Пошук

#1089982
МАМ
Сьогодні, 07:43
#1089982
МАМ
Сьогодні, 07:43
Vovan (#1089981) >>> 
як що?ФІФА треба терміново  розширювати фінальний турнір до 64 команд, щоб в плей-офф не проходили треті місця, і тоді такого цирку не буде

UPD. Жарт, звісно)

#1089981
V
Vovan
Сьогодні, 06:58
#1089981
V
Vovan
Сьогодні, 06:58
Цирк.
З регламентом на чемпіонаті світу, принаймні на груповий етап, потрібно щось робити.
Сьогодні, 02:28
#1089980
LIS
Сьогодні, 02:28
Орда кончена кацапська  повинна здохнуть 
🔴Попередньо, у Києві було збито всі 5 з 5 балістичних ракет «Іскандер-М» та 2 з 2 «Цирконів»
#1089979
Днепровец
Вчора, 22:26
#1089979
Днепровец
Вчора, 22:26
МАМ (#1089978) >>> 
За останній час дійсно важко пригадати, коли це не пройшло, крім нашого матчу. Хоча тоді по факту виявилося, що мінімально програти було найкращим результатом)
Ще одно пригадалося: Штутгард з ПСЖ влаштовувала нічия у останньому турі позаминулого сезону ЛЧ, але французи вирішили не гратися в це і знищили німців)
#1089978
МАМ
Вчора, 21:28
#1089978
МАМ
Вчора, 21:28
Днепровец (#1089976) >>> 
Мені здається, що на великих турнірах,  в випадках коли обидві команди влаштовує нічія, вони в цю нічію і грають завжди))) Єдине виключення, яке відразу згадується - матч тієї ж Австрії з Україною на ЄВРО2020))))
#1089977
A
AlexDeadLine
Вчора, 21:23
#1089977
A
AlexDeadLine
Вчора, 21:23
А як вам парочка -"Панас і Одарочка" !?  Англія - Протугалія, якщо  не виграють останню  гру.
#1089976
Днепровец
Вчора, 20:12
#1089976
Днепровец
Вчора, 20:12
Perdomanoz (#1089971) >>> 
А, тьфу, я думав, що не "знесе", а "внесе") Тоді потрібні три умови: непоразка хорватів (~80% за буками), перемога Конго (~55%) і нічия Алжиру з Австрією (~40%). Разом все трохи менше 20%. Тобто Іран на 80% у плей-офф, на 20% поза.
#1089975
МАМ
Вчора, 19:38
#1089975
МАМ
Вчора, 19:38
Perdomanoz (#1089974) >>> 
зараз Іран на шостому місці в віртульній таблиці третіх місць. Щоб не попасти в плей-офф, потрібно щоб став дев"ятим. То є, всі три третіх місця в групах, які зіграють сьогодні, повинні випередити персів. Інакше ніяк))
#1089974
Perdomanoz
Вчора, 19:33
#1089974
Perdomanoz
Вчора, 19:33
МАМ (#1089973) >>> 
Чому ключова Алжир?
Хорватія виграє і Конго. Іран нахуй. Чи я щось переплутав.
#1089973
МАМ
Вчора, 18:58
#1089973
МАМ
Вчора, 18:58
Perdomanoz (#1089971) >>>
Як я розумію, щоб Іран вилетів , ключова гра в група J, Алжир-Австрія. Там тобі потрібно тільки нічия. Інакше програвша команда займе третє місце з гіршою різницею чим у Ірана
Ну і не поразка Хорватії в матчі з Ганою, та перемога Конго проти Узбєкістана
Як на мене - шанси на невихід Ірана в плей-офф досить пристойні, незважаючи що умов начебто багато))
Вчора, 18:41
#1089972
8
Вчора, 18:41
LIS (#1089953) >>> ты пиздливая бабка, превращающая проебы в пэрэмогы
и более ничего
#1089971
Perdomanoz
Вчора, 17:42
#1089971
Perdomanoz
Вчора, 17:42
Днепровец (#1089969) >>> 
Розклади, якщо є час, будь ласка. А то нічого не зрозумів. Мені головне, щоб Іран вилетів. За умови проходу Хорватів і Конго цього недостатньо?
#1089970
ALEGator82
Вчора, 17:36
#1089970
ALEGator82
Вчора, 17:36
Днепровец (#1089969) >>> там бажання знести з плей-офф іран)
#1089969
Днепровец
Вчора, 17:34
#1089969
Днепровец
Вчора, 17:34
Perdomanoz (#1089968) >>> 
Вболювати за Конго і Хорватію, одночасно бажаючи Іранові плей-офф, це протилежні трішки речі) Їх тоді тільки урятує не нічия у матчі Австрії та Алжиру, обидві з яких в свою чергу можуть пройти разом тільки у випадку нічиєї.
#1089968
Perdomanoz
Вчора, 17:21
#1089968
Perdomanoz
Вчора, 17:21
Сьогодні вболіваємо за Конго і Хорватію. А також будь-яку збірну, яка знесе Іран з плей-офф. 

Кабо-Верде, звісно красунчики. Країна мрії, до якої я поки що не доїхав.
У якої теж була душа нації, як у нас Ніна Матвієнко. Це Цезарія Евора. 
Я одну пісню закину. Вона тоді вже дуже хвора була. Далі якщо захочете, то самі.
Плсилання

#1089967
МАМ
Вчора, 16:38
#1089967
МАМ
Вчора, 16:38
Locki (#1089966) >>> 
начебто люді залишились всі живі, це головне
Вчора, 15:50
#1089965
LIS
Вчора, 15:50
Locki (#1089963) >>> 
МАМ (#1089964) >>> 
Втрата двох МіГів
Один в Полтавській області при вильоті.
А другий на землі, але Вознесенськ. Дічайший пройоб. Затіяли заправку під час оголошеної повітряної тривоги, навіть не виставили  згідно регламенту розрахунки ПЗРК, ну якщо вже так було потрібно зараз дозаправка.

"Николаевский Ванек"
херовое утро для ПС сегодня
1 МиГ упал, причины непонятные. слышал 2 версии, ни одну из них публиковать не буду
1 МиГ проебали из-за своих же непонятных, запоздавших решений и реакций. а когда поняли ошибку уже было поздно
не проснулись видимо, чи шо
давно таких проёбов не было конечно
ну тут хоть без человеческих потерь
но вот именно этот борт, который проебали у нас - это реально болезненная потеря и хер пойми как можно было такое допустить


#1089964
МАМ
Вчора, 15:44
#1089964
МАМ
Вчора, 15:44
Locki (#1089963) >>> 
як я зрозумів - втратили два МІГа(((
Вчора, 15:13
#1089962
LIS
Вчора, 15:13
ВТРАЧЕНО МіГ-29, ПІЛОТ КАТАПУЛЬТУВАВСЯ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Повідомляємо, що уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил Збройних Сил України, який виконував бойове завдання на Полтавщині. Підтверджуємо втрату літака, однак український пілот успішно катапультувався, зв’язався з пошуково-рятувальною командою та оперативно був доставлений до медичного закладу для обстеження та надання необхідної допомоги.
Причини та обставини з’ясовуються.
----------------------
Управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗС України
#1089961
L
leksks
Вчора, 14:02
#1089961
L
leksks
Вчора, 14:02
LIS (#1089956) >>> Та я ж не рискую поперед батька))
[" https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274"," ","https:\/\/t.me\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>","https","\/yigal_levin\/98274<\/p><\/body>"]
#1089960
L
leksks
Вчора, 14:01
#1089960
L
leksks
Вчора, 14:01
mikle (#1089958) >>> А как оно летело вообще прикольно https://t.me/yigal_levin/98274
Вчора, 13:59
#1089959
LIS
Вчора, 13:59
🗞 СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву

За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

👏👏👏
#1089958
M
mikle
Вчора, 13:54
#1089958
M
mikle
Вчора, 13:54
Судя по видео, если было 5 пусков, 4 из них долетело и уебало - то результат супер. И это при том, что не баллистика. Могу только представить, как после 4 прилетов тонника там хорошо.
Вчора, 12:17
#1089956
LIS
Вчора, 12:17
leksks (#1089954) >>> 
Так ти ж сам справляєшся, нащо тобі пост...
#1089955
A
AlexDeadLine
Вчора, 12:17
#1089955
A
AlexDeadLine
Вчора, 12:17
Сергей (#1089950) >>> Це наслідки безглуздого використаня" Тікі-такі" - з висловом :  поки ми володіємо м'ячем нам не заб'ють.
І в котре всі наступають на ті самі граблі!
#1089954
L
leksks
Вчора, 11:11
#1089954
L
leksks
Вчора, 11:11
LIS (#1089953) >>> Женя, уже 11-10. Где твой пост про миграцию фламинго на Волгу? 😀
Вчора, 04:42
#1089953
LIS
Вчора, 04:42
8 (#1089952) >>> 
Щиталкін.
Це як треба люто ненавидіти країну де живеш.
Регулярно вилазиш і навмиско коверкаєшь слова, щоб принизити опонента і ще й безглузді заяви пишеш.
А по факту принижуешь себе, це ти по факту далеко за бортом...здорового глузду.
Вчора, 03:13
#1089952
8
Вчора, 03:13
XoMaDP (#1089944) >>> пэрэмога...
...а по факту гдето далеко за бортом 
#1089951
С
сахар
Позавчора, 23:23
#1089951
С
сахар
Позавчора, 23:23
Днепровец (#1089949) >>> після Бразилії - Англія. 
Як на мене - Швеція більш приємний варік, чим Кот-д'Івуар.
#1089950
С
Сергей
Позавчора, 23:23
#1089950
С
Сергей
Позавчора, 23:23
Я майже не дивлюсь ЧС, навіть обзори. у  мене прохання, порахуйте скільки було та буде привозів, коли воротар віддає саме на ближнього захисника, той помиляється, його пресують, та забивається гол. Приклад Мексика-ПАР, Шотландія-Бразилія. Щиро дякую. 
#1089949
Днепровец
Позавчора, 22:57
#1089949
Днепровец
Позавчора, 22:57
XoMaDP (#1089947) >>>
Вибір між Швецію або Кот-д'Івуаром у 1/16, а потім між Німеччиною і Бразилією у 1/8. Видно, порахували, що краще бути свіжими і мати маленький шанс перемогти Францію, ніж гарантовано несвіжими і мати трохи більший шанс перемогти)
#1089948
С
Сергей
Позавчора, 22:53
#1089948
С
Сергей
Позавчора, 22:53
Днепровец (#1089946) >>> 
Головний тренер норвежців "попереджав", слово стримав
https://ua.tribuna.com/amp/football/1000000354180-stole-solbakken-zbirna-norvehiyi-vnese-nyzku-zmin-pered-/
Підгледив на просторах інтернету, таке вже не пам'ятаю, виявляється на минулому ЧС жодна команда не виграла усі 3 матчі у групі, це до розмови також про 48 команд
#1089947
XoMaDP
Позавчора, 22:37
#1089947
XoMaDP
Позавчора, 22:37
Днепровец (#1089946) >>> Дивне рішення, якби змогли виграти у Французів(хоч й мало шансів), грали б проти 3 місця груп, і далі ще Німеччина - теж солодка булочка )
#1089946
Днепровец
Позавчора, 22:15
#1089946
Днепровец
Позавчора, 22:15
Чогось абсолютно не очікував, що Норвегія гратиме дублем сьогодні. Стратегічно.
Позавчора, 20:05
#1089945
LIS
Позавчора, 20:05
🥊 Олександр Усик здав усі чемпіонські пояси у надважкій вазі. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити.
«Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду».
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція