Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
sdneprom (#1089855) >>>
Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму
Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора)
LIS (#1089853) >>>
Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту 6 місць всього на 10 країн, а Європа 16 на 55.
Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад, Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
А також до того
Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.
Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959