Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089966
    Locki
    Сьогодні, 16:04
    #1089966
    Locki
    Сьогодні, 16:04
    МАМ (#1089964) >>> 
    LIS (#1089965) >>> 
    пісець...
    Сьогодні, 15:50
    #1089965
    LIS
    Сьогодні, 15:50
    Locki (#1089963) >>> 
    МАМ (#1089964) >>> 
    Втрата двох МіГів
    Один в Полтавській області при вильоті.
    А другий на землі, але Вознесенськ. Дічайший пройоб. Затіяли заправку під час оголошеної повітряної тривоги, навіть не виставили  згідно регламенту розрахунки ПЗРК, ну якщо вже так було потрібно зараз дозаправка.

    "Николаевский Ванек"
    херовое утро для ПС сегодня
    1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду
    1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно
    не проснулись видимо, чи шо
    давно таких проёбов не было конечно
    ну тут хоть без человеческих потерь
    но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить


    #1089964
    МАМ
    Сьогодні, 15:44
    #1089964
    МАМ
    Сьогодні, 15:44
    Locki (#1089963) >>> 
    як я зрозумів - втратили два МІГа(((
    #1089963
    Locki
    Сьогодні, 15:34
    #1089963
    Locki
    Сьогодні, 15:34
    LIS (#1089962) >>> 
    Вже є відео - його на землі знищили. Якщо це саме цей, то незрозуміло навіщо його з укриття під час повітряної тривоги з керованими шахедами виводили.
    Сьогодні, 15:13
    #1089962
    LIS
    Сьогодні, 15:13
    ВТРАЧЕНО МіГ-29, ПІЛОТ КАТАПУЛЬТУВАВСЯ
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    Повідомляємо, що уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України, який виконував бойове завдання на Полтавщині. Підтверджуємо втрату літака, однак український пілот успішно катапультувався, зв’язався з пошуково-рятувальною командою та оперативно був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
    Причини та обставини з’ясовуються.
    ----------------------
    Управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗС України
    #1089961
    L
    leksks
    Сьогодні, 14:02
    #1089961
    L
    leksks
    Сьогодні, 14:02
    LIS (#1089956) >>> Та я ж не рискую поперед батька))
    [" https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274"," ","https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>","https","\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>"]
    #1089960
    L
    leksks
    Сьогодні, 14:01
    #1089960
    L
    leksks
    Сьогодні, 14:01
    mikle (#1089958) >>> А как оно летело вообще прикольно https://t.me/yigal_levin/98274
    Сьогодні, 13:59
    #1089959
    LIS
    Сьогодні, 13:59
    🗞 СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву

    За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

    👏👏👏
    #1089958
    M
    mikle
    Сьогодні, 13:54
    #1089958
    M
    mikle
    Сьогодні, 13:54
    Судя по видео, если было 5 пусков, 4 из них долетело и уебало - то результат супер. И это при том, что не баллистика. Могу только представить, как после 4 прилетов тонника там хорошо.
    Сьогодні, 13:04
    #1089957
    LIS
    Сьогодні, 13:04
    Сьогодні, 12:17
    #1089956
    LIS
    Сьогодні, 12:17
    leksks (#1089954) >>> 
    Так ти ж сам справляєшся, нащо тобі пост...
    #1089955
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 12:17
    #1089955
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 12:17
    Сергей (#1089950) >>> Це наслідки безглуздого використаня" Тікі-такі" - з висловом :  поки ми володіємо м'ячем нам не заб'ють.
    І в котре всі наступають на ті самі граблі!
    #1089954
    L
    leksks
    Сьогодні, 11:11
    #1089954
    L
    leksks
    Сьогодні, 11:11
    LIS (#1089953) >>> Женя, уже 11-10. Где твой пост про миграцию фламинго на Волгу? 😀
    Сьогодні, 04:42
    #1089953
    LIS
    Сьогодні, 04:42
    8 (#1089952) >>> 
    Щиталкін.
    Це як треба люто ненавидіти країну де живеш.
    Регулярно вилазиш і навмиско коверкаєшь слова, щоб принизити опонента і ще й безглузді заяви пишеш.
    А по факту принижуешь себе, це ти по факту далеко за бортом...здорового глузду.
    Сьогодні, 03:13
    #1089952
    8
    Сьогодні, 03:13
    XoMaDP (#1089944) >>> пэрэмога...
    ...а по факту гдето далеко за бортом 
    #1089951
    С
    сахар
    Вчора, 23:23
    #1089951
    С
    сахар
    Вчора, 23:23
    Днепровец (#1089949) >>> після Бразилії - Англія. 
    Як на мене - Швеція більш приємний варік, чим Кот-д'Івуар.
    #1089950
    С
    Сергей
    Вчора, 23:23
    #1089950
    С
    Сергей
    Вчора, 23:23
    Я майже не дивлюсь ЧС, навіть обзори. у  мене прохання, порахуйте скільки було та буде привозів, коли воротар віддає саме на ближнього захисника, той помиляється, його пресують, та забивається гол. Приклад Мексика-ПАР, Шотландія-Бразилія. Щиро дякую. 
    #1089949
    Днепровец
    Вчора, 22:57
    #1089949
    Днепровец
    Вчора, 22:57
    XoMaDP (#1089947) >>>
    Вибір між Швецію або Кот-д'Івуаром у 1/16, а потім між Німеччиною і Бразилією у 1/8. Видно, порахували, що краще бути свіжими і мати маленький шанс перемогти Францію, ніж гарантовано несвіжими і мати трохи більший шанс перемогти)
    #1089948
    С
    Сергей
    Вчора, 22:53
    #1089948
    С
    Сергей
    Вчора, 22:53
    Днепровец (#1089946) >>> 
    Головний тренер норвежців "попереджав", слово стримав
    https://ua.tribuna.com/amp/football/1000000354180-stole-solbakken-zbirna-norvehiyi-vnese-nyzku-zmin-pered-/
    Підгледив на просторах інтернету, таке вже не пам'ятаю, виявляється на минулому ЧС жодна команда не виграла усі 3 матчі у групі, це до розмови також про 48 команд
    #1089947
    XoMaDP
    Вчора, 22:37
    #1089947
    XoMaDP
    Вчора, 22:37
    Днепровец (#1089946) >>> Дивне рішення, якби змогли виграти у Французів(хоч й мало шансів), грали б проти 3 місця груп, і далі ще Німеччина - теж солодка булочка )
Присутні 18 користувачів та 48 гостей:
0лег, AlexDnepr, Andrej22, andrew, D.O.P., Днепровец, kossstil909090, mikle, nedved, Perdomanoz, Proximys, Suzuki, t.l.a.1900, Погляд, МАМ, Соверен, Остап Задунайский, Ярослав
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція