Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    Сьогодні, 04:42
    #1089953
    LIS
    Сьогодні, 04:42
    8 (#1089952) >>> 
    Щиталкін.
    Це як треба люто ненавидіти країну де живеш.
    Регулярно вилазиш і навмиско коверкаєшь слова, щоб принизити опонента і ще й безглузді заяви пишеш.
    А по факту принижуешь себе, це ти по факту далеко за бортом...здорового глузду.
    Сьогодні, 03:13
    #1089952
    8
    Сьогодні, 03:13
    XoMaDP (#1089944) >>> пэрэмога...
    ...а по факту гдето далеко за бортом 
    #1089951
    С
    сахар
    Вчора, 23:23
    #1089951
    С
    сахар
    Вчора, 23:23
    Днепровец (#1089949) >>> після Бразилії - Англія. 
    Як на мене - Швеція більш приємний варік, чим Кот-д'Івуар.
    #1089950
    С
    Сергей
    Вчора, 23:23
    #1089950
    С
    Сергей
    Вчора, 23:23
    Я майже не дивлюсь ЧС, навіть обзори. у  мене прохання, порахуйте скільки було та буде привозів, коли воротар віддає саме на ближнього захисника, той помиляється, його пресують, та забивається гол. Приклад Мексика-ПАР, Шотландія-Бразилія. Щиро дякую. 
    #1089949
    Днепровец
    Вчора, 22:57
    #1089949
    Днепровец
    Вчора, 22:57
    XoMaDP (#1089947) >>>
    Вибір між Швецію або Кот-д'Івуаром у 1/16, а потім між Німеччиною і Бразилією у 1/8. Видно, порахували, що краще бути свіжими і мати маленький шанс перемогти Францію, ніж гарантовано несвіжими і мати трохи більший шанс перемогти)
    #1089948
    С
    Сергей
    Вчора, 22:53
    #1089948
    С
    Сергей
    Вчора, 22:53
    Днепровец (#1089946) >>> 
    Головний тренер норвежців "попереджав", слово стримав
    https://ua.tribuna.com/amp/football/1000000354180-stole-solbakken-zbirna-norvehiyi-vnese-nyzku-zmin-pered-/
    Підгледив на просторах інтернету, таке вже не пам'ятаю, виявляється на минулому ЧС жодна команда не виграла усі 3 матчі у групі, це до розмови також про 48 команд
    #1089947
    XoMaDP
    Вчора, 22:37
    #1089947
    XoMaDP
    Вчора, 22:37
    Днепровец (#1089946) >>> Дивне рішення, якби змогли виграти у Французів(хоч й мало шансів), грали б проти 3 місця груп, і далі ще Німеччина - теж солодка булочка )
    #1089946
    Днепровец
    Вчора, 22:15
    #1089946
    Днепровец
    Вчора, 22:15
    Чогось абсолютно не очікував, що Норвегія гратиме дублем сьогодні. Стратегічно.
    Вчора, 20:05
    #1089945
    LIS
    Вчора, 20:05
    🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
    «Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
    #1089944
    XoMaDP
    Вчора, 19:33
    #1089944
    XoMaDP
    Вчора, 19:33
    Красені, Канаду теж перемогли 3-1

    UPD: Трохи на першому місці будемо 😅
    Вчора, 19:20
    #1089943
    LIS
    Вчора, 19:20
    SergeantDnepr (#1089941) >>> 
    Приведе.
    Він в прямому підпорядкуванні сирка.
    Думаю додавлять відставку.

    #1089942
    Соверен
    Вчора, 15:55
    #1089942
    Соверен
    Вчора, 15:55

    Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
    Усі були в полоні ще з 2022 року.

    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Вчора, 13:40
    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Вчора, 13:40
    AlexDnepr (#1089940) >>> 
    Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
    И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 13:14
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Вчора, 13:14
    Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
    Вчора, 12:33
    #1089939
    LIS
    Вчора, 12:33
    Locki (#1089938) >>> 
    Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
    Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
    Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
    А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
    Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
    Спостерігаємо.
    #1089938
    Locki
    Вчора, 11:49
    #1089938
    Locki
    Вчора, 11:49
    LIS (#1089879) >>> 
    Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
    Вчора, 10:06
    #1089937
    LIS
    Вчора, 10:06
    сахар (#1089936) >>> 
    Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
    Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
    Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
    #1089936
    С
    сахар
    Вчора, 09:31
    #1089936
    С
    сахар
    Вчора, 09:31
    LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
    Вчора, 08:43
    #1089935
    LIS
    Вчора, 08:43
    🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

    👉 Детальніше читайте тут
     Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
    Вчора, 07:39
    #1089934
    LIS
    Вчора, 07:39
    LIS (#1089927) >>> 
    Таки ахуєть-чемпіонат.
    ПАР при ніякій грі в плей-офф.
    І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

Присутні 6 користувачів та 18 гостей:
0лег, andrew, D.O.P., LIS, mikle, Серж-57
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція