🔻Сьогодні о 4:00 ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами. Катери були виявлені та знищені ще у морі, — Сергій «Флеш» Бескрестнов
За словами радника міністра оборони, на знищених катерах був встановлений Starlink, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.
","https:\/\/t.me\/insider_zsy\/43624<\/p>","https","\/insider_zsy\/43624<\/p>"]
«Згідно з рекомендаціями ФІФА, цей епізод не може вважатися ні серйозним порушенням, ні агресивною дією. Контакт бутси з ногою суперника не був результатом надмірної сили чи умисного руху. Це ігровий епізод, який виник у динаміці боротьби та не створював реальної загрози супернику»
И кто персоналил против Лионеля?
декілька червоних карток у Пепе