Щоб не казали, цей формат має свої свої плюси, коли ігри групового етапа, можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
П.п.с . нажаль не бачу , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір. А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
Glor (#1089889) >>>
Днепровец (#1089890) >>>
Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА.
Все інше як так розумію - ок.
Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
Днепровец (#1089887) >>>
Все було б гарно. Але є велике але.
Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що.
Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.
МАМ (#1089880) >>>
Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?
Perdomanoz (#1089883) >>>
"Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
Цікава дискусія щодо формату ЧС.
Давайте трохи в історію.
Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
Зафіксували.
Хто найкраще грає в футбол - європейці і Південна Америка.
Зафіксували.
Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
Зафіксували.
Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік
Зафіксували
Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
Зафіксували.
Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво.
Зафіксували.
Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
Зафіксували.
З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
Це не ЧС - це шапіто.
Днепровец (#1089872) >>> Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.
ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))
Соверен (#1089865) >>>
Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...
Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
П.п.с . нажаль не бачу , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір. А тепер можливість без нервів подивитися футбол.