Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089942
    Соверен
    Сьогодні, 15:55
    #1089942
    Соверен
    Сьогодні, 15:55

    Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
    Усі були в полоні ще з 2022 року.

    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Сьогодні, 13:40
    #1089941
    S
    SergeantDnepr
    Сьогодні, 13:40
    AlexDnepr (#1089940) >>> 
    Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
    И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Сьогодні, 13:14
    #1089940
    A
    AlexDnepr
    Сьогодні, 13:14
    Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
    Сьогодні, 12:33
    #1089939
    LIS
    Сьогодні, 12:33
    Locki (#1089938) >>> 
    Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
    Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
    Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
    А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
    Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
    Спостерігаємо.
    #1089938
    Locki
    Сьогодні, 11:49
    #1089938
    Locki
    Сьогодні, 11:49
    LIS (#1089879) >>> 
    Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
    Сьогодні, 10:06
    #1089937
    LIS
    Сьогодні, 10:06
    сахар (#1089936) >>> 
    Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
    Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
    Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
    #1089936
    С
    сахар
    Сьогодні, 09:31
    #1089936
    С
    сахар
    Сьогодні, 09:31
    LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
    Сьогодні, 08:43
    #1089935
    LIS
    Сьогодні, 08:43
    🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

    👉 Детальніше читайте тут
     Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
    Сьогодні, 07:39
    #1089934
    LIS
    Сьогодні, 07:39
    LIS (#1089927) >>> 
    Таки ахуєть-чемпіонат.
    ПАР при ніякій грі в плей-офф.
    І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

    #1089933
    D
    dushik
    Сьогодні, 06:54
    #1089933
    D
    dushik
    Сьогодні, 06:54
    dushik (#1089932) >>> хоча ні. Пиши. Вийшло до фарту. На диво було тихо. 
    #1089932
    D
    dushik
    Сьогодні, 02:43
    #1089932
    D
    dushik
    Сьогодні, 02:43
    LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
    #1089931
    Днепровец
    Сьогодні, 02:16
    #1089931
    Днепровец
    Сьогодні, 02:16
    Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
    #1089930
    Днепровец
    Сьогодні, 01:04
    #1089930
    Днепровец
    Сьогодні, 01:04
    Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 01:04
    #1089929
    A
    AlexDeadLine
    Сьогодні, 01:04
    Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
    #1089928
    Justas
    Сьогодні, 01:00
    #1089928
    Justas
    Сьогодні, 01:00
    LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
    Вчора, 23:23
    #1089927
    LIS
    Вчора, 23:23
    Взагалі ахуєть-чеипіонат.
    Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
    Вчора, 22:21
    #1089926
    LIS
    Вчора, 22:21
    🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

    Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

    Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

    Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
    #1089925
    МАМ
    Вчора, 21:43
    #1089925
    МАМ
    Вчора, 21:43
    AlexDeadLine (#1089923) >>> 
    бухаєш?
    Вчора, 21:28
    #1089924
    LIS
    Вчора, 21:28
    Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
    Станом на зараз маємо 100% збиття.
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 20:26
    #1089923
    A
    AlexDeadLine
    Вчора, 20:26
    МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
Присутні 17 користувачів та 54 гостей:
0лег, ALEGator82, AlexDnepr, Andrej22, andrew, Oro, bulpi, D.O.P., dandnipro, dushik, LANcaster, mikle, nedved, Pronin, Toha_FCDD_02, XoMaDP, Соверен
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція