Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 02:28
    #1089980
    LIS
    Сьогодні, 02:28
    Орда кончена кацапська  повинна здохнуть 
    🔴Попередньо, у Києві було збито всі 5 з 5 балістичних ракет «Іскандер-М» та 2 з 2 «Цирконів»
    #1089979
    Днепровец
    Вчора, 22:26
    #1089979
    Днепровец
    Вчора, 22:26
    МАМ (#1089978) >>> 
    За останній час дійсно важко пригадати, коли це не пройшло, крім нашого матчу. Хоча тоді по факту виявилося, що мінімально програти було найкращим результатом)
    Ще одно пригадалося: Штутгард з ПСЖ влаштовувала нічия у останньому турі позаминулого сезону ЛЧ, але французи вирішили не гратися в це і знищили німців)
    #1089978
    МАМ
    Вчора, 21:28
    #1089978
    МАМ
    Вчора, 21:28
    Днепровец (#1089976) >>> 
    Мені здається, що на великих турнірах,  в випадках коли обидві команди влаштовує нічія, вони в цю нічію і грають завжди))) Єдине виключення, яке відразу згадується - матч тієї ж Австрії з Україною на ЄВРО2020))))
    #1089977
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 21:23
    #1089977
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 21:23
    А як вам парочка -"Панас і Одарочка" !?  Англія - Протугалія, якщо  не виграють останню  гру.
    #1089976
    Днепровец
    Вчора, 20:12
    #1089976
    Днепровец
    Вчора, 20:12
    Perdomanoz (#1089971) >>> 
    А, тьфу, я думав, що не "знесе", а "внесе") Тоді потрібні три умови: непоразка хорватів (~80% за буками), перемога Конго (~55%) і нічия Алжиру з Австрією (~40%). Разом все трохи менше 20%. Тобто Іран на 80% у плей-офф, на 20% поза.
    #1089975
    МАМ
    Вчора, 19:38
    #1089975
    МАМ
    Вчора, 19:38
    Perdomanoz (#1089974) >>> 
    зараз Іран на шостому місці в віртульній таблиці третіх місць. Щоб не попасти в плей-офф, потрібно щоб став дев"ятим. То є, всі три третіх місця в групах, які зіграють сьогодні, повинні випередити персів. Інакше ніяк))
    #1089974
    Perdomanoz
    Вчора, 19:33
    #1089974
    Perdomanoz
    Вчора, 19:33
    МАМ (#1089973) >>> 
    Чому ключова Алжир?
    Хорватія виграє і Конго. Іран нахуй. Чи я щось переплутав.
    #1089973
    МАМ
    Вчора, 18:58
    #1089973
    МАМ
    Вчора, 18:58
    Perdomanoz (#1089971) >>>
    Як я розумію, щоб Іран вилетів , ключова гра в група J, Алжир-Австрія. Там тобі потрібно тільки нічия. Інакше програвша команда займе третє місце з гіршою різницею чим у Ірана
    Ну і не поразка Хорватії в матчі з Ганою, та перемога Конго проти Узбєкістана
    Як на мене - шанси на невихід Ірана в плей-офф досить пристойні, незважаючи що умов начебто багато))
    Вчора, 18:41
    #1089972
    8
    Вчора, 18:41
    LIS (#1089953) >>> ты пиздливая бабка, превращающая проебы в пэрэмогы
    и более ничего
    #1089971
    Perdomanoz
    Вчора, 17:42
    #1089971
    Perdomanoz
    Вчора, 17:42
    Днепровец (#1089969) >>> 
    Розклади, якщо є час, будь ласка. А то нічого не зрозумів. Мені головне, щоб Іран вилетів. За умови проходу Хорватів і Конго цього недостатньо?
    #1089970
    ALEGator82
    Вчора, 17:36
    #1089970
    ALEGator82
    Вчора, 17:36
    Днепровец (#1089969) >>> там бажання знести з плей-офф іран)
    #1089969
    Днепровец
    Вчора, 17:34
    #1089969
    Днепровец
    Вчора, 17:34
    Perdomanoz (#1089968) >>> 
    Вболювати за Конго і Хорватію, одночасно бажаючи Іранові плей-офф, це протилежні трішки речі) Їх тоді тільки урятує не нічия у матчі Австрії та Алжиру, обидві з яких в свою чергу можуть пройти разом тільки у випадку нічиєї.
    #1089968
    Perdomanoz
    Вчора, 17:21
    #1089968
    Perdomanoz
    Вчора, 17:21
    Сьогодні вболіваємо за Конго і Хорватію. А також будь-яку збірну, яка знесе Іран з плей-офф. 

    Кабо-Верде, звісно красунчики. Країна мрії, до якої я поки що не доїхав.
    У якої теж була душа нації, як у нас Ніна Матвієнко. Це Цезарія Евора. 
    Я одну пісню закину. Вона тоді вже дуже хвора була. Далі якщо захочете, то самі.
    Плсилання

    #1089967
    МАМ
    Вчора, 16:38
    #1089967
    МАМ
    Вчора, 16:38
    Locki (#1089966) >>> 
    начебто люді залишились всі живі, це головне
    #1089966
    Locki
    Вчора, 16:04
    #1089966
    Locki
    Вчора, 16:04
    МАМ (#1089964) >>> 
    LIS (#1089965) >>> 
    пісець...
    Вчора, 15:50
    #1089965
    LIS
    Вчора, 15:50
    Locki (#1089963) >>> 
    МАМ (#1089964) >>> 
    Втрата двох МіГів
    Один в Полтавській області при вильоті.
    А другий на землі, але Вознесенськ. Дічайший пройоб. Затіяли заправку під час оголошеної повітряної тривоги, навіть не виставили  згідно регламенту розрахунки ПЗРК, ну якщо вже так було потрібно зараз дозаправка.

    "Николаевский Ванек"
    херовое утро для ПС сегодня
    1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду
    1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно
    не проснулись видимо, чи шо
    давно таких проёбов не было конечно
    ну тут хоть без человеческих потерь
    но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить


    #1089964
    МАМ
    Вчора, 15:44
    #1089964
    МАМ
    Вчора, 15:44
    Locki (#1089963) >>> 
    як я зрозумів - втратили два МІГа(((
    #1089963
    Locki
    Вчора, 15:34
    #1089963
    Locki
    Вчора, 15:34
    LIS (#1089962) >>> 
    Вже є відео - його на землі знищили. Якщо це саме цей, то незрозуміло навіщо його з укриття під час повітряної тривоги з керованими шахедами виводили.
    Вчора, 15:13
    #1089962
    LIS
    Вчора, 15:13
    ВТРАЧЕНО МіГ-29, ПІЛОТ КАТАПУЛЬТУВАВСЯ
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Повідомляємо, що уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України, який виконував бойове завдання на Полтавщині. Підтверджуємо втрату літака, однак український пілот успішно катапультувався, зв’язався з пошуково-рятувальною командою та оперативно був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
    Причини та обставини з’ясовуються.
    ----------------------
    Управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗС України
    #1089961
    L
    leksks
    Вчора, 14:02
    #1089961
    L
    leksks
    Вчора, 14:02
    LIS (#1089956) >>> Та я ж не рискую поперед батька))
Присутні 5 користувачів та 16 гостей:
99SASHA99, AlexDnepr, D.O.P., mikle, Перегар Перегарыч
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція