Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089922
    Perdomanoz
    Сьогодні, 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    Сьогодні, 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    Сьогодні, 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    Сьогодні, 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    Сьогодні, 19:29
    #1089920
    МАМ
    Сьогодні, 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    Сьогодні, 19:19
    #1089919
    Днепровец
    Сьогодні, 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    Сьогодні, 19:18
    #1089918
    io
    Сьогодні, 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    Сьогодні, 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    Сьогодні, 18:39
    #1089915
    LIS
    Сьогодні, 18:39
    #1089914
    Днепровец
    Сьогодні, 18:25
    #1089914
    Днепровец
    Сьогодні, 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    Сьогодні, 18:16
    #1089913
    LIS
    Сьогодні, 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
    #1089912
    Perdomanoz
    Сьогодні, 16:32
    #1089912
    Perdomanoz
    Сьогодні, 16:32
    Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
    Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
    Пробували ж вже в 2023.
    Сьогодні, 16:06
    #1089911
    LIS
    Сьогодні, 16:06
    sdneprom (#1089908) >>> 
    🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
    Сьогодні, 14:58
    #1089910
    LIS
    Сьогодні, 14:58
    Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
    🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

    😁


    Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"
    Сьогодні, 14:56
    #1089909
    LIS
    Сьогодні, 14:56
    sdneprom (#1089908) >>> 
    Бабай-Ага приніс)))

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089908
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:43
    #1089908
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:43
    LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
    Сьогодні, 13:36
    #1089907
    LIS
    Сьогодні, 13:36
    sdneprom (#1089906) >>> 
    Давай так, не бігти вперед потяга 
    На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
    Немає там поки наших підрозділів.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089906
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:20
    #1089906
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 13:20
    На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:49
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:49
    BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

    #1089904
    B
    BCC
    Сьогодні, 10:52
    #1089904
    B
    BCC
    Сьогодні, 10:52
    AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
    На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
    Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 09:35
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 09:35
    ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
    П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Сьогодні, 08:53
    #1089902
    R
    ROSL_79
    Сьогодні, 08:53
    AlexDeadLine (#1089897) >>> 
    Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
    Сьогодні, 08:43
    #1089901
    LIS
    Сьогодні, 08:43
    Знов не туди
    Тре значно північніше та східніше, на1/6.
    🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
    Сьогодні, 08:33
    #1089900
    LIS
    Сьогодні, 08:33
    💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

    Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

    Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

    Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

    Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

    Сьогодні, 08:21
    #1089899
    LIS
    Сьогодні, 08:21
    Є пара на перший матч плей-оф.
    ПАР-Канада.
    #1089898
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    #1089898
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

    Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

     P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 23:41
    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 23:41
    Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
    Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
    П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
    П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
    #1089896
    Perdomanoz
    Вчора, 23:16
    #1089896
    Perdomanoz
    Вчора, 23:16
    Glor (#1089889) >>>
    Днепровец (#1089890) >>> 
    Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
    Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
    Все інше як так розумію - ок.

    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 22:06
    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 22:06
    LIS (#1089893) >>> Ну так і я про те ж.
    #1089894
    Locki
    Вчора, 22:04
    #1089894
    Locki
    Вчора, 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    Вчора, 21:59
    #1089893
    LIS
    Вчора, 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    Вчора, 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    Вчора, 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    Вчора, 21:33
    #1089890
    Днепровец
    Вчора, 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    Вчора, 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    Вчора, 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    Вчора, 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    Вчора, 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    Вчора, 20:39
    #1089887
    Днепровец
    Вчора, 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    Вчора, 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    Вчора, 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    Вчора, 19:57
    #1089885
    Nicon
    Вчора, 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    Вчора, 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    Вчора, 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    Вчора, 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    Вчора, 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    Вчора, 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    Вчора, 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    Вчора, 18:46
    #1089881
    МАМ
    Вчора, 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    Вчора, 18:45
    #1089880
    МАМ
    Вчора, 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
    Вчора, 17:21
    #1089879
    LIS
    Вчора, 17:21
    пахомія намагається придбати бензин в Індії.
    Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
    #1089878
    Соверен
    Вчора, 17:02
    #1089878
    Соверен
    Вчора, 17:02
    Соверен (#1089865) >>> 

    Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
    Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
    Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
    😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

    Вчора, 16:35
    #1089877
    LIS
    Вчора, 16:35
    Як символічно.
    Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
    Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
    #1089876
    GAOdp
    Вчора, 16:09
    #1089876
    GAOdp
    Вчора, 16:09
    Анатолич (#1089874) >>> 
    Читати далі

    #1089875
    mastervovik
    Вчора, 15:41
    #1089875
    mastervovik
    Вчора, 15:41
    МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
    Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
    Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
    #1089874
    А
    Анатолич
    Вчора, 13:59
    #1089874
    А
    Анатолич
    Вчора, 13:59
    GAOdp (#1089873)>>>
    Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
    #1089873
    GAOdp
    Вчора, 13:46
    #1089873
    GAOdp
    Вчора, 13:46
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    Зидан. Финал.
    #1089872
    Днепровец
    Вчора, 13:19
    #1089872
    Днепровец
    Вчора, 13:19
    МАМ (#1089869) >>> 
    "Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
    Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

    1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
    2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
    3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
    4) Чи це приносить більше грошей?
    #1089871
    МАМ
    Вчора, 13:17
    #1089871
    МАМ
    Вчора, 13:17
    sdneprom (#1089855) >>> 
    тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 13:08
    #1089870
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 13:08
    сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
    #1089869
    МАМ
    Вчора, 13:07
    #1089869
    МАМ
    Вчора, 13:07
    =pilgrimage= (#1089867) >>> 
    Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
    А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
    #1089868
    С
    сахар
    Вчора, 12:52
    #1089868
    С
    сахар
    Вчора, 12:52
    =pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 12:44
    #1089867
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 12:44
    Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
    Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
    #1089866
    Соверен
    Вчора, 12:30
    #1089866
    Соверен
    Вчора, 12:30
    В ці вже не можуть зупинитися...

    Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
    25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
    #1089865
    Соверен
    Вчора, 12:29
    #1089865
    Соверен
    Вчора, 12:29

    🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
    Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

    Ну ось тепереча все зрозуміло.
    Вчора, 12:24
    #1089864
    LIS
    Вчора, 12:24
    Сьогодні Великому Гному 39.

    #1089863
    А
    Анатолич
    Вчора, 11:54
    #1089863
    А
    Анатолич
    Вчора, 11:54
    LIS (#1089859) >>> 
    ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
    #1089862
    mastervovik
    Вчора, 11:45
    #1089862
    mastervovik
    Вчора, 11:45
    LIS (#1089858) >>> 
    LIS (#1089859) >>> 
    Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
    В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
    Вчора, 11:13
    #1089860
    LIS
    Вчора, 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    Вчора, 11:10
    #1089859
    LIS
    Вчора, 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    Вчора, 10:20
    #1089858
    LIS
    Вчора, 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    Вчора, 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    Вчора, 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    Вчора, 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    Вчора, 07:49
    #1089854
    МАМ
    Вчора, 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    Вчора, 01:51
    #1089853
    LIS
    Вчора, 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    Вчора, 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    Вчора, 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    Позавчора, 23:03
    #1089851
    Justas
    Позавчора, 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    Позавчора, 22:53
    #1089850
    LIS
    Позавчора, 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    Позавчора, 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    Позавчора, 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    Позавчора, 21:53
    #1089847
    Justas
    Позавчора, 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    Позавчора, 20:52
    #1089846
    Justas
    Позавчора, 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Позавчора, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Позавчора, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Позавчора, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Позавчора, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Позавчора, 19:44
    #1089843
    Justas
    Позавчора, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Позавчора, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Позавчора, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    Позавчора, 17:45
    #1089841
    LIS
    Позавчора, 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    Позавчора, 15:39
    #1089840
    LIS
    Позавчора, 15:39
    Позавчора, 15:17
    #1089839
    LIS
    Позавчора, 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    Позавчора, 14:29
    #1089838
    Nicon
    Позавчора, 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    Позавчора, 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    Позавчора, 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    Позавчора, 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    Позавчора, 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    Позавчора, 14:00
    #1089835
    Nicon
    Позавчора, 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    Позавчора, 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    Позавчора, 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    Позавчора, 12:30
    #1089833
    МАМ
    Позавчора, 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    Позавчора, 12:26
    #1089832
    LIS
    Позавчора, 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    Позавчора, 12:23
    #1089831
    МАМ
    Позавчора, 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    Позавчора, 12:19
    #1089830
    МАМ
    Позавчора, 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    Позавчора, 12:18
    #1089829
    LIS
    Позавчора, 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    Позавчора, 12:16
    #1089828
    МАМ
    Позавчора, 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    Позавчора, 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    Позавчора, 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Позавчора, 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
    #1089825
    МАМ
    Позавчора, 09:39
    #1089825
    МАМ
    Позавчора, 09:39
    Анатолий Викторович (#1089821) >>> 
    Точно ніхто цього не робив? ))) ЯМНЗП, Моуріньо, при своїй першій каденції в Рєалі, декілька разів  пробував "розміняти" Мессі на захисника)) результат тих матчів відомий - декілька червоних карток у Пепе, ну і дохуя результативних дій у аргентинця)))
    Позавчора, 03:12
    #1089824
    LIS
    Позавчора, 03:12
    Ніхероао так гроза тормощнула матч у французів. Тіки 51 за.

    #1089823
    Соверен
    Позавчора, 00:58
    #1089823
    Соверен
    Позавчора, 00:58
    Кот с бухлишком (#1089822) >>> А ти за свій базар даси відповідь? Тебе клоун ніхто не ображав, ти почав тут пігулками розкидатися! Люди ділилися своєю думкою і тут зайшла слива і почала всіх навчати. Іди проспись воїн диванний ... вранці буде соромно ...
Присутні 24 користувачів та 52 гостей:
[M.D.], 0лег, ALEGator82, AlexDeadLine, AlexDnepr, Andrej22, andrew, D.O.P., EugeneF, GAOdp, kossstil909090, LANcaster, mikle, nedved, Pavaliv, Suzuki, t.l.a.1900, КрысиныйЁж, Justas, Max31, МАМ, Соверен, Остап Задунайский, Штирлиц
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція