Причал
Кількість записів:
Cторінки:
    #1089176
    stereo
    Сьогодні, 13:31
    #1089176
    stereo
    Сьогодні, 13:31
    mastervovik (#1089175) >>> Будь ласка, можеш приклад якийсь. А краще пару. Бо зміни разючі, це як пруф у Lis))) Ну типу, у всіх виключають/ли світло, а у нас - ні! Побудували 100500 тисяч парків і лікарен...
    Бо нещодавна заїзжав у Слобожанське через арку, і це якийсь локомотив у майбутнє)))
    #1089175
    mastervovik
    Сьогодні, 13:27
    #1089175
    mastervovik
    Сьогодні, 13:27
    stereo (#1089173) >>> Я не зню що в слобожанському, я в цілому про громаду. Після адміністративної реформи і приєднаня нашого,( і не тільке нашого) села до слобожанської громади, зміни разючі. 
    #1089174
    mastervovik
    Сьогодні, 13:24
    #1089174
    mastervovik
    Сьогодні, 13:24
    LIS (#1089171) >>> ти їбанько)
    #1089173
    stereo
    Сьогодні, 13:23
    #1089173
    stereo
    Сьогодні, 13:23
    mastervovik (#1089169) >>> До речі. Бюджет у вас 1,5 лярда. Це як бюджет окремого Павлограда. Просто питання. На що ваше керівництво витрачає кошти? Може побудувало сховища біля кожного будинку? Чи свою систему ПВО? От що у Слобожанському такого, що дозволяє тобі бикувати на Ліса/Філатова?
    #1089172
    Perdomanoz
    Сьогодні, 13:17
    #1089172
    Perdomanoz
    Сьогодні, 13:17
    LIS (#1089170) >>> 
    Я трохи про Слобожанське знаю.
    Збиралась свого часу громада і вирішила - нах те Дніпро. Буде такий самий срач і безлад. 
    Ти з'їзди в Слобожанське. Особливо кидається у вічі різниця в доглянутості інфраструктури просто через одну вулицю - березинську.
    Тож чому Слобожанське повинно до Дніпра приєднуватись. Хоч один аргумент.
    Сьогодні, 12:52
    #1089171
    LIS
    Сьогодні, 12:52
    mastervovik (#1089168) >>> 
    Та пішов нахуй.
    Вас блять утримують за міський та обласний кошт, всі базові комунальні потреби
    Сьогодні, 12:51
    #1089170
    LIS
    Сьогодні, 12:51
    Suzuki (#1089161) >>> 
    LIS (#1089164) >>> 
    Я взагалі нп розумію цього адміністративно-територіального піздеца що виробляють у нас в країні.
    Значить райони укрупняють, а тут виділяють адміністративну одиницю, яка в багатьох питання не взмозі функціонувати без м.Дніпро і в цьому немає ніякого здравого адміністративно-тезнічно- територіально-фінансового глузду. Крім особистого фінансового інтересу кола осіб причетних до схеми.
    Я розумію ліквідацію Томаківського району і приєднання до Нікопольського. Всю дорогу, навіть в радянські часи, він був дотаційний, до нового райцентру за радіальним принципом з давніх часів пряма транспортна доступність протягом години на автобусі по трьом транспортним напрямкам, трохи довше залізницею з третини старого району 
    Зрозуміла ліквідація Юріївського району що був створений штучно при Паші Лазаренко. Теж все життя дотаційний.
    Не розумію ліквідацію Магдалинівського району з приєднанням до Самарського (колишній  Новомосковського) району.
    Новий райцентр не доступний прямо транспортно для всього Магдалинівського району, тільки через Дніпро, на відміну від прямої транспортної доступності Магдалинівки для всього колишнього району.
    Магдалинівський район і більше теріторіально і по чисельності населення, ніж Самарський.
    Магдалинівський район ніколи не був дотаційний.
    З-за прямої  транспортної не доступності нового райцентру в минулому збережені всі органи крім райради та райвиконкому.ґ збережені в Магдалинівці, навіть районна лікарня, причому на як філія Новомосковського районної,  а як лікарня об'єднання територіальних громад Магдалинівського регіону
    Який йобаний сенс в такому поділі?

    #1089169
    mastervovik
    Сьогодні, 12:42
    #1089169
    mastervovik
    Сьогодні, 12:42
    До речі до нас в село, сьогодні три шагеда прилетіло, вперше за 4 роки війни... Правда всі упали на міжподвірьях на голу землю, можна сказать - отделались легким испугом для первого раза.
    #1089168
    mastervovik
    Сьогодні, 12:40
    #1089168
    mastervovik
    Сьогодні, 12:40
    LIS (#1089164) >>> сам ты уйобок... Я тобі як мешканець слобожанської громади кажу.
    #1089167
    mastervovik
    Сьогодні, 12:36
    #1089167
    mastervovik
    Сьогодні, 12:36
    Perdomanoz (#1089165) >>> Ну по составу найк явно больше вложился))
    Они конечно на пару йобнулись, сколько бабала вкинуть, шоб было "круче чем у соседа"... В этот раз у найка хуй явно больше))
    #1089166
    S
    Stam
    Сьогодні, 12:09
    #1089166
    S
    Stam
    Сьогодні, 12:09
    В Батуми завершился женский чемпионат Европы по шахматам. Чемпионкой стала 15-летняя украинка Анастасия Гнатышин.Она стал чемпионкой Европы ровно за неделю до 16-летия.
    Анастасия Гнатышин - четвертая украинка, ставшая чемпионкой Европы по шахматам.В 11 партиях она набрала 9 очков.
    Второе место заняла испанка Сабрина Вега, третье - Ольга Баделько, белоруска. представляющая Австрию.
    #1089165
    Perdomanoz
    Сьогодні, 11:45
    #1089165
    Perdomanoz
    Сьогодні, 11:45
    Я нещодавно викладав рекламу Найк до ЧС, зараз для порівняння реклама Адідас.
    Викладаю в перекладі. Тому що в оригіналі вони розмовляють настільки швидко, що хуй зрозумієш про що мова. Затягнули таку кількість легенд і зняли убоге ніщо - це вже моя думка.
    Посилання
    Для порівняння, щоб не шукали, реклама Найк.
    Посилання
    Сьогодні, 11:44
    #1089164
    LIS
    Сьогодні, 11:44
    Suzuki (#1089161) >>> 
    Хто уйобок блять?
    Уйобки, керівники, та долбодятли, населення, в Слобожансько-Ювілейному
    Незрозумілим чином контролюються околишні землі сільгосппризначення без зміни цільового призначення. А також землі аеродром Підгороднє, що є власністю МО.
    На них розмістили об'єкти високої пожежної небезпеки. Склади АТБ, Депо Нової Пошти, Епіцентр і не тільки.
    Пожежних басейнів, прудів чи інших відповідних ємностей немає, магістральних пожежних гідрантів немає. Два тільки на території самого Слобожансько-Ювілейного біля райради.
    Власних комунальних систем водоподачі і водовідведення немає а що є на баланс приймати ніхто не хоче і не збирається, теж саме з енергетичними мережами.
    З прибиральної техніки одна одиниця, мусоровози 2 одиниці.
    Пожежне депо будувати не хочуть і не збираються. Просто не дають на це землю. А воно повинно бути як на самому Слобожансько-Юбілейному так і в Золотих ключах, не добровільні 2 команди на папері, а два депо з 4 екіпажами і одною АЛ-40 в кожному. 
    Добряча така годівниця районного пошибу.
    На початок пожеж на складах АТБ і на НП хочаб добровільні пожежні команди мали прибути першими(а їх немає), а не пожежні команди з Дніпра.
    Ви прибирайте, ремонтуйте, забезпечуйте комунальне функціонування, дайте маршрутки як в частину міста Дніпро, а не як в район як в Підгороднє, і десяток петицій якогось хуя до Філатова та глави ОВА з вимогою щоб хуйовий Філатова провів тролейбус в Слобожансько-Ювілейний рай, депо ж типу в півкілометра. Тільки дольвої участі ні-ні, то Дніпро зобов'язано чомусь...
    Та ще багато чого цікавого.
    Коли великі і не дуже, в т.ч. торгівельні компанії 99% заробляють на території міста а податки плятять в раю за 500м від адміністративного кордону точки заробітку.
    Так що не треба....
    #1089163
    Соверен
    Сьогодні, 10:53
    #1089163
    Соверен
    Сьогодні, 10:53

     Прямо зараз понад 400 БпЛА атакують рф: портове місто Кронштадт у Санкт-Петербурзі закрито на в'їзд і виїзд, — росЗМІ.

    #1089162
    Соверен
    Сьогодні, 10:52
    #1089162
    Соверен
    Сьогодні, 10:52
    Гарно сьогодні попрацювали наші пташки:
    💥Після атаки дронів почалася детонація на 15-му арсеналі ВМФ рф у Ленінградській області
    За даними росЗМІ, вибухи лунають у районі Великої Іжори, де розташований арсенал військово-морського флоту русні
    🔥Палає НПЗ і в далекій російській Тюмені
    💥 Продовжуємо працювати по санкціям для сосії. Атакована нафтобаза в сосійському Усть-Лабінську.
    🔥 Палає одразу в кількох місцях: росію цієї ночі масовано атакували дрони — вибухи лунали в санкт-петербурзі та кронштадті, у Краснодарському краї знищено нафтобазу, — сосЗМІ
    #1089161
    Suzuki
    Сьогодні, 10:26
    #1089161
    Suzuki
    Сьогодні, 10:26
    Филатов и Слобожанское, война миров, сука какой он уебок
    Вчора, 23:39
    #1089160
    LIS
    Вчора, 23:39
    Вчора, 23:31
    #1089159
    LIS
    Вчора, 23:31
    Соверен (#1089157) >>> 
    З чотирьох загиблих два лейтенанта поліції 2002 та 2005 років народження
    #1089158
    С
    сахар
    Вчора, 22:38
    #1089158
    С
    сахар
    Вчора, 22:38
    Нормальок так пішло.
    #1089157
    Соверен
    Вчора, 21:58
    #1089157
    Соверен
    Вчора, 21:58
    LIS (#1089156) >>> підр...
    Читати далі
    Керівник громади євангельських християн-баптистів із села Підстепне, — ЗМІ.
    Підр зараз у реанімації, біля нього чергує поліція.

Присутні 18 користувачів та 51 гостей:
0лег, ALEGator82, AlexDnepr, andrew, BCC, D.O.P., GAOdp, mastervovik, mikle, nedved, Proximys, ROSL_79, stereo, t.l.a.1900, Погляд, Кот с бухлишком, ОМ27, Соверен
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція