Пошук

26.06.2026 20:05
#1089945
LIS
26.06.2026 20:05
🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
«Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
#1089944
XoMaDP
26.06.2026 19:33
#1089944
XoMaDP
26.06.2026 19:33
Красені, Канаду теж перемогли 3-1

UPD: Трохи на першому місці будемо 😅
26.06.2026 19:20
#1089943
LIS
26.06.2026 19:20
SergeantDnepr (#1089941) >>> 
Приведе.
Він в прямому підпорядкуванні сирка.
Думаю додавлять відставку.

#1089942
Соверен
26.06.2026 15:55
#1089942
Соверен
26.06.2026 15:55

Додому повернулося 160 наших захисників, — Зеленський.
Усі були в полоні ще з 2022 року.

#1089941
S
SergeantDnepr
26.06.2026 13:40
#1089941
S
SergeantDnepr
26.06.2026 13:40
AlexDnepr (#1089940) >>> 
Жаль, но это ни к чему не приведет, максимум назначат кого-то "козлом отпущения".
И это лишь крупицы информации от реального положения дел в полку. 
#1089940
A
AlexDnepr
26.06.2026 13:14
#1089940
A
AlexDnepr
26.06.2026 13:14
Наконец-то "слава" добралась до Скалы. Жаль, что так поздно.
26.06.2026 12:33
#1089939
LIS
26.06.2026 12:33
Locki (#1089938) >>> 
Urals на вчора став $51 мінус дисконт $18-$22.
Індуси виставили ціну як для європейського і японського ринку, бо їм дешевше немає сенсу, бо Європа і Японія  готові забирати все, бо були вскриті стратегічні резерви, їх заповнювати треба до вершка, як і сам ринок відновити...
Кацапи застопорили запит, бо вони розраховували на бенз з розрахунку отої дешевої жижи. Це раз.
А два  це те що приймати паливо можуть термінали на чорному(туапсе і новоросійськ, Севастополь, феодосія) та балтійському(виборг) морях.
Але там все дуже попалене....і ми готові палити далі , як щось прибуде....
Спостерігаємо.
#1089938
Locki
26.06.2026 11:49
#1089938
Locki
26.06.2026 11:49
LIS (#1089879) >>> 
Через Ормуз пішли танкери, нафта дешевшає. Цікаво за якими цінами індуси мордору будуть бензин продавати... Щоб не вийшла така сюрреалістична картинка, що русні вигідно для бюджету подешевшення нафти разом з бензином.
26.06.2026 10:06
#1089937
LIS
26.06.2026 10:06
сахар (#1089936) >>> 
Сорі, значить неуважно глянув на розкладку.
Там ще  й  США - Боснія і Герцеговина
Так це виходить Карліто і Ко легко можуть вилитіти ще ранішній стадії плей-оф...
#1089936
С
сахар
26.06.2026 09:31
#1089936
С
сахар
26.06.2026 09:31
LIS (#1089934) >>> Нідерланди - Марокко, Бразилія - Японія.
26.06.2026 08:43
#1089935
LIS
26.06.2026 08:43
🔥 Українські безпілотники атакували російський хімзавод «Азот» у Новомосковську Тульської області, який серед іншого виробляє компоненти для вибухівки

👉 Детальніше читайте тут
 Також фіксується пожежа на території місцевої ДРЕС.
26.06.2026 07:39
#1089934
LIS
26.06.2026 07:39
LIS (#1089927) >>> 
Таки ахуєть-чемпіонат.
ПАР при ніякій грі в плей-офф.
І крім першої пари плей-оф, ПАР-Канада, досі ще більше немає ні одної  готової пари....

#1089933
D
dushik
26.06.2026 06:54
#1089933
D
dushik
26.06.2026 06:54
dushik (#1089932) >>> хоча ні. Пиши. Вийшло до фарту. На диво було тихо. 
#1089932
D
dushik
26.06.2026 02:43
#1089932
D
dushik
26.06.2026 02:43
LIS (#1089924) >>> Вибач. Але не пиши мені таку хню на ніч. Це не до фарту. 
#1089931
Днепровец
26.06.2026 02:16
#1089931
Днепровец
26.06.2026 02:16
Аж цікаво, як би ми зіграли з Тунісом у цій групі) Вони йдуть на чи не найгірший виступ на ЧС за останні багато десятиріч.
#1089930
Днепровец
26.06.2026 01:04
#1089930
Днепровец
26.06.2026 01:04
Молодці Еквадор, у перших двох турах їм не фартило як нікому на цьому чемпіонаті. А по факту вони у всіх трьох матчах перегравали суперників.
#1089929
A
AlexDeadLine
26.06.2026 01:04
#1089929
A
AlexDeadLine
26.06.2026 01:04
Justas (#1089928) >>> А деякі тут пропонують таким довічні передпуски до ЧС, на зразок  НБАХЛ чи Євроліг)
#1089928
Justas
26.06.2026 01:00
#1089928
Justas
26.06.2026 01:00
LIS (#1089927) >>> не та Німеччина, давно не та...
25.06.2026 23:23
#1089927
LIS
25.06.2026 23:23
Взагалі ахуєть-чеипіонат.
Еквадор який толком нічого не показував, вдрух почав "вмирати" з  Німеччино
25.06.2026 22:21
#1089926
LIS
25.06.2026 22:21
🔥 Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів, - Reuters

Агентство з посиланням на два джерела в промисловості повідомляє, що НОРСІ в Нижегородській області призупинив переробку нафти після удару українських БПЛА.

Це четвертий за потужністю НПЗ в росії і другий за виробництвом бензину. Після атаки там було пошкоджено установку первинної переробки, яка забезпечує близько чверті потужності заводу.

Завод може спробувати відновити роботу за рахунок інших установок, але удар по такому об'єкту майже напевно посилить проблеми з паливом у росії.
25.06.2026 21:28
#1089924
LIS
25.06.2026 21:28
Підари вирішили атакувати балістикою Київ в час пік літом.
Станом на зараз маємо 100% збиття.
#1089923
A
AlexDeadLine
25.06.2026 20:26
#1089923
A
AlexDeadLine
25.06.2026 20:26
МАМ (#1089920) >>> А хто їм лікар, регламент  відомий заздалегідь. Беріть у руки кулемет та прямуйте до ФІФА. Ніт, звикли у затишку сидіти.))
#1089922
Perdomanoz
25.06.2026 20:05
#1089922
Perdomanoz
25.06.2026 20:05
Днепровец (#1089919) >>> 
Про рейтинги і мінімальну квоту розгорни, будь ласка.

МАМ (#1089920) >>> 
Так я і не забув. Цілу одну країну поставив)
#1089921
XoMaDP
25.06.2026 19:46
#1089921
XoMaDP
25.06.2026 19:46
io (#1089918) >>> Плотницький — інший рівень, не знаю, як у роздягальні, але на паркеті максимально додав збірній 🙂
#1089920
МАМ
25.06.2026 19:29
#1089920
МАМ
25.06.2026 19:29
Днепровец (#1089914) >>> 
варіантів багато. Напевно ще кращі сценарії можно найти, але.. Ну не правильно, що Узбєкістан і Кюрасао грають на мундіалі, а умовні  Італія з Камеруном вимушені дивитись все по телебаченню((

Perdomanoz (#1089917) >>> 
я  би за Афріку  ще не забував би 

#1089919
Днепровец
25.06.2026 19:19
#1089919
Днепровец
25.06.2026 19:19
Perdomanoz (#1089916) >>> 
Ну з рейтингами так само: повинна бути певна мінімальна квота (Навіть клуби Сан-Маріно мають 3 клуби у Єврокубках) для кожної з асоціацій, а решта місць розподілятиметься за рейтингом. 

Звичайно, що не погодяться. Але не через вікно. Вікно на плей-оффи зараз вже існує (в цьому році це були два матчі в кінці березня).
25.06.2026 19:18
#1089918
io
25.06.2026 19:18
Украина обыграла действующего чемпиона мира Италию в мужской Лиге наций по волейболу 3:0
#1089917
Perdomanoz
25.06.2026 19:17
#1089917
Perdomanoz
25.06.2026 19:17
Ми тут обговорюємо нафіга той ООН.
Я давно і послідовно притримуюсь думки. Нафіга той ФІФА.
ПА з Європою повинна домовитись про свій чемпіонат і умови про ЗАПРОСИТИ до участі в ньому команди з інших континентів.
Наприклад, 16 Європа + 4 ПА + 4 - чемпіони північної та центральної Америки,  Африки, Східної та Західної Азії.
#1089916
Perdomanoz
25.06.2026 19:04
#1089916
Perdomanoz
25.06.2026 19:04
Днепровец (#1089914) >>> 
Рейтинги красиво, погоджуюсь. Як зіграли, так і отримали 
Але тут же може бути нуль у деяких асоціацій. Що з цим робити?
Про плей-офф навряд хто погодиться. 20 потенційних європейських команд. Це ж ще вікно потрібно відкрити на матчі.
#1089914
Днепровец
25.06.2026 18:25
#1089914
Днепровец
25.06.2026 18:25
МАМ (#1089898) >>> 
"Просто, на мою думку, треба декілька перепусток на ЧС зробити не фіксованими" - з цим підходом я погоджуюся. Тільки це або повинно бути щось на кшталт 5-річної таблиці коефів УЄФА (тільки не для країн, а для континентальних ассоціацій) - за результатами останніх кількох ЧС. Або простіше - віддавати більше місць під розіграш у міжконтинентальних плей-оффах. Тобто, умовно Європа матиме 12 гарантованих + можливих ще 8 (якщо пройдуть у плей-офф когось з іншого континенту), ПА - 4 + 3 і т. п. 
25.06.2026 18:16
#1089913
LIS
25.06.2026 18:16
❗️ США на Філіппінах проводили навчання використовуючи в усіх операціях українськими морськими дронами Magura V5. Це перший такий випадок, — Bloomberg.
#1089912
Perdomanoz
25.06.2026 16:32
#1089912
Perdomanoz
25.06.2026 16:32
Ніколи не був песимістом. Але якщо на Кінбурнський косі ведуться активні бойові дії, то забудьте про неї. Там заповідник і реліктовий ліс. 
Ну з Очакова можна стартувати через гирло Дніпра, а далі куди - там одна дорога на материк.
Пробували ж вже в 2023.
25.06.2026 16:06
#1089911
LIS
25.06.2026 16:06
sdneprom (#1089908) >>> 
🗞 У ВМС спростували інформацію про втечу росіян із Кінбурнської коси: наразі вона залишається зоною активних бойових дій, — речник ВМС Плетенчук
25.06.2026 14:58
#1089910
LIS
25.06.2026 14:58
Знов "надулі" і тут же  натикали у псіну)))
🇺🇸💩 На Алясці не було укладено жодної угоди, на Алясці було зроблено лише пропозицію. Це ніколи не було угодою, - держсекретар США Марко Рубіо

😁


Цікаво, коли вже плєшивого розірве при черговому   "надуванії"

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
#1089908
S
sdneprom
25.06.2026 13:43
#1089908
S
sdneprom
25.06.2026 13:43
LIS (#1089907) >>> ну, кто-то ж установил флаг, как ни крути) Уверен, что все таки уже кто-то там из наших есть)
25.06.2026 13:36
#1089907
LIS
25.06.2026 13:36
sdneprom (#1089906) >>> 
Давай так, не бігти вперед потяга 
На криші на сталевій хрестовині. Поки що це флаговтик...
Немає там поки наших підрозділів.

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/www/test.fcdnipro.com/public_html/wp-content/themes/prichal/functions.php on line 959
#1089906
S
sdneprom
25.06.2026 13:20
#1089906
S
sdneprom
25.06.2026 13:20
На Кинбурнском полуострове установили наш флаг.
#1089905
A
AlexDeadLine
25.06.2026 11:49
#1089905
A
AlexDeadLine
25.06.2026 11:49
BCC (#1089904) >>> Для мене ЧС-70 був  першим  , до якого  вже "готувався" свідомо. Де наша збірна вже була напівукраїнською і за ДК вболівали  майже вся Україна. Бо не було ще Сурків та Ахметки."дядьки" ,це глядачи на суспільній веранді пансіоната на Арабатці, куди батькові давали путівку. Серед них більшисть ветеранів другої світової і ФРГ не існувало, а були "фашисти" . (відповідаючи, треба уважніше читати текст)). А хто жалівся на  грубий футбол, і що за цей час змінилося в оцінках гри  від  вболівальників різних країн, в залежності від результату. При повному відсутністі ВАРу ! ))) Може тоді чемпіонами не стали англійці (як ми за них вболівали!) , а  наші у 70-му пройшли Уругвай!)) За "руку Божу" і наслідки вже зараз багато пишуть.

#1089904
B
BCC
25.06.2026 10:52
#1089904
B
BCC
25.06.2026 10:52
AlexDeadLine (#1089903) >>>  В 1966г. информации о ЧМ было вполне достаточно. Кроме дядьки в телевизоре были "Советский спорт" и еженедельник "Футбол". Я тоже будучи школьником впервые смотрел ЧМ  и штудировал эти газеты.
На секундочку там еще была сборная ФРГ с Уве Зеелером, Беккенбауэром, Халлером, Овератом и Шнеллингером.
Наоборот - жаловались как раз на латиносов Уругвай и Аргентину  за супергрубые матчи с ФРГ и Англией 
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція