Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089366
    K
    kossstil909090
    Сьогодні, 10:01
    #1089366
    K
    kossstil909090
    Сьогодні, 10:01
    LIS (#1089365) >>> -29оч. за 2 четверти отыграли)Полиция НьюЙорка молиться что бы  никс в 5 закрыли серию  в санантонио и не переезжали в снова в яблоко)
    Сьогодні, 08:57
    #1089365
    LIS
    Сьогодні, 08:57
    kossstil909090 (#1089364) >>> 
    Що там?
    ружого підра освистали на баскете?
    Чи Де Ніро нах послав ружовиблядка?
    #1089364
    K
    kossstil909090
    Сьогодні, 07:58
    #1089364
    K
    kossstil909090
    Сьогодні, 07:58
    Капец сегодня Нью Йорку как городу,после того что сегодня Никс сотворили)
    #1089363
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 20:56
    #1089363
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 20:56
    Locki (#1089361) >>> Бо Крим це Україна.
    #1089362
    M
    mikle
    Вчора, 20:52
    #1089362
    M
    mikle
    Вчора, 20:52
    Locki (#1089361) >>> Може й продають
    #1089361
    Locki
    Вчора, 20:07
    #1089361
    Locki
    Вчора, 20:07
    Ось дивлюсь новини з Криму і не розумію, чому нашим офісникам не почати продавати талони там на пальне, або QR-коди на отримання пального... Недопрацьовують суки.
    Вчора, 16:05
    #1089360
    LIS
    Вчора, 16:05
    =pilgrimage= (#1089359) >>> 
    Та ты подожди, они ж ещё не приехали. Думаю там ещё то шоу буде и вероятно не пустят.
    #1089359
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 15:55
    #1089359
    =
    =pilgrimage=
    Вчора, 15:55
    mastervovik (#1089353) >>> Мне вот интересно, а сборная Ирана на ЧМ в США - это при всех сегодняшних обстоятельствах - это норм?
    Вчора, 14:55
    #1089358
    LIS
    Вчора, 14:55
    LIS (#1089357) >>> 
    Це ще не все.
    Там дві батареї знайшлося, які перебувають на складі і чекають утилізації, бо вийшов термін експлуатації(при цьому в працездатному стані)
    Вчора, 14:12
    #1089357
    LIS
    Вчора, 14:12
    Це ж сука які підараси ці партнери з ЄС.
    В двох країнах ЄС  в найближчі півроку закінчується термін придатності у кількох десятків, ракет до ЗРК Петріот, приблизно порівну, РАС-2 та РАС-3.
    Їх блять планували утилізувати  за гроші, замість того, щоб передати/продати нам.
    Це просто піздець з такими партнерами і ворогів не треба.
    Сцуко жаба давить подарувати, так замість того щоб платити за утилізацію продайта за гроші з отих $90 ярдів. Причому це не Швейцарія з її йобнутими офіційними обмеженнями. 
    Вчора, 13:58
    #1089356
    LIS
    Вчора, 13:58
    Justas (#1089355) >>> 
    Ну якщо він головним  тренером був з 1979 по 1989 то йому тоді явно не 30 було вже.
    #1089355
    Justas
    Вчора, 13:53
    #1089355
    Justas
    Вчора, 13:53
    Гарастас помер(94).Чогось не думав,шо він такий древній...
    Вчора, 13:50
    #1089354
    LIS
    Вчора, 13:50
    mastervovik (#1089353) >>> 
    Я ж не конкретно по арбитру из Сомали, там и сборные Узбекистана и Сенегала шмонали херзнаскока, как реально не официальные делегации, а как пойманные банды нелегалов.
     Я взагали о подходах.
    Дочке в посольстве в Варшаве целый час мозг выносил визовый офицер на собеседовании все сводилось к тому, что "а не планируете ли вы остаться в США, вот и язык хорошо знаете". Визу получала для командировки по работе, пока в анкете не дочитался, что в собственности загородный дом - о,  ес окей, штамп дозволено.
    #1089353
    mastervovik
    Вчора, 13:23
    #1089353
    mastervovik
    Вчора, 13:23
    LIS (#1089349) >>>  я понимаю шо сша пендосы, а шо не так?
    Я не знаю историю взаимоотношений сша с сомали, но мы лучшего арбитра россии тоже не пустили бы к себе, хоть сам бы трамп упрашивал))
    Проверки на таможне... Ну такое себе, люди выполняют свою работу, чего они к футболистам должны по особому относится? Это ж не бейсболисты))
    Вчора, 13:18
    #1089352
    LIS
    Вчора, 13:18
    Це ніяхуясобі ремонтєць, чи ланцюжки однієї історії - різке погіршення офіційних відношень з Польщею?
    Бо то цей Навроцький єбійоговропоганий зі своїми притензіями, та спробами відібрати нагороду(не у італьянського фашиста мусоліні чи рашиста шрьоднра), виліти й повернення борта N1 не з Жешува, а з Кишенева, потім відмова клубу і сбірній грати в Кракові. Тепер закриття пропуска автобусів через чи не найбільший КПП...
    ❗️З 15 червня повністю зупинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині» аж до листопада 2027 року (!) – там весь час ремонтуватимуть смугу руху
    Вчора, 12:09
    #1089351
    LIS
    Вчора, 12:09
    ⚡️Лос-Анджелес оголосив про трансфер Євгена Чеберка з Коламбус Крю

    28-річний футболіст буде включений до складу нового клуба 13 липня.

    Вчора, 09:52
    #1089349
    LIS
    Вчора, 09:52
    Ну в продовження рубрики, який піздос в Штатах відбувається при в'їзді учасників ЧС-2026
    А там ще й квитки так і не продані в достатній кількості.
    ФІФА, 2018 рік.
    Оце ми нагріє руки на проведенні ЧС-2026 у США.
    ФІФА, 2026 рік.
    США нагрівають ФІФА.
    Підрзрію, що вони вже жалкують, що вМексиці та Канаді по 13 матчів, а всі інші в США.

    Вчора, 08:58
    #1089346
    LIS
    Вчора, 08:58
    mikle (#1089345) >>> 
    Ага, атаковано завод "прогрес" в чебоксарах
    чебоксари і завод "прогрес" не дадуть збрехати.
    #1089345
    M
    mikle
    Вчора, 08:51
    #1089345
    M
    mikle
    Вчора, 08:51
    У Фламинго есть плюс, если уже долетит, то вьебет не по децки. 
    Вчора, 01:11
    #1089344
    LIS
    Вчора, 01:11
    І після цього вони нам щось про корупцію тикать будуть
    🗞 🇭🇺 Голова угорського антикорупційного відомства заявив, що за 16 років перебування колишнього прем'єр-міністра Віктора Орбана при владі, ймовірно, було розкрадено 160 млрд євро, - Financial Times

    Біро зазначив, що новий уряд на чолі з Петером Мадяром має намір діяти оперативно, щоб повернути державні кошти, які, за оцінками Біро, становлять 160 млрд євро і, можливо, були неправомірно виділені членам оточення Орбана.

    Антикорупційне відомство Угорщини розробило модель штучного інтелекту для відстеження коштів, які, ймовірно, були незаконно привласнені за 16 років перебування при владі колишнього прем'єр-міністра.


    Вчора, 00:43
    #1089343
    LIS
    Вчора, 00:43
    Жозік в Реалі.
    ❌Жозе Моурінью покидає Бенфіку

    Мадридський Реал викупив контракт португальського фахівця у Бенфіки, активувавши суму відступних у розмірі 15 мільйонів євро.
    #1089342
    Perdomanoz
    Позавчора, 20:33
    #1089342
    Perdomanoz
    Позавчора, 20:33
    Я про футбол.
    Робіть ваші прогнози в Причал-лізі на ЧС-2026.
    Це безкоштовно)
    https://fcdnipro.com/prichal-liga/world-cup-2026
    Позавчора, 20:07
    #1089341
    LIS
    Позавчора, 20:07
    vem (#1089340) >>> 
    Ну вранішній оцей
    Погибшим в Балашихе был 62-летний полковник Дамир Давыдов. Мощность взрывного устройства составляла 500 граммов в тротиловом эквиваленте. Давыдов возглавлял управление поставок ракет и артиллерийских боеприпасов ГРАУ Минобороны рф.

    Гойда достанет убийцу где угодно


    А хто наступний?
    Позавчора, 19:38
    #1089340
    vem
    Позавчора, 19:38
    МАМ (#1089338) >>> два уже
    #1089339
    ОМ27
    Позавчора, 19:34
    #1089339
    ОМ27
    Позавчора, 19:34
    МАМ (#1089338) >>> Останнім часом стільки вибухів на русні, що інколи не розуміємо, про який саме йдеться мова)) 😂
    #1089338
    МАМ
    Позавчора, 19:31
    #1089338
    МАМ
    Позавчора, 19:31
    vem (#1089337) >>> 
    ти за вибух в Балашиці? чи сьогодні є щось інше?
    Позавчора, 19:16
    #1089337
    vem
    Позавчора, 19:16
    Неужто пошли подрывать? Атентат это хорошо. Давно пора. 
    #1089336
    ОМ27
    Позавчора, 19:09
    #1089336
    ОМ27
    Позавчора, 19:09
    Вітаємо Лівий Берег, який зайшов в УПЛ! А Олександрія все ж таки вилетіла. Ну, зазвичай "вишка" завжди сильніша. Але якщо команда "вишки" програє 3-й команді з Першої ліги. То які можуть бути питання?
    #1089335
    ОМ27
    Позавчора, 19:03
    #1089335
    ОМ27
    Позавчора, 19:03
    ОМ27 (#1089334) >>> До речі, самі керівники Агробізнесу розуміють, що "вишка" - це забагато. Тому добре грають в 1-й лізі. І не хочуть нікуди виходити)) 
    #1089334
    ОМ27
    Позавчора, 19:00
    #1089334
    ОМ27
    Позавчора, 19:00
    LIS (#1089332) >>> Якщо чесно, то Лівий Берег це заслужив. Вони грали майже на рівні Буковини. І навіть сильніше за Чорноморець. А серед "слабших", скоріше за все знову побачимо Кудрівку. Агробізнес - просто не готовий до "вишки", як би ми за нього не вболівали))
    #1089333
    Justas
    Позавчора, 18:01
    #1089333
    Justas
    Позавчора, 18:01
    AlexDnepr (#1089328) >>> у Німеччині такі самі незламні 😂 Майже півтора мільйона😁
    Позавчора, 17:34
    #1089332
    LIS
    Позавчора, 17:34
    Олександрія злилася.
    Лівий берег знову в УПЛ.
    #1089331
    Соверен
    Позавчора, 16:31
    #1089331
    Соверен
    Позавчора, 16:31
    Justas (#1089327) >>> я теж

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089330
    S
    sdneprom
    Позавчора, 16:28
    #1089330
    S
    sdneprom
    Позавчора, 16:28
    сахар (#1089324) >>> не подадуть. це угода зі слідством, затверджена судом.
    #1089329
    ОМ27
    Позавчора, 15:54
    #1089329
    ОМ27
    Позавчора, 15:54
    0лег (#1089326) >>> 5 років. Якщо хороша поведінка, то виходять після 2/3 - 3.33 (грубо 3 роки і 4 місяці, 2 роки вже відсидів, залишається 1 рік і 4 місяці). 
    #1089328
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 15:53
    #1089328
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 15:53
    Justas (#1089327) >>> 
    А як же незламні українські патріоти у Польші?
    Забув, в Немеченні їх стало також дуже багато після 22р. Збірна не буде у самотності.
    #1089327
    Justas
    Позавчора, 15:01
    #1089327
    Justas
    Позавчора, 15:01
    Соверен (#1089312) >>> я -за😉
    #1089326
    0лег
    Позавчора, 14:39
    #1089326
    0лег
    Позавчора, 14:39
    ОМ27 (#1089325) >>> 3,33рока за 2, тогда 5 за 3,03 или я неправильно понял вашу математику?
    #1089325
    ОМ27
    Позавчора, 14:22
    #1089325
    ОМ27
    Позавчора, 14:22
    AlexDnepr (#1089323) >>> Два роки він вже відсидів. Хороша поведінка - це 3.33 із 5. Залишилося рік і 4 місяці.
    #1089324
    С
    сахар
    Позавчора, 14:19
    #1089324
    С
    сахар
    Позавчора, 14:19
    AlexDnepr (#1089323) >>> апеляцію подадуть по любому. Можливо грошима поділиться і скостять до року.
    #1089323
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 14:17
    #1089323
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 14:17
    сахар (#1089322) >>> 
    Я видел, но еще посмотрим, что это за 5 лет будет. И не будут ли они "дома".
    #1089322
    С
    сахар
    Позавчора, 14:16
    #1089322
    С
    сахар
    Позавчора, 14:16
    AlexDnepr (#1089320) >>> так дали вчора 5 років, с конфіскацією. Це ще при тому, що він погодився на співпрацю. І потягнув с собою не одного.
    #1089321
    ОМ27
    Позавчора, 14:14
    #1089321
    ОМ27
    Позавчора, 14:14
    AlexDnepr (#1089320) >>> Взагалі, не люблю "теоріїї змов". Але Князєв добре підходить на роль фунта. Коли його призначили, то всі дивувалися, а хто це такий? Він зіграв свою роль у боротьбі з корупцією)) До речі, позитивно. Крадуть, беруть хабарі багато хто, в т.ч. в ЄС, але не всіх ловлять.  
    #1089320
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 14:07
    #1089320
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 14:07
    ОМ27 (#1089319) >>>
    Я думаю, что Князев в итоге не сядет на самом деле.
    #1089319
    ОМ27
    Позавчора, 14:06
    #1089319
    ОМ27
    Позавчора, 14:06
    AlexDnepr (#1089318) >>> 100%
    Того ж Князєва тупо розвели. Після отих усіх публікацій, він міг вийти "чистим із води". Тому що порушень із затриманням і особливо публікаціями було дуже багато. Добре, що вдалося його самого вмовити затягнути собі удавку. Але діяли вкрай непрофесійно. 
    #1089318
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 13:51
    #1089318
    A
    AlexDnepr
    Позавчора, 13:51
    LIS (#1089316) >>> 
    Когда НАБУ тупо сливает просушки в сеть это полная хуйня. Я не понимаю как такое можно не понимать.
    #1089317
    Соверен
    Позавчора, 13:45
    #1089317
    Соверен
    Позавчора, 13:45
    сахар (#1089313) >>> ага а Поклонський їде туда Зимбру тренерувати...
Присутні 22 користувачів та 43 гостей:
=pilgrimage=, ALEGator82, AlexDeadLine, AlexDnepr, andrew, arush13, D.O.P., Днепровец, LANcaster, Locki, mastervovik, mikle, nedved, nikolaM, Proximys, ROSL_79, ross, SergeantDnepr, КрысиныйЁж, ОМ27, Соверен, Остап Задунайский