Причал
Кількість записів:
Cторінки:

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Сьогодні, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Сьогодні, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Сьогодні, 19:44
    #1089843
    Justas
    Сьогодні, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Сьогодні, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Сьогодні, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
    Сьогодні, 17:45
    #1089841
    LIS
    Сьогодні, 17:45


    🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов

    За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
    Сьогодні, 15:39
    #1089840
    LIS
    Сьогодні, 15:39
    Сьогодні, 15:17
    #1089839
    LIS
    Сьогодні, 15:17
    То залізничний міст через Північно-Кримський канал. Тільки не зрозуміло де, біля Армянська, чи там далі.
    #1089838
    Nicon
    Сьогодні, 14:29
    #1089838
    Nicon
    Сьогодні, 14:29
    mikle (#1089837) >>> та еще непонятно, какой
    #1089837
    M
    mikle
    Сьогодні, 14:14
    #1089837
    M
    mikle
    Сьогодні, 14:14
    Nicon (#1089835) >>> Теперь как в классике - осталась одна дорога(с). 

    #1089836
    С
    сахар
    Сьогодні, 14:07
    #1089836
    С
    сахар
    Сьогодні, 14:07
    Nicon (#1089835) >>> так. Не дописав.
    #1089835
    Nicon
    Сьогодні, 14:00
    #1089835
    Nicon
    Сьогодні, 14:00
    сахар (#1089834) >>> північно-кримський міст
    #1089834
    С
    сахар
    Сьогодні, 13:52
    #1089834
    С
    сахар
    Сьогодні, 13:52
    Ж/д міст в Крим - усьо.
    #1089833
    МАМ
    Сьогодні, 12:30
    #1089833
    МАМ
    Сьогодні, 12:30
    LIS (#1089832) >>> 
    Я вважаю, що за такий контакт треба вилучати без привязки до клубу-збірної) 
    Сьогодні, 12:26
    #1089832
    LIS
    Сьогодні, 12:26
    МАМ (#1089830) >>> 
    Просте питання.
    ЛФК
    Гравець цього клубу в динаміці робить таку дію - а там дійсно не було ні умисного руху/дії, ні агресії, ні стрибка в ноги. І на стоп-кадра це виглядало жорстко, але без наслідків.
    Ти теж так наполягав, що по стоп-кадру треба видаляти гравця ЛФК, чи все ж таки погодився б з рекомендаціями ФІФА, що весь момент треба враховувати?)))
    ["https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624","

    ","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]

    #1089831
    МАМ
    Сьогодні, 12:23
    #1089831
    МАМ
    Сьогодні, 12:23
    https://t.me/insider_zsy/43624
    Як вам рівень діпломатіїї?  ))))
    #1089830
    МАМ
    Сьогодні, 12:19
    #1089830
    МАМ
    Сьогодні, 12:19
    Perdomanoz (#1089827) >>> 
    на рахунок червоної картки вже висловлювався Колліна, який наразі Голова суддівського комітету ФІФА
    «Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»

    ХЄЗ, я б за таке б давав червону, але я рекомендацій ФІФА суддям не читаю)))
    Сьогодні, 12:18
    #1089829
    LIS
    Сьогодні, 12:18
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    И кто персоналил  против Лионеля?

    Так наче ж написано 
    декілька червоних карток у Пепе
    #1089828
    МАМ
    Сьогодні, 12:16
    #1089828
    МАМ
    Сьогодні, 12:16
    Анатолий Викторович (#1089826) >>> 
    Моур використовував Пепе, якщо все добре пам"ятаю) 
    #1089827
    Perdomanoz
    Сьогодні, 11:58
    #1089827
    Perdomanoz
    Сьогодні, 11:58
    Ставлення до Мессі - це питання вподобань.
    Я не є його фанатом і ніколи не був.
    Але не визнавати, що в нього є дар, який даний ліченим футболістам за всю історію футболу - це за межею мого розуміння.
    Хлопець вчора в захисті пахав. Мессі і захист - оксюморон.
    А щодо червоної картки - йому її дадуть тільки якщо він ногу відірве.
    Так це працює на великих турнірах з великими гравцями.
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Сьогодні, 11:45
    #1089826
    А
    Анатолий Викторович
    Сьогодні, 11:45
    МАМ (#1089825) >>> И кто персоналил  против Лионеля?Я просто помню как его схавал Рабье в ЛЧ году так 17-18.
Присутні 19 користувачів та 57 гостей:
0лег, ALEGator82, AleksDnipro, AlexDeadLine, andrew, arush13, D.O.P., Днепровец, GAOdp, mikle, nedved, Nicon, sdneprom, vovatitar, Max31, ОМ27, сахар, Соверен, Эдуард