Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089769
    M
    mikle
    Сьогодні, 06:23
    #1089769
    M
    mikle
    Сьогодні, 06:23
    Locki (#1089767) >>> навіть не хочу це коментувати, вважай що я злився)))

    в тим часом moskaw never sleep (c)

    Сьогодні, 00:25
    #1089768
    LIS
    Сьогодні, 00:25
    А взагалі цікаво дівки пляшуть.
    Спочатку породили приблуду, щоб типу легше жилося. 
    А тепер жахаються результатів приблуди
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    #1089767
    Locki
    Вчора, 23:36
    mikle (#1089766) >>> 
    Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    #1089766
    M
    mikle
    Вчора, 23:29
    Locki (#1089764) >>> Банальный блокиратор на количество неудачных попыток оболомает ИИ и не только. Нет, ну можно с первого раза угодать, но это маловероятно.
    Вчора, 23:20
    #1089765
    LIS
    Вчора, 23:20
    Perdomanoz (#1089760) >>> 
    Наведені факти по Навроцькому  не відповідають дійсності?
    Чи кінці ресурсу ведуть на русню?
    Ні
    Тому мені абсолютно похер хто автор.
    Я зараз не зрозумів, тобі скучно і треба до чогось достьобатися?
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    #1089764
    Locki
    Вчора, 23:04
    bulpi (#1089762) >>> 
    Я постійно маю справу з паролями користувачів... Коли  користувач John Lennon для захисту свого банковського акаунта обирає пароль j1O2h3N4l5E6n7N8o9N_! це практично 99% гарантія того, що хакер на Неквантовому  компі його не зламає. Але ШІ підбирає його дуже швидко. Тому твоя думка абсолютно не враховує реалії стосовно рівня захисту систем того ж Пентагона.

    P. S. Подивись як в фільмах суперагенти набирають паролі на компах спецслужб - у більшості випадків там від 6 до 8 зірочок... А більшість наших пенсіонерів на паролі до Приват24 ставлять дуже прості паролі...
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    #1089763
    Кот с бухлишком
    Вчора, 23:00
    bulpi (#1089762) >>> поки ще
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    #1089762
    B
    bulpi
    Вчора, 22:58
    Locki (#1089761) >>> Фейк. ШІ чи не ШІ, стійкість алгоритмів шифрування не залежіть від того, хто (що) їх ломає. Тут допоможе тількі достатньо міцний квантовий компьютер, але його ще немає
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    #1089761
    Locki
    Вчора, 21:30
    Стосовно ШІ Claude Mytho дуже мало інформації у відкритому доступі... У кого є доступ, почитайте тут. Якщо це не фейк, то багатьом корпораціям в різних сферах життя доведеться коригувати плани на майбутнє - не дуже оптимістична ситуація...
    Коротко:
    ШІ-модель Claude Mythos за лічені години зламала майже всі секретні системи США.  Саме через це всередині червня Вашингтон змусив розробників заблокувати доступ до своїх моделей всім іноземцям через загрозу нацбезпеці. Директива експортного контролю США виявилася настільки жорсткою, що під блокування потрапили навіть найближчі партнери з альянсу Five Eyes (Британія, Австралія, Канада, Нова Зеландія). Anthropic була змушена повністю вимкнути моделі Mythos 5 та Fable 5 для всіх іноземців на невизначений час.


    P. S. До речі, в цю п'ятницю один з закордонних банків для корпоративних клієнтів надіслав оновлені вимоги до складності паролів (не менше 16 символів і не менше двох символів кожного виду - великі літери, маленькі літери, цифри та спецсимволи, ніяких слів). Якщо це пов'язано, то, імхо, не дуже допоможе - потрібно 116 символів ставити)))... І взагалі, з безпекою у сфері IT все може дуже швидко стати дуже погано...
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    #1089760
    Perdomanoz
    Вчора, 20:25
    LIS (#1089759) >>> 
    Я ж не силь на анонімний тг канал просив.
    А хто автор того, що ти викладаєш.
    Чи ти взагалі не перевіряш джерела.
    Сподобалось - сюди. Так в тебе працює?
    ["https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658","

    ","https:\/\/t.me\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>","https","\/resurgammmm\/4658<\/p><\/body>"]

    Вчора, 20:07
    #1089759
    LIS
    Вчора, 20:07
    Ну ж блядіна кацапська 
    Не інакше як завербоване чмо
    Президент Польщі Навроцький тепер вимагає заборонити на території своє країни бандерівську, як він каже, символіку, до якої він відніс і гасло "Слава Україні - Героям Слава".

    Замість того, щоб загасити це полум'я ворожнечі, президент Польщі вирішив продовжити свою проросійську риторику. Москва аплодує стоячи.

    Між іншим, вже й окремі польські політики відмовляються від орденів та нагород в солідарність з Україною.


    Perdomanoz (#1089758) >>> 
    https://t.me/resurgammmm/4658
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    #1089758
    Perdomanoz
    Вчора, 19:55
    LIS (#1089743) >>> 
    Хто автор? Сильний текст.
    Вчора, 17:42
    #1089757
    LIS
    Вчора, 17:42
    Locki (#1089755) >>> 
    Коваленко написав що сім було на початок року.
    Два залізничних "соавянін" та "авангард", які вбиті вже та п'ять автомобільних.
    Три з них вразили стогодні
    Залишилося два на ходу.

    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16
    #1089756
    Соверен
    Вчора, 17:16

    ⚡️🏃‍♀️ Ярослава Магучіх - переможниця турніру золотої серії світового континентального легкоатлетичного туру в Нідерландах 

    👌 В не особливо конкурентних змаганнях зі стрибків у висоту Ярослава починала з 1,91 м, підкоривши їх з другої спроби. Третім став успішний стрибок на цій позначці ще лише для однієї легкоатлетки - Даксі Аделіни Брісон з Куби. 1,94 м кубинці не підкорились, натомість друга спроба Магучіх була вдалою.

    🥇 Тож із цим результатом українка виграла змагання. Далі Ярослава як переможниця замовила 2 м, втім у жодній із трьох спроб планка не встояла.  

    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    #1089755
    Locki
    Вчора, 16:44
    LIS (#1089752) >>> 
    Лєвін пише про 7 паромів...
    ...количество паромов, осуществлявших поставки в Крым, по состоянию на вчера равнялось семи...
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    #1089754
    Perdomanoz
    Вчора, 16:43
    Ібра і Анрі розважаються в прямому етері.
    Посилання
    А тим часом в норвезькому парламенті вчать рух вікінгів. Це точно буде фішка цього ЧМ.
    .Посилання
    Вчора, 15:52
    #1089753
    LIS
    Вчора, 15:52
    Нашим літунам респект і уважуха.
    Ми цей, єб*шим мости кабачками на декількох напрямках, добре так, є жертви серед п*дарів 😈



    Якщо хтось думає, що такі місії даються нашим бійцям легко - у мене для вас новини з реальності.

    На фото показано те, у що я особисто ніколи не вірив, бо висидіти повну заправку, точніше відвоювати до крайнього кілограму і все ж успішно закинути кабака, а головне дотягнути домів справа не для слабких духом.

    Це фото це не про техніку. Це про характер, витримку та наполегливість 🫡


    Вчора, 15:34
    #1089752
    LIS
    Вчора, 15:34
    МАМ (#1089751) >>> 
    На рахунок четвертого - то наче грецький танкер з паливом.
    Інформації про наявність четвертого парому на цій переправі я не бачив. Але все що горить у кацапів то нам добре. Хай горить, хоч четвертий, хоч п'ятий ...
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    #1089751
    МАМ
    Вчора, 15:28
    LIS (#1089748) >>> 
    Шрайк в наступному повідомленні в свойому ТК  вже четвертий паром побачив))

    Locki (#1089749) >>> 
    Рік до виборів?  Та передвиборну компанію потрібно було починати вже вчора!)
    Вчора, 15:19
    #1089750
    LIS
    Вчора, 15:19
    МАМ (#1089746) >>> 
    Locki (#1089749) >>> 
    Тут розкладка непогана, чому цю всю хуйню Навроцький зараз затіяв LIS (#1089743) >>> 
    Він постійно педалював тему ексгумації в місцях можливого поховання жертв Волинських подій, де за його твердження спочатку було десятки тисяч жертв а тепер сотні тисяч.
    Наши почали давати дозволи з осені 2025 року.
    Ексгумація показала що не те що десятків тисяч жертв немає, навіть просто сотень немає, а більшість похованих українці, а в половині мість так зовсім ніяких поховань немає.
    Тобто почало випливати що Навроцький брехун, маніпулятор і будучі в Інституті національній пам'яті витратив великі кошти в євро невідомо на що
Присутні 6 користувачів та 25 гостей:
[M.D.], 0лег, Oro, D.O.P., galexy, Proximys