Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089979
    Днепровец
    Вчора, 22:26
    #1089979
    Днепровец
    Вчора, 22:26
    МАМ (#1089978) >>> 
    За останній час дійсно важко пригадати, коли це не пройшло, крім нашого матчу. Хоча тоді по факту виявилося, що мінімально програти було найкращим результатом)
    Ще одно пригадалося: Штутгард з ПСЖ влаштовувала нічия у останньому турі позаминулого сезону ЛЧ, але французи вирішили не гратися в це і знищили німців)
    #1089978
    МАМ
    Вчора, 21:28
    #1089978
    МАМ
    Вчора, 21:28
    Днепровец (#1089976) >>> 
    Мені здається, що на великих турнірах,  в випадках коли обидві команди влаштовує нічія, вони в цю нічію і грають завжди))) Єдине виключення, яке відразу згадується - матч тієї ж Австрії з Україною на ЄВРО2020))))
    #1089977
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 21:23
    #1089977
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 21:23
    А як вам парочка -"Панас і Одарочка" !?  Англія - Протугалія, якщо  не виграють останню  гру.
    #1089976
    Днепровец
    Вчора, 20:12
    #1089976
    Днепровец
    Вчора, 20:12
    Perdomanoz (#1089971) >>> 
    А, тьфу, я думав, що не "знесе", а "внесе") Тоді потрібні три умови: непоразка хорватів (~80% за буками), перемога Конго (~55%) і нічия Алжиру з Австрією (~40%). Разом все трохи менше 20%. Тобто Іран на 80% у плей-офф, на 20% поза.
    #1089975
    МАМ
    Вчора, 19:38
    #1089975
    МАМ
    Вчора, 19:38
    Perdomanoz (#1089974) >>> 
    зараз Іран на шостому місці в віртульній таблиці третіх місць. Щоб не попасти в плей-офф, потрібно щоб став дев"ятим. То є, всі три третіх місця в групах, які зіграють сьогодні, повинні випередити персів. Інакше ніяк))
    #1089974
    Perdomanoz
    Вчора, 19:33
    #1089974
    Perdomanoz
    Вчора, 19:33
    МАМ (#1089973) >>> 
    Чому ключова Алжир?
    Хорватія виграє і Конго. Іран нахуй. Чи я щось переплутав.
    #1089973
    МАМ
    Вчора, 18:58
    #1089973
    МАМ
    Вчора, 18:58
    Perdomanoz (#1089971) >>>
    Як я розумію, щоб Іран вилетів , ключова гра в група J, Алжир-Австрія. Там тобі потрібно тільки нічия. Інакше програвша команда займе третє місце з гіршою різницею чим у Ірана
    Ну і не поразка Хорватії в матчі з Ганою, та перемога Конго проти Узбєкістана
    Як на мене - шанси на невихід Ірана в плей-офф досить пристойні, незважаючи що умов начебто багато))
    Вчора, 18:41
    #1089972
    8
    Вчора, 18:41
    LIS (#1089953) >>> ты пиздливая бабка, превращающая проебы в пэрэмогы
    и более ничего
    #1089971
    Perdomanoz
    Вчора, 17:42
    #1089971
    Perdomanoz
    Вчора, 17:42
    Днепровец (#1089969) >>> 
    Розклади, якщо є час, будь ласка. А то нічого не зрозумів. Мені головне, щоб Іран вилетів. За умови проходу Хорватів і Конго цього недостатньо?
    #1089970
    ALEGator82
    Вчора, 17:36
    #1089970
    ALEGator82
    Вчора, 17:36
    Днепровец (#1089969) >>> там бажання знести з плей-офф іран)
    #1089969
    Днепровец
    Вчора, 17:34
    #1089969
    Днепровец
    Вчора, 17:34
    Perdomanoz (#1089968) >>> 
    Вболювати за Конго і Хорватію, одночасно бажаючи Іранові плей-офф, це протилежні трішки речі) Їх тоді тільки урятує не нічия у матчі Австрії та Алжиру, обидві з яких в свою чергу можуть пройти разом тільки у випадку нічиєї.
    #1089968
    Perdomanoz
    Вчора, 17:21
    #1089968
    Perdomanoz
    Вчора, 17:21
    Сьогодні вболіваємо за Конго і Хорватію. А також будь-яку збірну, яка знесе Іран з плей-офф. 

    Кабо-Верде, звісно красунчики. Країна мрії, до якої я поки що не доїхав.
    У якої теж була душа нації, як у нас Ніна Матвієнко. Це Цезарія Евора. 
    Я одну пісню закину. Вона тоді вже дуже хвора була. Далі якщо захочете, то самі.
    Плсилання

    #1089967
    МАМ
    Вчора, 16:38
    #1089967
    МАМ
    Вчора, 16:38
    Locki (#1089966) >>> 
    начебто люді залишились всі живі, це головне
    #1089966
    Locki
    Вчора, 16:04
    #1089966
    Locki
    Вчора, 16:04
    МАМ (#1089964) >>> 
    LIS (#1089965) >>> 
    пісець...
    Вчора, 15:50
    #1089965
    LIS
    Вчора, 15:50
    Locki (#1089963) >>> 
    МАМ (#1089964) >>> 
    Втрата двох МіГів
    Один в Полтавській області при вильоті.
    А другий на землі, але Вознесенськ. Дічайший пройоб. Затіяли заправку під час оголошеної повітряної тривоги, навіть не виставили  згідно регламенту розрахунки ПЗРК, ну якщо вже так було потрібно зараз дозаправка.

    "Николаевский Ванек"
    херовое утро для ПС сегодня
    1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду
    1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно
    не проснулись видимо, чи шо
    давно таких проёбов не было конечно
    ну тут хоть без человеческих потерь
    но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить


    #1089964
    МАМ
    Вчора, 15:44
    #1089964
    МАМ
    Вчора, 15:44
    Locki (#1089963) >>> 
    як я зрозумів - втратили два МІГа(((
    #1089963
    Locki
    Вчора, 15:34
    #1089963
    Locki
    Вчора, 15:34
    LIS (#1089962) >>> 
    Вже є відео - його на землі знищили. Якщо це саме цей, то незрозуміло навіщо його з укриття під час повітряної тривоги з керованими шахедами виводили.
    Вчора, 15:13
    #1089962
    LIS
    Вчора, 15:13
    ВТРАЧЕНО МіГ-29, ПІЛОТ КАТАПУЛЬТУВАВСЯ
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Повідомляємо, що уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України, який виконував бойове завдання на Полтавщині. Підтверджуємо втрату літака, однак український пілот успішно катапультувався, зв’язався з пошуково-рятувальною командою та оперативно був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
    Причини та обставини з’ясовуються.
    ----------------------
    Управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗС України
    #1089961
    L
    leksks
    Вчора, 14:02
    #1089961
    L
    leksks
    Вчора, 14:02
    LIS (#1089956) >>> Та я ж не рискую поперед батька))
    [" https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274"," ","https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>","https","\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>"]
    #1089960
    L
    leksks
    Вчора, 14:01
    #1089960
    L
    leksks
    Вчора, 14:01
    mikle (#1089958) >>> А как оно летело вообще прикольно https://t.me/yigal_levin/98274
    Вчора, 13:59
    #1089959
    LIS
    Вчора, 13:59
    🗞 СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву

    За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

    👏👏👏
    #1089958
    M
    mikle
    Вчора, 13:54
    #1089958
    M
    mikle
    Вчора, 13:54
    Судя по видео, если было 5 пусков, 4 из них долетело и уебало - то результат супер. И это при том, что не баллистика. Могу только представить, как после 4 прилетов тонника там хорошо.
    Вчора, 12:17
    #1089956
    LIS
    Вчора, 12:17
    leksks (#1089954) >>> 
    Так ти ж сам справляєшся, нащо тобі пост...
    #1089955
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 12:17
    #1089955
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 12:17
    Сергей (#1089950) >>> Це наслідки безглуздого використаня" Тікі-такі" - з висловом :  поки ми володіємо м'ячем нам не заб'ють.
    І в котре всі наступають на ті самі граблі!
    #1089954
    L
    leksks
    Вчора, 11:11
    #1089954
    L
    leksks
    Вчора, 11:11
    LIS (#1089953) >>> Женя, уже 11-10. Где твой пост про миграцию фламинго на Волгу? 😀
    Вчора, 04:42
    #1089953
    LIS
    Вчора, 04:42
    8 (#1089952) >>> 
    Щиталкін.
    Це як треба люто ненавидіти країну де живеш.
    Регулярно вилазиш і навмиско коверкаєшь слова, щоб принизити опонента і ще й безглузді заяви пишеш.
    А по факту принижуешь себе, це ти по факту далеко за бортом...здорового глузду.
    Вчора, 03:13
    #1089952
    8
    Вчора, 03:13
    XoMaDP (#1089944) >>> пэрэмога...
    ...а по факту гдето далеко за бортом 
    #1089951
    С
    сахар
    Позавчора, 23:23
    #1089951
    С
    сахар
    Позавчора, 23:23
    Днепровец (#1089949) >>> після Бразилії - Англія. 
    Як на мене - Швеція більш приємний варік, чим Кот-д'Івуар.
    #1089950
    С
    Сергей
    Позавчора, 23:23
    #1089950
    С
    Сергей
    Позавчора, 23:23
    Я майже не дивлюсь ЧС, навіть обзори. у  мене прохання, порахуйте скільки було та буде привозів, коли воротар віддає саме на ближнього захисника, той помиляється, його пресують, та забивається гол. Приклад Мексика-ПАР, Шотландія-Бразилія. Щиро дякую. 
    #1089949
    Днепровец
    Позавчора, 22:57
    #1089949
    Днепровец
    Позавчора, 22:57
    XoMaDP (#1089947) >>>
    Вибір між Швецію або Кот-д'Івуаром у 1/16, а потім між Німеччиною і Бразилією у 1/8. Видно, порахували, що краще бути свіжими і мати маленький шанс перемогти Францію, ніж гарантовано несвіжими і мати трохи більший шанс перемогти)
    #1089948
    С
    Сергей
    Позавчора, 22:53
    #1089948
    С
    Сергей
    Позавчора, 22:53
    Днепровец (#1089946) >>> 
    Головний тренер норвежців "попереджав", слово стримав
    https://ua.tribuna.com/amp/football/1000000354180-stole-solbakken-zbirna-norvehiyi-vnese-nyzku-zmin-pered-/
    Підгледив на просторах інтернету, таке вже не пам'ятаю, виявляється на минулому ЧС жодна команда не виграла усі 3 матчі у групі, це до розмови також про 48 команд
    #1089947
    XoMaDP
    Позавчора, 22:37
    #1089947
    XoMaDP
    Позавчора, 22:37
    Днепровец (#1089946) >>> Дивне рішення, якби змогли виграти у Французів(хоч й мало шансів), грали б проти 3 місця груп, і далі ще Німеччина - теж солодка булочка )
    #1089946
    Днепровец
    Позавчора, 22:15
    #1089946
    Днепровец
    Позавчора, 22:15
    Чогось абсолютно не очікував, що Норвегія гратиме дублем сьогодні. Стратегічно.
    Позавчора, 20:05
    #1089945
    LIS
    Позавчора, 20:05
    🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
    «Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
    #1089944
    XoMaDP
    Позавчора, 19:33
    #1089944
    XoMaDP
    Позавчора, 19:33
    Красені, Канаду теж перемогли 3-1

    UPD: Трохи на першому місці будемо 😅
    Позавчора, 19:20
    #1089943
    LIS
    Позавчора, 19:20
    SergeantDnepr (#1089941) >>> 
    Приведе.
    Він в прямому підпорядкуванні сирка.
    Думаю додавлять відставку.

    #1089942
    Соверен
    Позавчора, 15:55
    #1089942
    Соверен
    Позавчора, 15:55

    Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
    Усі були в полоні ще з 2022 року.

    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Позавчора, 13:40
    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Позавчора, 13:40
    AlexDnepr (#1089940) >>> 
    Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
    И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 13:14
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 13:14
    Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
    Позавчора, 12:33
    #1089939
    LIS
    Позавчора, 12:33
    Locki (#1089938) >>> 
    Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
    Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
    Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
    А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
    Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
    Спостерігаємо.
    #1089938
    Locki
    Позавчора, 11:49
    #1089938
    Locki
    Позавчора, 11:49
    LIS (#1089879) >>> 
    Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
    Позавчора, 10:06
    #1089937
    LIS
    Позавчора, 10:06
    сахар (#1089936) >>> 
    Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
    Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
    Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
    #1089936
    С
    сахар
    Позавчора, 09:31
    #1089936
    С
    сахар
    Позавчора, 09:31
    LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
    Позавчора, 08:43
    #1089935
    LIS
    Позавчора, 08:43
    🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

    👉 Детальніше читайте тут
     Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
    Позавчора, 07:39
    #1089934
    LIS
    Позавчора, 07:39
    LIS (#1089927) >>> 
    Таки ахуєть-чемпіонат.
    ПАР при ніякій грі в плей-офф.
    І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

    #1089933
    D
    dushik
    Позавчора, 06:54
    #1089933
    D
    dushik
    Позавчора, 06:54
    dushik (#1089932) >>> хоча ні. Пиши. Вийшло до фарту. На диво було тихо. 
    #1089932
    D
    dushik
    Позавчора, 02:43
    #1089932
    D
    dushik
    Позавчора, 02:43
    LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
    #1089931
    Днепровец
    Позавчора, 02:16
    #1089931
    Днепровец
    Позавчора, 02:16
    Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
    #1089930
    Днепровец
    Позавчора, 01:04
    #1089930
    Днепровец
    Позавчора, 01:04
    Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 01:04
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Позавчора, 01:04
    Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
    #1089928
    Justas
    Позавчора, 01:00
    #1089928
    Justas
    Позавчора, 01:00
    LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
    25.06.2026 23:23
    #1089927
    LIS
    25.06.2026 23:23
    Взагалі ахуєть-чеипіонат.
    Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
    25.06.2026 22:21
    #1089926
    LIS
    25.06.2026 22:21
    🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

    Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

    Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

    Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
    #1089925
    МАМ
    25.06.2026 21:43
    #1089925
    МАМ
    25.06.2026 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    25.06.2026 21:28
    #1089924
    LIS
    25.06.2026 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
    #1089922
    Perdomanoz
    25.06.2026 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    25.06.2026 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    25.06.2026 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    25.06.2026 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    25.06.2026 19:29
    #1089920
    МАМ
    25.06.2026 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    25.06.2026 19:19
    #1089919
    Днепровец
    25.06.2026 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    25.06.2026 19:18
    #1089918
    io
    25.06.2026 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    25.06.2026 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    #1089914
    Днепровец
    25.06.2026 18:25
    #1089914
    Днепровец
    25.06.2026 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    25.06.2026 18:16
    #1089913
    LIS
    25.06.2026 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
    #1089912
    Perdomanoz
    25.06.2026 16:32
    #1089912
    Perdomanoz
    25.06.2026 16:32
    Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
    Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
    Пробували ж вже в 2023.
    25.06.2026 16:06
    #1089911
    LIS
    25.06.2026 16:06
    sdneprom (#1089908) >>> 
    🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
    25.06.2026 14:58
    #1089910
    LIS
    25.06.2026 14:58
    Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
    🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

    😁


    Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"
    25.06.2026 14:56
    #1089909
    LIS
    25.06.2026 14:56
    sdneprom (#1089908) >>> 
    Бабай-Ага приніс)))

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089908
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:43
    #1089908
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:43
    LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
    25.06.2026 13:36
    #1089907
    LIS
    25.06.2026 13:36
    sdneprom (#1089906) >>> 
    Давай так, не бігти вперед потяга 
    На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
    Немає там поки наших підрозділів.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089906
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:20
    #1089906
    S
    sdneprom
    25.06.2026 13:20
    На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 11:49
    #1089905
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 11:49
    BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

    #1089904
    B
    BCC
    25.06.2026 10:52
    #1089904
    B
    BCC
    25.06.2026 10:52
    AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
    На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
    Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 09:35
    #1089903
    A
    AlexDeadLine
    25.06.2026 09:35
    ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
    П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
    #1089902
    R
    ROSL_79
    25.06.2026 08:53
    #1089902
    R
    ROSL_79
    25.06.2026 08:53
    AlexDeadLine (#1089897) >>> 
    Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
    25.06.2026 08:43
    #1089901
    LIS
    25.06.2026 08:43
    Знов не туди
    Тре значно північніше та східніше, на1/6.
    🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
    25.06.2026 08:33
    #1089900
    LIS
    25.06.2026 08:33
    💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

    Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

    Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

    Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

    Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

    25.06.2026 08:21
    #1089899
    LIS
    25.06.2026 08:21
    Є пара на перший матч плей-оф.
    ПАР-Канада.
    #1089898
    МАМ
    25.06.2026 07:49
    #1089898
    МАМ
    25.06.2026 07:49
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

    Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

     P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    24.06.2026 23:41
    #1089897
    A
    AlexDeadLine
    24.06.2026 23:41
    Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
    Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
    П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
    П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
    #1089896
    Perdomanoz
    24.06.2026 23:16
    #1089896
    Perdomanoz
    24.06.2026 23:16
    Glor (#1089889) >>>
    Днепровец (#1089890) >>> 
    Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
    Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
    Все інше як так розумію - ок.

    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 22:06
    #1089895
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 22:06
    LIS (#1089893) >>> Ну так і я про те ж.
    #1089894
    Locki
    24.06.2026 22:04
    #1089894
    Locki
    24.06.2026 22:04
    Glor (#1089889) >>> 
    Днепровец (#1089890) >>> 
    1930 США

    24.06.2026 21:59
    #1089893
    LIS
    24.06.2026 21:59
    =pilgrimage= (#1089891) >>> 
    Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
    #1089892
    G
    Glor
    24.06.2026 21:51
    #1089892
    G
    Glor
    24.06.2026 21:51
    Днепровец (#1089890) >>> 
    У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 21:36
    #1089891
    =
    =pilgrimage=
    24.06.2026 21:36
    Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
    #1089890
    Днепровец
    24.06.2026 21:33
    #1089890
    Днепровец
    24.06.2026 21:33
    Glor (#1089889) >>> 
    Ще Південна Корея була у 2002)
    #1089889
    G
    Glor
    24.06.2026 21:30
    #1089889
    G
    Glor
    24.06.2026 21:30
    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.

    Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
    Зафіксуй 
    #1089888
    Perdomanoz
    24.06.2026 21:02
    #1089888
    Perdomanoz
    24.06.2026 21:02
    Днепровец (#1089887) >>> 
    Все було б гарно. Але є велике але.
    Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
    І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
    З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
    #1089887
    Днепровец
    24.06.2026 20:39
    #1089887
    Днепровец
    24.06.2026 20:39
    Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

    МАМ (#1089880) >>> 
    Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

    Perdomanoz (#1089883) >>> 
    "Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
    #1089886
    V
    Vovan
    24.06.2026 20:00
    #1089886
    V
    Vovan
    24.06.2026 20:00
    Nicon (#1089885) >>> Так, у чотирьох партіях.
    #1089885
    Nicon
    24.06.2026 19:57
    #1089885
    Nicon
    24.06.2026 19:57
    Vovan (#1089884) >>> бразильцев?
    #1089884
    V
    Vovan
    24.06.2026 19:52
    #1089884
    V
    Vovan
    24.06.2026 19:52
    Волейболісти - молодці! Дуже круто!
    #1089883
    Perdomanoz
    24.06.2026 19:35
    #1089883
    Perdomanoz
    24.06.2026 19:35
    Цікава дискусія щодо формату ЧС.
    Давайте трохи в історію.
    Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
    Зафіксували.
    Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
    Зафіксували.
    Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
    Зафіксували.
    Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
    Зафіксували 
    Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
    Зафіксували.
    Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
    Зафіксували.
    Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
    Зафіксували.
    З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
    Це не ЧС - це шапіто.
    #1089882
    L
    leksks
    24.06.2026 19:18
    #1089882
    L
    leksks
    24.06.2026 19:18
    МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
    #1089881
    МАМ
    24.06.2026 18:46
    #1089881
    МАМ
    24.06.2026 18:46
    LIS (#1089879) >>> 
    Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
    #1089880
    МАМ
    24.06.2026 18:45
    #1089880
    МАМ
    24.06.2026 18:45
    Днепровец (#1089872) >>> 
    Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
    ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
Присутні 11 користувачів та 37 гостей:
AlexDeadLine, AlexDnepr, Andrej22, andrew, D.O.P., Doglar, Днепровец, LIS, mikle, Proximys, Соверен
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція