Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 11:13
    #1089860
    LIS
    Сьогодні, 11:13
    Оренбурзький газопереробний завод палає після нічного візиту добрих БПЛА
    Інформацію частково підтверджує губернатор Оренбуржщини.
    Сьогодні, 11:10
    #1089859
    LIS
    Сьогодні, 11:10
    Анатолич (#1089857) >>> 
    А ще пиздять вже про ЧМ на 64 команди
    Сьогодні, 10:20
    #1089858
    LIS
    Сьогодні, 10:20
    Анатолич (#1089857) >>> 
    тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.

    "Популяризують футбол у світі")))
    #1089857
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:16
    #1089857
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:16
    Взагалі самий ідеальний варіант турніру це 24 команди, такий як зараз євро. Ну добре, кількість країн велика, гроші потрібні, то норм і 32, як було, але 48 це дуже занадто, тим більше якщо квота основна припала куди завгодно, а не на Європу.
    #1089856
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:14
    #1089856
    А
    Анатолич
    Сьогодні, 10:14
    sdneprom (#1089855) >>> 
    Це звісно так, але все ж дійсно несправедливо розподіл місць, Європі треба мін 20 давати, щоб 2 місця у відборі виходили напряму

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089855
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 09:57
    #1089855
    S
    sdneprom
    Сьогодні, 09:57
    МАМ (#1089854) >>> италия пропускает ЧМ в первую очередь, потому что играла в говно и сначала крупно повлетала норвегии в группе, а потом влетела Боснии в финале отбора) 
    #1089854
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    #1089854
    МАМ
    Сьогодні, 07:49
    LIS (#1089853) >>> 
    Узбєкістан на ЧС попав тільки через підвищення квот. В порівнянні з минулим, Азія їх отримало  практично в 2 раза більше, 8 гарантованих перепусток зараз, замість чотирьох гарантованих та одна в стиковий матч, на минулий ЧС
    А Європа отримала додатково всього 3 місця( І тепер виходе, що Південна Америка має тепер квоту  6 місць  всього на 10 країн, а Європа 16 на 55. 
    Тому і дивимось на Узбєкістан та Кюрасао, а, наприклад,  Італія, вимушена пропускати ЧС через дуже щільний відбір в УЄФА(((
    Сьогодні, 01:51
    #1089853
    LIS
    Сьогодні, 01:51
    Perdomanoz (#1089852) >>> 
    Але вони на ЧС, а ми завдяки впертості Шевченка та тупості Реброва - ні....
    #1089852
    Perdomanoz
    Сьогодні, 00:33
    #1089852
    Perdomanoz
    Сьогодні, 00:33
    Justas (#1089851) >>> 
    Я через зручний час подивився і на узбеків. Чому і навіщо вони на ЧС. Це риторичне питання.
    #1089851
    Justas
    Вчора, 23:03
    #1089851
    Justas
    Вчора, 23:03
    Perdomanoz (#1089849) >>> Та нє,я думав ,шо іспанці накидають повну авоську Кабо Верде, уругвайці саудітам,тіж самі португальці конголезцям. Ще багато,шо думав. Але,шо португальці втащять узбекам,жодної секунді не сумнівався🤣
    Вчора, 22:53
    #1089850
    LIS
    Вчора, 22:53
    Вилли Бонс (#1089842) >>> 

    Я до того, що є така небезпека, але вона не масова, бо немає свободного доступу до старлінка.
    А також до того
    Що в місяць до десятка беруть за яйця за реєстрацію на себе старлінка.
    І до того, що наші військові після втрати терміналів(99,99%) на бпла несвоєчасно виключають з білих списків.
    #1089849
    Perdomanoz
    Вчора, 22:39
    #1089849
    Perdomanoz
    Вчора, 22:39
    Justas (#1089847) >>> 
    Всіх порвали Невеш, Вітіньо і Фернандаш. Чи ти думаєш Португалія узбекам не втащила чотири без Роналдо? 
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 22:04
    #1089848
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 22:04
    Justas (#1089847) >>> 
    Да, молодец.
    Хорошие новости для Португалии. Теперь он успокоится и всем будет лучше.
    #1089847
    Justas
    Вчора, 21:53
    #1089847
    Justas
    Вчора, 21:53
    Ще один дід всіх порвав😁
    #1089846
    Justas
    Вчора, 20:52
    #1089846
    Justas
    Вчора, 20:52
    Еліна,як завжди.Стільки нервів. Але таки прибила кацапку.

    Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
    #1089845
    S
    sdneprom
    Вчора, 20:02
    #1089845
    S
    sdneprom
    Вчора, 20:02
    сахар (#1089844) >>> одно совершенно не исключает другого. Чаще всего они все в одном лице
    #1089844
    С
    сахар
    Вчора, 19:57
    #1089844
    С
    сахар
    Вчора, 19:57
    Justas (#1089843) >>> ну не факт про ждунів. Але продажних тварій хвата.
    #1089843
    Justas
    Вчора, 19:44
    #1089843
    Justas
    Вчора, 19:44
    Вилли Бонс (#1089842) >>> а шо підводити? Підори теж користуються Старлінком. Реєструють на ждунів в Україні...
    #1089842
    Вилли Бонс
    Вчора, 18:57
    #1089842
    Вилли Бонс
    Вчора, 18:57
    LIS (#1089841) >>> 
    Ты сейчас к чему пытаешься подвести?
Присутні 24 користувачів та 52 гостей:
[M.D.], 0лег, ALEGator82, AlexS, Andrej22, andrew, Oro, BCC, D.O.P., Днепровец, Обыватель, LIS, Locki, Michael, mikle, nedved, Toha_FCDD_02, Vovan, zarik51, ОМ27, сахар, Соверен, Штирлиц, Эдуард