Пошук

Сьогодні, 23:23
#1090031
LIS
Сьогодні, 23:23
Proximys (#1090030) >>>
Не мімо
Поліція Запорізької області відкрила провадження по вогнепальному пораненню командира підрозділу.
Наскільки відомо є самострєл в тиловій частині.
Смертю кобрига займається Головне слідче управління МВС.
Кагбе не сходиться
#1090030
Proximys
Сьогодні, 23:01
#1090030
Proximys
Сьогодні, 23:01
LIS (#1090029) >>> Мимо. Уже написали що есть вогнепальне поранення.
Сьогодні, 22:38
#1090029
LIS
Сьогодні, 22:38
сахар (#1090011) >>> 
По-перше не загибель.
По-друге, неофіційно, інфаркт
Цього року більше двадцяти комбатів померло від інфаркту - були другі-треті за рахунком.
Не були діагностовані попередні, відповідно не було лікування і реабілітації.
Життя на знос в постійному стресі.
#1090028
Кот с бухлишком
Сьогодні, 22:24
#1090028
Кот с бухлишком
Сьогодні, 22:24
ОМ27 (#1090026) >>> а якщо фінал Гана -Пар?
#1090027
Suzuki
Сьогодні, 22:05
#1090027
Suzuki
Сьогодні, 22:05
ОМ27 (#1090020) >>> Тренер Бразалии -это их большой минус
#1090026
ОМ27
Сьогодні, 21:57
#1090026
ОМ27
Сьогодні, 21:57
Насправді, може когось ПАР здивувало, але насправді - там дно із днів)) Є дві галімі команди в чемпі ПАР. І вони ніколи не вийдуть вище за якийсь рівень. Просто то їх рівень. Все)) Не самій сильній Канаді вони програють в 2-3 голи)) 
#1090025
Кот с бухлишком
Сьогодні, 21:50
#1090025
Кот с бухлишком
Сьогодні, 21:50
Ставлю на 1:1 в основний час та 1:2 в загальному Каналци виграють)))
#1090024
Днепровец
Сьогодні, 21:48
#1090024
Днепровец
Сьогодні, 21:48
Locki (#1090018) >>> 
За 15 хвилин до матчу, то краще вже після матчу. Таким чином всі принаймні в однакових умовах невизначеності)
#1090023
ОМ27
Сьогодні, 21:43
#1090023
ОМ27
Сьогодні, 21:43
=pilgrimage= (#1090021) >>> А якщо японці - ні, а потім виб'ють норги - то я не проти)) 😀
#1090022
ОМ27
Сьогодні, 21:42
#1090022
ОМ27
Сьогодні, 21:42
=pilgrimage= (#1090021) >>> Японці - красиві!)) Вірю в них))

#1090021
=
=pilgrimage=
Сьогодні, 21:38
#1090021
=
=pilgrimage=
Сьогодні, 21:38
ОМ27 (#1090020) >>> Не вірю у Японію - вибити бразильців до снаги норгам у наступному раунді. А от Марокко, цікаво, цікаво...
#1090020
ОМ27
Сьогодні, 21:35
#1090020
ОМ27
Сьогодні, 21:35
Поставив на Японію і Марокко.
Марокко (це та ж сама Іспанія+ Нідерланди). 
Хоча б хтось мене підтримає? 
Чисто морально))
#1090019
С
сахар
Сьогодні, 21:01
#1090019
С
сахар
Сьогодні, 21:01
МАМ (#1090017) >>> можна і з урахуванням додаткового. Але з пеналями - це зовсім тяжко буде.
#1090018
Locki
Сьогодні, 20:51
#1090018
Locki
Сьогодні, 20:51
МАМ (#1090017) >>> 
Ну бажано отримати відповідь організаторів ДО початку першого матчу...
#1090017
МАМ
Сьогодні, 20:50
#1090017
МАМ
Сьогодні, 20:50
Locki (#1090016) >>> 
як на мене, ставити треба основний час. Але хотілося би почути організаторов
#1090016
Locki
Сьогодні, 20:46
#1090016
Locki
Сьогодні, 20:46
МАМ (#1090007) >>> 
Ну якщо для кожного матчу тільки одне поле, то це може бути тільки пісумковий результат без пенальті...
Або повинно бути так - якщо користувач вказує нічию у основний час, то з'являється ще місце для додаткового, а якщо і там вказано нічия, то повинно з'явитися місце для серії пенальті.
#1090015
ALEGator82
Сьогодні, 20:44
#1090015
ALEGator82
Сьогодні, 20:44
сахар (#1090014) >>> ну ти же русняможеипроикольновладаукраїнихуйова. то да, тобі в дупу багото що потрібно засунути...)))
#1090014
С
сахар
Сьогодні, 20:41
#1090014
С
сахар
Сьогодні, 20:41
ALEGator82 (#1090012) >>> а ти кожен раз в дупу свій нос засовуєш, чи тільки в мою?
Шановний, проходимо повз.
#1090013
Locki
Сьогодні, 20:39
#1090013
Locki
Сьогодні, 20:39
МАМ (#1090004) >>> 
Це пік "псевдопатріотизму" у поляків після неочікуваного скандалу. Як свого часу було у Зеленського після сварки с Трампом у Білому домі... Постійно тримати такий рівень підтримки довгий час до виборів Навроцький не зможе, у українських політиків немає стільки польских нагород))). Більше турбує, що у цьому сенсі полякі будуть робити на нашому шляху в ЄС та як буде з допомогою (фінанси/зброя/логістика). Але на відміну від Орбана, у Навроцького немає начебто політичної підтримки з боку інших гілок "системи влади" - він не встиг все під себе "протиснути".
#1090012
ALEGator82
Сьогодні, 20:15
#1090012
ALEGator82
Сьогодні, 20:15
сахар (#1090011) >>> сладкий, что бы там не было, тебе зрадойбу, зачем?
#1090011
С
сахар
Сьогодні, 20:14
#1090011
С
сахар
Сьогодні, 20:14
LIS (#1089999) >>> Лис, що там з загибеллю бригадного з 154ї механізованої?
#1090010
МАМ
Сьогодні, 19:53
#1090010
МАМ
Сьогодні, 19:53
Соверен (#1090009) >>> 
начебто виплати тільки на тих, хто живий ще
#1090009
Соверен
Сьогодні, 19:46
#1090009
Соверен
Сьогодні, 19:46
Польща вимагає від Німеччини 10 тис. злотих на рік за кожну жертву нацистського режиму
Внаслідок німецької агресії та окупації загинуло ~6 млн поляків. Тобто, вимоги Польщі — ~€13,8 млрд на рік.
✍️ Пшеки довийобуються...
#1090008
Соверен
Сьогодні, 19:45
#1090008
Соверен
Сьогодні, 19:45
МАМ (#1090004) >>> один вже будував...добудувався...
#1090007
МАМ
Сьогодні, 19:11
#1090007
МАМ
Сьогодні, 19:11
vovatitar (#1090006) >>> 
а що вказувати? результат основного часу? результат після додаткового часу, якщо воно буде? результат після пенальті, якщо до цього дійде справа?
#1090006
vovatitar
Сьогодні, 19:09
#1090006
vovatitar
Сьогодні, 19:09
Perdomanoz (#1090005) >>> 
Додав плей-офф
#1090005
Perdomanoz
Сьогодні, 19:06
#1090005
Perdomanoz
Сьогодні, 19:06
В Причал Ліге  плей-офф планується?
#1090004
МАМ
Сьогодні, 19:05
#1090004
МАМ
Сьогодні, 19:05
Locki (#1089746) >>> 
ну ось.. Рейтинги   Навроцького взлетіли після скандалу с Зеленським(  Думаю, що це тільки початок, він всю свою компанію буде будувати на ненавісті до України((
#1090003
Perdomanoz
Сьогодні, 18:55
#1090003
Perdomanoz
Сьогодні, 18:55
Вью Зеленського з Алою Мазур.
Посилання
З.І. Послухайте, це цікаво про все. 
#1090002
Suzuki
Сьогодні, 18:52
#1090002
Suzuki
Сьогодні, 18:52
Кот с бухлишком (#1090001) >>> у админа-красная сегодня
#1090001
Кот с бухлишком
Сьогодні, 17:10
#1090001
Кот с бухлишком
Сьогодні, 17:10
А як поставити на матч плей офф?
#1090000
A
AlexDeadLine
Сьогодні, 11:06
#1090000
A
AlexDeadLine
Сьогодні, 11:06
Останній ігровий день, дав всім змогу розслабитися та порахувати всім всі теорії змов!))))
І це  підтведжує ,що все у руці Божій. прости мене.
Далі піде гра без дурнів,і новий формат дасть  16  додаткових вистав та доходів, тим хто це все влаштував .  
П.с. Трамп точно у захваті ! ( та передає вітання лесеньку)    )))
Сьогодні, 10:12
#1089999
LIS
Сьогодні, 10:12
США не готові до такої війни, яка точиться між Україною та росією, — Говард Баффет, філантроп та бізнесмен, син мільярдера Воррена Баффета.

В інтерв'ю "Суспільному" Говард Баффет вкотре наголосив: результат війни росії проти України вплине не лише на українців та європейців. Мова про вплив на наступні покоління в усьому світі. У цьому контексті він досить критично оцінює готовність власної країни — США — до протидії сучасним безпековим загрозам.

“Ми не готові протистояти загрозі безпілотників, яка виникла, і ми маємо вчитися цього в України”, — вважає він.

На думку Баффета, його країна також мала б долучитися до надання Україні безпекових гарантій після завершення війни.

“Українці мають знати, що не лише ми, а й багато інших людей підтримують Україну. Більшість американського народу її підтримує. Ми маємо політичну ситуацію, яка дає дещо інші результати, але американці розуміють: росія — наш ворог. Вони розуміють, що Україна бореться за свою свободу та демократію, як ми це робили 250 років тому”, — підсумовує бізнесмен.

Він переконаний, що після відбудови Україна має шанси стати однією з провідних країн Європи та збагатити її своїми інноваціями й досвідом. Нині Баффет-молодший, за його словами, інвестує в мир в Україні.

“Це не благодійна діяльність. Це може мати такий вигляд, але правда в тому, що ми інвестуємо в майбутнє України”, — наголошує меценат.

ℹ️ Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, Баффет-молодший 26 разів їздив на прифронтові території України, ховався від обстрілів і навіть похрестив тут дитину.
Його фонд надав Україні понад 1,3 мільярда доларів допомоги та став найбільшим приватним інвестором України, перевершивши за обсягом внесків у її відновлення навіть деякі країни ЄС.



🚀Приєднатися до ZN.UA
Сьогодні, 10:09
#1089998
LIS
Сьогодні, 10:09
Коли темою займаються такі уєбани, якими б вченими вони б набули, ні до чого хорошого це не приведе. Валить таких треба, то не вчений то уєбан.
Ризик загибелі людства заради розвитку ШІ назвали «прийнятною ціною»

Професор Стенфорда Чед Джонс, який нині працює в Anthropic, опублікував модель, у якій дійшов висновку: гонку за суперштучним інтелектом варто продовжувати навіть за умови приблизно 33% ризику катастрофічного сценарію.

Його логіка така: в одному випадку з трьох людство зазнає катастрофи, але в двох інших ШІ нібито здатен підвищити рівень життя приблизно у 55 разів. З математичної точки зору він називає такий компроміс «оптимальним».

У соцмережах ця позиція викликала хвилю критики: користувачі обурюються, що можливий апокаліпсис взагалі опинився на одній шальці терезів із технологічним прогресом.
Сьогодні, 10:06
#1089997
LIS
Сьогодні, 10:06
mikle (#1089996) >>> 
Ну так равновесно ответить то и ума нехватает, да и в принципе не как. Они ж ещё в начале войны расхуярили все  НПЗ, и з которых рабочим был только один.
#1089996
M
mikle
Сьогодні, 09:28
#1089996
M
mikle
Сьогодні, 09:28
Кстати, смотрю на пидорскую тактику- стали бить на по АЗС. Типа если у хохлов не будет заправок, то и бензина тоже. Серьезно ?
#1089995
Perdomanoz
Сьогодні, 09:27
#1089995
Perdomanoz
Сьогодні, 09:27
Верблюды идут на север. А Іран йде на хер, аятоли живуть в сусідньому під'їзді.
#1089994
Соверен
Сьогодні, 09:11
#1089994
Соверен
Сьогодні, 09:11
💥 Якщо і є щось стабільне у цьому світі, так це палаючий НПЗ у Слав'янську-на-Кубані. Вкотре
Читати далі
🔥Двіжуха  триває👍 Палива не буде, звідси дуже багато бензину йде до Криму..
#1089993
МАМ
Сьогодні, 09:10
#1089993
МАМ
Сьогодні, 09:10
Передивляюсь наразі матч Конго -Узбєкістан. Походу, іранські фанати ще в цьому матчі отримали ну дуже негативні емоції - узбєкі вигравали до 68 хвилини, що більш ніж влаштовувало персів. А далі почались для них важкі хвилини)))
#1089992
МАМ
Сьогодні, 08:49
#1089992
МАМ
Сьогодні, 08:49

Vovan (#1089991) >>> 
Та ну)) не вірю, що навмисно - австрійці просто могли не встигнути зрівняти рахунок. Якби Каладжич банально не влучив би в ворота, суддя б свистнув о закінченні матча. Марез явно хотів, щоб Алжир вийграв
Але після голу, всі інші гравці Алжира просто "розступалися", намагаючись допомогти австрійцям зрівняти рахунок
#1089991
V
Vovan
Сьогодні, 08:42
#1089991
V
Vovan
Сьогодні, 08:42
МАМ (#1089989) >>> вони катали м'яч майже 10 хвилин, а за хвилину до кінця компенсованого часу загострили проникаючим пасом під гол, таке враження, що навмисно.
#1089990
Днепровец
Сьогодні, 08:38
#1089990
Днепровец
Сьогодні, 08:38
МАМ (#1089989) >>> 
А Австрія знову виграє друге місце у останньому турі і отримує сильнішого суперника, ніж третє місце, якому не вигідно було обходити Австрію. Десь я це вже бачив))
#1089989
МАМ
Сьогодні, 08:34
#1089989
МАМ
Сьогодні, 08:34
Днепровец (#1089987) >>> 
Просто цікаво, Марез , що, був "я не в кургсе"?)   Чи просто йому в дитинстві за ЧС-1982 дідусь багато розповідав?)) 

P.S. Хто не знає, в 1982 році матч Австрія-Західна Німечина, проходив після гри Алжира, і ті просто "розписали" потрібний обом результат, і  залишили Алжир за бортом. Після чого останні матчі в группі почали гратися одночасно на всіх турнірах

Сьогодні, 08:29
#1089988
LIS
Сьогодні, 08:29
У Ярославлі знову під ударом опинився НПЗ «Славнефть-ЯНОС», який переробляє 15 млн тонн нафти на рік.
У т.о. Криму атакували Сакську ТЕЦ, яка є основним виробником теплової енергії у Саках . 
#1089987
Днепровец
Сьогодні, 08:20
#1089987
Днепровец
Сьогодні, 08:20
Виглядає, як чудовий матч між Алжиром і Австрією. Шкода, що ніхто не повірить, що вони не були у змові.
Сьогодні, 08:20
#1089986
LIS
Сьогодні, 08:20
🔥А на Кубани знатно прилетело по Славянскому НПЗ, который является основным поставщиком горючего в Крым
Шлейф дыма протянулся более чем на 100 километров, сообщает мониторинговая группа "Крымского ветра" со ссылкой на данные спутниковой съемки.

Вероятно поражены также ряд других объектов - тепловые сигнатуры отмечаются на аэродроме Славянска-на-Кубани, объектах местной нефтедобычи, нефтебазе и электроподстанции в станице Полтавская.
Сьогодні, 08:18
#1089985
LIS
Сьогодні, 08:18


Кабо-Верде в плей-оф з другого місця. Жесть
Ще Кюрасау там не вистачає...
#1089984
V
Vovan
Сьогодні, 08:08
#1089984
V
Vovan
Сьогодні, 08:08
МАМ (#1089983) >>> сам прикол, там і суддя був у змові. Марез забив і він міг свистіти. А нє, чекав поки австріяки заб'ють, переграли майже дві хвилини.
А ще. Алжирці після голу йшли і шушукались між собою, "що будемо робити?"
#1089983
МАМ
Сьогодні, 07:50
#1089983
МАМ
Сьогодні, 07:50
Цікаво, в Ірані багато вболівальників інфаркт отримали? Кінцівка матча Авсрія-Алжир для них була ну дуже спекотна)))
Хоча для австрійців також))
Турнірна таблиця
Команда І О Ф
1
Шахтар
30 72
2
ЛНЗ
30 60
3
Полісся
30 59
4
Динамо
30 57
Стати патроном
Акаунт прив'язан | Інструкція