    #1089765
    LIS
    Вчора, 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    Вчора, 20:07
    #1089759
    LIS
    Вчора, 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    Вчора, 17:42
    #1089757
    LIS
    Вчора, 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16
    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    Вчора, 15:52
    #1089753
    LIS
    Вчора, 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    Вчора, 15:34
    #1089752
    LIS
    Вчора, 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
    Вчора, 15:19
    #1089750
    LIS
    Вчора, 15:19
    МАМ (#1089746) >>> 
    Locki (#1089749) >>> 
    Тут розкладка непогана, чому цю всю хуйню Навроцький зараз затіяв LIS (#1089743) >>> 
    Він постійно педалював тему ексгумації в місцях можливого поховання жертв Волинських подій, де за його твердження спочатку було десятки тисяч жертв а тепер сотні тисяч.
    Наши почали давати дозволи з осені 2025 року.
    Ексгумація показала що не те що десятків тисяч жертв немає, навіть просто сотень немає, а більшість похованих українці, а в половині мість так зовсім ніяких поховань немає.
    Тобто почало випливати що Навроцький брехун, маніпулятор і будучі в Інституті національній пам'яті витратив великі кошти в євро невідомо на що
    #1089749
    Locki
    Вчора, 15:17
    #1089749
    Locki
    Вчора, 15:17
    МАМ (#1089746) >>> 
    А який сенс ЗАРАЗ це Навроцькому для побудови рейтинга?
    Вибори президента у Польщі  тільки були, а до виборів сейма більше року...
    Імхо там більше власні + імперські амбіції...
    Вчора, 15:17
    #1089748
    LIS
    Вчора, 15:17
    Locki (#1089747) >>> 
    Був один, кілька днів тому ще два таких же аітомобільних  прийшли з консервації в Новососійськ. От їх і підстрелили
    #1089747
    Locki
    Вчора, 15:13
    #1089747
    Locki
    Вчора, 15:13
    LIS (#1089745) >>> а скільки їх усього працює/працювало? я читав раніше, що залишився лише один... а тут одразу три.
    #1089746
    МАМ
    Вчора, 15:02
    #1089746
    МАМ
    Вчора, 15:02
    Locki (#1089744) >>>
    Походу, якщо хтось з лідерів сусідніх держав  хоче будувати свій політичний рейтінг на антіукраїнських тезах, як раніше орбан, а зараз навроцький, похуй на всі ці  розрахунки. "Інкасатори Ощадбанку" завжди знайдуться((

    #1089744
    Locki
    Вчора, 14:19
    #1089744
    Locki
    Вчора, 14:19
    Соверен (#1089742) >>> 
    LIS (#1089743) >>> 
    Погано те, що розвиток подій з поляками - на користь русні... І все "розкручується" лише для політичних амбіцій. А прораховувати наслідки на декілька кроків наперед ні ми, ні поляки не намагались.
    Вчора, 12:48
    #1089743
    LIS
    Вчора, 12:48
    Якісно розложено по фортелю підара Навроцького. Падло просто як трумпон, покриває свої пройоби використовуючи свою посаду.
    Читати далі
    #1089742
    Соверен
    Вчора, 12:44
    #1089742
    Соверен
    Вчора, 12:44
    Цікава думка від Каспарова
    Читати далі
    Треба навроцького нагородити!
    За повну підтримку та великий внесок в оборонку України. Оце був би номер 👍
    #1089741
    Locki
    Вчора, 11:48
    #1089741
    Locki
    Вчора, 11:48
    У кого така зв'язка, зверніть увагу - ФОП + Патреон
    Вчора, 11:44
    #1089740
    LIS
    Вчора, 11:44
    Я так розумію, як би Навроцький просто постійно педалював цю тему, без різкий витівок, він би і надалі набивав рейтинги. А так схоже що він вистрілив собі в голову.
    Вже більше десяти відомих на внутріпольських теренах посадовців, в т.ч. депутатів відправили свої нагороди Навроцькому.
    Вчора, 10:56
    #1089738
    LIS
    Вчора, 10:56
    Єбанаріум у Біломі домі. Самосхвалення і тільки "перемоги", повна відірваність від реальності. хуйло 2.0 на американський манер
    Судячи з уривків по діям того ж бессета, так то ще Зеленський чемно відповів у лютому 2025 року в Овальному кабінеті. Я б цю трійцю, трумпона, дівана, бессета,  стільцем перехуярив би. Відбиті підараси.
    Правильно королева Джорджия точиться по трумпону
    Вчора, 10:38
    #1089737
    LIS
    Вчора, 10:38
    Цієї ночі було атаковано Керченську поромну переправу.
    У тимчасово окупованому Криму зафіксовано влучання в Керченський морський порт, промислову зону та TES-Terminal, який забезпечує зберігання й перевалку нафтопродуктів і скрапленого газу.
    Вчора ввечері бляді похвалилися що прибуло багато палива 
    Ми навідалися з ревізією - палива немає, вже, воно стало "горючим")))

    Ще гарних кадрів з Керчі

    Вчора, 10:25
    #1089736
    LIS
    Вчора, 10:25
    Соверен (#1089735) >>> 
    Він його не віддав, він його всосав)))
    Сосун кремлядський
    #1089735
    Соверен
    Вчора, 10:01
    #1089735
    Соверен
    Вчора, 10:01
    медведєв відмовився віддати свій Білий орел.
    Читати далі
    Вчора, 01:40
    #1089734
    LIS
    Вчора, 01:40
    Locki (#1089733) >>> 
    Ну тобто Навроцький є по суті неоімперцем що мімікрує під захисника національної ідеї.
    Тому імперців він не чіпає, а от колишній протекторат продовжує чморити  виправдовуючись якимось там "больовим порогом"
    #1089733
    Locki
    Вчора, 00:24
    #1089733
    Locki
    Вчора, 00:24
    GAOdp (#1089731) >>> 
    ну ти ж не забувай, що з 1831 до 1917 це був російський орден...
    #1089732
    МАМ
    Вчора, 00:14
    #1089732
    МАМ
    Вчора, 00:14
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. 

    А яке  це вже має значення?
    #1089731
    GAOdp
    Вчора, 00:01
    #1089731
    GAOdp
    Вчора, 00:01
    там "веселее" с этим орденом ...
    Суворов в числе его получателей.
    Который потом залил Варшаву кровью, 12 тыс мирняка
    но есть и другой момент. 
    До сих пор Туск НЕ подписал этот указ. И раскритиковал его сильно. 
    а без его подписи указ не вступает в силу.
    #1089730
    Соверен
    Позавчора, 22:09
    #1089730
    Соверен
    Позавчора, 22:09
    Кот с бухлишком (#1089729) >>> тількі знайти його не може))))
    #1089729
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    #1089729
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:59
    Порох відмовився 
    #1089728
    Соверен
    Позавчора, 21:55
    #1089728
    Соверен
    Позавчора, 21:55
    #1089727
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    #1089727
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:16
    Что творят мои любимые Голландцы)))) 
    #1089726
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:10
    #1089726
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:10
    LIS (#1089720) >>> 
    Зеленський підтвердив, що українські дрони завдали удару по НПЗ в російській Тюмені. 

    За його словами, дрони досягли Тюмені, подолавши понад 2000 кілометрів від кордону з Україною. Загалом після модернізації безпілотники FP здатні завдавати ударів на відстані 3000 кілометрів
    #1089725
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:09
    #1089725
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 21:09
    Кажуть, Порошенко готовий передати Білого Орла в сліпий траст, а це фактично як відмовитись.
    ["https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002","

    ","https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>","https","\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>"]

    #1089724
    Соверен
    Позавчора, 21:03
    #1089724
    Соверен
    Позавчора, 21:03
    Все понеслося...
    https://t.me/tgp_news/111552
    Кур'єр "Нової Пошти" везе Орден Навроцькому.
    А це взагалі 👍
    https://t.me/tgp_news/111552?comment=2755002
    Позавчора, 21:02
    #1089723
    LIS
    Позавчора, 21:02
    Locki (#1089702) >>> 
    Причому Нептуном або AGM-188A(650+ км та БЧ 250 кг авіаційного базування, F-16 та Су-27) можем же дістать, бо вони  найвлучніший вироби на зараз.
    От тіки питання по Цимлянській ГЕС. Там дамба вже давно в аварійному стані, ще нахрен прорве, весь південь рашки без води залишиться та Волго-Донська система без судоходності.
    Питання про достатність кількості
    #1089722
    Locki
    Позавчора, 20:55
    #1089722
    Locki
    Позавчора, 20:55
    LIS (#1089718) >>> 
    По стану речей з математикою у нас згоден. Але "ниють" тому, що результати жахливі (а фактично там повна дупа, бо оцінки НМТ завищені щодо рівня знань), а через брак розумних людей в МОН ситуація буде тільки гірше у наступні роки. І рівень дітей кожного року нижче, бо вчитися бажають одиниці. Більшість робить вигляд.

    Стосовно "гонки озброєнь" - ти ж розумієш, що ця гонка - між дітьми з рівними нормальними стартовими умовами (фізіологія + бажання + оточення). Якщо дитина не бажає вчитися - репетитор не допоможе. Якщо дитина не має розумових здібностей по предмету, репетитор допоможе лише в процесі навчання, але при правильно організованому екзамені з обмеженням часу на виконання + стрес + навантаження (купа предметів одразу та 4-8 годин з мінімальними перервами) результати будуть розподілятися згідно здібностей у кожній групі результатів. Репетитор допоможе підняти рівень з посереднього до нормального, але до видатних результатів - ніколи. А в Китаї екзамени дуже складні.
    #1089721
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:51
    #1089721
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:51
    LIS (#1089720) >>> чекаємо))))
    Позавчора, 20:50
    #1089720
    LIS
    Позавчора, 20:50
    Кот с бухлишком (#1089719) >>> 
    Ага.
    "Ямальмький хрест", ще рік тому - "чим і коли це буде"
    І найжирніша точка, Омський НПЗ, "пиріг з родзинками" на 28 млн.т на рік. З дуже щільним розташуванням ємностей. Тушити будуть довго, точніше чекати вигоряння. В регіоні дефіцит піноутворювача, а третину особового складу рятувальників відправили в окопи.
    #1089719
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:46
    #1089719
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:46
    LIS (#1089716) >>> так що НПЗ за Уралом треба чекати добрих дронів?)))
    Позавчора, 20:45
    #1089718
    LIS
    Позавчора, 20:45
    Locki (#1089715) >>> 
    Ти ж читав, суми за репітиторство, там вже ціла "гонка озброєнь".
    А "культ знань" то є добре однозначно.
    А в нас ниють про математику, що важко. Тре типу відмінити обов'яковість . Я вважаю це злочином.

    #1089717
    Соверен
    Позавчора, 20:41
    #1089717
    Соверен
    Позавчора, 20:41
    Це піздець...🤣🤣🤣🤣
    Позавчора, 20:40
    #1089716
    LIS
    Позавчора, 20:40
    AlexDeadLine (#1089700) >>> 
    Якщо вірити останнім заявам на Євросаторі то FP-1 довели дальність до 2300 км з 1650 км, при тій же БЧ 100 кг, а FP-2 200 кг при дальності 350 км.
    ,
    #1089715
    Locki
    Позавчора, 20:34
    #1089715
    Locki
    Позавчора, 20:34
    LIS (#1089712) >>> 
    Сама організація екзаменів в Китаї просто зразок. Списати, чи використати смартфон/ШІ/інтернет практично неможливо. Прозорі парти, відеонагляд... Стосовно конкурса гаманців - не зрозумів, ти маєш на увазі кошти на репетиторів? Так це, імхо, норм. Головне - це знання та вміння навчатися. І головне - з першого класу усюди "культ знань" - "будеш вчитися - будеш потім чудово жити".

    Що саме неоднозначно?
    #1089714
    Соверен
    Позавчора, 20:32
    #1089714
    Соверен
    Позавчора, 20:32
    LIS (#1089711) >>> Ющенко вже 👇
    Ющенко відмовився від ордену Білого Орла
    ..
    Позавчора, 20:30
    #1089713
    LIS
    Позавчора, 20:30
    Соверен (#1089709) >>> 
    Він рейтинги рахує...
    Позавчора, 20:29
    #1089712
    LIS
    Позавчора, 20:29
    Locki (#1089702) >>> 
    Де я писав що погано?
    Що дебелий відбір, це добре
    Але доволі неоднозначно. 
    Бо в Китаї це вже конкурс кошельків стає - а це швидкий курс на деградацію...
    Позавчора, 20:26
    #1089711
    LIS
    Позавчора, 20:26
    Locki (#1089699) >>> 
    Ще Ющенко і Порошенко
    #1089710
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:26
    #1089710
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:26
    Соверен (#1089709) >>> та я розумію шо поверне, це я так жартую)))
    #1089709
    Соверен
    Позавчора, 20:24
    #1089709
    Соверен
    Позавчора, 20:24
    Кот с бухлишком (#1089707) >>> 
    Та вони всі зараз повертати будуть, причому усі різні нагороди.
    Чекаємо шоколадного....
    #1089708
    Соверен
    Позавчора, 20:23
    #1089708
    Соверен
    Позавчора, 20:23
    sdneprom (#1089698) >>> А чого витрачатися?
    Відправка за рахунок отримувача))).
    #1089707
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:16
    #1089707
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 20:16
    Locki (#1089706) >>> уже Ющенко повернув
    #1089706
    Locki
    Позавчора, 20:04
    #1089706
    Locki
    Позавчора, 20:04
    Кот с бухлишком (#1089705) >>> 
    Звідки я знаю? ШІ пише, що цей орден і у Ющенка є...
    #1089705
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 19:59
    #1089705
    Кот с бухлишком
    Позавчора, 19:59
    Locki (#1089704) >>> порох вернет?
    #1089704
    Locki
    Позавчора, 19:40
    #1089704
    Locki
    Позавчора, 19:40
    =pilgrimage= (#1089703) >>> 
    А чому неочікувано? Орден Білого Орла є суто почесною відзнакою, жодних фінансових виплат, чи премій статут нагороди не передбачає. Сама нагорода має, звичайно, вартість, але не захмарну... Тепер пусть у поляків голова болить. Ці демарши знецінюють першу нагороду їх країни, і дії Навроцього безглузді.
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 19:21
    #1089703
    =
    =pilgrimage=
    Позавчора, 19:21
    Locki (#1089699) >>> Кучма теж відправляє орден до Польщі. Неочікувано. Респект.
    #1089702
    Locki
    Позавчора, 19:20
    #1089702
    Locki
    Позавчора, 19:20
    LIS (#1089693) >>> 
    Ну так є можливість одразу у відповідь бабахнути:
    Цимлянська ГЕС (ПАТ «ЕЛ5-Енерго»), розташована на річці Дон у Ростовській області (у місті Волгодонськ). Відстань від неї до східних кордонів Дніпропетровської області становить приблизно 250–300 кілометрів.

    Волзька ГЕС (Росія): найбільша ГЕС у європейській частині РФ, розташована на річці Волзі (Волгоградська область), приблизно за 400 км на схід від кордону з Луганською областю України.

    Імхо, тільки робити це потрібно одразу.

    LIS (#1089695) >>> 
    Ти вважаєш, що це погано для розвитку науки в Китаї?
    До речі, у роки СРСР програма з фізики та математики у школі була влаштована саме так: відібрали 3-5% на фізтех та мехмат, а усі інші - з оцінками 3-4 куди попало. Навіть в ДНУ здати математику+фізику в сумі на 10 балів це було видатне досягнення, в такому випадку звільняли від третього екзамену при вступі.
    Те, що зараз з екзаменами після школи в Україні - це набагото гірша ситуація в сенсі результатів...
    #1089701
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:10
    #1089701
    Perdomanoz
    Позавчора, 19:10
    sdneprom (#1089696) >>> 
    А ти мені з якою метою це написав. Щоби що? 
    Якщо хочеш мою власну думку, я її викладати не буду з зрозумілих причин.
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 19:09
    #1089700
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 19:09
    LIS (#1089691) >>> Цікаво, при такої відстані, скільки у нього в.в. Все на паливо піде.
    #1089699
    Locki
    Позавчора, 19:08
    #1089699
    Locki
    Позавчора, 19:08
    Соверен (#1089697) >>> 
    Якщо не зраджує пам'ять, цей орден також отримували Кучма та Мазепа
Присутні 23 користувачів та 56 гостей:
=pilgrimage=, 0лег, ALEGator82, AleksDnipro, AlexDeadLine, Andrej22, andrew, Caramba, D.O.P., Днепровец, Locki, Michael, mikle, nedved, Proximys, Suzuki, vlad1573, vovatitar, XoMaDP, Погляд, МАМ, Соверен, Остап Задунайский