Взагалі дивуюсь організаторам. Поставити два матчі європейців в ніч.
Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?
Соверен (#1089784) >>>
Карну справу на підара.
За посягання на територіальну цілісність
І приїхати на той форум треба
І задвинути промову. Звинуватити Навроцького в провокаціях і брехні, підтасовках історичних фактів, антиєвропейській діяльності і роботі на русню
Найняти адвокатів і від імені держави України подати до польського суду за розжигання міжнаціональної розні та прирівняння до нацистів.
Він точно хоче зірвати той форум і поставити на розтяжку Туска.
І точно агент бо настільки подебільному перти це просто піздос.
Боже...яке ж воно кончене Читати далі«Волинь - Польська територія» — тепер Навроцького понесло не тільки в політичні спори, а ще й в посягання на українські території, зазначає RFM24
Крім того, президент Польщі почав заперечувати, що позбавив Зеленського Ордену через антиукраїнські настрої та свої передвиборні «гонки».
Одна з несправедливих та брехливих цитат Навроцького до президента України:
«Всі поляки знають і розуміють, скільки зла принесли нашій країні, жінкам, дітям і всьому нашому народові українські націоналісти. Президент Зеленський помиляється».
Йому ще й території віддавай...🖕
Військове виробництво. Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини.
Про це оголосив Зеленський
Після отримання від США ліцензії на виробництво боєприпасів для Patriot німецька сторона вже розпочала їхнє виготовлення для України.
LIS (#1089779) >>> Там прикол ще у тому, що бажаючі виїхати з Криму скаржаться на неможливість цього. Здається, що мордор вирішив тримати там якомога більше людей у якості живого щита.
Графіки відключень, проблеми з водою, проблеми з бензином, землетруси, комендантська година. Апокаліпсис.
Я так розумію кацапчики довго чекали "каміння з неба" - все як хотіли, насувається...
P.S.
Підари ублюдошні. З-за них вже 12 років життя шкереберть.
Locki (#1089774) >>>
Соверен (#1089777) >>>
Вой стоїть що ще й на додачу дохуя кацапчиків передохли.
Як мінімум чотири прильоти
P.S.
Товсто натякають, що удар по воронежу та дубні вперше нанесено новими високоточними ракетами авіаційного базування.
Виходить ERAM вже в дії, вона ж AGM-188A.
З почином як то кажуть.
Если Иран после договора выйдет победителем, что на сегодняшний момент так выглядит: снятие санкций, 300ярдов на восстановление страны и тд, то это уже 4я война по сути проебанная штатами после Кореи, Вьетнама и Афганистана..
Стабильность признак мастерства, епт
Новым премьером, вероятно, станет экс-мэр Манчестера Энди Бёрнэм, который несколько дней назад избрался в парламент.
Пошук видає, що Енді Бернем займає тверду й безкомпромісну проукраїнську позицію, послідовно підтримуючи Україну як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні, поділяє двопартійний консенсус Лондона щодо підтримки Києва та виступає за продовження жорсткого курсу проти російської агресії.
Locki (#1089764) >>> Про паролі -- згоден, але я не про паролі. Випадковий достатньо великий пароль ШІ не зломає. А якщо у когось пароль не випадковий - тот порушує правила безпеки і сам собі ворог.
mikle (#1089766) >>>
Для того щоб дізнатись пароль до банківського акаунта більшості користувачів, достатньо отримати можливість подивитися його у браузері. В тому числі і віддалено. А для цього у тебе браузер спитає просто пароль від входу у вінду (і то не завжди)... Як ти думаєш, у скількох відсотків користувачів там буде 1234 або щось подібне? І в браузері немає блокіратора на кількість спроб введення пароля...
Один з них горловий. У нас є хтось з Норвегії. Завтра у вас вихідний за будь-яких розкладів?
З.І. Зі сторонніх вболівальників посеред ночі хто захоче подивитись Норвегія - Сенегал?