Пошук

#1089631
B
Biff
18.06.2026 10:22
#1089631
B
Biff
18.06.2026 10:22
Мені наснилось якось диво
Що вся Москва сгоріла вщенть
І все палало там красиво
І к москалям явилась смерть

Наснилось, що палали парки
Заводи, ГУМ та  телецентр
І стало москалям там жарко
І вчАдів сам московський мер

Що москалі усе знімали
Волали, починали вить
І змогу нам усім давали
Дивитись, як воно горить

І ось прокинувся я з ранку
І глянув на оту красу
Це сталось, виють вже подранки
Це дійсність. Слава ЗСУ!!!
#1089628
Кот с бухлишком
18.06.2026 08:55
#1089628
Кот с бухлишком
18.06.2026 08:55
С утра навело: 
Вчера приснился сон прекрасный —
Москва сгорела целиком
Пожар на площади на Красной
И тлеет бывший избирком
Никто не выжил — все сгорели
Все Pussy, Путин и Собчак
И у стены кремлёвской ели
Горели охуенно так
18.06.2026 00:49
#1089625
LIS
18.06.2026 00:49
Утаємнений трумпопісділ іранський трумпопроєбон вступив у силу з опівночі, пішов відлік 60 днів. Думає днів через 15 БіБі нахуй все розвалить.
Так що хай не надіються, осінні вибори вони проєбуть.
#1089624
Днепровец
18.06.2026 00:22
#1089624
Днепровец
18.06.2026 00:22
Скільки ж xG за останню хвилину Англія набила?)
#1089623
Justas
17.06.2026 23:51
#1089623
Justas
17.06.2026 23:51
І це тільки перший тайм...
#1089622
МАМ
17.06.2026 23:51
#1089622
МАМ
17.06.2026 23:51
Не зарахують?
#1089621
МАМ
17.06.2026 23:42
#1089621
МАМ
17.06.2026 23:42
Так а хто за Кейна відповідав?
#1089620
Justas
17.06.2026 23:42
#1089620
Justas
17.06.2026 23:42
Кейн-машина
#1089619
Justas
17.06.2026 23:37
#1089619
Justas
17.06.2026 23:37
Огоооо.Хєрассє голєшнік
17.06.2026 23:26
#1089618
LIS
17.06.2026 23:26
Justas (#1089615) >>> 
Сорян то помилка при написанні "КріРо і компанія"
#1089616
Justas
17.06.2026 23:23
#1089616
Justas
17.06.2026 23:23
О,зараз показали обидві ноги
17.06.2026 23:19
#1089613
LIS
17.06.2026 23:19
КріРо і компанія крєпєнько налажали.
#1089612
Днепровец
17.06.2026 23:15
#1089612
Днепровец
17.06.2026 23:15
Justas (#1089609) >>> 
Була над лінією, але не дотикалася.
#1089611
Justas
17.06.2026 23:15
#1089611
Justas
17.06.2026 23:15
МАМ (#1089610) >>> 
Ну,на тому,що показали...
Наче картинка має бути у всіх однакова 
#1089610
МАМ
17.06.2026 23:13
#1089610
МАМ
17.06.2026 23:13
Justas (#1089609) >>> 
чоткого повтора начебто не було
#1089609
Justas
17.06.2026 23:12
#1089609
Justas
17.06.2026 23:12
Друга нога була на лінії
#1089608
МАМ
17.06.2026 23:09
#1089608
МАМ
17.06.2026 23:09
Модріч стар, але не суперстарр(
#1089607
МАМ
17.06.2026 22:09
#1089607
МАМ
17.06.2026 22:09
Perdomanoz (#1089606) >>> 
Мені до Арсеналу взагалі паралельно, у скаузерів зовсім інші подразники, до твого відома))
А ось Артету,  його особисту поведінку на бровці, та те, що він намагається весь цей бруд привити до сьогодняшніх гравців гунерів,  то да, цього не люблю
#1089606
Perdomanoz
17.06.2026 22:03
#1089606
Perdomanoz
17.06.2026 22:03
МАМ (#1089600) >>> 
Ти гравця Арсенала не міг не згадати, як скаузер. Жодний інший клуб не прийшов до думки)))
А щодо Мессі - я не арбітр ВАР, але там давали кілька контроверсійних повторів. Хто-кому-як. 
Хто терпіти не може Мессі я розумію. Дле мене це не був епізод на червону в принципі.

#1089605
Locki
17.06.2026 21:13
#1089605
Locki
17.06.2026 21:13
LIS (#1089604) >>> 
Імхо - включення цього покидька кирила в цей список санкцій це не ціль (тому що він нікуди з мордора свій ніс не висовує), а своєрідний маркер покидька в ЄС. Мета - подивитися, хто займе місце орбана у кріслі руснявої шлюхи. Одразу і знайшовся претендент)))
17.06.2026 21:03
#1089604
LIS
17.06.2026 21:03
Не встигли здихатися від зажирівшого любителя пАлінкі, як з'явилася інша напасть не менш охуївший любитель ракії. От же бляді, пособники вбивць
👀Болгарія блокуватиме 21 пакет санкцій ЄС проти Росії через присутність у списку патріарха Кирила

Єврокомісія запропонувала включити російського патріарха Кирила до санкційного списку. Причиною цього є його підтримка війни в Україні. Новий пакет санкцій запропонований Європейською комісією 9 червня. Очікується, що його буде прийнято до кінця липня.

Однак останніми днями болгарські ЗМІ повідомили, що Болгарія спробує захистити російського духовного лідера.

#1089603
МАМ
17.06.2026 20:31
#1089603
МАМ
17.06.2026 20:31
0лег (#1089597) >>> 
Так Алжир  не брав участі в тому чемпіонаті)))
#1089602
A
AlexDeadLine
17.06.2026 20:24
#1089602
A
AlexDeadLine
17.06.2026 20:24
сахар (#1089581) >>> Зараз зовсім інши часи та особисті можливості!) Повтори у записі та уриками можна дивитися, коли є вільний час. Я навмисно включаю  вранці  МЕГОГО, не включаю новини, і з прокруткою дивлюсь  нічні ігри. Раніше ще була проблема,  коли хтось навмисно вголос повідомлв результат.)
17.06.2026 20:19
#1089601
LIS
17.06.2026 20:19
Чергова "переможенька" московитського плєшивого геостратеха, після +1200 км кордону з НАТО)))
У Фінляндії схвалили закон, що дозволяє зберігати ядерну зброю на її території

Цим законопроєктом ми зміцнюємо оборону Фінляндії та забезпечуємо можливість повноцінного використання ядерного стримування НАТО для захисту Фінляндії


– прокоментував міністр оборони країни Антті Хяккянен.

Цей законодавчий акт наближає правила Фінляндії щодо ядерної зброї до правил інших членів НАТО після того, як країна приєдналася до альянсу у 2023 році.

Європейські уряди переглядають політику стримування на тлі невизначеності щодо намірів Росії та сумнівів стосовно довгострокової надійності гарантій безпеки з боку США.


#1089600
МАМ
17.06.2026 20:18
#1089600
МАМ
17.06.2026 20:18
Соверен (#1089599) >>> 
"Нога Бога"))))  Думаю, що на ВАРі просто злякались, коли побачили, кому ця нога належить)) Ну а Марциняк, часто відрізняється, скажемо так, сімпатіями до авторитетів. Достатньо згадати пенальті в ворота Ньюкасла в позаминулорічній Лізі Чемпіонів, який він призначив на Парк де Пренс..
Але згоден, вилучати за таке потрібно не дивлячись на особистості..

 З.И. Нещодавно Райса, гравця Арсенала, не вилучили в схожому моменті в матчі АПЛ(  Арбітри ВАР тоді теж засунули язики собі в дупу..
17.06.2026 17:50
#1089598
LIS
17.06.2026 17:50
Соверен (#1089594) >>> 
Такого стоп-кадра не бачив. За таке треба було давати червону
#1089597
0лег
17.06.2026 17:49
#1089597
0лег
17.06.2026 17:49
Соверен (#1089595) >>> Жаль Зидан не отобрался на тот мундиаль
#1089595
Соверен
17.06.2026 17:41
#1089595
Соверен
17.06.2026 17:41

Читати далі

#1089594
Соверен
17.06.2026 17:33
#1089594
Соверен
17.06.2026 17:33
Яке 50/50?! Спочатку штовхає, а потім👇

І ця мразота робить це вже не вперше.
Якщо це був не гном, то видалили би відразу!
17.06.2026 16:44
#1089593
LIS
17.06.2026 16:44
XoMaDP (#1089592) >>> 
Десь таке - 50/50, на рішення судді.
#1089592
XoMaDP
17.06.2026 16:01
#1089592
XoMaDP
17.06.2026 16:01
Соверен (#1089589) >>> по стоп кадру 100% , а если сам момент смотреть , немного под вопросом,так-как оба падали , похож момент максимально на фол Хаверца на Угочукву недавний - там тоже не дали .
17.06.2026 15:30
#1089590
LIS
17.06.2026 15:30
Це називається без шансів, закінчать так і не розпочавши.
🇺🇦 Визначилися суперники українських представників у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій

«ЛНЗ» та «Полісся» зіграють проти «Гента» (Бельгія) та «Копенгагена» (Данія) відповідно.
#1089589
Соверен
17.06.2026 14:36
#1089589
Соверен
17.06.2026 14:36
МАМ (#1089588) >>> А ось цікаво...футбол...аргентину дивився?
Пряма красна йому була?
#1089588
МАМ
17.06.2026 14:29
#1089588
МАМ
17.06.2026 14:29
AlexDnepr (#1089587) >>> 
аАА))) А я думав що щось ляпнув зайве, після матчу))
#1089587
A
AlexDnepr
17.06.2026 14:25
#1089587
A
AlexDnepr
17.06.2026 14:25
МАМ (#1089586) >>> 
Ну это такая форма восхищения )
#1089586
МАМ
17.06.2026 14:24
#1089586
МАМ
17.06.2026 14:24
AlexDnepr (#1089584) >>> 

Соверен (#1089585) >>> 
та я це зрозумів) питання, чому хворий? та ще і ублюдок)
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція