Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1090000
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:06
    #1090000
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 11:06
    Останній ігровий день, дав всім змогу розслабитися та порахувати всім всі теорії змов!))))
    І це  підтведжує ,що все у руці Божій. прости мене.
    Далі піде гра без дурнів,і новий формат дасть  16  додаткових вистав та доходів, тим хто це все влаштував .  
    П.с. Трамп точно у захваті ! ( та передає вітання лесеньку)    )))
    Сьогодні, 10:12
    #1089999
    LIS
    Сьогодні, 10:12
    США не готові до такої війни, яка точиться між Україною та росією, — Говард Баффет, філантроп та бізнесмен, син мільярдера Воррена Баффета.

    В інтерв'ю "Суспільному" Говард Баффет вкотре наголосив: результат війни росії проти України вплине не лише на українців та європейців. Мова про вплив на наступні покоління в усьому світі. У цьому контексті він досить критично оцінює готовність власної країни — США — до протидії сучасним безпековим загрозам.

    “Ми не готові протистояти загрозі безпілотників, яка виникла, і ми маємо вчитися цього в України”, — вважає він.

    На думку Баффета, його країна також мала б долучитися до надання Україні безпекових гарантій після завершення війни.

    “Українці мають знати, що не лише ми, а й багато інших людей підтримують Україну. Більшість американського народу її підтримує. Ми маємо політичну ситуацію, яка дає дещо інші результати, але американці розуміють: росія — наш ворог. Вони розуміють, що Україна бореться за свою свободу та демократію, як ми це робили 250 років тому”, — підсумовує бізнесмен.

    Він переконаний, що після відбудови Україна має шанси стати однією з провідних країн Європи та збагатити її своїми інноваціями й досвідом. Нині Баффет-молодший, за його словами, інвестує в мир в Україні.

    “Це не благодійна діяльність. Це може мати такий вигляд, але правда в тому, що ми інвестуємо в майбутнє України”, — наголошує меценат.

    ℹ️ Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, Баффет-молодший 26 разів їздив на прифронтові території України, ховався від обстрілів і навіть похрестив тут дитину.
    Його фонд надав Україні понад 1,3 мільярда доларів допомоги та став найбільшим приватним інвестором України, перевершивши за обсягом внесків у її відновлення навіть деякі країни ЄС.



    🚀Приєднатися до ZN.UA
    Сьогодні, 10:09
    #1089998
    LIS
    Сьогодні, 10:09
    Коли темою займаються такі уєбани, якими б вченими вони б набули, ні до чого хорошого це не приведе. Валить таких треба, то не вчений то уєбан.
    Ризик загибелі людства заради розвитку ШІ назвали «прийнятною ціною»

    Професор Стенфорда Чед Джонс, який нині працює в Anthropic, опублікував модель, у якій дійшов висновку: гонку за суперштучним інтелектом варто продовжувати навіть за умови приблизно 33% ризику катастрофічного сценарію.

    Його логіка така: в одному випадку з трьох людство зазнає катастрофи, але в двох інших ШІ нібито здатен підвищити рівень життя приблизно у 55 разів. З математичної точки зору він називає такий компроміс «оптимальним».

    У соцмережах ця позиція викликала хвилю критики: користувачі обурюються, що можливий апокаліпсис взагалі опинився на одній шальці терезів із технологічним прогресом.
    Сьогодні, 10:06
    #1089997
    LIS
    Сьогодні, 10:06
    mikle (#1089996) >>> 
    Ну так равновесно ответить то и ума нехватает, да и в принципе не как. Они ж ещё в начале войны расхуярили все  НПЗ, и з которых рабочим был только один.
    #1089996
    M
    mikle
    Сьогодні, 09:28
    #1089996
    M
    mikle
    Сьогодні, 09:28
    Кстати, смотрю на пидорскую тактику- стали бить на по АЗС. Типа если у хохлов не будет заправок, то и бензина тоже. Серьезно ?
    #1089995
    Perdomanoz
    Сьогодні, 09:27
    #1089995
    Perdomanoz
    Сьогодні, 09:27
    Верблюды идут на север. А Іран йде на хер, аятоли живуть в сусідньому під'їзді.
    #1089994
    Соверен
    Сьогодні, 09:11
    #1089994
    Соверен
    Сьогодні, 09:11
    💥 Якщо і є щось стабільне у цьому світі, так це палаючий НПЗ у Слав'янську-на-Кубані. Вкотре
    Читати далі
    🔥Двіжуха  триває👍 Палива не буде, звідси дуже багато бензину йде до Криму..
    #1089993
    МАМ
    Сьогодні, 09:10
    #1089993
    МАМ
    Сьогодні, 09:10
    Передивляюсь наразі матч Конго -Узбєкістан. Походу, іранські фанати ще в цьому матчі отримали ну дуже негативні емоції - узбєкі вигравали до 68 хвилини, що більш ніж влаштовувало персів. А далі почались для них важкі хвилини)))
    #1089992
    МАМ
    Сьогодні, 08:49
    #1089992
    МАМ
    Сьогодні, 08:49

    Vovan (#1089991) >>> 
    Та ну)) не вірю, що навмисно - австрійці просто могли не встигнути зрівняти рахунок. Якби Каладжич банально не влучив би в ворота, суддя б свистнув о закінченні матча. Марез явно хотів, щоб Алжир вийграв
    Але після голу, всі інші гравці Алжира просто "розступалися", намагаючись допомогти австрійцям зрівняти рахунок
    #1089991
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:42
    #1089991
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:42
    МАМ (#1089989) >>> вони катали м'яч майже 10 хвилин, а за хвилину до кінця компенсованого часу загострили проникаючим пасом під гол, таке враження, що навмисно.
    #1089990
    Днепровец
    Сьогодні, 08:38
    #1089990
    Днепровец
    Сьогодні, 08:38
    МАМ (#1089989) >>> 
    А Австрія знову виграє друге місце у останньому турі і отримує сильнішого суперника, ніж третє місце, якому не вигідно було обходити Австрію. Десь я це вже бачив))
    #1089989
    МАМ
    Сьогодні, 08:34
    #1089989
    МАМ
    Сьогодні, 08:34
    Днепровец (#1089987) >>> 
    Просто цікаво, Марез , що, був "я не в кургсе"?)   Чи просто йому в дитинстві за ЧС-1982 дідусь багато розповідав?)) 

    P.S. Хто не знає, в 1982 році матч Австрія-Західна Німечина, проходив після гри Алжира, і ті просто "розписали" потрібний обом результат, і  залишили Алжир за бортом. Після чого останні матчі в группі почали гратися одночасно на всіх турнірах

    Сьогодні, 08:29
    #1089988
    LIS
    Сьогодні, 08:29
    У Ярославлі знову під ударом опинився НПЗ «Славнефть-ЯНОС», який переробляє 15 млн тонн нафти на рік.
    У т.о. Криму атакували Сакську ТЕЦ, яка є основним виробником теплової енергії у Саках . 
    #1089987
    Днепровец
    Сьогодні, 08:20
    #1089987
    Днепровец
    Сьогодні, 08:20
    Виглядає, як чудовий матч між Алжиром і Австрією. Шкода, що ніхто не повірить, що вони не були у змові.
    Сьогодні, 08:20
    #1089986
    LIS
    Сьогодні, 08:20
    🔥А на Кубани знатно прилетело по Славянскому НПЗ, который является основным поставщиком горючего в Крым
    Шлейф дыма протянулся более чем на 100 километров, сообщает мониторинговая группа "Крымского ветра" со ссылкой на данные спутниковой съемки.

    Вероятно поражены также ряд других объектов - тепловые сигнатуры отмечаются на аэродроме Славянска-на-Кубани, объектах местной нефтедобычи, нефтебазе и электроподстанции в станице Полтавская.
    Сьогодні, 08:18
    #1089985
    LIS
    Сьогодні, 08:18


    Кабо-Верде в плей-оф з другого місця. Жесть
    Ще Кюрасау там не вистачає...
    #1089984
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:08
    #1089984
    V
    Vovan
    Сьогодні, 08:08
    МАМ (#1089983) >>> сам прикол, там і суддя був у змові. Марез забив і він міг свистіти. А нє, чекав поки австріяки заб'ють, переграли майже дві хвилини.
    А ще. Алжирці після голу йшли і шушукались між собою, "що будемо робити?"
    #1089983
    МАМ
    Сьогодні, 07:50
    #1089983
    МАМ
    Сьогодні, 07:50
    Цікаво, в Ірані багато вболівальників інфаркт отримали? Кінцівка матча Авсрія-Алжир для них була ну дуже спекотна)))
    Хоча для австрійців також))
    #1089982
    МАМ
    Сьогодні, 07:43
    #1089982
    МАМ
    Сьогодні, 07:43
    Vovan (#1089981) >>> 
    як що?ФІФА треба терміново  розширювати фінальний турнір до 64 команд, щоб в плей-офф не проходили треті місця, і тоді такого цирку не буде

    UPD. Жарт, звісно)

    #1089981
    V
    Vovan
    Сьогодні, 06:58
    #1089981
    V
    Vovan
    Сьогодні, 06:58
    Цирк.
    З регламентом на чемпіонаті світу, принаймні на груповий етап, потрібно щось робити.
Присутні 18 користувачів та 49 гостей:
AlexDnepr, andrew, Oro, D.O.P., Dnepr1, GAOdp, LIS, mastervovik, mikle, nedved, Proximys, Suzuki, Вован, Max31, МАМ, Перегар Перегарыч, Соверен, Остап Задунайский
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція