Пошук

#1089677
=
=pilgrimage=
20.06.2026 10:10
#1089677
=
=pilgrimage=
20.06.2026 10:10
leksks (#1089670) >>> При всём уважении к простым полякам, но Польша стала тем, кем она есть сейчас, во многом потому, что у нас изначально сидели, в основном, казнокрады, подпитываемые из рф, тормозящие развитие Украины. Поэтому Польша за четверть века, помимо того, что с умом подошла к делу, так ещё и воспользовалась инвестициями, которые, при нашем нормальном развитии, пришлось бы делить с нами. И неизвестно ещё в какой пропорции. А теперь не просто агросектор пойдёт по пизде - влияние в регионе зашаталось.
#1089676
Соверен
20.06.2026 08:48
#1089676
Соверен
20.06.2026 08:48
Ну все, почався зорепад.
⚡Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким його нагородив президент Польщі

Керівник ОП повідомив про це після рішення Кароля Навроцького позбавити президента України Зеленського ордена Білого Орла.

Буданов назвав цей крок польського лідера «недружнім актом щодо українського народу» та наголосив, що він стане подарунком для Росії, яка використає ситуацію проти обох держав.
#1089675
Lincoln
20.06.2026 07:22
#1089675
Lincoln
20.06.2026 07:22
МАМ (#1089673) >>> 
Щоб ніхто не міг Вінісіуса назвати тим ким він і є... Маразм ще той
#1089673
МАМ
20.06.2026 07:12
#1089673
МАМ
20.06.2026 07:12
Як вам нові правила? Прикрив рота рукою коли розмовляєш - отримай червону картку!)
19.06.2026 23:53
#1089671
Oss
19.06.2026 23:53
Темп піздець! Що вони хавають?!
#1089670
L
leksks
19.06.2026 23:50
#1089670
L
leksks
19.06.2026 23:50
Просто их дико напрягает, что когда Украина вступит в ЕС, то будет звиздец их агросектору. Да и внутренних проблем накопилось. А на кого ещё переключить негатив?
#1089669
=
=pilgrimage=
19.06.2026 23:27
#1089669
=
=pilgrimage=
19.06.2026 23:27
Туск стучит кулачонком, требуя для Польши приставной стульчик на переговорах с рф. Пусть нахуй идут полным пшековским составом.
#1089668
Кот с бухлишком
19.06.2026 23:19
#1089668
Кот с бухлишком
19.06.2026 23:19
Сука какая же пиздапротивная нация, отдавали нам хлам вместо него получали новое современное вооружение, а теперь еще рот открывают.
#1089667
Кот с бухлишком
19.06.2026 23:13
#1089667
Кот с бухлишком
19.06.2026 23:13
Что то поляки в край прихуели.
#1089666
Соверен
19.06.2026 22:49
#1089666
Соверен
19.06.2026 22:49
Гол зарахувалі
19.06.2026 22:47
#1089665
Oss
19.06.2026 22:47
Чистий гол. Комент на беткінзі - просто довбоьоб!
19.06.2026 22:35
#1089664
LIS
19.06.2026 22:35
А поки польська влада грається в "забери свій подарунок назад", історичні архіви Варшави передають Каролю окреме і дуже гаряче вітання. Бо якщо вища державна нагорода тепер відкликається за принципом миттєвої політичної образи, то вибірковість поляків просто вражає своїм цинізмом.

​Поки Володимира Зеленського викреслюють зі списків через нинішні суперечки, засновник італійського фашизму дуче Беніто Муссоліні, який отримав цей самий Орден Білого Орла ще 20 липня 1923 року, досі спокійно залишається його офіційним кавалером. За сто років ні в кого у Варшаві не здригнулася рука почистити реєстри від диктатора, який разом із Гітлером палив Європу.

Навіть більше, у цій же почесній компанії орденоносців донині формально перебувають лідер французьких колабораціоністів маршал Філіпп Петен і угорський диктатор Міклош Горті. Виходить юридичний сюрреалізм: тоталітарні монстри минулого століття польським "панам" і європейським цінностям ніяк не заважають - на них у канцелярії Навроцького просто нема часу чи правових процедур. А от вдарити ножем у спину лідера країни, яка прямо зараз стікає кров’ю і стримує російську навалу від походу на ту саму Польщу - це завдання першочергової державної ваги.

​От і маємо картину: Муссоліні - з орденом, путін - аплодує, поляки - зловтішаються у своєму шовінізмі, Кароль - з почуттям виконаного обов'язку підраховує політичні дивіденди....

19.06.2026 22:19
#1089663
LIS
19.06.2026 22:19
polak (#1089660) >>> 
Відверто
кацапщина, мад'ярщина та польщина вже відверто заїбали своїми фантомноми недоімперськими замашками.
19.06.2026 22:17
#1089662
LIS
19.06.2026 22:17
Соверен (#1089658) >>> 
polak (#1089660) >>> 
І ще в цей список треба додати відвертого зуйлосома Шрьодера
#1089661
Соверен
19.06.2026 22:14
#1089661
Соверен
19.06.2026 22:14
Очільник МЗС України Сибіга відмовився від Командорського хреста із зіркою Ордена "За заслуги перед Польщею" на тлі таких «безрозсудних дій».👍
#1089660
P
polak
19.06.2026 22:04
#1089660
P
polak
19.06.2026 22:04
LIS (#1089657) >>> Ці загравання перед виборами 27 року до добра не доведуть. Чомусь немає ніяких претензій до кацапів чи Німеччини, тільки УПА поперек горла .
#1089659
Соверен
19.06.2026 22:04
#1089659
Соверен
19.06.2026 22:04
https://t.me/nevzorovtv/34955
Зеленський дав Лукашенку тиждень для відведення від кордонів України техніки, яка коригує вогонь по українцям. "Інакше це зробимо ми", - заявив Зеленський👍
#1089658
Соверен
19.06.2026 21:56
#1089658
Соверен
19.06.2026 21:56
LIS (#1089657) >>> нехай (навроцький) засуне собі його в дупу...
19.06.2026 21:40
#1089657
LIS
19.06.2026 21:40
Навроцький просто підор, єбучій політикан.
Президент Польщі Кароль Навроцький позбавив Зеленського Ордена «Білого Орла».
Правда рішення не набуде чинності без підписа прем'єра.


Очільник МЗС України Сибіга відмовився від Командорського хреста із зіркою Ордена "За заслуги перед Польщею" на тлі таких «безрозсудних дій».
#1089656
Justas
19.06.2026 20:45
#1089656
Justas
19.06.2026 20:45
Еліна програла...
19.06.2026 15:25
#1089655
LIS
19.06.2026 15:25
Скажи ка дядя, ведь не даром, москва, спаленная Мядяром, пока их князь збежал к татарам, фламингам отдана...
19.06.2026 10:21
#1089653
LIS
19.06.2026 10:21
🇪🇺 Уперше лідери ЄС погодилися із пропозицією продовжити санкції проти Росії на 12 місяців, а не на 6, як було досі.

Зміна терміну стала можливою після поразки на виборах Віктора Орбана, який використовував регулярне продовження санкцій, щоб вимагати тих чи інших поступок.
19.06.2026 10:12
#1089651
LIS
19.06.2026 10:12
Тепер єбаніна -таймрлзкручу'ться на іранському треку. Нас не чіпають іто добре
🇺🇸🇮🇷Переговори між США та Іраном в Швейцарії, що були заплановані на сьогодні скасовано, — Reuters

Причина тому відміна поїздки з боку іранської делегації через триваючі бойові дії в Лівані. Після цього оголошення Венс також скасував свою поїздку.
["https:\/\/youtu.be\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb","

","https:\/\/youtu.be\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb<\/p><\/body>","https","\/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb<\/p><\/body>"]

#1089650
Perdomanoz
19.06.2026 02:54
#1089650
Perdomanoz
19.06.2026 02:54
Хіт сезону.
Зажечь огонь в москве.
Посилання
На репіті
Оригінал
https://youtu.be/-vK3v68zRfY?si=xZkjWdnY-_hHNcNb
#1089649
Perdomanoz
18.06.2026 20:43
#1089649
Perdomanoz
18.06.2026 20:43
Тим часом норвежці рвуть мережу зі своїм скандинавським минулим.
Посилання
Так шкода, що не довелось з ними особисто перетнутись.
#1089648
Justas
18.06.2026 20:34
#1089648
Justas
18.06.2026 20:34
Філіпинка прибрала рибакину 
Еліні трохи пощастило. Чи ні,х/з
#1089647
Justas
18.06.2026 20:24
#1089647
Justas
18.06.2026 20:24
LIS (#1089641) >>> матеріал є на Трибуні,почитай.
Просто,знаючи хто такий Сагіров,навіть не віриться, що він позивається проти Челсі.
18.06.2026 19:22
#1089643
LIS
18.06.2026 19:22
Борщика наварив на всю москву!
18.06.2026 19:17
#1089642
LIS
18.06.2026 19:17
А тим часом Чехія вже виграє у ПАР 1:0
18.06.2026 19:16
#1089641
LIS
18.06.2026 19:16
Соверен (#1089638) >>> 
Justas (#1089640) >>> 
Я вірно розумію
Один кізяк, Вадя Шаблій, вляпався в інший кізяк JJDS-Феміс Сагіров, а товарісч Мудрик єто лох, якого два кізяка хочуть розвести?
#1089640
Justas
18.06.2026 18:47
#1089640
Justas
18.06.2026 18:47
Соверен (#1089638) >>> враховуючи,хто такий Феміс сагіров, то треба поділити десь на 10😉
#1089639
Perdomanoz
18.06.2026 16:12
#1089639
Perdomanoz
18.06.2026 16:12
Відео з трибуни фанів норвежців.
В нарізках цього майже не було.
З.І. Блін, як це охуєнно виглядає.
Посилання

#1089638
Соверен
18.06.2026 15:37
#1089638
Соверен
18.06.2026 15:37
Перемудрив...
Читати далі
#1089637
Perdomanoz
18.06.2026 13:36
#1089637
Perdomanoz
18.06.2026 13:36
Ну якщо брати до уваги час і хто переспівав пісню шнура.
Бом-бом-бом. 

А це був Правий сектор в 2014.
Там і кліп охуєнний. Якось все інше не заходить.
З.І. Там ще трохи з кліпу добити потрібно. В 2014 це вважалось фантастикою.
Посилання

#1089636
K
kossstil909090
18.06.2026 12:41
#1089636
K
kossstil909090
18.06.2026 12:41
GAOdp (#1089634) >>> это все мелкая херня чтобы кого то из за сраного автобуса втягиваться в войну не тот масштаб провокации,лукашенко будет на жопе ровно сидеть даже наши одиночные дроны разьебут какие то хаты на границе,бо знает что будет транда им полная за неделю,мозырский нпз в 32 км от границы,а это 100% пиздарики,от арты и дронов не надо
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція