"Николаевский Ванек"
херовое утро для ПС сегодня
1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду
1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно
не проснулись видимо, чи шо
давно таких проёбов не было конечно
ну тут хоть без человеческих потерь
но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить
ВТРАЧЕНО МіГ-29, ПІЛОТ КАТАПУЛЬТУВАВСЯ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Повідомляємо, що уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України, який виконував бойове завдання на Полтавщині. Підтверджуємо втрату літака, однак український пілот успішно катапультувався, зв’язався з пошуково-рятувальною командою та оперативно був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
Причини та обставини з’ясовуються.
----------------------
Управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗС України
LIS (#1089965) >>>
пісець...