Пошук

#1089726
Кот с бухлишком
20.06.2026 21:10
#1089726
Кот с бухлишком
20.06.2026 21:10
LIS (#1089720) >>> 
Зеленський підтвердив, що українські дрони завдали удару по НПЗ в російській Тюмені. 

За його словами, дрони досягли Тюмені, подолавши понад 2000 кілометрів від кордону з Україною. Загалом після модернізації безпілотники FP здатні завдавати ударів на відстані 3000 кілометрів
#1089725
Кот с бухлишком
20.06.2026 21:09
#1089725
Кот с бухлишком
20.06.2026 21:09
Кажуть, Порошенко готовий передати Білого Орла в сліпий траст, а це фактично як відмовитись.
["https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002","

","https:\/\/t.me\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>","https","\/tgp_news\/111552?comment=2755002<\/p><\/body>"]

#1089724
Соверен
20.06.2026 21:03
#1089724
Соверен
20.06.2026 21:03
Все понеслося...
https://t.me/tgp_news/111552
Кур'єр "Нової Пошти" везе Орден Навроцькому.
А це взагалі 👍
https://t.me/tgp_news/111552?comment=2755002
20.06.2026 21:02
#1089723
LIS
20.06.2026 21:02
Locki (#1089702) >>> 
Причому Нептуном або AGM-188A(650+ км та БЧ 250 кг авіаційного базування, F-16 та Су-27) можем же дістать, бо вони  найвлучніший вироби на зараз.
От тіки питання по Цимлянській ГЕС. Там дамба вже давно в аварійному стані, ще нахрен прорве, весь південь рашки без води залишиться та Волго-Донська система без судоходності.
Питання про достатність кількості
#1089722
Locki
20.06.2026 20:55
#1089722
Locki
20.06.2026 20:55
LIS (#1089718) >>> 
По стану речей з математикою у нас згоден. Але "ниють" тому, що результати жахливі (а фактично там повна дупа, бо оцінки НМТ завищені щодо рівня знань), а через брак розумних людей в МОН ситуація буде тільки гірше у наступні роки. І рівень дітей кожного року нижче, бо вчитися бажають одиниці. Більшість робить вигляд.

Стосовно "гонки озброєнь" - ти ж розумієш, що ця гонка - між дітьми з рівними нормальними стартовими умовами (фізіологія + бажання + оточення). Якщо дитина не бажає вчитися - репетитор не допоможе. Якщо дитина не має розумових здібностей по предмету, репетитор допоможе лише в процесі навчання, але при правильно організованому екзамені з обмеженням часу на виконання + стрес + навантаження (купа предметів одразу та 4-8 годин з мінімальними перервами) результати будуть розподілятися згідно здібностей у кожній групі результатів. Репетитор допоможе підняти рівень з посереднього до нормального, але до видатних результатів - ніколи. А в Китаї екзамени дуже складні.
#1089721
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:51
#1089721
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:51
LIS (#1089720) >>> чекаємо))))
20.06.2026 20:50
#1089720
LIS
20.06.2026 20:50
Кот с бухлишком (#1089719) >>> 
Ага.
"Ямальмький хрест", ще рік тому - "чим і коли це буде"
І найжирніша точка, Омський НПЗ, "пиріг з родзинками" на 28 млн.т на рік. З дуже щільним розташуванням ємностей. Тушити будуть довго, точніше чекати вигоряння. В регіоні дефіцит піноутворювача, а третину особового складу рятувальників відправили в окопи.
#1089719
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:46
#1089719
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:46
LIS (#1089716) >>> так що НПЗ за Уралом треба чекати добрих дронів?)))
20.06.2026 20:45
#1089718
LIS
20.06.2026 20:45
Locki (#1089715) >>> 
Ти ж читав, суми за репітиторство, там вже ціла "гонка озброєнь".
А "культ знань" то є добре однозначно.
А в нас ниють про математику, що важко. Тре типу відмінити обов'яковість . Я вважаю це злочином.

#1089717
Соверен
20.06.2026 20:41
#1089717
Соверен
20.06.2026 20:41
Це піздець...🤣🤣🤣🤣
20.06.2026 20:40
#1089716
LIS
20.06.2026 20:40
AlexDeadLine (#1089700) >>> 
Якщо вірити останнім заявам на Євросаторі то FP-1 довели дальність до 2300 км з 1650 км, при тій же БЧ 100 кг, а FP-2 200 кг при дальності 350 км.
,
#1089715
Locki
20.06.2026 20:34
#1089715
Locki
20.06.2026 20:34
LIS (#1089712) >>> 
Сама організація екзаменів в Китаї просто зразок. Списати, чи використати смартфон/ШІ/інтернет практично неможливо. Прозорі парти, відеонагляд... Стосовно конкурса гаманців - не зрозумів, ти маєш на увазі кошти на репетиторів? Так це, імхо, норм. Головне - це знання та вміння навчатися. І головне - з першого класу усюди "культ знань" - "будеш вчитися - будеш потім чудово жити".

Що саме неоднозначно?
#1089714
Соверен
20.06.2026 20:32
#1089714
Соверен
20.06.2026 20:32
LIS (#1089711) >>> Ющенко вже 👇
Ющенко відмовився від ордену Білого Орла
..
20.06.2026 20:29
#1089712
LIS
20.06.2026 20:29
Locki (#1089702) >>> 
Де я писав що погано?
Що дебелий відбір, це добре
Але доволі неоднозначно. 
Бо в Китаї це вже конкурс кошельків стає - а це швидкий курс на деградацію...
#1089710
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:26
#1089710
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:26
Соверен (#1089709) >>> та я розумію шо поверне, це я так жартую)))
#1089709
Соверен
20.06.2026 20:24
#1089709
Соверен
20.06.2026 20:24
Кот с бухлишком (#1089707) >>> 
Та вони всі зараз повертати будуть, причому усі різні нагороди.
Чекаємо шоколадного....
#1089708
Соверен
20.06.2026 20:23
#1089708
Соверен
20.06.2026 20:23
sdneprom (#1089698) >>> А чого витрачатися?
Відправка за рахунок отримувача))).
#1089707
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:16
#1089707
Кот с бухлишком
20.06.2026 20:16
Locki (#1089706) >>> уже Ющенко повернув
#1089706
Locki
20.06.2026 20:04
#1089706
Locki
20.06.2026 20:04
Кот с бухлишком (#1089705) >>> 
Звідки я знаю? ШІ пише, що цей орден і у Ющенка є...
#1089705
Кот с бухлишком
20.06.2026 19:59
#1089705
Кот с бухлишком
20.06.2026 19:59
Locki (#1089704) >>> порох вернет?
#1089704
Locki
20.06.2026 19:40
#1089704
Locki
20.06.2026 19:40
=pilgrimage= (#1089703) >>> 
А чому неочікувано? Орден Білого Орла є суто почесною відзнакою, жодних фінансових виплат, чи премій статут нагороди не передбачає. Сама нагорода має, звичайно, вартість, але не захмарну... Тепер пусть у поляків голова болить. Ці демарши знецінюють першу нагороду їх країни, і дії Навроцього безглузді.
#1089703
=
=pilgrimage=
20.06.2026 19:21
#1089703
=
=pilgrimage=
20.06.2026 19:21
Locki (#1089699) >>> Кучма теж відправляє орден до Польщі. Неочікувано. Респект.
#1089702
Locki
20.06.2026 19:20
#1089702
Locki
20.06.2026 19:20
LIS (#1089693) >>> 
Ну так є можливість одразу у відповідь бабахнути:
Цимлянська ГЕС (ПАТ «ЕЛ5-Енерго»), розташована на річці Дон у Ростовській області (у місті Волгодонськ). Відстань від неї до східних кордонів Дніпропетровської області становить приблизно 250–300 кілометрів.

Волзька ГЕС (Росія): найбільша ГЕС у європейській частині РФ, розташована на річці Волзі (Волгоградська область), приблизно за 400 км на схід від кордону з Луганською областю України.

Імхо, тільки робити це потрібно одразу.

LIS (#1089695) >>> 
Ти вважаєш, що це погано для розвитку науки в Китаї?
До речі, у роки СРСР програма з фізики та математики у школі була влаштована саме так: відібрали 3-5% на фізтех та мехмат, а усі інші - з оцінками 3-4 куди попало. Навіть в ДНУ здати математику+фізику в сумі на 10 балів це було видатне досягнення, в такому випадку звільняли від третього екзамену при вступі.
Те, що зараз з екзаменами після школи в Україні - це набагото гірша ситуація в сенсі результатів...
#1089701
Perdomanoz
20.06.2026 19:10
#1089701
Perdomanoz
20.06.2026 19:10
sdneprom (#1089696) >>> 
А ти мені з якою метою це написав. Щоби що? 
Якщо хочеш мою власну думку, я її викладати не буду з зрозумілих причин.
#1089700
A
AlexDeadLine
20.06.2026 19:09
#1089700
A
AlexDeadLine
20.06.2026 19:09
LIS (#1089691) >>> Цікаво, при такої відстані, скільки у нього в.в. Все на паливо піде.
#1089699
Locki
20.06.2026 19:08
#1089699
Locki
20.06.2026 19:08
Соверен (#1089697) >>> 
Якщо не зраджує пам'ять, цей орден також отримували Кучма та Мазепа

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
#1089698
S
sdneprom
20.06.2026 19:06
#1089698
S
sdneprom
20.06.2026 19:06
Соверен (#1089697) >>> Надо было завернуть в газету УПА «До зброї» и через проводника поездом передать. Тратиться еще на Нову пошту..)
#1089697
Соверен
20.06.2026 18:48
#1089697
Соверен
20.06.2026 18:48
Зеленський повернув Орден Білого Орла до Польщі
Президент України Володимир Зеленський вирішив відправити свій Орден Білого Орла назад до Польщі через «Нову Пошту». 
«Якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись»-Зеленський

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
#1089696
S
sdneprom
20.06.2026 18:34
#1089696
S
sdneprom
20.06.2026 18:34
Perdomanoz (#1089684) >>> и что дальше? Это (не)детский сад какой-то. Кто-то раньше начал кто-то позже... Пипец.. Давай речь посполиту и козаков ещё вспомним - кто кого тогда казнил, а кто отбивался... Если все вспоминать тогда надо просто нахуй поубивать друг друга, бо ничего хорошего мы друг о друге не вспомним. Всё, проехали. Надо организовывать, создавать приятные воспоминания для будущих поколений, а не ковырятся в прошлом говне. История движется впирод. Выуживание кошмаров из прошлого - путь в никуда. Предыдущие президенты Польши пытались это делать. Навроцкий (уверен, не без науськивания ваты) опять все изговнял... Мелочно так, фу бля... 
20.06.2026 18:21
#1089695
LIS
20.06.2026 18:21
Яка жесть екзаменаційна система в Китаї та Південній Кореї
Читати далі
#1089694
Perdomanoz
20.06.2026 18:04
#1089694
Perdomanoz
20.06.2026 18:04
МАМ (#1089688) >>> 
Пригадав старий совковий фільм. Здається фітіль, короткий метр.
Прокурор навалює про вчинені злочини, а обвинувачений каже "я цього не робив".
Вердикт - не винен.
20.06.2026 18:03
#1089693
LIS
20.06.2026 18:03
Йобані тварі.
Б'ють КАБами по Дніпрогесу.
Не менше 7 штук було
Хреновий розвиток подій.
["https:\/\/t.me\/kyiv_xy\/68677","

","https:\/\/t.me\/kyiv_xy\/68677<\/p>","https","\/kyiv_xy\/68677<\/p>"]

#1089692
Соверен
20.06.2026 17:10
#1089692
Соверен
20.06.2026 17:10
Підори...
https://t.me/kyiv_xy/68677
Голова ФІФА та прем'єр Канади залишили підписи на російському прапорі
Джані Інфантіно та Марк Карні підписали російський триколор під час матчу збірних Канади та Катару на Чемпіонаті світу, повідомляють російські ЗМІ.
За словами вболівальника, президент ФІФА навіть відповів йому російською.

20.06.2026 15:42
#1089691
LIS
20.06.2026 15:42
Два прильоти по НПЗ в Тюмені, ~ 2000 км від ЛБЗ. Безпечно тіки у Сибіру вважали кацапи...
["https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/","

","https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/<\/p>","https","\/operativnoZSU\/<\/p>"]

20.06.2026 15:27
#1089689
LIS
20.06.2026 15:27
Соверен (#1089676) >>> 
І далі пішло
Заступник керівника ОП Ігор Жовква також відмовився від своєї польської нагороди - Кавалерійського хреста Ордена «За заслуги Республіки Польща»
https://t.me/operativnoZSU/


Посол України в Польщі Василь Боднар також відмовився від своєї нагороди - Кавалерського хреста Ордена «За заслуги Республіки Польща»
https://t.me/operativnoZSU/
#1089688
МАМ
20.06.2026 15:26
#1089688
МАМ
20.06.2026 15:26
Perdomanoz (#1089686) >>> 
вибач, але ти написав якусь дічь. Навіть коментувати не хочеться
["https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/","

","https:\/\/t.me\/operativnoZSU\/<\/p>","https","\/operativnoZSU\/<\/p>"]

20.06.2026 15:21
#1089687
LIS
20.06.2026 15:21
Соверен (#1089676) >>> 
Він дуже правильно висловився
Керівник ОП Кирило Буданов відмовився від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею»

Рішення було прийнято з огляду на позбавлення Навроцьким Зеленського Ордену Білого Орла.

«Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність.»
https://t.me/operativnoZSU/
#1089686
Perdomanoz
20.06.2026 14:04
#1089686
Perdomanoz
20.06.2026 14:04
МАМ (#1089683) >>> 
Будемо відверті - гравці, зазвичай, тупоголові неосвічені люди.
Правила футболу їм вбивали в голову на дитячому рівні. 
А зараз прям курси потрібно проводити з тестуванням на знання нових.
Змоделюй ситуацію - виходить гравець з настановкою тренера на матч.
Що він повинен тримати в голові - два базові пункта: настановка і бажано не видалятись.
Про що зараз повинен думати гравець - мене міняють через травму, я повинен перемістись швидко, буду повзти полем щоб вкластись в цей час.
Такого накидати можна багато.
А зміни по ВАР фактично змінюють все - арбітр на полі асистент арбітра на ВАР.
ИФАБ такаж йобнута структура, як і фіфа та УЕФА. 
Продемонструвати роботу.
Блд, 100500 разів писали - введіть чистий мінімальний час матчу. 
З.І. Подивимось на футболістів 2 ліги чемпіонату України. А арбітрам точно сподобається.
#1089685
=
=pilgrimage=
20.06.2026 13:25
#1089685
=
=pilgrimage=
20.06.2026 13:25
Perdomanoz (#1089681) >>> Скажемо більше. Навіть при совку у Польщі, як і у НДР, Чехословаччині, Угорщині чи Югославії, усе було більш цивільно, ніж у нас. Не дарма у нас їх називали "демократами". А вже після розпаду совка ту ж Польщу Захід надійно взяв собі під крило. У той же час дехто на Заході й досі вважає Україну часткою тої імперії, а аж ніяк не самостійною державою. Про які рівні умови можна казати?
#1089684
Perdomanoz
20.06.2026 13:24
#1089684
Perdomanoz
20.06.2026 13:24
Почитайте. 
Тут буде багато літер.
Поляк, який в принципі дуже позитивно налаштований до України стверджує, що етнічні чистки поляків на Волині почали УПА. А Армія Крайова тільки відповідала на це.
З.І. Громада, ви повинні розуміти, що ця срака в голові поляків не зникне. На ній постійно будуть гратись. Операцію Вісла чомусь не згадують. Багато чого не згадують. Хуйня якась понеслась.
Посилання

#1089683
МАМ
20.06.2026 12:57
#1089683
МАМ
20.06.2026 12:57
Perdomanoz (#1089682) >>> 
ІМХО, але далеко  не все єбаніна. Перевірка ВАРом других жовтих карток та кутових, жорсткий контроль часу на введеня м"яча голкіпером чи з аута, обов"язкова хвилина находження за полем, якщо гравець отримував медицинську допомогу, все це, як на мене, правильні речі
А ось вилучення, накшталт сьогодняшнього, це повний треш(

#1089682
Perdomanoz
20.06.2026 12:47
#1089682
Perdomanoz
20.06.2026 12:47
МАМ (#1089673) >>> 
Тут по новим правилам вже кидали.
Єбанастіка повна, ІМХО. Це тільки правила, а обкатувати їх на ЧС це як - "браво Федерація".
Посилання

#1089681
Perdomanoz
20.06.2026 12:30
#1089681
Perdomanoz
20.06.2026 12:30
В мене просте питання.
А як можна в принципі порівнювати в історичній ретроспективі ситуацію розвитку після розпаду совка Польші і України.
У нас були рівні умови, може співставні еліти, може більшість населення не з совковим мисленням?
Що по категоріям можна співставити, щоб було зрозуміло, що ми стартували з однакових позицій?
#1089680
Соверен
20.06.2026 12:25
#1089680
Соверен
20.06.2026 12:25
=pilgrimage= (#1089679) >>> заКОЛИБАВСя...)
#1089679
=
=pilgrimage=
20.06.2026 10:54
#1089679
=
=pilgrimage=
20.06.2026 10:54
Соверен (#1089678) >>> Не выпал из окна, а полетел - это же авиатор)))
#1089678
Соверен
20.06.2026 10:50
#1089678
Соверен
20.06.2026 10:50
💥 Буває...
Командував авіацією, а літати не вміє 😁🛩️
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція