Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089932
    D
    dushik
    Сьогодні, 02:43
    #1089932
    D
    dushik
    Сьогодні, 02:43
    LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
    #1089931
    Днепровец
    Сьогодні, 02:16
    #1089931
    Днепровец
    Сьогодні, 02:16
    Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
    #1089930
    Днепровец
    Сьогодні, 01:04
    #1089930
    Днепровец
    Сьогодні, 01:04
    Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 01:04
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 01:04
    Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
    #1089928
    Justas
    Сьогодні, 01:00
    #1089928
    Justas
    Сьогодні, 01:00
    LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
    Вчора, 23:23
    #1089927
    LIS
    Вчора, 23:23
    Взагалі ахуєть-чеипіонат.
    Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
    Вчора, 22:21
    #1089926
    LIS
    Вчора, 22:21
    🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

    Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

    Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

    Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
    #1089925
    МАМ
    Вчора, 21:43
    #1089925
    МАМ
    Вчора, 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    Вчора, 21:28
    #1089924
    LIS
    Вчора, 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
    #1089922
    Perdomanoz
    Вчора, 20:05
    #1089922
    Perdomanoz
    Вчора, 20:05
    Днепровец (#1089919) >>> 
    Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

    МАМ (#1089920) >>> 
    Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
    #1089921
    XoMaDP
    Вчора, 19:46
    #1089921
    XoMaDP
    Вчора, 19:46
    io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
    #1089920
    МАМ
    Вчора, 19:29
    #1089920
    МАМ
    Вчора, 19:29
    Днепровец (#1089914) >>> 
    варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

    Perdomanoz (#1089917) >>> 
    я  би за Афріку  ще не забував би 

    #1089919
    Днепровец
    Вчора, 19:19
    #1089919
    Днепровец
    Вчора, 19:19
    Perdomanoz (#1089916) >>> 
    Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

    Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
    Вчора, 19:18
    #1089918
    io
    Вчора, 19:18
    Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
    #1089917
    Perdomanoz
    Вчора, 19:17
    #1089917
    Perdomanoz
    Вчора, 19:17
    Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
    Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
    ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
    Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
    #1089916
    Perdomanoz
    Вчора, 19:04
    #1089916
    Perdomanoz
    Вчора, 19:04
    Днепровец (#1089914) >>> 
    Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
    Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
    Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
    #1089914
    Днепровец
    Вчора, 18:25
    #1089914
    Днепровец
    Вчора, 18:25
    МАМ (#1089898) >>> 
    "Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
    Вчора, 18:16
    #1089913
    LIS
    Вчора, 18:16
    ❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
Присутні 4 користувачів та 14 гостей:
0лег, AlexDnepr, D.O.P., mikle
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція