Пошук

#1089903
A
AlexDeadLine
25.06.2026 09:35
#1089903
A
AlexDeadLine
25.06.2026 09:35
ROSL_79 (#1089902) >>> Так  ! )))  Перший ЧС, коли у голові жодної інфи. Ні  ,,, Дядьки біля телека казали Бразілія!!!! "Фашисти", Потугалія, Англія і дуже сподівались на наших. Пам'таю тільки , що майже всі латиноси скаржились, що їх  засудили! ))) Але написав до того, як у часі досягненя деяких збірних можуть змінитися.
П.с.  ".....нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі,"... Сьгодня Шотландія у першому таймі зіграла у зб. України ((((
#1089902
R
ROSL_79
25.06.2026 08:53
#1089902
R
ROSL_79
25.06.2026 08:53
AlexDeadLine (#1089897) >>> 
Нічого собі відчуття! Тобто не Мексика, Швейцарія, чи Болгарія, а саме Аргентина і Уругвай, які абсолютно легітимно вийшли в плей-офф? Причому Аргентина викинула за борт чинного чемпіона Європи Іспанію.
25.06.2026 08:43
#1089901
LIS
25.06.2026 08:43
Знов не туди
Тре значно північніше та східніше, на1/6.
🔻Апокаліпсис на землі: найпотужніший за останні 100 років землетрус, магнітудою 7,1 бали, стався у Венесуелі: уже могло загинути до 10 тисяч людей, — «Reuters».
25.06.2026 08:33
#1089900
LIS
25.06.2026 08:33
💥💥💥 Горить нафтобаза окупантів в Краснодарському краї рф

Локація - станиця Полтавська. Під атакою вже була у червні.

Ставленик путіна в регіоні підтвердив ураження.

Він також додав, що рух по автодорозі, що з'єднує станицю Полтавську та один з населених пунктів, тимчасово перекрили.

Нафтобаза забезпечує поставки пального для частини Краснодарського краю та песпубліки Адигея. Резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

25.06.2026 08:21
#1089899
LIS
25.06.2026 08:21
Є пара на перший матч плей-оф.
ПАР-Канада.
#1089898
МАМ
25.06.2026 07:49
#1089898
МАМ
25.06.2026 07:49
Днепровец (#1089887) >>> 
Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес?

Да дуже просто - додаткові перепустки на наступний ЧС отримають не Азія з КОНКАКАФ, де просто немає достатньо  збірних високого класу,  а ті федерації, команди яких конкурують за самі високі місця на турнірах. А це, в свою чергу, зменшить і кількість  прохідних матчів накшталт Гермпнія-Кюрасао, або Португалія-Узбєкістан, тому що підвищить середній рівень команд на турнирі

 P.S. Але це як варіант, не більше. Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити  не фіксованими, а  віддавати конфедераціям по ітогам минулого ЧС, так як робить зараз УЄФА з ЛЧ. Варіантів як це зробити - багато

#1089897
A
AlexDeadLine
24.06.2026 23:41
#1089897
A
AlexDeadLine
24.06.2026 23:41
Щоб не казали, цей формат має  свої свої плюси, коли ігри групового етапа,  можливість саме популірізації футболу у малих країнах, можливість грандам розігрітися, а малюкам зіграти з ними, і дати приклад іншим - дива можливі!
Та навіть 3-й тур вже для багатьох , як 1\32ф. коли гра на виліт, тільки без додаткового часу та 11-метрових. А для декого підібрати зручнішего суперника у 1\16ф. Хоча  хто на кого виходить , досі для мене незрозумілий кросворд, тож побачу багато неочикуваних пар.
П.с . на першому ЧС -66, який сам дивився, аутсайдерами були Уругвай,Аргентіна. Чілі і Франція, за відчуттям.
П.п.с . нажаль  не бачу  , присутність зб. України образця від Сирожі, і замість кого, покращила б турнір.  А тепер можливість без нервів подивитися футбол.
#1089896
Perdomanoz
24.06.2026 23:16
#1089896
Perdomanoz
24.06.2026 23:16
Glor (#1089889) >>>
Днепровец (#1089890) >>> 
Точно. Пам'ять працює вибірково. Викидає моменти про які хочеш забути)
Міняю на фінал. Хто в фіналі грав не з Європи і ПА. 
Все інше як так розумію - ок.

24.06.2026 21:59
#1089893
LIS
24.06.2026 21:59
=pilgrimage= (#1089891) >>> 
Так Туреччина теж ніяке гівно на цьому чемпіонаті
#1089892
G
Glor
24.06.2026 21:51
#1089892
G
Glor
24.06.2026 21:51
Днепровец (#1089890) >>> 
У того проходу в півфінал був такий скандальний шлейф, що мозок заблокував спогади про нього 😀
#1089891
=
=pilgrimage=
24.06.2026 21:36
#1089891
=
=pilgrimage=
24.06.2026 21:36
Perdomanoz (#1089888) >>> Самому не подобається цей формат, але кого з топів вибила Кюрасао? Еквадор? Таке ж ніяке гімно. Туреччина, можливо, Чехія - ну вони і так не тягнуть на топів. Усі, хто повинен був вийти з групи - вийдуть. А те, що груповий етап став менш цікавим - вважаю, що так і є.
#1089890
Днепровец
24.06.2026 21:33
#1089890
Днепровец
24.06.2026 21:33
Glor (#1089889) >>> 
Ще Південна Корея була у 2002)
#1089889
G
Glor
24.06.2026 21:30
#1089889
G
Glor
24.06.2026 21:30
Perdomanoz (#1089883) >>> 
Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
Зафіксували.

Збірна Марокко на минулому чемпіонаті грала в півфіналі.
Зафіксуй 
#1089888
Perdomanoz
24.06.2026 21:02
#1089888
Perdomanoz
24.06.2026 21:02
Днепровец (#1089887) >>> 
Все було б гарно. Але є велике але.
Умовне Кюрасао ригннуло в матчі в захисті.
І сама не вийшла і когось з топів не пустила.
З.І. В принципі я все написав. Додати немає чого. Матчі майже не дивлюсь.Поки що. 
#1089887
Днепровец
24.06.2026 20:39
#1089887
Днепровец
24.06.2026 20:39
Можна безліч кращих, ніж сьогодні, форматів придумати, особливо в залежності від того, який параметр максмимізувати. Вавжливо при цьому розуміти, що саме хочеться від цього формату отримати. А дискусія в стилі "мені подобається так", "а мені подобається інакше" - ну таке.

МАМ (#1089880) >>> 
Яким чином умовна гарантія наступного ЧС для 16 кращих команд попереднього ЧС підвищує до нього інтерес? 15/16 і так грають на цьогорічному, чи Польща би врятувала інтерес до ЧС? Чи у 2022 - Колумбія, Швеція та русня?

Perdomanoz (#1089883) >>> 
"Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо" - так не дивись. Уяви собі, що ЧС починається з 1/16 і з 32 командами, а груповий етап - це такий собі інтерконтинентальний відбір на справжній ЧС, що складається з 32 ігор на виліт, кожна з яких важлива.
#1089884
V
Vovan
24.06.2026 19:52
#1089884
V
Vovan
24.06.2026 19:52
Волейболісти - молодці! Дуже круто!
#1089883
Perdomanoz
24.06.2026 19:35
#1089883
Perdomanoz
24.06.2026 19:35
Цікава дискусія щодо формату ЧС.
Давайте трохи в історію.
Футбол вигадали європейці. На інші континенти їх принесли європейці.
Зафіксували.
Хто найкраще грає в футбол - європейці і  Південна Америка.
Зафіксували.
Хто не з євпропейських або ПА збірних були в півналах ЧС. Ніхто.
Зафіксували.
Чи зменшиться перегляд матчів ЧС, якщо збірної твоєї країни там не буде. Однозначно. Тільки в твоїй країні і тільки серед тих, хто футбол дивиться раз на рік 
Зафіксували 
Чи зменшення кількості збірних на ЧС надасть більше варіантів для проведення фінальної частини. Однозначно. Хочете більше матчів, більше шоу - проводьте два групових етапи.
Зафіксували.
Скільки повинно бути європейських команд. В турнірі на 24 команди не менше 16. ІМХО. 4 ПА обов'язково. Далі - абсолютно не цікаво. 
Зафіксували.
Будь-яка країна Європи, окрім карликових держав, яка має можливість розмістити 24 збірні, має пріорітет завжди для вибору господаря.
Зафіксували.
З.І. Я не хочу дивитись матчі топових збірних з Кюрасао, Кабо-Верде, Панама тощо.
Це не ЧС - це шапіто.
#1089882
L
leksks
24.06.2026 19:18
#1089882
L
leksks
24.06.2026 19:18
МАМ (#1089880) >>> ХЗ, в Європі може і занепадає, а в усьому світі не факт. Щось вони там прораховують
#1089881
МАМ
24.06.2026 18:46
#1089881
МАМ
24.06.2026 18:46
LIS (#1089879) >>> 
Пусть придбають і швидше везуть танкерами до новоросійську) Або до туапсе)
#1089880
МАМ
24.06.2026 18:45
#1089880
МАМ
24.06.2026 18:45
Днепровец (#1089872) >>> 
Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації.  
ІМХО, але тут не до інтересу до кваліфікації думати треба)) Бо до фінального турніру інтерес занепадає))  
24.06.2026 17:21
#1089879
LIS
24.06.2026 17:21
пахомія намагається придбати бензин в Індії.
Ото хеостратехічний успіх -  перти туди жижу з дисконтами, а купляти там горючку за ринковими цінами.
#1089878
Соверен
24.06.2026 17:02
#1089878
Соверен
24.06.2026 17:02
Соверен (#1089865) >>> 

Ганський чаклун Нана Кваку Бонсам офіційно зняв прокляття з Гаррі Кейна.
Я наймогутніший спіритуаліст у світі! Я духовно скував Харрі Кейна, а тепер звільняю його, щоб він зміг забити в наступному матчі збірної Англії.
Тепер Кейн повністю відіграється на скромній Панамі😅
😁Ну слава Богу, а то я вже почав турбуватися...

24.06.2026 16:35
#1089877
LIS
24.06.2026 16:35
Як символічно.
Свій перший гол на ЧМ Гном забив 20 років тому на ЧМ-2006.
Вирогідно останній заб'є на ЧМ-2026
#1089876
GAOdp
24.06.2026 16:09
#1089876
GAOdp
24.06.2026 16:09
Анатолич (#1089874) >>> 
Читати далі

#1089875
mastervovik
24.06.2026 15:41
#1089875
mastervovik
24.06.2026 15:41
МАМ (#1089871) >>> та похуй на ту Италию, они сами виноваты что не прошли как и Украина, и ни как не фифа или регламент.
Регламент бне отобрал места у Италии, он дал возможность кюорасао и еже с ними туда попасть хоть раз в жизни.
Я допустим про такую страну и не знал, как и кабо верде, про узбекистан только слышал))
#1089874
А
Анатолич
24.06.2026 13:59
#1089874
А
Анатолич
24.06.2026 13:59
GAOdp (#1089873)>>>
Зовсім інші речи. Там навмисний удар в неігровій ситуації, ніяк не відмажешся. Тут зачепив по інерції, так, боляче і неприємно, але без хоч якогось мінімального бажання зіграти в ногу, вони там заплутались у нього і той удар скоріш втримав рівновагу Мессі. Так, супернику не легше звісно від цього, але ж це не удар аля Скорук по нозі молодого гравця СК-1
#1089872
Днепровец
24.06.2026 13:19
#1089872
Днепровец
24.06.2026 13:19
МАМ (#1089869) >>> 
"Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір"
Це остаточно вб'є і без того напівмертвий інтерес до кваліфіцації. І скоріше за все унеможливить кваліфікацію у Південній Америці. Можливо, це би мало сенс, якщо б ЧС проводився щорічно або кожні два роки.
Будь-які зміни до формату (всього від початку кваліфікації до фіналу) повинні відповідати на питання, бажано у наступному порядку:

1) Чи новий формат дозволяє якомого найкраще виявити найкращу/найсильнішу збірну?
2) Одночасно, чи при цьому створює цей формат достатньо інтриги?
3) Чи кількість ігор не завелика (не збільшується?)
4) Чи це приносить більше грошей?
#1089871
МАМ
24.06.2026 13:17
#1089871
МАМ
24.06.2026 13:17
sdneprom (#1089855) >>> 
тим не менш, навіть сьогодняшня збірна Італії була б сильніша багатьох участників цьогорічного ЧС. А деяких, накшталт Узбєкістана або Кюрасао, взагалі на декілька голов сильніша
#1089870
=
=pilgrimage=
24.06.2026 13:08
#1089870
=
=pilgrimage=
24.06.2026 13:08
сахар (#1089868) >>> Да насрать. "Шоу должно продолжаться" подразумевает, что и те же судейки будут более лояльно относиться, ну и сегодня Холанд и компания выглядят способными пободаться с кем угодно.
#1089869
МАМ
24.06.2026 13:07
#1089869
МАМ
24.06.2026 13:07
=pilgrimage= (#1089867) >>> 
Думаю, що Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны приносять не  гроші ФІФА як організації, а голоси на виборах для діючого керівництва та особисто для Інфантіно(( Ось це керівництво і "популярізує" футбол в країнах, де телевізор ще не всі мешканці бачили(((
А на рахунок додаткових перепусток, то велике ІМХО, це потрібно щось накшталт додаткових місць в ЛЧ. Наприклад, зробити так, що всі збірні які зіграли в 1/8 попереднього ЧС автоматично відбіралися на наступний турнір, а квоти конфедерацій повернути на час відбору па ЧС-2022. Відповідно, перепустки по ним розігрувати без автоматично попавших туда збірних
#1089868
С
сахар
24.06.2026 12:52
#1089868
С
сахар
24.06.2026 12:52
=pilgrimage= (#1089867) >>> так еще не понятно с кем они будут играть. Такая себе ставка.
#1089867
=
=pilgrimage=
24.06.2026 12:44
#1089867
=
=pilgrimage=
24.06.2026 12:44
Анатолич (#1089863) >>> ЧМ уже давно выполняет несколько функций. Помимо турнирной составляющей, которая станет выходить на первый план на стадии плей-офф, это и популяризация футбола, шоу и заработок (ну куда без него, удачно или нет - другой вопрос). Поэтому Кюрасао, Кабо-Верде и прочие малые страны здесь будут всегда и по правилам шоу и популяризации обязательно "сенсационно" будут набирать очки.
Но шоу это не всегда плохо и иногда идёт рука об руку с непосредственно сильной игрой. Пример: норвеги, болелы которых разрывают мир своим перформансом, куда уже подключилась вся нация, включая политикум и самих футболистов, которые реально идут на результат. Никогда не любил болеть за откровенных фаворитов, поэтому лично буду глорить за норгов. И, уверен, что пройдут далеко (взял их проход в 1/4 за 2.6), потому что шоу должно продолжаться.
#1089866
Соверен
24.06.2026 12:30
#1089866
Соверен
24.06.2026 12:30
В ці вже не можуть зупинитися...

Всіх українців треба повернути з Польщі додому: настав час, — польський депутат Януш Ковальський
25 тисяч людей вже підтримали його ідею.
#1089865
Соверен
24.06.2026 12:29
#1089865
Соверен
24.06.2026 12:29

🧙Ганський чаклун наслав «прокляття» на Кейна перед сенсаційним матчем Англії проти Гани на ЧС-2026, – Daily Mail
Перед грою місцевий знахар пообіцяв зупинити 32-річного нападника, і в підсумку англійці так і не змогли забити, завершивши зустріч сухою нічиєю. Сам Кейн провалив гру, не влучивши у порожні ворота наприкінці зустрічі.

Ну ось тепереча все зрозуміло.
24.06.2026 12:24
#1089864
LIS
24.06.2026 12:24
Сьогодні Великому Гному 39.

#1089863
А
Анатолич
24.06.2026 11:54
#1089863
А
Анатолич
24.06.2026 11:54
LIS (#1089859) >>> 
ага, дограються що будуть грати Східне Самоа, і Свазіленд, а Італія з Україною знову не потраплять))))))
#1089862
mastervovik
24.06.2026 11:45
#1089862
mastervovik
24.06.2026 11:45
LIS (#1089858) >>> 
LIS (#1089859) >>> 
Ну так с точки зрения менеджмента все правильно, а вы рассуждаете как болельщики)
В Европе и южной Америке расширять рынок не куда , а мир то большой...
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція